PDA

View Full Version : Чат



aaabbbvvvggg
09-30-2008, 03:19
Съжалявам не знам къде и е мястото.
Пиша си с един индивид от много време, харесва го много, но не искам да се видим, защото се притеснявам, че снимката която ме пратих е твърде нереална. Моя е, но съм не изглеждам така на живо, прекалено хубава съм там, а на живо определено не е така. В последните дни страшно настоява да се видим. Знам, че ако го сторя ще се разочарова... Какво да направя? Не, не държи чак толкова на мен, просто му харесвам на снимката, от там си е създал доброто мнение... Благодаря на тези, които ще отговорят.

Andreev
09-30-2008, 03:51
USE PHOTOSHOP WISELY!

BaiToq
09-30-2008, 04:12
Съжалявам не знам къде и е мястото.
Пиша си с един индивид от много време, харесва го много, но не искам да се видим, защото се притеснявам, че снимката която ме пратих е твърде нереална. Моя е, но съм не изглеждам така на живо, прекалено хубава съм там, а на живо определено не е така. В последните дни страшно настоява да се видим. Знам, че ако го сторя ще се разочарова... Какво да направя? Не, не държи чак толкова на мен, просто му харесвам на снимката, от там си е създал доброто мнение... Благодаря на тези, които ще отговорят.
Прати му друга снимка!

MaMkaMy
09-30-2008, 05:29
Оф и на мене ми беха пратили 1 такава снимка... И като излезнахме с момичето знаеш ли какво си мислех? Че съм излезнал със савсем друго момиче... Така че по-добре хич недей му писа :)

mIsHeTy
09-30-2008, 05:36
ами да по-добре спри да му пишеш...какво учакваш от тая среща и от тва момче при положение ,че той иска да излезе с теб само ,защото изглеждаш добре на снимката...помисли си дали си заслужава...?

cherinka
09-30-2008, 05:48
Еби му майката, излез си с него и хич да не те притеснява нищо.
Аз, понякога, се бъзикам с "ма може да не ме харесаш" и некви такива простотии и вече ако ти каже "не се притеснявай" значи поема цялата отговорност, че наистина може да не те хареса на живо.
Важното е ти да си направиш кефа.
Пък и щом не ти пука за него от какво толкова се притесняваш?!!
Пък и както каза Бай тоя, наистина може д аму пратиш друга снимка :)

uBu4k0
09-30-2008, 06:03
Еби му майката, излез си с него и хич да не те притеснява нищо.
Аз, понякога, се бъзикам с "ма може да не ме харесаш" и некви такива простотии и вече ако ти каже "не се притеснявай" значи поема цялата отговорност, че наистина може да не те хареса на живо.
Важното е ти да си направиш кефа.
Пък и щом не ти пука за него от какво толкова се притесняваш?!!
Пък и както каза Бай тоя, наистина може д аму пратиш друга снимка :)

Чери е права... ;)
Ако излезеш какво ще загубиш ?? Излез забавлявай тфа онова....ако спре да ти пише след тфа начи "СИЧКО СФЪРШИ!" (момчета много ;) ) аа той вероятно ще ти каже че не иска да чатите повече още на срещата защото не си такава каквато си на пика....се 1....излез нищо не губиш ;) ...е виж аз чатих с 1 момиче което не е от моя град...и лятото и ходих на гости ....наистина не е такава каквато е на пика...стори ми се по яка даже :D напрайхме си кефа за 2 седмици и тфа е ;)

cherinka
09-30-2008, 06:07
Еби му майката, излез си с него и хич да не те притеснява нищо.
Аз, понякога, се бъзикам с "ма може да не ме харесаш" и некви такива простотии и вече ако ти каже "не се притеснявай" значи поема цялата отговорност, че наистина може да не те хареса на живо.
Важното е ти да си направиш кефа.
Пък и щом не ти пука за него от какво толкова се притесняваш?!!
Пък и както каза Бай тоя, наистина може д аму пратиш друга снимка :)

Чери е права... ;)
Ако излезеш какво ще загубиш ?? Излез забавлявай тфа онова....ако спре да ти пише след тфа начи "СИЧКО СФЪРШИ!" (момчета много ;) ) аа той вероятно ще ти каже че не иска да чатите повече още на срещата защото не си такава каквато си на пика....се 1....излез нищо не губиш ;) ...е виж аз чатих с 1 момиче което не е от моя град...и лятото и ходих на гости ....наистина не е такава каквато е на пика...стори ми се по яка даже :D напрайхме си кефа за 2 седмици и тфа е ;)
дам..
и аз на живо съм по-грозновата, ама ме харесват хората. 8-)
то нали знаеш... не всичко опира до външност. :D

uBu4k0
09-30-2008, 06:16
така е но има такива дето гледат само външността.....може да си тъп/а като гъска ,но пак да те харесват само защото изглеждаш яко...пък 2 думи да не можеш да кажеш на кръст... И аз нося дрехи на CONVERSE и LEVIS , но не искам само за тфа да ме харесват....

