PDA

View Full Version : Съчинение на тема "Какво ни радва и какво ни натъжава''



djidji_to
09-30-2008, 18:27
хеелппп требва ми Съчинение на тема "Какво ни радва и какво ни натъжава'' :smt017 благодаря предварително :-D

Jumbie483
09-30-2008, 19:09
Та това е СЪЧИНЕНИЕ.
Теб например какво те радва ? А какво те натъжава ?
Това е изключително лесно. Това, че те мързи да помислиш е твой проблем :-x

djidji_to
09-30-2008, 19:32
не ми се карай де .. а и не ме мързи просто немога да измисля нещо хубаво .. ето моя вариант
:-o

Какво ме натъжава?Ами много неща могат да направят човека тъжен..Дори и времето допринася за едно мрачно настроение.Натъжава ме неискреността у хората,когато видя болните и безпомощни деца..Също така ме натъжават завистта, злобата, лошото настроение на хората. Радват ме цветята, срещите с приятели, пътуванията, хубавата музика, която слушам,... Много неща ме радват и много неща ме натъжават, което е нормално... Живеем в едно много болно време и не може всичко да е радостно.

Моля ви някой да го редактира и да вмъкне още няколко нещица .. щот ми се вижда твърде късо .. пък немога да растягам локуми :(

kPuCkA
09-30-2008, 19:40
не ми се карай де .. а и не ме мързи просто немога да измисля нещо хубаво .. ето моя вариант
:-o

Какво ме натъжава?Ами много неща могат да направят човека тъжен..Дори и времето допринася за едно мрачно настроение.Натъжава ме неискреността у хората,когато видя болните и безпомощни деца..Също така ме натъжават завистта, злобата, лошото настроение на хората. Радват ме цветята, срещите с приятели, пътуванията, хубавата музика, която слушам,... Много неща ме радват и много неща ме натъжават, което е нормално... Живеем в едно много болно време и не може всичко да е радостно.

Моля ви някой да го редактира и да вмъкне още няколко нещица .. щот ми се вижда твърде късо .. пък немога да растягам локуми :( :lol: :lol: Абе я си напъни мозъка малко, хич не е трудно. Сега за всяко едно от тея изречения напиши по още 5-6 и то ще стане.Примено обясни защо времето те натъжава, когато е мрачно:защото е студено и дъждовно и те принуждава да седиш вкъщи; защото го няма слънцето, което те зарежда с положителна енергия и т.н...И така за всичко.