PDA

View Full Version : Има ли изход?



hanovete
09-29-2008, 19:46
Добре за първи път ще си кажа какво ми е на душата щото ми писна вече
обичам едно момиче...миналата година септември се сприятелихме и си станахме приятели ама аз взех че се влюбих в нея тя ме отряза някъде март месец после просто ми изби и изобщо не исках да разговарям с нея,но след време пак се сприятелихме докато не доиде август месец на морето се изпокарахме отново и то естествено в мен е причината просто защото когато сме приятели тя ме омагиосва или нз как да го обясня,но просто не мога без нея и това адски ме дразни че не е с мен.Та скарахме се и тя ме блокна и какво ли не ама мина месец вече тя все още тъжи и е супер нещастна... ама какво мога да направя
нито мога без нея,нито мога с нея?Всеки ден я виждам и не мога да я забравя да му се невиди

plmn
09-29-2008, 19:50
Еми май се карате прекалено много.Ако не можете да изгладите различията си, всеки да си продължава напред... 8)

teengirl93
09-29-2008, 19:51
em po dobre govori s neq kaji i vsi4ko kakvoto ti e na surceto moje puk da ti otvurne sus su6toto...nikoga ne se znae dokato ne opita6

hanovete
09-29-2008, 19:58
Еми май се карате прекалено много.Ако не можете да изгладите различията си, всеки да си продължава напред... 8)

абе не се караме за разни различия,а просто почвам да се държа грубо с нея ,а това много я наранява и тя нормално ми се сърди

Scarface_
09-29-2008, 20:01
кажи и всичко ... както тука... ако реши да е с теб ...ако не и не можеш както казваш сложете край на приятелството ! кофти ама ...

plmn
09-29-2008, 20:02
Еми май се карате прекалено много.Ако не можете да изгладите различията си, всеки да си продължава напред... 8)

абе не се караме за разни различия,а просто почвам да се държа грубо с нея ,а това много я наранява и тя нормално ми се сърди

Не си ли отговори сам току що...?

hanovete
09-29-2008, 20:10
Еми май се карате прекалено много.Ако не можете да изгладите различията си, всеки да си продължава напред... 8)

абе не се караме за разни различия,а просто почвам да се държа грубо с нея ,а това много я наранява и тя нормално ми се сърди

Не си ли отговори сам току що...?
ми не :?


-какво да разговарям с нея-тя като чуе любов и имам чувството че просто бяга....тя не е имала връзка и страх ли изпитва нз какво
-а и да го кажа ще каже на неините приятелки-абе общо взето всички момичета ще разберат...и да изглеждам жалък тип не виждам как може да стане

gree_girl
09-29-2008, 20:11
Кажи и за чувствата си и това, което написа на нас, ако не ти отвърне просто се опитай да я забравиш (знам, че ще ти е трудно, но трябва да се опиташ) и се дръж добре с нея, а не гадно , за да може поне д азапазиш приятелствотао и :)

sladur4etyYy
09-29-2008, 20:17
Еми май се карате прекалено много.Ако не можете да изгладите различията си, всеки да си продължава напред... 8)

абе не се караме за разни различия,а просто почвам да се държа грубо с нея ,а това много я наранява и тя нормално ми се сърди

Не си ли отговори сам току що...?
ми не :?


-какво да разговарям с нея-тя като чуе любов и имам чувството че просто бяга....тя не е имала връзка и страх ли изпитва нз какво
-а и да го кажа ще каже на неините приятелки-абе общо взето всички момичета ще разберат...и да изглеждам жалък тип не виждам как може да стане

е тва са 2-те крайности на поведение, що не поговорим за средния вариант? да не се държиш нито грубо нито лигаво?

Hak0
09-29-2008, 20:18
Добре. Първо трябва да си наясно какво чувста тя към теб.Единственият начин май е да я попиташ :oops: еми действай.Но кофти ще стане ако тя ти каже че изпитва само приятелски чувства към теб,защото после след тези признания и приятелството ви няма да е същото.Ако не искаш това да продължава действай.

hanovete
09-29-2008, 20:26
еми след като съм се държал грубо и цял месец не съм разговарял с нея не смятам че ще доиде и ще каже о колко много те обичам
-тя че не може да ме забрави ми е ясно,особено като и погледна лицето направо отвреме на време се разревава ,но гледа да не се забелязва,но просто я познавам адски добре

Lysander
09-29-2008, 20:35
Брат, само се измъчваш. Просто остави момичето, колкото и да ти се иска ти винаги ще гледаш на нея като на момичето, което обичаш.Може просто да не те харесва, не знам. Най-добре прекрати всички контакти с нея и пренасочи любовта, която сега изпитваш към друго момиче.

hanovete
09-30-2008, 06:59
нз май тя не знае какво иска-та по-добре да не и обръщам внимание нема смисъл