PDA

View Full Version : Още ми трепва... Признавам!



vaLq_14
09-30-2008, 15:26
Пиша ви, за да ви споделя какво се случва с мен.
Преди година ходех за няколко месеца с едно момче. Спомням си го така, сякаш е било вчера. Докато бяхме заедно той беше много мил и добър с мен. Доста хора ми говореха лоши неща за него, но аз исках сама да изградя мнение. И се радвах, че откривах в него нещо, което другите не виждаха! Радвах се, че той ми го показа... И днес се чудя какво е това нещо, което тогава съм открила у него?

Разделихме се по негово желание. Много кофти го преживях. Първите дни не можех да се осъзная. Не излизах от нас, не хапвах нищо. И тъкмо когато почнах да свиквам с мисълта, че го няма до мен, той почна отново да ме търси под предтекст:обичам те още.

Виждахме се. Аз го обичах, той също, но не признаваше. Правихме си на пук. Той с други момичета, аз с други момчета. Винаги когато разбираше, че съм говорила за някой, ме разпитваше за него. Дори когато приятелят му започна да ме сваля, той се дразнеше. Не го призна никога, но аз го усещах. И това продължи по4ти 6 есеца. Ту се виждахме, ту се карахме....

Докато наистина не се скарахме жестоко. Той започна да говори зад гърба ми, а аз още го обичах. Заради гадното му отношение си поставих цел да го забравя. Прекратих отношения с него....и до днес не му говоря. Беше трудно, но се справих...Дори си повярвах, че съм го забравила.
Започнах да излизам с други. С някои имаше тръпка, с други не. Вярвах, че съм започнала наново, че наистина съм продължила напред. Да,глупости!

Още мисля за него и има неща, които не успях да му кажа. Неща, които пазя в себе си. Неща, които бях заключила дълбоко, които напоследък започнаха да избиват.

Само се питам едно:защо, когато един човек те обича, когато всичко приключи, краят трябва да е такъв!? Аз не исках. Много пъти му предлагах приятелство, а той отказваше. Много пъти правих компромиси и все мен ме болеше. Много пъти исках да се разплача пред него и да му кажа какво ми е отвътре, но не успях.

Мина година. А аз още имам чувството, че не е свършило, за да го усещам така. Сякаш нещо предстои... Като незавършен край. :(

Споделих, като ви моля за някакви съвети...или подкрепа. Ако на някой му се е случвало, моля да сподели...

Объркана съм. Няма да правя нищо. Тоест, щом съм си казала край, значи край. Просто не разбирам защо продължавам да гледам на него, виждайки онова, което другите така и не видяха? Нали ме нарани? Какво като съм прекарала с него най-хубавите моменти? Нали за него те са нищо? Защо продължавам да чувствам това?

Е вие сте..

ioancheto
09-30-2008, 15:52
момиче,осъзнай се.. Този човек не му пука за тебе.. По-добре го забрави колкото се може по-бързо...
Истината е ,че докато четях историята ти се сетих за себе си преди няколко години,когато бях тъпо лапе и изживях точно СЪЩОТО нещо с едно хмм..момче ...
не си заслужава и една сълза да пролееш за него.. Забрави го..колкото по-бързо,толкова по-добре..

sScream
09-30-2008, 15:57
Какво си видяла в него ...най-малко ние може да кажем : ) Хубаво е, че си правила компромиси, но просто повечето хора не ги уценяват. Така е кво да се прави...общо взето нищо ново под слънцето ;) Мъжете сме гадове- жените се оставате наранени и недооценени ама такъв е живота- суров и Гаден! Споко ще мине още толкова време и ще го забравиш. Много му здраве кат неще да сте си приятели...така ще го забравиш дори по-лесно и по-бързо. Но колкото повече си го слагаш присърце толкова по-болезнено и мъчително ще е за теб!

sasha_90
09-30-2008, 15:58
Всичко,което описа ми е познато.До толкова,че все едно се върнах в онова време.....,с разликата,че аз го зарязах.Похвално е,че си си стъпила на краката и си продължила напред.От опит да ти кажа,че да тръгнеш с друг,в такъв момент, е грешка.Грешка ще бъде и да си мислиш,че ще го забравиш.Напротив,винаги ще се сещаш за него.Но с течение на времето,чувствата ти ще охладнеят.Както видях,за теб това време още не е дошло.Няма страшно и това ще стане.Просто си намирай занимания и не мисли за миналото.Живей сега.

sScream
09-30-2008, 15:59
момиче,осъзнай се.. Този човек не му пука за тебе.. По-добре го забрави колкото се може по-бързо...
Истината е ,че докато четях историята ти се сетих за себе си преди няколко години,когато бях тъпо лапе и изживях точно СЪЩОТО нещо с едно хмм..момче ...
не си заслужава и една сълза да пролееш за него.. Забрави го..колкото по-бързо,толкова по-добре..

Абе общо взето и аз тва исках да кажа....ама не толкова директно! :)

ioancheto
09-30-2008, 16:22
момиче,осъзнай се.. Този човек не му пука за тебе.. По-добре го забрави колкото се може по-бързо...
Истината е ,че докато четях историята ти се сетих за себе си преди няколко години,когато бях тъпо лапе и изживях точно СЪЩОТО нещо с едно хмм..момче ...
не си заслужава и една сълза да пролееш за него.. Забрави го..колкото по-бързо,толкова по-добре..

Абе общо взето и аз тва исках да кажа....ама не толкова директно! :)
ми какво да направя...такава съм си по природа.. ;)
по-добре някой да и го каже на момичето,за да се отърси,защото аз знам колко е зле това за един човек да живее в така заблуда и мъка,а всъщност да няма никакъв смисъл за това..

