PDA

View Full Version : Левски - Жилина



lo0s3r
09-30-2008, 14:22
баах му майката днеска се редих 10минути за билети :shock: май май ще напълниме герена и ше отнесеме жилините,а ? :P

непукист! искам прогноза, че мисля да го пиша тоя мач 8-)

Andreev
09-30-2008, 14:34
ся и жилина да ви го треснат дано говеда мръсни с тоя чадър дет го имате в БФС българския футбол не струва :-x

lo0s3r
09-30-2008, 14:37
шшш, ае поне една тема да има без да псувате, а малко да млъкнете и да проведеме една дискусия без да се псува в тая тема? разбрах, че си много лош във форума - ок айде стига псувал и писал безмислени мнения

uBu4k0
09-30-2008, 15:40
Мисля че поне на този мач няма да се издъним....

perkele1914
09-30-2008, 18:34
^и аз така си мисля

BlueAvalanche
10-01-2008, 07:01
Аз съм с карта не се редим :D Мощно сините и яко атмосфера :D

i'm so excited!
10-01-2008, 08:03
аз мисля, че ще умра в Б :D

ULTRA_LEVSKI
10-01-2008, 10:53
http://gong.bg/view_article.php?article_id=57721

:)

Rowdy
10-02-2008, 05:31
0-1

TERRORMACHINE
10-02-2008, 06:04
За Левски съм!

tubito
10-02-2008, 13:56
spored men jilina 6te natiska pove4e 6toto pri 0 na 0 levski prodaljavat a za levski 1 gol e klasirane a za jilina 1 gol ma4a stava interesen
abe dano ne se izdanim pak

PeopleAlwaysLeave
10-02-2008, 14:25
След малко тръгвам с оптимистично настроение 8)

И САМО ЛЕВСКИ ОБИЧАМЕ ТЕ !!!

vanPersieFan11
10-02-2008, 16:18
За Левски съм!


eSt 8)

tubito
10-02-2008, 18:21
za levski sma no taq ve4er prosto te si zaslujixa zagubata

djago
10-02-2008, 18:22
К*Р ЗА ЛЕВСКИ , ОЛЕ..... Доказаните некадърници за пореден път се осраха и пак доказаха, че мястото им не е в Европа, а по селските герени...

Fena
10-02-2008, 18:26
Край на мача. Шест поредни загуби на Левски у дома в Европа и само един гол - този на Мариан Огнянов срещу Челси. Евроидиотско постижение. СТадионът изригва "К.рви сте, к.рви сте." и "Оставка"

djago
10-02-2008, 18:32
не е по темата, ама съм длъжен да кажа, че Мариян Огнянов е циганин... лошото е,че останалите от отбора са още по-големи цигани, щом стигнаха дотам този ломски манго да е голмайстора в Европа хахахах

OtherDimension
10-02-2008, 19:10
баах му майката днеска се редих 10минути за билети :shock: май май ще напълниме герена и ше отнесеме жилините,а ? :P

май не :D

HenykucT
10-02-2008, 19:27
Коментара ми за мача и за българският футбол като цяло : :razz: :lol: :razz: :lol: :razz: :lol: :razz: :lol: :razz: :lol: :razz: :lol: :razz: :lol: :razz: :lol: :razz: :lol: :razz: :lol:

moncho
10-02-2008, 19:27
Много слаби теа левски каквото и да ми говорите
Та черноморе водеше 2-0 на щутгард

PeopleAlwaysLeave
10-02-2008, 19:58
Ужасен бой между феновете на Левски и полицията се разрази пред сектор "Б" на стадион "Георги Аспарухов", научи репортер на Sportal.bg. Ултраси на "сините", разделени на две групи от около 30 човека и екипирани с бухалки и боксове, влезнали в схватка с група от 20-30 полицаи. По-късно те били разбити от бой от притеклата се на помощ конна полиция. В масовото меле, в което общо са участвали над 100 човека, са пострадали много хора. Има пострадали полицаи, удряни с тежки предмети, както и фенове, които отнесли много палки от органите на реда. Причините за масовото меле все още не са известни.

То е много сложно да се разберат причините - просто на феновете вече им писна да прощават :) Жалкото е само за тях, защото са пострадали невинни хора и за какво ? За отбор на който не му дреме грам за публиката :? Като цяло никакво желание не показаха футболистите - бездейност. Някви тъпи пасчета, тактиката гола-вода и чак в 76-тата минута се сетиха да отпращат силни удари към противниковата врата. Изобщо ако имаше как да влезнат със се топката във вратата щеше да е най-добре... А пък за Жоазиньо - човекът-отбор, който ако имаше как да се разчекне и да играе и ляво, и дясно крило и всичко...просто не ми се коментира :( До много разочаровани сини сърца доведе този мач и така като слушах отзиви - всеки е на мнение, че вече никакво подкрепа не трябва да им се оказва на тия футболисти, да си ходят по 10 човека на мач и тва е...

gsh
10-02-2008, 20:44
СЪВСЕМ БЕЗПРИСТРАСТНО ГО КАЗВАМ, ВЪПРЕКИ ЧЕ СЕ РАДВАМ :
Трябва да се случи същото, което се случи с ЦСКА и да ви се махнат манекените !

