PDA

View Full Version : Анален секс



remember_me
09-29-2008, 21:26
zdraveite na vsi4ki :) skoro 6te go pravq s priqtelq mi i iskam nqkoi ne6ta da si izqsnq :) est malko me e strah da ne boli 6tot edin pat bqh probvala i bole6e no 6te go preodoleq tozi dtrah.vse pak e malko. qsno mi e 4e ot tova ne moje da se zabramenee. 4yvala sam za klizmite. tova ako ne se laja e pri analniqt seks kogato partnura ti se izprazni? i ako ima ne6to drygo pri tozi vid seks 6te se radvam da mi go kajete :)

hottie
09-29-2008, 21:42
--> http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%BB%D0%B8%D0%B7%D0%BC%D0%B0

Това е клизма ;)

scoobydors
09-29-2008, 21:48
Не е задължително да си правиш клизма, стига да можеш да се сдържиш... 8-) А колкото до изпразването !!!!!!!!! ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ПОЛЗВАЙТЕ ПРЕЗЕРВАТИВ !!!!!!!!!!! Такива инфекции и зараци се предават така... не че си болна от нещо ами просто мястото е такова че... :P разбра ме :) И сигурно си наясно и с болката, има някаква незнам :) Айде успех ;)

П.П. Аз не съм го правила и не искам да го пробвам, така че не говоря от опит а от обща култура :oops:

russianmafiaboss
09-30-2008, 03:16
ох деца деца, едни деца се опитват да съветват на другите хаха
значи.. чети сега..
преди анален секс - 1во отиваш до тоалетна по-голяма нужда, след това отиваш под душа-правиш си струята от душ - да е силна - и с него си правиш клизма - бягаш до тоалетна, която е евентуално на 1 крачка и готово - 2 пъти стигат..
1во можете да почнете с презерватив - задължително е, обаче ако той го извади и видите че презерватива е 100% чист - няма страшно да го свали - казвам го от личен опит.
естествено после да си го измие ..
и последно - ако те боли - това НЕ е секс - при правилно направен анален секс жената получава не по-малко удоволствие от мъжа, последен съвет - движи се ти - по този начин ти контролираш своите усещания и така ще намалиш дисконфорта, при анален секс първите 3 пъти са странни на жената, но послеееее... ;)

Rebirthing
09-30-2008, 08:11
Ти на колко си години, че задаваш такива въпроси?

ra4ence
09-30-2008, 08:39
ох деца деца, едни деца се опитват да съветват на другите хаха
значи.. чети сега..
преди анален секс - 1во отиваш до тоалетна по-голяма нужда, след това отиваш под душа-правиш си струята от душ - да е силна - и с него си правиш клизма - бягаш до тоалетна, която е евентуално на 1 крачка и готово - 2 пъти стигат..
1во можете да почнете с презерватив - задължително е, обаче ако той го извади и видите че презерватива е 100% чист - няма страшно да го свали - казвам го от личен опит.
естествено после да си го измие ..
и последно - ако те боли - това НЕ е секс - при правилно направен анален секс жената получава не по-малко удоволствие от мъжа, последен съвет - движи се ти - по този начин ти контролираш своите усещания и така ще намалиш дисконфорта, при анален секс първите 3 пъти са странни на жената, но послеееее... ;)

+1
И лично на мен не ми се е налагало да правя клизма,не е имало проблем,ама не съм прекалявала с храната преди това ;)

SINDEL
09-30-2008, 08:42
Вижте какво - вярно е, 4е и без клизма може, но шансът да се омаже нещо поне малко е огромен. Така 4е клизмата си е задължителна.

Второ - накарай го да прониква много бавно, защото определено като ти е за пръв път, ще те боли. Вземете си лубрикант.

Презервативът е абсолютно излишен, осебено ако мацката си е правила клизма. За вси4ките ми пъти анално, нито веднъж не е било с презерватив и нито веднъж не сме имали проблеми с инфекции и т.н. Но! Ако после ще го правите вагинално - накрай го да се измие добре - тука ве4е шансът от инфекции е огромен.

Освен това изобщо не слушайте какво ви казват - 4е ако се правел правилно и мом4ето си разбирало от работата, нямало да боли. Първите опити винаги болят. Мускулите ти се свиват съвсем несъзнателно и ти трябва време, за да се нау4иш да се отпускаш и да ги контролираш. Ако мом4ето ти е по-надарено, ще боли още пове4е, няма как :) Но с практиката и натрупването на малко опит, вси4ко се оправя.

russianmafiaboss
09-30-2008, 14:00
бла бла, 1вия път ще боли - ем ако той не я възбуди достатъчно и ще ръга като луд - ДА ще боли
в противен случай възбудата и болката вървят за ръка - пък и кой каза че не може преди това да се разтяга сама по душа, 1во 1 пръст, после 2 и тн докато не може да си вкара 3-4 пръста така - след това е готова за анален секс - и ако е отпусната и възбудена, няма да има проблеми

snejana67
09-30-2008, 14:32
:? ужас 8-) ти не си добре :?

russianmafiaboss
09-30-2008, 21:18
и защо да не съм добре?

Heartache
10-02-2008, 11:07
НЕ САМ ГО ПРАВИЛА, НО ЕДНО Е СИГУРНО- ПЪРВО- ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ДО ТОАЛЕТНАТА, ВТОРО- ОБСТОИНО ИЗМИВАНЕ, ТРЕТО- ЗАДЪЛЖИТЕЛНО С ПРЕЗЕРВАТИВ И ЛУБРИКАНТ(СМАЗВАЩО ГЕЛЧЕ) ПОНЕ ПЪРВИЯ ПЪТ- С НЕГО ЩЕ Е ПО-ЛЕСНО!