MaMkaMy
09-30-2008, 17:07
Имаш подкрепата ми

PeopleAlwaysLeave
09-30-2008, 17:14
Мила, напълно разбирам за какво говориш - аз съм в същата ситуация :( Скъсах го, опитах се да го забравя, но чувствата надделях. След това реших, че ще му се доказвам - е направих го, доказах му се, но той не оцени и грам от това, което сторих - а аз загърбих живота си в продължение на една година, за да опитам да оправя нещата между нас :( Сега вече се отказах да правя каквото и да било и просто се взех в ръце - реших, че ще продължа напред, колкото и трудно да ми е, и ще се стремя към други неща, ще гоня други цели. Намери и ти нещо, което да поставиш за приоритет в живота си и така постепенно да се надяваме, че ще решим проблема си и двете :( Стискам палци !!!

MiMcHeToOo
09-30-2008, 17:22
Не си достатъчно сериозна. Самата ти не искаш достатъчно силно да го забравиш, за тва е така...

Magi4eska_Kiss
09-30-2008, 17:23
Всичко,което описа ми е познато.До толкова,че все едно се върнах в онова време.....,с разликата,че аз го зарязах.Похвално е,че си си стъпила на краката и си продължила напред.От опит да ти кажа,че да тръгнеш с друг,в такъв момент, е грешка.Грешка ще бъде и да си мислиш,че ще го забравиш.Напротив,винаги ще се сещаш за него.Но с течение на времето,чувствата ти ще охладнеят.Както видях,за теб това време още не е дошло.Няма страшно и това ще стане.Просто си намирай занимания и не мисли за миналото.Живей сега.
Да, и на мен ми е познато(както каза ти-с разликата, че аз го зарязах.)
И моят съвет е-забрави го! Ако искаш тръгни с друг, но не и с най-добрият му приятел, така напълно ще прекратите всякакви отношения-дори и приятелството си, защото той ще загуби доверието си към теб. В моят случай-аз го забравих, като гледах много, много да не мисля за него, да излизам с приятели, за се забавлявам и да не се задълбочавам в мъката си. Направи така и ти, мила, ще подейства.

plmn
09-30-2008, 17:25
dobre

Magi4eska_Kiss
09-30-2008, 17:26
Не си достатъчно сериозна. Самата ти не искаш достатъчно силно да го забравиш, за тва е така...
Да, забравих да го спомена това, вярно е! ^ :?

ImmortalForever
09-30-2008, 17:39
Още ти хлопа дъската... Признавам!
Everything will be OK in the end..if it's not Okey it's not the end!

Търси поне някакъв заключителен разговор с него, за окончателно изясняване и да се свършва..Same was here..Сега макар и тъжно ми е по леко! Успехов..

.. DeViL mAy CrY ..
09-30-2008, 17:48
Аз имам подобен проблем.Най-добре е да го забравиш,амаа аз как ти го казвам се 1 е лесно.Прави се,че не ти пука за него,прекрати всякакви отношения с него.Ако те потърси,бъди студена.Щом ти е причинил такава болка нз ако те обичаше нямаше да е той човека,който би те накарал да страдаш.

sm_95
09-30-2008, 17:57
zabravi go kvo ti pyka za zaybqnqk kato nego prod1kjavai s dr mom4eta dokato se sre6tne 4oveka koito da te nakara da ispita6 s16toto

ThePowerOfLove
09-30-2008, 18:14
Спокойно, времето ще промени нещата :) Момчето явно се е правило на интересно...Не си струва да си мислиш за нещо минало. Колкото и хубави моменти да сте имали сега само ще страдаш ако си мислиш за тях :( Продължи напред :) Няма да ти кажа да го забравиш,защото знам,че е адски трудно, затова ще ти пожелая само да си намериш по-свястно момче :wink:

EarthShaker
09-30-2008, 18:32
dobre

тва ми хареса

FiRe_LaDy
09-30-2008, 19:16
Все едно аз разказвам.Е само дето ние с него сме приятели,а вие не сте.Но да ти кажа ли така е по - добре.Защото и аз преди като не общувахме и исках да ми е поне приятел,че да го виждам и да чувам гласа му,ама сега ако има как да го игнорирам.Той не изпитва нищо повече от приятелски чувства.Да и аз не го обичам така както преди ... дори на моменти дори се замислям " обичала ли съм го " .... нз какво точно да ти кажа,т.е. какъв съвет да ти дам,защото знам,че ще е лесно да го кажа,но не и ти да го направиш.За това ти пожелавам да успееш наистина да го забравиш и да не се обръщаш назад повече никога.

Alice Cullen
09-30-2008, 19:30
i az go prejivqh, i az predi edna godina.... beshe vulshebno lqto i tn absolutno sushtata istoriq :( pri men traq mnogo poveche ot polovin godina dokato ne si kazahme "e stiga veche, tvurde mnogo prejivqhme, blizo edna godina mina, i veche sme mnogo razlichni hora..." nie reshihme neshtata po miren nachin i tova pri nas beshe hubavoto v kraq... imam nov priqtel veche blizo polovin godina i mnogo go obicham, no vuprki tova vse oshte mi trepva, kak i ti kaza... tova go otdavam na purvata istinksa lubov, obiknovenno neshto ne mnogo traino, no ostavq nai hubavite spomeni , za cql jivot :) predlagam ti prosto da napravish tova koeto az nai setne uspqh da napravq: ostavih si spomenite, no nego go zabravih, uspqh da se otkopcha ot zavisimusta kum nego, ne se izmuchvai prosto si naloji sama na sebe si da go zabravish taka che da ne te boli, prosto trqbva da vlojish izvestno kolichestvo volq :) ;) kusmet, i spokoino vsichko shte se opravi i shte se podredi