Иначе днес чух едно "Курви сте ! " Правилно ли съм чул :-D

ULTRA_LEVSKI
10-02-2008, 20:52
И от кой го чу ? ОТ тия, дето идват веднъж на мач ? А чули след точно 3 секунди как всички млъкнаха, щото някои хора ги насраха?

ПП Знам кво се опитваш да покажеш, ама не става, щото вие го пяхте хорово тва, а при нас само определни индивиди.

ПП 2 УШЕВ - СМЪРТ !

Rowdy
10-02-2008, 21:03
добре, че са говдата да отрсмят България... ааахахахаха скоро не съм заспивал толкова щастлив :lol:


иначе ги докарвате филмите, обаче семткката без кръчмаря.. :lol:
















ПС На кафево :)

Diam0nD
10-02-2008, 21:07
Запалих синя синя свещ
до говедо с гъз горещ
От къде ти иде тази топлина?
От кура на БАТЕ и ЖИЛИНА! :D :D :grin: :grin: го го левски ... кой е следващия гранд които ще ви бие ??? :D

Whyniser
10-02-2008, 21:08
След малко тръгвам с оптимистично настроение 8)

И САМО ЛЕВСКИ ОБИЧАМЕ ТЕ !!!
И САМО FUKLI4KA ОБИЧАМЕ ТЕ !!! :oops: :D

gsh
10-02-2008, 21:13
И от кой го чу ? ОТ тия, дето идват веднъж на мач ? А чули след точно 3 секунди как всички млъкнаха, щото някои хора ги насраха?

ПП Знам кво се опитваш да покажеш, ама не става, щото вие го пяхте хорово тва, а при нас само определни индивиди.

ПП 2 УШЕВ - СМЪРТ !
аз не съжелявам, че викахме курви на наще. Ние сме отбор с традиции и история, не щем синдикалисти, продажници,манекени. ДУША И СЪРЦЕ ЗА ЧЕРВЕНИЯ ОТБОР ИЛИ ВЪН ОТ АРМИЯТА 8)

TERRORMACHINE
10-02-2008, 21:19
Шибана работа...къде е Стоилов?

HenykucT
10-02-2008, 21:27
Шибана работа...къде е Стоилов?

Върши си прекрасно работата в Литекс ... Що ?

ULTRA_LEVSKI
10-02-2008, 21:33
И от кой го чу ? ОТ тия, дето идват веднъж на мач ? А чули след точно 3 секунди как всички млъкнаха, щото някои хора ги насраха?

ПП Знам кво се опитваш да покажеш, ама не става, щото вие го пяхте хорово тва, а при нас само определни индивиди.

ПП 2 УШЕВ - СМЪРТ !
аз не съжелявам, че викахме курви на наще. Ние сме отбор с традиции и история, не щем синдикалисти, продажници,манекени. ДУША И СЪРЦЕ ЗА ЧЕРВЕНИЯ ОТБОР ИЛИ ВЪН ОТ АРМИЯТА 8)

Вие и на томоф викате, ама, като плаща сметката за обяд на дебелия, няма проблем, а пък ние поне, като се опитваме да се "разправяме" с манекенчетата.

ПП Ако искате нещо, както трябва, правите собствен отбор, че още от създаването ви сте прокажени.

gsh
10-02-2008, 21:44
не ми говори наизустените работи, думи на ефрема или жаклина :D

ULTRA_LEVSKI
10-02-2008, 21:49
ни ефрема, ни жалкина, ни га, ни кой се сетиш четЕм.

gsh
10-02-2008, 21:57
добре :D
иначе дучето си пада малко гъзолизец, скъперник, ама си обича ЦСКА въпреки всичко и дори на луната да имаме мач, ще заформи агитка ... ;)

ULTRA_LEVSKI
10-03-2008, 06:21
Нормално, като псува ръководството, а същото това ръководство го снабдява с парички. За жалост същото е и при нас, но хората, които взимат парите, въобще не отдебават нищо за сектора...

Pliok0019
10-03-2008, 11:18
Мисля, че всякакъв коментар тук е излишен. Наистина кофти, че не дадоха на ЦСКА да играят...Поне победата от БАТЕ им беше 100 пронцента сигурна.

Браво, че напълнихте Герена, ама голяма серня.

