PDA

View Full Version : Тя е много мълчалива!Помощ!



midle
09-29-2008, 18:13
За бога , не бях попадал на такова момиче :lol: Излязохме , пишем си , но когато я срещна някъде и отида при нея и я питам нещо тя спича ... Питам я как е , какво прави и отговорите й са от сорта "ами добре съм , нищо" и тай подобни... Всичките й приятели казват че е много притеснителна , но чак пък толкова ? Питам я каква ли не неща , чудя се какво да измисля само и само да се излее словом но не и НЕ!

Дайте съвети как да я провокирам да се отпусне и да успеем да завържем разговор?Проблема не е от мен , правя всичко по силите си :-D

kato` limonche
09-29-2008, 18:22
За бога , не бях попадал на такова момиче :lol: Излязохме , пишем си , но когато я срещна някъде и отида при нея и я питам нещо тя спича ... Питам я как е , какво прави и отговорите й са от сорта "ами добре съм , нищо" и тай подобни... Всичките й приятели казват че е много притеснителна , но чак пък толкова ? Питам я каква ли не неща , чудя се какво да измисля само и само да се излее словом но не и НЕ!

Дайте съвети как да я провокирам да се отпусне и да успеем да завържем разговор?Проблема не е от мен , правя всичко по силите си :-D

Вдигни й полата :P. Или ще завържете разговор, или направо ще минете на физическо общуване.

Whyniser
09-29-2008, 18:22
Ще я предположиш бе . Не я питай основното Привет,Как си . Хванете веднага некоя любима тема за разговор на нея.Сигурен съм,че тя е пичага ,но просто не можете да намерите нещо общ език :-o

kato` limonche
09-29-2008, 18:26
Ще я предположиш бе . Не я питай основното Привет,Как си . Хванете веднага некоя любима тема за разговор на нея.Сигурен съм,че тя е пичага ,но просто не можете да намерите нещо общ език :-o

Любима тема?.. Да я пита какво ново става в "Дързост и Красота" :lol:.

Re5peC7
09-29-2008, 18:28
ооо знам какво ти е! Има ги такива и е доста трудно докато я предразположиш, просто се дръж отпуснато, нормално, в плюс е ако сте само двамата ( защо не я поканиш на кафе? ) покажи и че ти не спичаш и че тя също трябва да не го прави :)

plmn
09-29-2008, 18:30
А защо просто не и кажеш директно, нещо от типа на "няма нужда да се притесняваш от мен, можем да си говорим за каквото решиш".Пробвай така. :-D

Whyniser
09-29-2008, 18:33
Ще я предположиш бе . Не я питай основното Привет,Как си . Хванете веднага некоя любима тема за разговор на нея.Сигурен съм,че тя е пичага ,но просто не можете да намерите нещо общ език :-o

Любима тема?.. Да я пита какво ново става в "Дързост и Красота" :lol:.
Ми де да знам.Нали там 13-15 годишните гледат там Tree Hill,OC и там още колко беха :razz: . Ще кажат там нов сезон еди кой си епизод станало такова онакова. :lol:

sasha_90
09-29-2008, 18:37
Опитай се да я предразположиш,вместо да пишеш по форумите-"много е мълчалива".И аз не съм от най-приказливите,но като съм в добра компания и като ме предразположат-не можеш устата да ми затвориш :D .

HONDA
09-29-2008, 18:39
А защо просто не и кажеш директно, нещо от типа на "няма нужда да се притесняваш от мен, можем да си говорим за каквото решиш".Пробвай така. :-D
Това може и даподейства. Пробвай.
Ако не, просто се постарай да я предразположиш към разговор. Не може само да е питаш как е и как е пракарала деня. Намерете някоя обща тема. Може да я попиташ за интересите й в Скайп, а после като се видите да ги обсъдите.

Sintya
09-29-2008, 18:41
Не, не и не. Отначало ще е така, но после ще се отпусне девойчето.
Все пак, ти й говори само не й казвай, че е срамежлива, защото ще си помисли, че й се подиграваш.
Примерно отидете на кино и след прожекцията започнете да говорите за филма... сигурно ще се отпусне ;]

splendour
09-29-2008, 18:53
ami az ponqkoga taka se d1rja kogato iskam nqkoi da sa razkara............. no 6tom kazva6 4e e pritesnitelna..........trydna rabota

Bodom_child
09-29-2008, 18:53
За бога , не бях попадал на такова момиче :lol: Излязохме , пишем си , но когато я срещна някъде и отида при нея и я питам нещо тя спича ... Питам я как е , какво прави и отговорите й са от сорта "ами добре съм , нищо" и тай подобни... Всичките й приятели казват че е много притеснителна , но чак пък толкова ? Питам я каква ли не неща , чудя се какво да измисля само и само да се излее словом но не и НЕ!

Дайте съвети как да я провокирам да се отпусне и да успеем да завържем разговор?Проблема не е от мен , правя всичко по силите си :-D

+1 пич, закършили сме го :D Момичето което имам в предвид е супер готина мадама и аз намирам доста интересни и общи неща, обаче когато се изправим лице в лице, колкото и мил да съм, колкото и да търся контакт с общите ни неща, тя горката запича и мълчи като пукалче :-o Откачам направо!!! Само си блъскам главата как да разчупя този ледник между нас... Пожелавам ти успех на теб... и на мен също :)

midle
09-29-2008, 19:06
За бога , не бях попадал на такова момиче :lol: Излязохме , пишем си , но когато я срещна някъде и отида при нея и я питам нещо тя спича ... Питам я как е , какво прави и отговорите й са от сорта "ами добре съм , нищо" и тай подобни... Всичките й приятели казват че е много притеснителна , но чак пък толкова ? Питам я каква ли не неща , чудя се какво да измисля само и само да се излее словом но не и НЕ!

