PDA

View Full Version : Прегръдката



InnchetO
09-30-2008, 17:17
Ето ме и мен с поредната тема (:

идеята е такава :

Има ли разлика между любовната и приятелската прегръдка ? Каква ? Какво може да ти каже за другия една прегръдка ? Коя прегръдка обичате повече ?

Знам , че темата е тъпичка , ноо .. :-D i don't care :-D

MiMcHeToOo
09-30-2008, 17:20
Любовната.. Обичам я :? Толкова е сладка... Разликата е голяма, не мога да я опиша с думи...

PeopleAlwaysLeave
09-30-2008, 17:21
Ми за мен има. Приятелската прегръдка си личи, че е такав в смисъл...оф не мога да го обесня просто усещам кога една прегръдка е приятелска :D Докато любовната е някак си по-силна, по-страстна...

plmn
09-30-2008, 17:22
тцтц

anichkaaaa
09-30-2008, 17:24
Еми когато любимия ти човек те прегърне, всичко сякаш изчезва и оставате само ти и Той . Докато приятелската прегръдка е нещо ежедневно просто . Абе не знам има ОГРОМНА разлика ... :?

InnchetO
09-30-2008, 17:31
Ето ... и аз не мога да го обесня и за това писах темата :-D днес ме пита едно момиче и единственото което изръсих беше "еми различна е" :-D

sasha_90
09-30-2008, 17:33
Както и другите казаха,между приятелската и любовната прегръдка има голама разлика.Приятелската е по-обикновена,докато другата е по-романтична.

HONDA
09-30-2008, 17:37
Няма връзка. Любовната е с чувство, със страст. Приятелкста също е изпълнена с чувства, но много по-различни.

Jumbie483
09-30-2008, 17:43
Любовната.. Обичам я :? Толкова е сладка... Разликата е голяма, не мога да я опиша с думи...

+1 8)

InnchetO
09-30-2008, 17:43
Та момичето ме пита с идеята да и кажа дали едно момче я прегръщало любовно понеже тя е яко зарибена по него и само като мине покрай него припада :D таа незнаех какво да и кажа .. после се замислих .. ЗАЩО не можем да го обясним ? Какво му е трудното всъщност ? :-o

Ето , че и аз се оказа , че незнам как да го опиша и затова питах вас (: Все пак ще се радвам ако някой успее да опише КАКВА точно е приятелската и КАКВА любовната прегръдка (:

mynichka
09-30-2008, 17:47
Любовната е толкова мила ..истинска и страсна :) когато човека, когото обичаш те прегърне всяко проблемче изчезва и си най- щастлив :grin: Но и приятелската прегръдка е важна ...може би , защото аз не прегръщам приятелите и приятелките си всеки ден ..или когато ги види ..а просто когато ИМАТ НУЖДА от прегръдка ..ИМАТ НУЖДА от подкрепа ... Една мила прегръдка може да ти вдъхне живот !

InnchetO
09-30-2008, 17:52
Чакайте .. може би аз не съм си задала правилно въпроса (:

Идеята беше ПО КАКВО МОЖЕМ ДА ПОЗНАЕМ АКО НЯКОЙ НИ ПРЕГЪРНЕ ДАЛИ НИ ХАРЕСВА ИЛИ Е ПРОСТО ПРИЯТЕЛ ? всъщност точно така ми бе зададен днес въпроса :-D

pet_14
09-30-2008, 17:56
Еми когато любимия ти човек те прегърне, всичко сякаш изчезва и оставате само ти и Той . Докато приятелската прегръдка е нещо ежедневно просто . Абе не знам има ОГРОМНА разлика ... :?
напоследък доста често цитирам Аничка....
+1111 напълно съм съгласен
разликата е огромна и не мжое да се опише с думи..

DeS1Ty
10-05-2008, 13:41
Когато любимия ти човек те прегърне, всичко сякаш изчезва и оставате само ти и той . Приятелската прегрътка е по-обикновена. Има ОГРОМНА разлика ... :?

it_ends_tonight_
10-05-2008, 14:43
Приятелската! Любовната не винаги е любовна както си мислим ;] Най-хубавата ми прегръдка май беше с едно момче дето мааалко се получи, че му разбих сърцето и той просто поиска една прегръдка, не можах да откажа - но това беше най-хубавата прегръдка, почуствах се страшно виновна, но и страшно обичана...

