PDA

View Full Version : Притеснение при смяна на пиърсинг



varvi_si
09-29-2008, 22:00
znam 4e ima mnogo temi,tarsih 10 minuti,vse ne popadah na tova deto iskah sajelqvam :S No si kupih obeca za papa,strah me e ot samata bolka pri dup4eneto nz nz kakvo da pravq :shock: :shock: :shock: :shock: :( :( :( :o ot 2 meseca iskam,dadoha mi i sega :shock: HELP !!! :-)



Нарушена т.7
moderated by oth_fenka

slim__shadygirl
09-29-2008, 22:05
..И сега отиваш при специалист в някое студио и почти нищо не усещаш :-D

mrssmith
09-29-2008, 22:08
отиди някъде където правят с местна упойка.
мен обаче местни упойки никога не са ме хващали и това не ми помогна.
единственото,с което мога да те успокоя е, че става бързо..стискаш очи и зъби и то вече е готово ;)
а и определено не е болка за умиране...въпреки,че аз имам свръхчувствителност към точно тези неща,кола маската на триъгълника примерно за мен е доста по-болезнена от това дупчене. :)

П.П. не позволявай да те дупчат с пистолет. попринцип хваща малко кожа,тя после изтънява и стават много големи проблеми. а за болката при заздравяването си купи Лидокаин Актавис и определено ще ти успокоява болката :)

varvi_si
09-29-2008, 22:25
отиди някъде където правят с местна упойка.
мен обаче местни упойки никога не са ме хващали и това не ми помогна.
единственото,с което мога да те успокоя е, че става бързо..стискаш очи и зъби и то вече е готово ;)
а и определено не е болка за умиране...въпреки,че аз имам свръхчувствителност към точно тези неща,кола маската на триъгълника примерно за мен е доста по-болезнена от това дупчене. :)

П.П. не позволявай да те дупчат с пистолет. попринцип хваща малко кожа,тя после изтънява и стават много големи проблеми. а за болката при заздравяването си купи Лидокаин Актавис и определено ще ти успокоява болката :)

Shte ida pri hirurg :S a mesnata boli li :shock: ms macka :-)

mrssmith
09-29-2008, 22:34
дам и мен хирург не пробива :) с местна попринцип казват че се усеща съвсем леко. мен ме боля изцяло щото мен местните упойки не ме хващат. ама аз съм си дефектна за тея неща, при теб надявам се всичко ще е наред. отиди с мисълта,че всичко ще свърши за 1 минута.
самата упойка не боли,независимо дали ще е спрей или спринцовка,изобщо няма да я усетиш.
успех :-)

gryyym
09-29-2008, 22:35
...

TasteOfSin
09-30-2008, 07:19
Не е болка за умиране и ако наистина го искаш ще изтраеш една минута. Но аз ти препоръчвам да не ходиш при хирург, а в някое студио.Ако хирурга прави пиърсинг веднъж в месеца, то тези в студиото поне 10 пъти на ден. :wink:

i'm so excited!
09-30-2008, 07:22
никакви хирурзи!!!!!
има си хора, които се занимават с това! хирурга ще ти среже мястото и ще го зашие, което е отвратително. отиваш при специалист в студио, това му е работата и го е правил хиляди пъти. изобщо не боли, стига сте се превземали.

Jamalska
09-30-2008, 07:38
никакви хирурзи!!!!!
има си хора, които се занимават с това! хирурга ще ти среже мястото и ще го зашие, което е отвратително. отиваш при специалист в студио, това му е работата и го е правил хиляди пъти. изобщо не боли, стига сте се превземали.
+много.


авторката,абе ти да не си Космополитън в пиърсинг-бг?

kat4enceto
09-30-2008, 07:44
ако толкова много искаш този пиърсинг ще преживееш болката за секунди! а и виж колко много хора има по улицата с пиърсинг!!!

N0_feAR
09-30-2008, 08:37
Къв хирург та гони бе?? За кви упойки ми говорите тука??? Отиваш в професионално студио за пиърсинг, хирурзите не са специалисти в тази област, имат си друга работа. И за кво ти е упойка да те дупчат 2 пъти??? Дали ще боли при боцването с игла или с абокат все в г*з. И няма да умреш от болка, не боли кой знае кво, нещо като натиск се усеща.

Loshotia
09-30-2008, 08:41
Не е болка за умиране, а и болката(поне при мен на други места) дойде два три часа след дупченето. и то не е болка, а по скоро...де да знам, по скоро парене

Boot
09-30-2008, 08:43
С тоя хирург ще се насера, честно. Отиваш в едно студио - такива има бол, дупчат те, без глупости за местни упойки и след 30 секунди всичко е свършило.

