PDA

View Full Version : За Прегръдката



VQTUR
09-29-2008, 18:17
Въпросът ми може да ви се стори малко странен...

Когато ходите, разхождате се с гаджето и той ви прегърне, задължително ли и момичето трябва да го прегърне и ако не го направи няма ли да излезне тъпо?
И още, аз мн се дразня когато момчето си сложи ръката и вземе че се облегне на момичето в/у рамото и. Струва ми се доста селско, мн по-готино е като я хване през талията... не мислите ли така?

Ако темата ви се стори тъпа или още нз каква - просто НЕ пишете по нея!!!

AvaLan4e
09-29-2008, 18:36
Пробваш дали ще издържим да не пишем ('=
Не. Не е нужно. И да. Предпочитам през талията. Пак е
жест на притежание, но има и някакво еротично желание.
Въобще кръста не са рамена ('=

nice_bunny
09-29-2008, 19:14
Ми не, не мисля че е селско.Защото, ако момчето е мн високо ще му е по лесно да я прегърна през връта,нали.. ако ме разбирате.И аз много повече обичам да ме прегърне през врата пък аз него през кръста, някак си се чувствам "защитена"(не че има от какво да ме пази... ама..) и през кръста също е хубаво.. но предпочитам да не се блъскаме един в друг :) :) :) :)

Ev1l
09-29-2008, 19:27
Амии..Аз обичам по принцип да я хващам за талията..Но предпочитам да си я даржа за ръка..

Romance
09-29-2008, 19:47
Не мога да ходя аз така.За ръка и тва то.

HenykucT
09-29-2008, 19:49
Не мога да ходя аз така.За ръка и тва то.

+1 ... Даже и за ръката рядко хващам ... дразнещо е ...

hardball
09-29-2008, 19:56
Гадже нямам , никой ни мъ гушка. Най- много аз да се взема в ръце, ама хората наоколо не го одобряват, не е конвертируем начин на изразяване на лИбоффф.

Кой ши мъ гушни? :D

Seducti0n
09-29-2008, 20:13
Топ 10 на най-селските неща, сигурна съм, че часта с отпускането на рамото на момичето ще е на челна позиция...
Ама, че глупост...идеята е да правиш това, което на теб ти е приятно стига да не товариш другия и да не го караш да се чувства неудобно. :wink:

fuckingwhore
09-29-2008, 20:20
Аз понеже харесвам само нисички момичета обичам да ме обхващат 8-)
:lol:

hardball
09-29-2008, 20:32
защо така ме изкушаваш,майна 8-)


Добре бе, майна, няма вече, хахахах :Д

Аз съм 176-178 , мама я гушвам понякога през раменете, хаха :D

Obsession
09-29-2008, 20:45
Амиии нали се сещате, че когато момчето е с едно 30 см по-високо от момичето е малко трудно да я прегърне през талията...
Ама си е гадно някой да ти увисне на врата, буквално да го влачиш върху себе си.

Escarina
09-29-2008, 21:17
С моите 160 санта ми е много интересно някое по-високо момче как ще ме хване през кръста :D Обичам да ме прегръщат и винаги съм отвръщала на прегръдките. Но освен ако не става върос за някое пълно дърво, едва ли би било кофти ако не се отвърне :)

nazistka*
09-29-2008, 21:24
аз съм страшно ниска (1.56) и бившия ми беше повече от 1.90,т.е трудно би било да ме хване през талията :lol:

мене ми е селско тва гушкане,за ръчичка,бла бла

ходим си един до друг и тфа е

VQTUR
10-02-2008, 08:47
аз съм страшно ниска (1.56) и бившия ми беше повече от 1.90,т.е трудно би било да ме хване през талията :lol:

мене ми е селско тва гушкане,за ръчичка,бла бла

ходим си един до друг и тфа е

Дори и за ръка не се държите?! :shock:
Мче какви ''гаджета'' сте тогава :-D

По темата: Аз предпочитам докато се разхождаме да сме вханати за ръце,
а гушкането-когато сме някъде седнали, гледаме нещо...
и да не съм му облегалка за ръката :x