PDA

View Full Version : Блузки,панталонки фешънска история :D



Ungear
09-29-2008, 22:36
Значи решил съм да си променя вида малко (от стил дете в фешънче :-D ).Та някой ако може да покаже хубави блузки ,панталонки и някой хубава прическа на 14 съм http://www.impulse.bg/user/IvaN4y_ ей ма мене само първата снимка отговаря на описанието другите са от една година.И яко знаете някой хубаво магазинче в бургас :grin:

Sensuality
09-30-2008, 03:33
Най-важното е да си куха,както виждам стааш :lol: айДиИ сЯя всИчкУу ХУувУ мУцИи :-) :razz: :razz: :razz:

GaBiIi__
09-30-2008, 03:45
ОМГ !!!! неможа ли нещо по- банално ?? таа з1 НаЧалУууУ МоЖешШ д! ПиШешШш ТаКааА

Madn3s5
09-30-2008, 04:59
нЕ ЗАбРаВяЙйй Че СИ ВИПППп пЕрсон и ВсЕкИИ коЙто НЕ ти ДаДе ЗиЛеНъЪЪ РъчИчкЪ нЕ те ЗаСлУжАвАааА :?

всеки луд с номера си :lol:

24white24
09-30-2008, 05:11
EвА/\а ИвАнЧууУУУУУ, 6Те сТаН3 фьешънЧи от Т3б3 :D


Аууу над 10 минути го писах тва, ебати сложното е :lol: Иванчо тегли си куршума брат, няма кво да се мъчиш ;)

krisiiiiito
09-30-2008, 06:15
:lol:

splendour
09-30-2008, 06:24
ako iska6 da si fe6an4e po snimkite,slaga6 rozovata blyzka[ako nqwma6 zemi tazi na mama :-D ] posle si sloji ot onezi o4ila napodobqva6ti na konski kapaci,sloji malko bledo rozov balsam za ystni [pak mama ide na pomo6t] a i dokat i rovi6 iz ne6tata zemi 1 d1lgo gerdan4e i si go sloji,napravi poza na ystnite pile6ki anys i se snimai ot visolo.
a ako iska6 v ejednevieto ima pravila:kolkoto se moje po rozovo,kolkoto se moje po geisko i mnoooooogo kozmetika

Ungear
09-30-2008, 06:31
Хаха не се ебавам.Просто стилът ме кефи а нЕееЕее КаК ГуВорЯЯт И Чи Са ПрАяТ нА ПъРвукЛаСсСни шМатКи 8-)

MixXx
09-30-2008, 06:53
SyпEр Sи ИvаН4o0 !!!

:D :-D :-D :-D :grin: :grin: :grin: :grin: :-D :-D :-D :D :D :D :D :-D :-D :-D :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :-D :-D :-D :D :D :D :D :-D :-D :-D :-D :grin: :grin: :grin: :grin:

Ungear
09-30-2008, 07:04
Хах оставете личи си ,че реална помощ няма да мога да намеря а само подигравки :(

MixXx
09-30-2008, 07:12
мNОгО ЯsНо

BlueCat
09-30-2008, 07:43
ako iska6 da si fe6an4e po snimkite,slaga6 rozovata blyzka[ako nqwma6 zemi tazi na mama :-D ] posle si sloji ot onezi o4ila napodobqva6ti na konski kapaci,sloji malko bledo rozov balsam za ystni [pak mama ide na pomo6t] a i dokat i rovi6 iz ne6tata zemi 1 d1lgo gerdan4e i si go sloji,napravi poza na ystnite pile6ki anys i se snimai ot visolo.
a ako iska6 v ejednevieto ima pravila:kolkoto se moje po rozovo,kolkoto se moje po geisko i mnoooooogo kozmetika

Хаха, пропусна само бритончето настрани :lol:


Хах оставете личи си ,че реална помощ няма да мога да намеря а само подигравки Sad
Ама ти наистина ли си очаквал реална помощ...? :D

Ungear
09-30-2008, 07:50
Еми щом форума се казва teenproblem ...?

ra4ence
09-30-2008, 07:52
Както си на снимките е супер

BlueCat
09-30-2008, 07:55
Еми щом форума се казва teenproblem ...?
Новак си.
Така си добре, не изпедерастявай заради безмозъчните фешънки!