Loshotia
09-30-2008, 08:44
С тоя хирург ще се насера, честно. Отиваш в едно студио - такива има бол, дупчат те, без глупости за местни упойки и след 30 секунди всичко е свършило.

Е нали знаеш....то принцесите и граховото зърно усещат.... :D

Boot
09-30-2008, 08:56
С тоя хирург ще се насера, честно. Отиваш в едно студио - такива има бол, дупчат те, без глупости за местни упойки и след 30 секунди всичко е свършило.

Е нали знаеш....то принцесите и граховото зърно усещат.... :D
кур за принцесите 8-)

HardcoreSyndrome
09-30-2008, 20:55
никакви хирурзи!!!!!
има си хора, които се занимават с това! хирурга ще ти среже мястото и ще го зашие, което е отвратително. отиваш при специалист в студио, това му е работата и го е правил хиляди пъти. изобщо не боли, стига сте се превземали.
Абсолютно съгласна!!!

Loshotia
10-01-2008, 07:25
Е нали знаеш....то принцесите и граховото зърно усещат.... :D
кур за принцесите 8-)

ахахахахаха, това колко беше добро...
---
Всъщност нямам какво повече да кажа по темата... мен ме боля, много повече отколкото очаквах за един прост пъп и най-вероятно за това ми се стори толкова болезнено, ама беше кратко и определено не беше повод за лигавщина... Направо си представям как ми слагат упойки и некви лайна...

Мен пъпа не ме боля, но имам известни съмнения за езика, който възнамерявам да дупча- някой ще каже ли впечатления- около самата процедура имам предвид.

i'm so excited!
10-01-2008, 07:29
и той не боли.

ValzZi
10-01-2008, 10:35
Къв хирург та гони бе?? За кви упойки ми говорите тука??? Отиваш в професионално студио за пиърсинг, хирурзите не са специалисти в тази област, имат си друга работа. И за кво ти е упойка да те дупчат 2 пъти??? Дали ще боли при боцването с игла или с абокат все в г*з. И няма да умреш от болка, не боли кой знае кво, нещо като натиск се усеща.


ъъъ...тФа МУЦКА прозвуча МУЦКА мноооо ТЪПО!!!
ти виждала ли си как се дупчи обеца на пъпа...знаеш ли колко ужасно изглежда не се изплаших от болката колкото от гледкта.. (азз няаам такова нещо по себе си бтв..)
та значи с едно като шиш/...няма как то1но да ти го обесна те дупчат и излиза от тази дупка едно като мас...отвратително гнусно си е,,, :? :?

Harum_Scarum
10-01-2008, 11:47
Къв хирург та гони бе?? За кви упойки ми говорите тука??? Отиваш в професионално студио за пиърсинг, хирурзите не са специалисти в тази област, имат си друга работа. И за кво ти е упойка да те дупчат 2 пъти??? Дали ще боли при боцването с игла или с абокат все в г*з. И няма да умреш от болка, не боли кой знае кво, нещо като натиск се усеща.


ъъъ...тФа МУЦКА прозвуча МУЦКА мноооо ТЪПО!!!
ти виждала ли си как се дупчи обеца на пъпа...знаеш ли колко ужасно изглежда не се изплаших от болката колкото от гледкта.. (азз няаам такова нещо по себе си бтв..)
та значи с едно като шиш/...няма как то1но да ти го обесна те дупчат и излиза от тази дупка едно като мас...отвратително гнусно си е,,, :? :?
Еми да де абука-дългата игла която е куха посредата : )
Аз пък чух че напоследак дупчили пъпове с пистолет..И наистина е така :shock: Какви инфекции могат да станат такаа...

Harum_Scarum
10-01-2008, 11:50
Нищо страшно няма незнам какви фантазии изживявате :(
[vbox]http://www.vbox7.com/play:20753266[vbox]

Loshotia
10-01-2008, 16:24
Нищо страшно няма незнам какви фантазии изживявате :(
http://www.vbox7.com/play:20753266

аз съм гледала и на срамни устни как слагат, и там не боляло- абе като цяло лиглите винаги има за какво да се оплачат, че ги боли.

Boot
10-01-2008, 19:39
Ама зърно боли!!!
От личен опит казвам!!! Нищо друго не ме е боляло толкова колкото зърното. ама пак беше само пробиването и мааалко след това.

varvi_si
10-05-2008, 09:16
никакви хирурзи!!!!!
има си хора, които се занимават с това! хирурга ще ти среже мястото и ще го зашие, което е отвратително. отиваш при специалист в студио, това му е работата и го е правил хиляди пъти. изобщо не боли, стига сте се превземали.
+много.


авторката,абе ти да не си Космополитън в пиърсинг-бг?

nem,nqmam tam reg :( :shock: edna fr ima :-)