PDA

View Full Version : омръзна ми вече...



nelka_hubavelka
09-30-2008, 14:27
и моя проблем е доста познат-не мога да понасям НА МОМЕНТИ баща ми! скоро той излезе в 20-дневен отпуск и сега превръща моя и живота на майка ми в кошмар!разбира се всичко това се дължи на проклетия алкохол-по цял ден се налива скъпия ми тати и се чуди за коя глупост да се скара с нас!а да не говорим колко работа има за вършене из къщи-ама нали чашката му е по-важна....ПРОСТО НЕ ИСКАМ ДА СЕ ПРИБИРАМ ВЕЧЕ У НАС!!!! бих се радвала ако някой сподели подобен проблем,за да можем заедно да си дадем съвети и кураж :-)

sugarrr
09-30-2008, 16:00
Аз нямам подобни проблеми но бих те посъветвала да се опиташ да поговориш с него пък може да излезе нещо :) :?

Abbie_Broken
09-30-2008, 16:34
Да, и аз нямам такъф проблем, но познавам хора, които го имат :( ... Според мен не можеш да направиш нищо по особено освен да го търпиш...

vikitu
09-30-2008, 18:08
Говори с него..кажи му истината без да премълчаваш..кажи му че ти проваля живота..ако наистина цени мнението на детето си ще се замисли ..поне така мисля :) успех и не си мълчи :smt109

Anf3tamin4o
09-30-2008, 19:06
Алкохолика е безмозъчен човек, и да му помогнеш понякога е почти невъзможно.Няма абсолютно никакъв смисъл да се занимаваш с алкохолици, няма смисъл да си пропиляваш живота, заради чуждите грешки.Не се занимавай с хора, които са под нивото ти, нищо, че носиш тяхната кръв!По този начин той ще ти унищожи психиката.Kолкото и да го обичаш този човек е опасен, и може да донесе не само много скръб но и смърт.И все пак имаш кураж от мене.
С Уважение К.Димитров !

bynbonka
10-04-2008, 12:26
predi 4 godini imah sa6tiq problem za kratko v ka6ti s maika mi ubiistveno e i sasepva6e 11 godi6nata mi psihika ve4e vsi4ko e ok i nqmame takiva problemi :booooomb: moje da pogovori6 s nego dokato e v trezvo sastoqnie za le4enie