PDA

View Full Version : Да се съобразя ли с тях?



zelenooko_kote
09-30-2008, 13:16
Откакто започна учебната година си харесах едно момче от моя клас обаче проблемът е че всички момичета от класа го харесват.С него от доста време си общуваме и оставам с впечатлението че симпатиите са взаимни,НОоо...днеска госпожата ме премести до него за 2 часа и ние постоянно се смеехме,закачахме се бърборихме си и изобщо... та,така другите момичета започнаха да правят коментари и най-добрата ми приятелка ми каза ела седни пак при мене защоото всички разбраха.Аз и казах че не ми пука,но все пак ще ми е неудобно всеки път когато си говоря с него и да усещам погледите на другите.Какво да правя?Трябва ли да ми пука или да се отпусна и да не ми дреме?

HONDA
09-30-2008, 13:29
Ооо, не се тревожи за такива неща. Това е то, на момичетата винаги много им лаят устите :x ! Просто си гледай интереса, ако наистина искаш да си с него, не им обръщай внимание. Но пък ако държиш повече на тея лапешки прикази, се отдалечи от пича.

PeopleAlwaysLeave
09-30-2008, 13:33
Няма какво да ти пука. Завиждат, защото и те го харесват, а очевидно на него му е най-приятно с тебе. Дръж си се нормално, говорете си - изобщо не обръщай мнимание на злобните коментари. Ако нещата между теб и момчето потръгнат, а съученичките ти не спират да обсъждат и да бълват змии и гущери си поговорете и им кажи, че нямаш намерение да си разваляте отношенията и че това, което правят е много глупаво - в крайна сметка той рано или късно е щял да избере една от всичките и какво тогава и ти ли трябва да злобееш ? :)

Niakoitam
09-30-2008, 13:56
Ако се харесвате с него,взимайте се.
И изобщо да не ти пука кой какво говори. :)

Ev1l
09-30-2008, 13:58
Ако се харесвате с него,взимайте се.
И изобщо да не ти пука кой какво говори. :)

+1

gPa3HuTeJl
09-30-2008, 13:59
Ако се харесвате с него,взимайте се.
И изобщо да не ти пука кой какво говори. :)

+1

Благодаря от името на форума !

Niakoitam
09-30-2008, 14:04
Ако се харесвате с него,взимайте се.
И изобщо да не ти пука кой какво говори. :)

+1

Благодаря от името на форума !

ooo поласкан съм :D

scoobydors
09-30-2008, 14:14
Ооо, не се тревожи за такива неща. Това е то, на момичетата винаги много им лаят устите :x ! Просто си гледай интереса, ако наистина искаш да си с него, не им обръщай внимание. Но пък ако държиш повече на тея лапешки прикази, се отдалечи от пича.

moonlady
09-30-2008, 14:16
аз ако съм всеки час ще стоя с него .. на пук на ония гарги

snejana67
09-30-2008, 14:24
:D хич да не ти дреме,те хорските усти не можеш да ги затвориш,като ще говорят то поне да има за какво :-D :-D :-D

sasha_90
09-30-2008, 16:33
Трябва ли да ми пука или да се отпусна и да не ми дреме?
Не,не трябва да ти пука.Цял живот ли ще слагаш другите на първо място?Докога ще се вслушваш в това,какво мислят останалите за действията ти?

sladur4etyYy
09-30-2008, 16:48
бе как ше ти пука бе, даже тряа да се кефиш! така ти завиждат 4е не могат да се контролират! леле тия са ми любимите, обожавам да ги дразня!!! ае дразни ги и зарад мен :razz: бтв недей много много слу6а приятелката си щото и тя най-вероятно го харесва и ... :?

Scarface_
09-30-2008, 17:13
атака ! а иначе това другите да го харесват ,да ти завиждат и т.н ще си отмине с годините :) по принцип...

MiMcHeToOo
09-30-2008, 17:23
То от другите не трябва да ти пука ама гаджето да ти е в класа е адски шибано! ;) Внимавай кво правиш ;)

anichkaaaa
09-30-2008, 17:29
Злобни , гадни , ЗАВИСТЛИВИ кучки !!!!!!!! 8-)

ImmortalForever
09-30-2008, 17:30
Не, не, не, не ме е страх от жените в живота ти, с които аз деля чувствата ти..не, не, не, не ме е страх от злобните им погледи, с които питат: Коя си ти? :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= =>Свиркай си и да не ти пука ;)

Harum_Scarum
09-30-2008, 17:50
Откакто започна учебната година си харесах едно момче от моя клас обаче проблемът е че всички момичета от класа го харесват.С него от доста време си общуваме и оставам с впечатлението че симпатиите са взаимни,НОоо...днеска госпожата ме премести до него за 2 часа и ние постоянно се смеехме,закачахме се бърборихме си и изобщо... та,така другите момичета започнаха да правят коментари и най-добрата ми приятелка ми каза ела седни пак при мене защоото всички разбраха.Аз и казах че не ми пука,но все пак ще ми е неудобно всеки път когато си говоря с него и да усещам погледите на другите.Какво да правя?Трябва ли да ми пука или да се отпусна и да не ми дреме?
Олеле незнам за какво си пуснала тази тема като знеш че ще ти кажат да "се отпуснеш и да не ти дреме" : ) Според мен бъди себе си..Преди години имах подобен проблем..Да ти кажа честно накрая им омръзва да говорят ако не им се вързваш и не им обръщаш внимание..А колкото до това какво да правиш- порсто бъди себе си : )

.. DeViL mAy CrY ..
09-30-2008, 17:52
Да не ти пука.Стой си със твоя сладур :P

mynichka
09-30-2008, 17:52
Ооо, не се тревожи за такива неща. Това е то, на момичетата винаги много им лаят устите :x ! Просто си гледай интереса, ако наистина искаш да си с него, не им обръщай внимание. Но пък ако държиш повече на тея лапешки прикази, се отдалечи от пича.
+1

b00m
09-30-2008, 19:01
Целуни го пред всички ;]

DarkWonderer
09-30-2008, 19:17
Това са реторични въпроси .. мнението на хората няма да те води цял живот .. Наистина го целуни пред ВСИЧКИ патки :)