PDA

View Full Version : Леле майко!



puhi14
09-29-2008, 18:09
Добре де!ВИе не разбрахте ли?!ЕМО е просто стил музика,след това някой жалки "същества" им е скимнало да се правят на пирати, с бритони висящи пред очите им,нахлепоцани с 5 тона черно моливче смесено със сенки и отделно 8 тона гел и лак по косата!Депресират се,когато някой им каже"сложил/а си си мн малко черен молив",режат се вените,когато гаджето ги зареже и още милион простотий!Ми той дай всички от България да станем емота и да си изпорежем вените!Ми то кво ще остане!И това ви кефи?!И това е мн интересна тема?!

HePpitO
09-29-2008, 18:12
А целта на темата е ...? :-o

Emery
09-29-2008, 18:12
И къв е смисъла на тая тема... възмущение ли... не разбирам :? :? :?

krisiiiiito
09-29-2008, 18:21
има достатъчно теми за тези малки фиЕшънЧета емотата ... сбъркани лапета :?

ell_ownz
09-29-2008, 18:58
a ti znaeshe li 4e ne samo emotata si rejat venite?
tova e priznak na mn dulboka dushevna ISTINSKA bolka i depresiq, kato rejeshtiqt se ne e nujno da e emo vaobshte... tova e psihologi4esko zabolqvane.horata koito imat tozi problem si pri4inqvat fizi4eska bolka koqto oblek4ava donqkade dushevnata.
moga da ti kaja 4e nikoe balgarsko emo ne si reje venite, nito zaradi psihozabolqvane, nito zaradi modata. te prosto sa tupi nafukani i dosta nagrimirani i oble4eni v skupi dreshki . daje ne slushat emocore...

slim__shadygirl
09-29-2008, 19:17
Ае престанете с тия тъпи Имота или Емота там кфот са.Мина им времето вече! :-x :-x :-x :-x :-x :-x Писна ми да чета и слушам за някфи си 10-13 год. емоционално нестабилни и неориентирани, разлигавени дебилии :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x

Ev1l
09-29-2008, 19:31
Ае престанете с тия тъпи Имота или Емота там кфот са.Мина им времето вече! :-x :-x :-x :-x :-x :-x Писна ми да чета и слушам за някфи си 10-13 год. емоционално нестабилни и неориентирани, разлигавени дебилии :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x

That's right...

sladur4etyYy
09-29-2008, 20:08
И това е мн интересна тема?!

не, определено темата ти не е интересна :-o

Seducti0n
09-29-2008, 20:31
Наистина спрете с тези теми веднъж завинаги.
Ако някой се интересува, има предостатъчно информация в нета.
Лека нощ. (=