PDA

View Full Version : качествата ви ,които обичат във вас



Scarface_
09-30-2008, 08:11
кои са качествата ви ,заради които се влюба човек във вас ?... (и има ли въобще такива) :oops:

Hak0
09-30-2008, 08:23
Може да звучи старомодно,но в този свят на лъжи истинските ми приятели ценят моята честност и това че имам достойнство което не бих предал никога и за нищо.Живея така че да ме запомнят,защото в каквото и да вярваме това което със сигурност знаем че остава е споменът.

anichkaaaa
09-30-2008, 08:34
Ми най-много ценят това, че винаги им казвам ВСИЧКО в очите, независимо колко болезнена е истината . Понякога ми се сърдят като им кажа нещо , което не им харесва, ама после разбират , че съм била права :D

П.П. Също така че съм красива, умна и СКРОМНА 8-)

Scarface_
09-30-2008, 08:38
най-вече скромна нали :D

Hak0
09-30-2008, 08:41
Да последното съм убеден е вярно :D :P

SINDEL
09-30-2008, 08:44
Много си глезя мъжете и не се сърдя по4ти никога. Съответно много рядко имаме спорове или скандали за нещо :)

Ev1l
09-30-2008, 08:58
Много си глезя мъжете и не се сърдя по4ти никога. Съответно много рядко имаме спорове или скандали за нещо :)


и обичаш да те връзват с изолирбанд и да те пляскат с камшик и това е качество нали 8)

Абе много ми е интерено момичето pic-а на подписа ти какво държи ? :razz:
Това салам ли е, краставица ли е ? :razz: :D :-D

Толкова добре е прикрито чее.. А може да е банан.. :D

Jumbie483
09-30-2008, 09:01
кои са качествата ви ,заради които се влюба човек във вас ?... (и има ли въобще такива) :oops:


Ами не знам :oops:
Сигурно това, че винаги съм в добро настроение, имам чувство за хумор (пък и предпочитам момчешка компания, пред момичешка) :-P Може би не са само това причините, но сама не мога да се определям..ще взема да се влюбя :D

darla
09-30-2008, 09:52
ami purvo vun6niq vud,sled tova haresvat(taka sa mi spodelqli nqkoi ot tqh)-otkrita sum,govorq direktno,gotova sum da kaja kakvoto mi e na surce vuv vseki edin moment bez zna4enie na koi e,ne se suobrazqvam s ob6testvenoto mnenie NIKOGA,imam 4uvstvo za humor,bqsna sum i ne moga da tup4a v jivota na edno mqsto,imam ambicii i potupkvam VSI4KO,za da postigna uspeh,obojvam da glezq 4oveka do men ,da mu pravq podaruci ei taka,bez povod i ne ostavqm 4oveka s koito sum za mig da se po4uvstva prenebregnat ili na zaden plan!

krem4et0
09-30-2008, 10:39
Трябва да питате мъжа ми......много искрена, пряма и открита съм, а това не е качество, което особено се харесва от мъжете, а и на хората като цяло. Да не говорим за акъла, който винаги ми е бил в повечко и не се е харесвал от момчетата. Не съм човек, в който са се влюбвали много мъже и сигурно има причина за това...и какво от това? Не ми е цел в живота. Не и до такава степен, че да се променя заради някой(който и да е) мъж. Иначе биха лапнали по мен заради външността ми, но опрат ли нещата по-надълбоко биха се уплашили от мен...имам доста....тежък характер. винаги съм мислела, че ще ми бъде само във вреда, но в работата нямате идея колко помага. Там си трябва твърда ръка :D

И все пак да кажа и нещо положително-хубава, умна, образована жена с професия, верен приятел и спътник, умее да изслушва, цени хората до себе си и е всеотдайна, обича силно и прави всичко за любимите си хора, изключително любвеобилна.......уф, личи си че съм Близнак, нали?

mir4eto93
09-30-2008, 11:11
Приятелите ме ценят затова, че винаги държа на думата си и съм искрена :-) Често ми повтарят, че винаги съм до тях в трудни моменти и, че са ми много благодарни за това :oops: А пък момчетата ги привлича това, че маниерите ми са малко, как да се изразя, момчешки, в смисъл не почвам да :-# за една малка драскотинка, да говоря по цял ден за лакове за коса, маркови дрешки и т.н., обичам футбола, твърдата музика и т.н, така че виждат в мен един от тях 8-)

HONDA
09-30-2008, 14:25
Приятеля ми ме обича, защото съм искрена и диркетна, без зачение на кого, какво трябва да се казва. Целеустремена съм и не съм тъпа и повърхностна, като повечето девойки, който са долу-горе моя набор. Забвана и непредсказуема, понеже обичам, каквото ми дойде на ум да го права. Заради външния ми вид също. И понеже сме от една черга с него (обожаваме Моторите. Имаме си, но за сега само той кара, а моя ме чака за напролет, когато си взема книжката. Обичаме рок и да ходим по събори. И 2мата обожаваме да четем книги, е малко ни се различават литературните предпочитания, но... Преживяваме го някак си.)