cherinka
09-30-2008, 06:21
така е но има такива дето гледат само външността.....може да си тъп/а като гъска ,но пак да те харесват само защото изглеждаш яко...пък 2 думи да не можеш да кажеш на кръст... И аз нося дрехи на CONVERSE с LEVIS , но не искам само за тфа да ме харесват....
така е, трябва да имаш кола с автоматични прозорци и богат татко с корави банкови сметки и кредит, нали :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

uBu4k0
09-30-2008, 06:26
така е но има такива дето гледат само външността.....може да си тъп/а като гъска ,но пак да те харесват само защото изглеждаш яко...пък 2 думи да не можеш да кажеш на кръст... И аз нося дрехи на CONVERSE с LEVIS , но не искам само за тфа да ме харесват....
така е, трябва да имаш кола с автоматични прозорци и богат татко с корави банкови сметки и кредит, нали :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D


xhahxahaxh напълно права ..... ! (rofl)

slim__shadygirl
09-30-2008, 07:07
Ми излезте,може и той да е по-различен на живо 8-)

splendour
09-30-2008, 07:16
sloji si na avatara pik det prili4a6 na sebe si i ako propi6e zna4i nqma problemi :) spokoino,bila s1m na tvoeto mqsto [vs16tnost na simkata si bqx sebe si .no mi izleze 1 gadna golqma p1pka :x i kat q iztiskax se poly4i edna golqma rana koqto na drygiq den xvana i malko kori4ka i......... prosto mislex 4e toi 6e pobegne kat ma vidi,ama si4ko mina ok ] t1i 4e ne se pritesnqvai. p1k koi znai i toi k1v g1z 6i izleze :D

MoOnLiGhT_ShAdOw
09-30-2008, 07:42
Еби му майката, излез си с него и хич да не те притеснява нищо.
Аз, понякога, се бъзикам с "ма може да не ме харесаш" и некви такива простотии и вече ако ти каже "не се притеснявай" значи поема цялата отговорност, че наистина може да не те хареса на живо.
Важното е ти да си направиш кефа.
Пък и щом не ти пука за него от какво толкова се притесняваш?!!
Пък и както каза Бай тоя, наистина може д аму пратиш друга снимка :)

Чери е права... ;)
Ако излезеш какво ще загубиш ?? Излез забавлявай тфа онова....ако спре да ти пише след тфа начи "СИЧКО СФЪРШИ!" (момчета много ;) ) аа той вероятно ще ти каже че не иска да чатите повече още на срещата защото не си такава каквато си на пика....се 1....излез нищо не губиш ;) ...е виж аз чатих с 1 момиче което не е от моя град...и лятото и ходих на гости ....наистина не е такава каквато е на пика...стори ми се по яка даже :D напрайхме си кефа за 2 седмици и тфа е ;)
дам..
и аз на живо съм по-грозновата, ама ме харесват хората. 8-)
то нали знаеш... не всичко опира до външност. :D

Аз съм съм дяволски нефотогенична. Мразя как изглеждам по снимки, сякаш все ще изляза възможно най-зле. :? Но както се казва, хубавите хора не са фотогенични. :-D А и мисля, че ако човек има достатъчно чар (и се усмихва повечко!), това компенсира останалите недостатъци. :)

aaabbbvvvggg
09-30-2008, 07:48
Мерсак! Проблемът е, че ми пука, до колкото може да му пука на някой в подобно положение... Пишем си от няколко месеца, пък мисля, че и година има. Дълго си писахме без да му дам снимка точно по тази причина. Не, не става въпрос за фотошопи, просто от 30 снимки,29 от които съм като муле все на 1 ще съм прекалено добре... и никого реална... Страхувам се, че човешката представа често бива видоизменяна по начини избрани от самите нас. Той вече е изградил такава за мен, дори и на баба ти Вуна да му пратя снимка не ще промени тази вече изградена... За това се колебая, дори като чат приятел не искам да го изгубя.. :? Той го знае, но в неговите очи аз съм идеална за реалния свят и той държи пък на това. Само колко заблудени сме понякога. Има ли как до му поправя тази криво изградена представа...

mimity_91319131
09-30-2008, 07:53
Определено излез с него , мисля че той все пак се досеща че не може да си абсолютно същата като на снимката , забавлявай се пускай майтапи ... все пак той е харесал и характера ти докато си пишете :) :) :-D :-D