Fena
10-03-2008, 17:12
Това го знае всяко хлапе!




""Левски може да бие само Марек" - прозря невръстен хлапак в рубриката на bTV "Малък коментар", посветена на поредния еврорезил на "сините".

"Преди бях за тях, ама сега вече не, защото винаги падат" - добави разочарована къдрокоса фенка.

"Трябва по-добър треньор, да се върне Мъри Стоилов" - прикрито цитира баща си друго хлапе.

"Да подкупят Бербатов да играе за тях, за да се оправят, ама той няма да иска в толкова слаб отбор" - завърши друго мъдро дете. "

ULTRA_LEVSKI
10-03-2008, 17:21
http://www.sportal.bg/video.php?video_id=8912

MP
10-03-2008, 18:13
Лошо ни биха,много лошо...

GLeZoRanA
10-04-2008, 20:32
Какенцееееееееееееееее :P

kristo
10-06-2008, 12:22
Кака,Бате... а кво става с Чичо-Томовата колиба? :)
Чичо Томовата колиба в момента е в пъти по-добре от Батковата колиба... Както се изказаха фенове на Левски, дори и в това "умряло" състояние в момента ЦСКА пак са първи, какво да се прави, който си го може си го може, дори и да е в криза...

kristo
10-06-2008, 12:38
Мисля, че всякакъв коментар тук е излишен. Наистина кофти, че не дадоха на ЦСКА да играят...Поне победата от БАТЕ им беше 100 пронцента сигурна.

Браво, че напълнихте Герена, ама голяма серня.
Така си е, ако ЦСКА играеше в евротурнирите тая година, такива провали със сигурност нямаше да се случат, включително и при Левски. Просто тази година на Левски им тежеше, че не са шампиони, а играят в квалификациите за ШЛ на мястото на ЦСКА и затова бяха с такъв свален гард и се издъниха срещу отборчета като Бате и Жилина. Всмисъл проблема беше повече психологически при тях, а не чак толкова спортно-технически, макари и по втория показател Левски да е зле тази година. Просто никаква смислена селекция не направихте, а този Гонзо тотално ви проваля във всяко едно отношение, отделно треньорите Вуцов и Велев са гола вода и като специалисти, и като "опит" в Европа и въобще като опит. Но най-големия проблем и при вас си е в ръководството, но много късно започнахте да осъзнавате, че Батков не по-малко от Томов е един мошенник и келепирджия, който само си гледа собствения интерес. Но десега го величаехте и издигахте на пиедестал, а сега след провалите почнахте да говорите, че е комунист, който бил "внедрен" в Левски, за да разрушава отвътре отбора. Той не, че не е комунист и то 100 процентов, обаче когато биехте и ставахте шампиони не "беше" такъв и не давахте и дума да се каже за миналото му, а сега изведнъж започнахте да говорите за комунистическото му минало. Ей това ви е големия проблем в манталитета на левскарите, че не гледате реално на нещата и когато биете се смятате за възможно най-великите на света, тоест величаете се излишно, а после става така, че като паднете, падате много лошо и започвате да осъзнавате каква е реалността в българския футбол и че вие сте също част от нея. Иначе не се радвам за провалите ви в Европа и знам как се чувствате, всеки може да изпадне в това положение. Не мога да кажа, че ви съчувствам чак, но във всеки случай предполагам какво ви е отвътре и наистина знам, че много силно ви боли за отбора, така както нас феновете на ЦСКА ни болеше за отнетия лиценз и въобще провалите през годините, които ако трябва да бъда честен си бяха повече от триумфите. Просто реалността в българския футбол е такава - и ЦСКА, и Левски са си гола вода и ако постигнат някакви успехи в Европа, те са временни и веднъж на 5-10 години...

lo0s3r
10-07-2008, 10:55
"отборчето" на бате дето поведе с 2;0 на Ювентус :) нито Левски нито цска могат да направят това ;) не играят красив, но играят много ефективен футбол

gbemXVII
10-07-2008, 19:33
http://store.picbg.net/pubpic/7C/D0/f552faa0466d7cd0.png
Постарах се :lol: :lol: :lol: :lol:

Andreev
10-07-2008, 19:58
http://store.picbg.net/pubpic/7C/D0/f552faa0466d7cd0.png
Постарах се :lol: :lol: :lol: :lol:
т'ва рулира баце =D> =D> :razz: :razz: :razz:

Miimiinka
10-19-2008, 21:33
С всеки изминал мач Левски доказва,колко тъп и слаб отбор е.Да не говориме за треньорите и шефовете на клуба.Направо резил да паднат от некъв отбор дет не съм го и чувала друг път. :o

kurt
11-03-2008, 04:55
тва феновете им да напълнят стадиона и да ги подкрепят 90 минути и те да се издънат така просто.... [-(