Ungear
09-30-2008, 08:07
Еми щом форума се казва teenproblem ...?
Новак си.
Така си добре, не изпедерастявай заради безмозъчните фешънки!

Мхм новак съм :grin: и си казах скоро време да почна да ходя по момичета 8-) ,но с моя окаян вид ... :o :-o .А пък и безмозъчните кифли с IQ под 80 харесват такива :oops: :P

BlueCat
09-30-2008, 08:09
Еми щом форума се казва teenproblem ...?
Новак си.
Така си добре, не изпедерастявай заради безмозъчните фешънки!

Мхм новак съм :grin: и си казах скоро време да почна да ходя по момичета 8-) ,но с моя окаян вид ... :o :-o .А пък и безмозъчните кифли с IQ под 80 харесват такива :oops: :P
Ти такива ли искаш да те харесват?

i'm so excited!
09-30-2008, 08:20
стани кежуъл, сега това е модерно :lol:

Jamalska
09-30-2008, 08:21
Еми щом форума се казва teenproblem ...?
Новак си.
Така си добре, не изпедерастявай заради безмозъчните фешънки!

Мхм новак съм :grin: и си казах скоро време да почна да ходя по момичета 8-) ,но с моя окаян вид ... :o :-o .А пък и безмозъчните кифли с IQ под 80 харесват такива :oops: :P:?
Заради тея безмозъчни ку*ви не си заслужава да си променяш стила...слагаш едни дънки, една тениска, суичер и кецове и си супер... ;) :-o
*Подкреп* Първите 1-2 годинки ще зарибяваш само скейтърки,ама после обещавам успех и сред човешки същества:)

Ungear
09-30-2008, 08:24
Еми щом форума се казва teenproblem ...?
Новак си.
Така си добре, не изпедерастявай заради безмозъчните фешънки!

Мхм новак съм :grin: и си казах скоро време да почна да ходя по момичета 8-) ,но с моя окаян вид ... :o :-o .А пък и безмозъчните кифли с IQ под 80 харесват такива :oops: :P
Ти такива ли искаш да те харесват?
Не точно ,но и те са си красиви (да не обидя момичетата (извинете ако има нещо :oops: )).Всъщност умните момичета са по добри във отношенията от колкото ФеШъНкИтЕ (те не "виждат" чуствата на другия срещу тях бил съм гадже с кифлите ,но те нямат толкова големи чуства ,а "по-умните" усещат кога да премълчат нещо и така нататък.BTW фешънките са нещо като фотоапарат едноднефка :mrgreen: .Спиш с тях и те остават и за това в момента не искам продължителна връзка и затова съм се фанал с кифлите...

BlueCat
09-30-2008, 08:36
^^След няколко годинки ще си промениш мнението. Ае успех с кифлите \:D/

Ag
09-30-2008, 08:38
Ти и за фешън не стааш е...

varvi_si
09-30-2008, 09:48
mnogo e prosto be :D stava6 pedal4e ili ot mom4e-momi4e :D:D:D po4va6 da pi6e6 na fashionkite v impulse Up kukl0 mn ta biCam moji li own :D slaga6 rozovata bluzka i o4ilata na dqdo ot motora i aideeeeee BATE FASHION SAM :D:D:D :grin: :grin: sorry 4e ti se prismivam ama ste mi mnogo sme6ni :)

SuSamka
09-30-2008, 12:22
Ти да не искаш да ставаш кат Мартинчо от Big Brother 4? :lol: А сега сериозно - вземи се осъзнай бе брато! Няма смисъл заради кифлите да се правиш на гей! Ти сигурно много си се намразил ако мислиш да се обличаш/изглеждаш по тоя начин! Тва е напълно смотано, педераско и най-важното НЕмомчешко! Още един съвает: Не се води по коментарите на хората в импулс.бг! Те искат само ощЕЕ зЕлЕниИИи рААААачи4киИИИи :lol: ! Земи си облечи, както каза BallFace , суичър дънки и маратонки и забрави за фешънчетата! :-D

24white24
09-30-2008, 13:09
Еми щом форума се казва teenproblem ...?да ти имам проблемите :lol:

gstarraw
10-01-2008, 07:17
балл фаце сао да спомена 4е фе6аните не си слагат спирали и фруги ПЕДЕРАСКИ ИСТОРРИ тва 4е са обли4ат малко по странно не ги праи педали

girl_in_black
10-01-2008, 09:32
Не може ли просто да изглеждаш нормално?Ако станеш фешън може и да впечатлиш една-две от"твоята порода", но ще изглеждаш жалък, смешен и надут в очите на страшно много хора.

