PDA

View Full Version : psihi4no zabolqvane



daniel27
09-29-2008, 18:34
kato teenager imah problem s narkotici . pu6ih treva ,vzimah XTC i halucinogeni . 2001 godina polu4ih depresia 6tot dosta prekalih s drogata .
pisna mi ot jivota i se opitah da se samoubia sas silni uspokoqva6ti i prispivatelni . sakvartiranta me nameri v delirium i vikna barza pomo6t .

bqh v bolnica 2 dena .imah razgovor sas psihiater 6toto iskaha da me vkarat v dispansera .az se osaznah 4e sam naprail gre6ka i obe6tah 4e nqma da v1r6a gluposti . sled nqkolko sedmici polu4ih ujasna paranoia , qvno ot svrah dozata hap4eta .4ustvah se nabludavam i presledvan .sanuvah sqka ve4er texansko klane i podobni filmi . probvah lekarstva koito po4ti ne pomagat .( rispolept,liogen ,solian,zipreksa, abilify ...)

ot nqkolko meseca vzimam ZELDOX .pak me goni paranoq oba4e . moq vapros e : imali nqkvi novi lekarstva za psihozi ? v bg taq godina nqma novo lek. iskam savet kak da si pomogna sam osven s lekarstva .probvah ioga i meditacia

LMSM
09-29-2008, 19:13
Мисля че имаш сериозен проблем :( и едва ли моето мнение би ти помогнало.Според мен потърси лекарска помощ за проблема си.Не търси отговор от форума

daniel27
09-29-2008, 19:26
iskah savet ot hora koito eventualno ne jiweqt v BG i znaqt za novi lekarstva ot sorta na rispolept i ZELDOX

Aileen
09-29-2008, 19:32
Човек, този форум не е за теб. Не за друго, а защото е тийн-форум и никой няма да може да ти помогне с името на лекарство. Пък и мнението на един тийнейджър за точно този тип лекарства определено не е меродавно. По-добре потърси помощ от специалист или поне от специализиран форум. Успех!

BuzkatA
09-30-2008, 09:27
На теб да не ти викат MC POWER или те бъркам ? :)

darla
09-30-2008, 10:28
Dani,tuk naistina nikoi nqma da ti pomogne.Dori i nqkoi suforumec,koito jivee v 4ujbina edva li 6te ima nabludeniq varhu takiva seriozno problemi i suotvetnite lekarstva.vse pak tuk sa masovo na 14-15-16,nai mnogo da polu4i6 komentari ot roda na "kvo ni zanimava6 nas,gaden narkoman,sam si si vinoven" i podobni gadosti.Spored men moje bi ako govori6 s nqkoi-psiholog,znam 4e v sf se provejdat grupovi sre6ti za hora s podobni problemi-droga,alkohol,jelanie za nasilie,moje bi taka 6te nameri6 na4in da se oturve6 ot paranoiata,ili ako ne v grupa to pone samostoqtelni sre6ti s psiholog.Toi pone 6te razbere problema ti,ne mislq,4e v takuv moment trqbva da se doverqva6 na psevdo-priqteli,koito ne priemat problema na seriozno,te mogat edinstveno da te oburkat pove4e.Nz,ne moga da dam adekvaten otgovor ot li4en opit,no se nadqvam pone muuuni4ko ne6to da sum t enaso4ila.Kusmet i vsi4ko nai-hubavo,dano se oturve6 ot tozi tovar. :-)

daniel27
09-30-2008, 12:28
mislih 4e toq forum e ne6to kato spisanie BRAVO s kompetenti administratori ili kakto v spisanieto BRAVO kompetenten lekar koito otgovarq na vaprosite na userite . ne sam teenager ve4e . na 27 sam i prosto malko se ot4aqh zaradi moite paranoia . za tova napisah temata vav foruma . edna priqtelka koqto ot davana ve4e ne e teen(25), vliza v saita i se informira za jenski problemi

za vsi4ko az sam s1m si vinoven za koeto mn sajelqvam .nqma kak da varna 4asovnika na zad ... ot skoro vlizam v foruma i nz kak da istria temata

qsno mi e ve4e 4e tuk nikoi nqma da me posavetva ne6to polezno po moita tema.

ms za komentarite
pazete se ot bolesti i ot vliqnieto na va6i priqteli koito sa kriminalni ili vzimat narkotici .b1dete usmihnati ::) 4ao

Anf3tamin4o
09-30-2008, 16:37
Добър вечер ако исках можеш да посетиш форума на българските лекари а ето го и него и да пишеш там
http://bggp.ne*
На мястото на * сложи буквата t
И успех дано да се оправиш :)