moonlady
09-30-2008, 14:29
ем мисля че защото съм себе си и не се превземам :lol:

DeepWithin
09-30-2008, 15:41
Приятелките ми:
-Честност
-Чувство за хумор
-Давам добри съвети (явно, те го казват :D )
-друго в момента не се сещам :D :D :D

Момчетата:
-Това, че не се преструвам
-Могат да споделят с мен
-Харесваме една и съща музика
-бла...немога да мисля повече. :D

sasha_90
09-30-2008, 16:18
кои са качествата ви ,заради които се влюба човек във вас ?... (и има ли въобще такива) :oops:
Очевидно има,но някой друг трябва да ги каже.

b00m
09-30-2008, 16:30
ем мисля че защото съм себе си и не се превземам :lol:

xax как ги наказа :D :D :D :D :D :lol: :lol: 8-)

snejana67
09-30-2008, 16:43
:-) винаги съм искрена,директна и готова да помогна :oops: :oops: :oops:

MiMcHeToOo
09-30-2008, 17:45
Нямам такива качества 8-)

Scarface_
09-30-2008, 17:48
имаш 1...- признаваш си ! :grin:

KpucuTo0o92
09-30-2008, 21:58
kazvan tova koeto mislq za nqkoi v o4ite mu a ne govorq zad garba mu,darja na priqtelite si i kvoto i da re6at gi podkrepqm dori i da ne odobrqvam :D

5StaR
09-30-2008, 22:43
Не давам мнения за себе си, оставям другите да преценяват => следователно не знам

Pliok0019
10-01-2008, 03:17
И сега да опиша колко велика съм аз?!

cherinka
10-01-2008, 03:31
Срамежливостта, притеснителността ми на моменти, свободното разговаряне, непрефърцунеността ми и такам :)

Siankaa
10-01-2008, 07:07
Божее .. незнам кои са тия качества.Може би като за начало имам някакъв чар ии съм много честен човек.Не обичам да преигравам ии винаги гледам да помогна на някой с нещо.Сигурно е това. Апъкк ии незнам аз мн мн не обичам да говоря за себе си .. понякога звуча самовлюбено. :D

slun4ice_90
10-01-2008, 07:12
Трябва да питате мъжа ми......много искрена, пряма и открита съм, а това не е качество, което особено се харесва от мъжете, а и на хората като цяло. Да не говорим за акъла, който винаги ми е бил в повечко и не се е харесвал от момчетата. Не съм човек, в който са се влюбвали много мъже и сигурно има причина за това...и какво от това? Не ми е цел в живота. Не и до такава степен, че да се променя заради някой(който и да е) мъж. Иначе биха лапнали по мен заради външността ми, но опрат ли нещата по-надълбоко биха се уплашили от мен...имам доста....тежък характер. винаги съм мислела, че ще ми бъде само във вреда, но в работата нямате идея колко помага. Там си трябва твърда ръка :D

И все пак да кажа и нещо положително-хубава, умна, образована жена с професия, верен приятел и спътник, умее да изслушва, цени хората до себе си и е всеотдайна, обича силно и прави всичко за любимите си хора, изключително любвеобилна.......уф, личи си че съм Близнак, нали? Кремче не те познавам хич,но до тук всичко съвпада с описанието на майка ми... :-D И тя е зодия близнаци.Вие по принцип сте си много печени хора.И много говорите.... :shock: :-o Малкото ми,но истински фр-ове казват,че съм доста луда глава..Голям инат при това,малко срамежлива и притеснителна на моменти. :lol: Импулсивен човек съм,доста емоционална.За хората,които обичам мога да дам всичко.Отдавам се на 100 %.Забелязах,че и другите са се описали като открити хора и аз съм такава.Но това в повечето случай не ми донася нищо хубаво...Имам и доста лоши черти от харктерера си..Всичко е от зодията ми...Има доста точно определние за мен.Когато пък искам да постигна нещо,го постигам.Искам ли нещо,става мое.Може би съм и малко властна.... :D Страшно много неща мога още да кажа,но доста дълго ще стане.

Drebs
10-01-2008, 09:37
Не съм питала сигурно,защото се страхувам от отговора,защото имам малко труден характер. По-лесно ми е да отговоря какво не харесват.
По-близките ми хора са ми казвали,че харесват това,че не досаждам на хората с проблемите си и винаги съм се оправяла сама и рядко търся чужда помощ. Също така това,че много помагам на хората ( дори на такива,които не заслужават ) и най-вече на близките си .. понякога дори пренебрегвам себе си,за да се чувстват хората около мен добре. ( макар и все по-рядко да става ) .. това е май.