Seducti0n
10-05-2008, 14:52
Идеята е в естеството на чувството, пораждащо се при една прегръдка.
Емоцията, която изпълва всяка една част от теб(:

Lysit0
10-05-2008, 14:53
Има голяма разлика.

soul1199
10-05-2008, 14:54
lubovnata pregrudka,e mn silna,4yvstva6 se na 7-to nebe i 4yvstva6,4e nikoga nqma da se razdelite/pone za mene/a priqtelskata e se edno pregru6a6 4ovek ot su6iq pol,v smisal nqma tolkova mn 4yvstva i emocii/pone za mene/

Whyniser
10-05-2008, 15:54
Чакайте .. може би аз не съм си задала правилно въпроса (:

Идеята беше ПО КАКВО МОЖЕМ ДА ПОЗНАЕМ АКО НЯКОЙ НИ ПРЕГЪРНЕ ДАЛИ НИ ХАРЕСВА ИЛИ Е ПРОСТО ПРИЯТЕЛ ? всъщност точно така ми бе зададен днес въпроса :-D
Тя трябвало да разбере още тогава.То се чувства.Не може да ти кажат конктретно.Иначе може би от захвата не знам 8-)

xXxScreamxXx
10-05-2008, 18:54
Ми за мен има. Приятелската прегръдка си личи, че е такав в смисъл...оф не мога да го обесня просто усещам кога една прегръдка е приятелска :D Докато любовната е някак си по-силна, по-страстна...


Същото ..
ама чакай аз да го обясня :D
Приятелската се усеща .. по кратка е и й личи .... самият на4ин и вс останало ..
а любовната .. ти го каза :P

sextazy_baby
10-06-2008, 14:56
Харесвам повече любовната,тръпката е много по-различна от приятелската и определено има разлика :)

NaNa_SladuRana
10-06-2008, 15:14
Когато ми е тежко и самотно, оценявам всяка една прегръдка

SunShinePearl
10-06-2008, 15:34
любовна-понякога от нея дори можеш да затрепериш,усещаш как се сливате в едно,все едно имате 1 сърце,усещаш любовта на другия още по силно
приятелска-в трудни моменти я оценяваш най-мн,усещаш все едно някой е с теб,все едно той е част от теб но не по този любовен начин,а като брат/сестра
п.с за някои е все едно като гушкат фр си защото го правят всеки ден и само се лигавят,една истинска приятелска прегръдка се усеща най-мн когато имаш нужда от нея.....надявам се че сте ме разбрали

FeNuT
10-06-2008, 15:36
любовната си е любовна,чувстваш я по съвсем различен начин....тя е....невероята........а приятелската е.....без коментар

ElisaDay
10-06-2008, 16:48
Трудно е за обяснение.Приятелската прегръдка се различава от любовната, просто не знам ти трябва да си го чувстваш!Не мога да ти опиша чувството :-D та, то си се чувства :-D Баси, обърканото стана!Както и да е .. и самата обстановка е различна и това, което я поражда, може би.И самите действия докато се прегръщате, също са различни.А, как да усетиш каква е.. може би по начина по който диша партньора ти, пак се подразбира, по погледа, по маниери :-D

Аз лично предпочитам една гореща любовна прегръдка пред целувката :-|

BigFakeSmile
10-06-2008, 17:14
ами..любовната може да бъде мила и сладка :) :-) ама можа и да е по-бруталничка 8-) 8-) таа...за приятелите..мн обичам да ги гушкам ама мн :D доставя ми голяяямо удоволствие :P :smt003

InnchetO
10-06-2008, 18:30
Добре де .. при следния случай:

Аз идвам по коридора ..
Аз: Къде е Лили ?
ТОЙ: Няма значение къде е ти ела да те гушна (:
*гуш*

и това ВСЯКО междучасие ..

:neutral:

Вижте сега .. АЗ го чувствам така .. незнам .. чувствам го много близък и искам да бъда с него . НО незнам как го чувства той .. Всяка вечер си пишем в скайп .. постоянно ми пише целувки .. и аз нали му пиша :D .. ии .. идеята на темата е да разбера какво чувства .. 0х незнам и аз :(

eXciTeD
10-06-2008, 18:55
Малко оффтопик, но все пак....Защо трябва да съдиш по прегръдки, походка и т.н. като можеш просто да говориш с него :P

InnchetO
10-07-2008, 07:08
Малко оффтопик, но все пак....Защо трябва да съдиш по прегръдки, походка и т.н. като можеш просто да говориш с него :P


'щот съм лапетия дето я е срам да каже нещо /което от една страна е добре понеже намалявам шанса да кажа някоя простотия нали ? :D /

simoons
10-17-2008, 19:39
Веднъж получих една много сладка, детска и въпреки това изпълнена с чувства прегръдка (но какви бяха те?-няма да разбера). Усеща се разликата само когато изпиташ и двете истински :) Обичам любовната прегръдка, изпитвана само веднъж в моя случай :(

temptati0n
10-17-2008, 19:45
Любовната.. Обичам я :? Толкова е сладка... Разликата е голяма, не мога да я опиша с думи...

+1


+ оЩе 1 :grin: