PDA

View Full Version : За Прегръдката



VQTUR
09-29-2008, 17:46
Въпросът ми може да ви се стори малко странен...
Когато ходите, разхождате се с гаджето и той ви прегърне, задължително ли и момичето трябва да го прегърне и ако не го направи няма ли да излезне тъпо?
И още, аз мн се дразня когато момчето си сложи ръката и вземе че се облегне на момичето в/у рамото и. Струва ми се доста селско, мн по-готино е като я хване през талията... не мислите ли така?

Ако темата ви се стори тъпа или още нз каква - просто НЕ пишете по нея!!!

MoOnLiGhT_ShAdOw
09-29-2008, 17:53
Ами ако момчето е по-височко, как става номерът с талията, без да му е неудобно? :-o
Аз лично предпочитах и аз да го прегърна, защото ми изглеждаше тъпо - като някаква показност, че не изпитвам особени чувства към него или "Я ме вижте, не ми пука много за него, ама как съм го зарибила...". Освен това и на мен си ми е много приятно да го гушкам. :)

uBu4k0
09-29-2008, 18:27
аАА...ти остей останалите...виж дали на него ще му стане приятно ако той те прегръща , а ти не му отвръщаш със същото

Re5peC7
09-29-2008, 18:30
охх тъпо тъпо ама знайш ли колко си е одобно, вместо постоянно да си наместваш ръката... е освен момичето ако не е с някво голямо ремърке тогава може и да е по-удобно :lol:

GreenFairy
09-29-2008, 18:45
Мене пък си ми харесва той да си е сложил ръката на раменете ми, а аз си го гушкам при всеки удобен за това момент...

MaMkaMy
09-30-2008, 05:16
сложи си и ти ръката на неговото рамо да видим дали ще се почуства добре той.

GreenFairy
09-30-2008, 06:50
Аз малко трудно ще му стигна рамото, доста съм си дребничка...

MoOnLiGhT_ShAdOw
09-30-2008, 07:37
Тази тема защо присъства в 2 раздела? :-o
А пък не виждам какъв е проблемът, ако момчето е по-високо, да си слага ръката на рамото на момичето. :? А пък аз и не помня кога ръката му е била на ханша ми, когато не ме е прегръщал през раменете, винаги е била на талията... и все пак не ми изглежда особено удобно, както каза Зелената фея на отбора, ако ръката му е на раменете ти, най-удобно си е да го гушкаш. :)

snejana67
09-30-2008, 14:21
:-) както ти дойде отвътре така ще прегърнеш прегръдката не е поза-в нея се влагат чувства :-)

sasha_90
09-30-2008, 17:22
Прегръдката не става по някакви правила.Случва се както ти дойде отвътре.

dobity
09-30-2008, 18:10
еми и на мене някакси ми се вдига самочувствието като ме прегърне през кръста, а ако не ме прегъне, а аз искам се бутам в него и номера става :D тряя малко да си по настоятелен 8)

FeNuT
10-01-2008, 12:18
през талията си е класика.А да я хване да я прегърне през рамото ни е направо идиотско-като че ли е някво дърво за подпиране. :D През талията си е мн по-готино.Момичето не е длъжно да направи същото,но ако иска няма да е зле-удоволствие и за единия,и за другия :D

Neverafter
10-01-2008, 12:23
през талията си е класика.А да я хване да я прегърне през рамото ни е направо идиотско-като че ли е някво дърво за подпиране. :D През талията си е мн по-готино.Момичето не е длъжно да направи същото,но ако иска няма да е зле-удоволствие и за единия,и за другия :D

Е в нашия клас имахме една двойка - момчето е почти 2 метра,а момичето е няква тапишонка....трябва да я носи ли, за да я прегърне през кръста? :? :D

deni-123
10-01-2008, 14:35
Ha nqma zna4enie da li e na ramenete ili na talqta, vajnoto e da q obi4a ;) i da sa 6taslivi :)

sextazy_baby
10-01-2008, 14:39
На мен ми харесва да ме прегръща така :)

lyfche
10-01-2008, 14:44
Ами ако момчето е по-височко, как става номерът с талията, без да му е неудобно? :-o
Аз лично предпочитах и аз да го прегърна, защото ми изглеждаше тъпо - като някаква показност, че не изпитвам особени чувства към него или "Я ме вижте, не ми пука много за него, ама как съм го зарибила...". Освен това и на мен си ми е много приятно да го гушкам. :)
+1 ;)