PDA

View Full Version : помпони?! help



s3xy
09-29-2008, 21:30
здравейте :] някой случайно да знае в софия къде мога да намеря мажоретни помпони? Една фр ми каза около паметника на цар освободител, някой друг да знае нещо? 10x :] :)

slim__shadygirl
09-29-2008, 21:54
Няма ли в спортните магазини? :neutral:

gangstata
09-29-2008, 22:17
Абе не знам къде,има (за пловдив съм чувала),но са адски неудобни .С едни такива пластмасови нещаза ръцете..Грхх..гадост..
А колко помпона ти трябват..?

s3xy
09-30-2008, 18:32
abe zasega ne mnogo ama ne moga da namerq i 2 :? a w koi sportni magazini moga da pogledna, 4e ne se se6tam :-o

Abigoria
09-30-2008, 19:28
Треньорката тука правеше на мажоретките помпони от торбички... Излизали й по- евтино, пък и мене повече ме кефеха [-(

s3xy
09-30-2008, 19:41
Треньорката тука правеше на мажоретките помпони от торбички... Излизали й по- евтино, пък и мене повече ме кефеха [-( абе аз кфато съм няма да направя добре и 1 пък камоли евентуално 20 :D ама мерси :] ако някой още може да помогне... :)

tuzaro
09-30-2008, 20:23
наще мъжоретки сами си ги правеха 8-)

gangstata
09-30-2008, 20:33
Не е трудно-просто е много работата..
Ние набарахме в един форум(не помня кой) ,че се правели от чували..
Разрязва се,брида се(4 чувала за един помпон 8-) ) и станаха почти като купените,само дето на тях има едни пласмасофи шитни за ръцете,а ние си ги направихме с връзки,понеже е по - удобно..
Ние 32 тряаше да направим 8-)

gorska
10-01-2008, 19:48
Абе има един магазин, който катче ли беше за фойерверки на Янко Сакъзов. не знам точния адрес, но е горе-долу след кръщовището с Кракра като тръгнеш към Евлоги Георгиев (т.е. в посока обратна на паметника Левски.) Оттам минават трамваи 20 и 22. Ако тва ще те ориентира нещо..От лявата страна има парк, а от другата някъде там трябва да е тоя магазин.. Та там продаваха помпони, но по последна информация мисля, че са свършили и ще трябва да се поръча.. абе ако не ти е проблем да идеш дотам, виж го.
Другото нещо, за което съм чувала е на Пиротска, ама за там някаква идея къде точно е. И оттам минава 22то, ( а и 20ката, ама само донякъде

П.П. Та на тоя магазин има с големи букви написано фойерверки, май от страната на някоя пряка, която не мога да се сетя коя е.. на оранжев фон .. май. :D
Пффф, извинявай, че толкова май-а се получиха, но се надявам да съм помогнала.. :-P

s3xy
10-01-2008, 19:57
благодаря ти :) ще потърся :-)

mimozata20
02-19-2011, 11:36
Мога да ви кажа как да си направите много красиви помпони вместо да си харчите парите. Нашия отбор си правим помпони мн е лесно и в училище много ги харесват. Когато почнеш да ги тресеш изглежда хубаво и са се едно от плат. Ако някой иска да му кажа как се правят да пише на maria.ioana@abv.bg или mimozata20@abv.bg