Scarface_
09-30-2008, 07:55
ем тогава му прати "мулешките" снимки и ша разбереш :-D 8)

uBu4k0
09-30-2008, 09:02
вижте как ще е секса между вас ако ви хареса зимаите се

хаха...успокой жабата..малко..те не се познават че да праят секс .. секс на 1ва среща ? доста малка е възможноста :)

sasha_90
09-30-2008, 18:26
Като не искаш,не излизай с него.

tonitoo
10-01-2008, 11:13
Хич да не ти пука....Както казаха преди мен-излизай и си прави кефа :grin: Може пък да те хареса кой знае... :)

Niakoitam
10-01-2008, 11:49
Я се поуспокой малко и не се притеснявай да излезеш с момчето.
И аз не съм много фотогеничен на снимки освен ако не ме снимат в движение без аз да очаквам.Иначе излизам малко като пред заколение. :D
Няма да се притесняваш.Красотата е относително понятие и за различните хора е различна.Може да му харесаш по-малко от на снимката,а пък може и да му харесаш повече.Не се знае.Пък и "в движение" нещата изглеждат съвсем по различно.Случвало се е разни хора да не ми допадат особено на снимки,а на живо да ми харесват много или пък обратното на снимки да ми харесат много,а на живо да не мога да ги гледам.
Когато един човек ти каже че си грозен или красив това не значи че си грозен или красив за всички.Това просто значи че си грозен или красив за него.
Много хора бъркат тези понятия.
Или малко по грубо казано:"Въпрос на вкус,казало кучето,и си облизало гъза".
Така че изобщо да не ти пука.Излез,забавлявай се и ако не те хареса значи просто не е имало смисъл.

Neftochimic
10-01-2008, 12:02
sloji si na avatara pik det prili4a6 na sebe si i ako propi6e zna4i nqma problemi :) spokoino,bila s1m na tvoeto mqsto [vs16tnost na simkata si bqx sebe si .no mi izleze 1 gadna golqma p1pka :x i kat q iztiskax se poly4i edna golqma rana koqto na drygiq den xvana i malko kori4ka i......... prosto mislex 4e toi 6e pobegne kat ma vidi,ama si4ko mina ok ] t1i 4e ne se pritesnqvai. p1k koi znai i toi k1v g1z 6i izleze :D

Ауууу... тва можеше и да не го пишеш... 8-)

PeopleAlwaysLeave
10-01-2008, 12:15
Бе то и аз така веднъж се бях комплексирала, че не изглеждам добре и пращах се снимки, на които съм в профил. Така 1 път въпросното момче ме беше видяло на живо (без аз да знам - тогава бях и без грим, без нищо) и след това каза, че съм много по-сладка отколкото на снимките :) Тъй че не се настройвай с нагласата, че си грозна и че момчето няма да те хареса. Пък и в крайна сметка пробвай - човек никога не губи, когато опитва. Току виж твойта представа за неговото виждане излезне грешна :)

mozyk
10-01-2008, 16:22
НЯМА ДА СЕ ЖЕНИТЕ Я !!

lyfche
10-01-2008, 16:24
ами да по-добре спри да му пишеш...какво учакваш от тая среща и от тва момче при положение ,че той иска да излезе с теб само ,защото изглеждаш добре на снимката...помисли си дали си заслужава...?


+1

slun4ice_90
10-01-2008, 16:33
ИЗЛЕЗ С НЕГО! :-) Каквото и да стане после нищо,поне ще знаеш,че си отишла.Отколкото после само да се питаш"Абе,защо не отидох можеше ли да стане нещо?" и т.н.Който рискува печели,който не рискува, не печели.Смело и успех! :)

MiLeNcHeToO
10-01-2008, 19:01
Преди и аз имах същите притеснения.Пишехме си с едно момче няколко месеца, бях му пратила перфектна снимка.Той много искаше да се видим, а аз 2 месеца си измислях разни оправдания, че съм заета и т.н.Много исках да се видим, но ме беше страх да не очаква нещо повече и да се разочарова.Накрая се реших и си казах да става квото ще, най-много да ме блокне после, не е единствен на тоя свят :-D Като се видяхме той се оказа по-зле от колкото на снимките, хареса ме много и после не ме пускаше да си ходя въпреки, че не бях "перфектното момиче от снимката" :D Нищо няма да загубиш ако се срешнете, на живо е много по-различно и за двамата.Просто се отпусни, не се притеснявай, може да излезе нещо много хубаво..успех :)

fc
10-01-2008, 20:10
Прати му още снимки лол

Lacey_66
10-01-2008, 20:14
ами да по-добре спри да му пишеш...какво учакваш от тая среща и от тва момче при положение ,че той иска да излезе с теб само ,защото изглеждаш добре на снимката...помисли си дали си заслужава...?

+1 :-o :( :?