Дайте съвети как да я провокирам да се отпусне и да успеем да завържем разговор?Проблема не е от мен , правя всичко по силите си :-D

+1 пич, закършили сме го :D Момичето което имам в предвид е супер готина мадама и аз намирам доста интересни и общи неща, обаче когато се изправим лице в лице, колкото и мил да съм, колкото и да търся контакт с общите ни неща, тя горката запича и мълчи като пукалче :-o Откачам направо!!! Само си блъскам главата как да разчупя този ледник между нас... Пожелавам ти успех на теб... и на мен също :)

Същата работа , къде е клуча :-D само се питам :-D

nicolepcd
09-29-2008, 19:07
Изглежда доста се притеснява от теб... И аз така... при някой момчета и 2 думи не мога да кажа, при други не ми млъква устата и мога за всичко да приказвам... зависи какъв е човека срещу мен ;) Дай й време... знам ли, може да се поотпусне :)

slun4ice_90
09-29-2008, 19:11
Опитай се да я предразположиш,вместо да пишеш по форумите-"много е мълчалива".И аз не съм от най-приказливите,но като съм в добра компания и като ме предразположат-не можеш устата да ми затвориш :D . :-D И аз съм така...Зависи си от хората, с които съм!Вчера напр бях с една фр-ка и се мотахме цял ден по Сф..Аз не млъкнах.. :lol: Но пък ни е забавно двечките като сме си...Много ни е весело и така.Страшно много си зависи от човека. :-P

AFT
09-29-2008, 19:13
И аз супер много говоря, ама има хора, с които просто не мога. о.О Виня тях, разбира се :Д Предразположи я някак си. Сигурно знаеш каква музика харесва, любимите и' групи, песни, филми, актьори, предавания, книги, етц - говори за тях. =)

cuv737000
09-29-2008, 19:17
axxxxxxxxxx lele predi biax i az taka :X sigurno e mn neopitna ddz s purvite mom4eta s koito xodex biax spe4ena sega pak poslednia mi priatel mi kaza 4e sum mn direkna i toi se bil pritesniaval ...:X na vas ne moje da vi se ugodi. a spored mene prosty i kaji " mili4ka mn me radva6 spri da se sduxva6 ne iam xora" zasmei se milu i mislia 4e 6e e dostatu4ny ;) :)

TheLittleAngel
09-29-2008, 19:35
axxxxxxxxxx lele predi biax i az taka :X sigurno e mn neopitna ddz s purvite mom4eta s koito xodex biax spe4ena sega pak poslednia mi priatel mi kaza 4e sum mn direkna i toi se bil pritesniaval ...:X na vas ne moje da vi se ugodi. a spored mene prosty i kaji " mili4ka mn me radva6 spri da se sduxva6 ne iam xora" zasmei se milu i mislia 4e 6e e dostatu4ny ;) :)

Това ми звучи малко просташки и подигравателно (не се обиждай, само си казвам мнението). Така още повече ще се притесни и ще стане по-зле. Моя съвет е да й кажеш по внимателно да не се притеснява от теб. Внимавай какви думи ще използваш, да не излезе после, че й се подиграваш или нещо такова. Обясни й, че я харесваш и че искаш да я опознаеш, но за тази цел трябва да започне да ти вярва. Е, дано съм помогнала. Успех и дано се получи меджу вас.

П.П. А, щях да забравя: не й казвай едно и също нещо по хиляда пъти. Така думите се обезсмислят и става банално. Избирай подходящите моменти и подходящите думи за всяко нещо.

N0_feAR
09-29-2008, 19:41
как да се отпусне ли?? черпи я едно аперативче :D :P

Insatiable
09-29-2008, 19:56
Не те познава толкова добре, нормално е :) Какво се шашкаш и ти... :P

midle
09-29-2008, 20:02
Не те познава толкова добре, нормално е :) Какво се шашкаш и ти... :P

Аз не съм шашнат , просто ми казаха че винаги е така стане ли дума за момче и ми е тъпо за момичето ... иначе е била много свежа в женска компания :?

Започвам да се чудя че е прикрита Би :-D

midle
09-29-2008, 21:24
В чата не е чак толкова зле работата , но пак до известна степен е същото :( Кажете как да провокирам интереса й по някакъв начин че сама да почне да си "излива" душата :-D

fc
09-29-2008, 22:15
Абе вие малоумни ли сте?Всичко идва с времето си.Пич просто и дай време да свикне с теб , не може от самосебе си да стане нали ?Просто ще трябва да изчакаш ...Пък ако и кажеш да се отпусне , шанса е нулев...Ае касмет.

HONDA
09-30-2008, 07:50
Абе вие малоумни ли сте?Всичко идва с времето си.Пич просто и дай време да свикне с теб , не може от самосебе си да стане нали ?Просто ще трябва да изчакаш ...Пък ако и кажеш да се отпусне , шанса е нулев...Ае касмет.
От къде, многоумнико, си толкова сигурен, че ако й каже да се отпусне и се постарае да я предразположи, шанса бил нулев?!
И какво, той докато я чака да сядат, да пият кафе и само той да си бърбори нещо, а тя да кима "Да, добре", "Мда и при мен е така"...