ValzZi
10-01-2008, 10:31
няма да ти се подигравам
обаче ти чуваш ли се кво говориш?!
не искаш вече да си дете искаш да си фешън?!?!
то..
то само по себе си звучи адски безмислено..
като искаш да си намериш такива неща...питай някой от твоето даскало вместо да си седнеш на задника и да правиш тема..която тряааше да се казва:
Не иСкЪм вЕчИ дЪъъЪ сЪм дИте ..,. БаТи каЗъЪъъ чИ трЯаАъъъ сЪм фИешЪъЪн,,..

GaBiIi__
10-01-2008, 11:01
тцтцт няма смисъл просто да ставаш "феШ!нЧиИи" има прекалено много такива вече ии ако искаш да си такъв за да впечатлиш някое момиче не е това начина...

shmurkam
10-02-2008, 18:42
Значи решил съм да си променя вида малко (от стил дете в фешънче :-D ).Та някой ако може да покаже хубави блузки ,панталонки и някой хубава прическа на 14 съм http://www.impulse.bg/user/IvaN4y_ ей ма мене само първата снимка отговаря на описанието другите са от една година.И яко знаете някой хубаво магазинче в бургас :grin:
Скрий се ве!!! :-x Недей да ми позориш хубавия роден град!!! Ааа заради такива боклуци като тебе бургазлии станахме за посмешище!!! Пффф,ако толкова искаш да си интересен-ходи гол или в теранова и си купи розова блузка(с деколе,по-голям размер,щот нали уж си момче и такам)изпередачи се,изруси се,слушай хаус,кецки с различни връзки са на мода(не съм сигурна ама такива индивиди се разхождат из главната). Ако все пак решиш да си нормален,отиваш в метъл шопа или хип-хопа и си супер,няма да има момиче,което да не те загледа(или поне тия с мозък). аРи уСпЕхЧиТъ! <3 и НемЪЪЪъ сИ плАшиШ,кОлпЕлиЕ!!! цУф.Цуф,млЯС!!!*____* :razz:

sappy
10-02-2008, 18:55
Lele kak mu se nahv1rlqte na mom4eto :( prosto pita...nali za tva e foruma :? a po temata-s1vetvam te da ne podrujava6 na nqkoi ili na nqk1f t1p stil :( a da b1de6 sebe si :) a za shop..ne s1m ot bs sorry i ySpeH43t1 :)

draki4ka
10-02-2008, 19:04
значи едни прилепнали дънки ама по крака ти кажа една розова тениска пускаш коса орусоляваш слагаш шапка ама ти се види косата и едн а обицка а да не забравим чантата и едни кецове гуменки и ако пъхнеш вътре дънките а да ти кажа дънките могат да бъдат и шалвари един мой фр има такива ае СсСЪЪсс ЗЗзддДрРаАВЕе !!!1 :lol: :lol: (не се подигравам слагам си мнението)

Ungear
10-02-2008, 20:11
pff ostavete minavam na hip-hop :grin:

kuklichka_bg
10-02-2008, 20:29
Значи решил съм да си променя вида малко (от стил дете в фешънче :-D ).Та някой ако може да покаже хубави блузки ,панталонки и някой хубава прическа на 14 съм http://www.impulse.bg/user/IvaN4y_ ей ма мене само първата снимка отговаря на описанието другите са от една година.И яко знаете някой хубаво магазинче в бургас :grin:

samo moga da ti kaja 4e si mn sme6en i da sa skrie6 nqkade SME6an nqkfo si lape det nz o6ti n6 tragnal da mi sa prai na nakaf mega gazar q si sqdai na gaza ve pradlio sa praishh na nqkaf deto ne si

