PDA

View Full Version : Успокоителни/антидепресанти...



Psyhosocial
09-30-2008, 16:02
...напоследък преживях много гадни неща и за да не ме помислите за няква пикла, която е била зарязана от гаджето, ще кажа, че проблемите ми са много по-големи...Сестра ми почина преди 2 месеца и още не мога да го преживея ... може ли да ми кажете какви успокоителни се продават по аптеките, без рецепта ли се купуват и цени ако може ...с гугъл не ми се получи много затова питам тук ....моля за помощта ви :(

AutumnTears
09-30-2008, 16:05
Lithium...dont wanna forget how it feels without :?

moite suboleznovaniq no ne mislq 4e sum dostatu4no kompetentna za da ti pomogna :(

WILD__BOY
09-30-2008, 16:23
заеби ги тея успокоителни

AvaLan4e
09-30-2008, 16:40
Лоша идея. Много. Намери разтушение в книга, спорт, изкуство.
Сериозно. Антидепресантите са за хора, които не могат да се контролират и често след приемането им се самоубиват. Обща заблуда е, че създават чувство на удоволствие. Създават само сънливост и апатия. Не мисля, че искаш да забравиш сестра си и всичко около теб. Животът е важен. Нормално е да искаш успокоение, но не и зависимост от нещо наподобяващо зловещо хероина. Моите съболезнования за сестра ти. Ако искаш друг вид помощ съм насреща. Но специално за тези хапчета имам лошо отношение. Личен опит.

FeelMe
09-30-2008, 16:43
Лоша идея. Много. Намери разтушение в книга, спорт, изкуство.
Сериозно. Антидепресантите са за хора, които не могат да се контролират и често след приемането им се самоубиват. Обща заблуда е, че създават чувство на удоволствие. Създават само сънливост и апатия. Не мисля, че искаш да забравиш сестра си и всичко около теб. Животът е важен. Нормално е да искаш успокоение, но не и зависимост от нещо наподобяващо зловещо хероина. Моите съболезнования за сестра ти. Ако искаш друг вид помощ съм насреща. Но специално за тези хапчета имам лошо отношение. Личен опит.+1
moite suboleznovaniq

Abbie_Broken
09-30-2008, 16:44
Бе... Аз пих некфи хапчета, които не бяха успокоителни и ми действаха много добре... Предписа ми ги личната лекарка. Шот тя кат ме пита как съм и аз нали и викам "емиии леко съм неспокойна в последно време" и тя: "яснооо" и ми ги предписа и се чувствах мн добре.. Мисля, че тфа ти траа...ама нз как се казваха. Ако разбера ше пиша! :)

hardball
09-30-2008, 16:48
Мене брат ми почина преди година и половина, знам как е. Съветът ми е : стягай се и го преодолявай, сериозно. Направи го за себе си, бъди си полезна, направи повече за живота си, не си струва да пиеш дивотии.

24white24
09-30-2008, 16:58
Стой по-далеч от тези неща имам приятелка която много лошо залитна по тези неща, и знам в какъв омагьосан кръг влизаш, ако те интересува нещо повече пиши ЛС.

perkele1914
09-30-2008, 17:25
най-много да стане по-лошо...

MoOnLiGhT_ShAdOw
09-30-2008, 18:06
Доколкото знам, валерианът помага, а не е от тежките антидепресанти, водещи към пристрастяване - билка е. Може да пробваш с чай от маточина, също пише, че успокоява нервите.

Pliok0019
10-01-2008, 03:09
Както каза АтакаБГ тези лекарства се приемат само със зелена рецепта. Аз съм пила няколко вида, единия от които не се продава легално в България и го купувахме без абсолютно никаква рецепта от една аптека на майната си, внос от Румъния.

Като цяло не те съветвам да ги пиеш. Наистина имат успокоителен ефект, но са за всеки.

Мойте съболезнования.

Riot
10-02-2008, 10:31
Treva

24white24
10-03-2008, 05:13
Да амфетамините и белото точно са анти депресанти особено ако прилично прекалиш с тях :)

Jesssy
10-03-2008, 09:46
Съболеэнования.
Не мисля,че ще се почувстваш по-добре от антидепресанти.Ще ги пиеш и ще ти действат на нервната система.Може да станеш по-спокойна,но това няма да те направи по-щастлива,эащото фактите са си факти и мъката ще си я има.С хапчета няма да иэлекуваш мъката си.Трябва да направиш промяна в живота си.3ахвани се с нещо ново,оплътнявай времето си с приятни эанимания.И нещо друго,което е важно-не си крий болката в себе си,а я споделяй.Споделяй на приятели,на роднини,абе на хора,които чувстваш блиэки и энаеш,че са насреща.Хубаво е да имаш такива хора... :] Ако се налага може да посетиш и психолог,но аэ мисля,че ако имаш надеждни хора около себе си,няма нужда.И така...не пий такива боклуци по самопредписание,эащото няма да ти помогнат.

Italjet
12-14-2008, 02:24
Миличка,недей да слушаш тея малоумници тука.Антидепресантите били подобие на хероина,жива скръб,това е просто лекарство,което подпомага мозъка да произвежда повече серотонин,достатъчното на организма,за да не изпада в панически растройства.И второ,антидепресантите НЕ водят до привикване или пристрастяване както е по-правилният термин.Следвам фармация,отделно съм в тази медицинска среда дълги години.Пиши ми да ти препоръчам най-добрите неща,защото ако останеш без лечение е по-лошият вариант,нервите все пак не са ти за един ден и не са от желязо.

zagada4no
03-27-2010, 22:04
Treva
Ofaa suglasna sum s tebe ;) Treva.. amfetamini, no kato se zamisli ebasi, dota solenko izliza, ne vseki moje da si go pozvoli, da kajem 4e az primerno moga da si go pozvolq vednaj, dva puti mese4no, a kakvo govorim za uspokoqvane na nervite.... :? :shock:

w0sh
03-27-2010, 22:21
старо.