shmurkam
10-02-2008, 20:56
pff ostavete minavam na hip-hop :grin:
Бах мааму,вия така ли го карате? На чоп-кфот се падне. Я чалга,я метал,същата поза само дето едните избиват другите...кЪкто и да е-ТИ СИ НЕНОРМАЛЕН,БЕГАЙ У ЛЕВО!!! Абе направи си един тест на характера в нета,реши все пак каква музика слушаш(тука изключваме хаус и чалга,тфа,мой човек,не е музика),какъв ти е начина на живот и т.н. (само гледай да не се получи тип-тениска-на-Айрън Мейдън-прилепнало-панталонче-емо-бритон-и-ланец. Че тогава-майката си си е ебал... :lol: Няма смисъл да се правиш на някаква тъпа поза,обличането е част от начина на живот и издава характера ти. Ти нали наистина не смяташ,че някоя сериозна мацка ше ти се лепне ако се облечеш като хаусър или там хип-хопър и не знаеш,кфо е тфа Тиесто или да кажем Лил Уейн???(не ме питайте отде ги знам,всичко около мен слуша лайна.) :razz:

Iria
10-04-2008, 05:32
И като се казва тийнпроблем какво? Проблемът ти е, че искаш да станеш фешънче, позьорче. Ами да, сега така е модерно. :D На 14 години и иска да стане гъзар.

хубави блузки ,панталонки и някой хубава прическа
Момчетата заеха мястото на момичетата, започнаха да се интересуват от прически, панталонКи, блузКи. Все пак живеем в България.

slim__shadygirl
10-04-2008, 08:55
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Miss_Fenty
10-04-2008, 11:11
става ми смешно като виждам такива..заеби просто

Dundy
10-04-2008, 11:29
Еми щом форума се казва teenproblem ...?
оф те ти дават съвети да не се праиш на лайнак,щото фешъните са си такиа.Ако сериозно го искаш си купи гелче,прилепнали панталони и тениски(ако може розоФкИиИиИиИиИ)ааааа кецкi (converse най-добре) иии да не забравяй цаисите(не знам защо,но ми се струва ,че си гей,не се обиждай лично мнение).БТв фешъните са почти като емотата

Iv4eTy
10-04-2008, 12:36
балл фаце сао да спомена 4е фе6аните не си слагат спирали и фруги ПЕДЕРАСКИ ИСТОРРИ тва 4е са обли4ат малко по странно не ги праи педали

Не детенце ( защото като ти гледах фешанския профил в импулс.бг не ти давам повече от 11 ) не се убиждай сега... ама не се обличат странно, а просто женствено...
Кое му е якото на това едно момче да е с дънки тип клинче, розова тениска и цайси каски дето направо ти закриват лицето (това важи и за момичетата с огромни цайси...) Просто няма нищо мъжко в този стил, но повечето се обличат така за да впечатлят 13-14 годишните кифли, които припадат при вида на такива "сладури" :lol:

cLaDyRcHe
10-04-2008, 16:25
Иванчо зле си.

pasii_sladuranata
10-04-2008, 16:41
Ауе момче, кви са тея педерастки работи еее!
Я се осъзнай кво ше ми се праиш на фешън, като видя неккъв и ми става смешно просто :-o
Ти си преценяваш, ама едно момче не трябва да обръща тооолкова внимание на външния си вид и да пищи кат' мърла щот ФДТ-то не му е скрило пъпката....apsolutno na men lichno takiva mom4eta sa mi tvardo protivni,mnogo geisko ot edna strana,no vseki 4ovek si ima sobstveno mnenie az ne te savetvam da go pravish zashtoto kato te gledam mnogo mnogo mai nqma da ti otiva ..!

BigFakeSmile
10-06-2008, 10:01
шШшШшШш..оСъзнАй сЕ! 8-) я не се прай на къфто не си :x носи си небрежно косата..широки дънки..тениска..кецове..!!кфи са тез глупости?!? wha..th..f..^^

HardcoreSyndrome
10-06-2008, 10:46
:razz: :razz: :razz: :lol: :lol: 8-)