PDA

View Full Version : Несподелена любов



Kr1sKa
09-30-2008, 17:31
Значи така незнам от къде да започна моята история е много объркана ... Познавам се с едно момче от близо 2 години запознахме се в skype съвсем случайно но тогава за мен всичко беше поредната зарибявка и реших да се пошегувам с него като му пратих чужда снимка ... но в последствие след като го опознах наистина се привързах към него дори и само по чата .. а и той твърдеше същото . И така продължавахме със зарибявките но той започна да се съмнява дали това на снимката съм аз ...аз постоянно го убеждавах се съм аз беше ме срам да си призная че съм го изъгала ...и така обаче един ден поиска да се видим и на мен много ми се искаше но ме беше страх да му призная ...минаха 2-3 седмици и не се сдържах казах му всичко с риск да ми се разсърди ... но той го прие много спокойно и каза че се е влюбил в вътрешната ми красота не във външния вид ... аз естествено много се зарадвах и така видяхме се няколко пъти но само като приятели .. аз го чувствах като такъв но той твърдеше че ме обича като нещо повече от приятел .. така виждахме се през учебната година беше ни много хубаво .. но лятото трябваше да съм на село и аз отидох той идва няколко пъти да се виждаме първият път всичко мина ок но на следващия ... тъй като той започна да се зарибява с една моя приятелка знаех че няма нищо между тях но незнам какво ми стана и веднага му казах че искам да сме заедно и че го обичам наистина но тогава не бях убедена в чувствата си ... и така той дойде отново държахме се като гаджета но аз се дърпах просто незнаех какво искам и така след като се прибра той започна темата защо съм се дърпала нали съм искала да сме заедно .... и аз му казах че ще е по добре да си останем приятели и нищо повече ...той го прие много лошо съсипах го тотално за което още ме е яд ... и така той първоначално неискаше да се виждаме повече ,но в последствие всичко се оправи пак започнахме със sms-те зарибявките и тн. и така дойде време да се връщам в града ..видяхме се целувки , прегръдки всичко както му е реда аз вече бях убедена че го обичам безкрайно много и той ми го казваше ... но един ден преди 1седмица излезнахме само двамата изкарахме си прекрасно цял ден бяхме заедно този ден няма да го забравя никога ... и на сутринта се държеше странно започнах да го разпитвам какво му е ..каква е тази промяна той ми се ядоса и каза че няма никаква промяна аз се примирих и на същия ден трябваше да излизаме аз,една приятелка, той и един негов приятел срещата премина ужасно той се държеше отвратително дори се зарибяваше с моята приятелка ... направо незнам как не се разплаках пред тях ... на другия ден започнах да го разпитвам какво има какво е станало и той ми каза че вече ме обича само като приятелка (след онзи прекрасен ден ...като се събудил на сутринта вече не ме обичал ... възможно ли е това )... това за мен беше като гръм от ясно небе незнаех какво да кажа ... побърках се ... и той започна да ме утешава че наистина много държи на мен и че всичко ще си е както преди ( а всъщност и аз му бях казала така когато го зарязах че всичко ще си е както преди ... ) направо се поболях плаках цял ден и цяла нощ ... Попитах го дали е възможно пак да сме заедно и отговорът му беше незнам ...незнам нищо за в бъдеще.Това се случи преди 3-4 дни и вчера се видяхме и пак имаше много прегръдки ,целувки ,обарвания и т.н. беше ми наистина много хубаво незнам какво да си мисля вече обичам го наистина много и искам да сме заедно.Моля ви дайте ми съвет какво да правя наистина искам да сме заедно ...много съм отчаяна !

HONDA
09-30-2008, 17:34
Не прочетох цялата тема, но ще ти каже, че СИ СУПЕР ТЪПО ПАРЧЕ, ЗА ДА ПРАТИШ ЧУЖДА СНИМКА :-x ! Сега не ни се оплаквай за несподелената си любов, ти сама си си г онаправикла!

MiMcHeToOo
09-30-2008, 17:35
Любимото ми клише - ВСИЧКО СЕ ВРЪЩА! ;)

PeopleAlwaysLeave
09-30-2008, 17:38
Ами така като го прочетох на пръм поглед смятам, че го е направил нарочно, за да ти го върне. Не знам дали си забелязала, но той е направил и казал абсолютно същите неща, които и ти на него. Тъй че моето мнение е,че е искал да си отмъсти. Не знам дали те обича, това само той си го знае - може и да те обича, но да иска да си отмъсти, може и в момента, в който си го зарязала да е изгулир чувствата си, но пак да иска отмъщение... След като ти е казал, че не знае нищо за вбъдеще по-добре го остави за известен период. Не му досаждай. Той ако има някакви чувства и по-сериозни намерения сам ще те потърси. :)

Scarface_
09-30-2008, 17:43
1во ... ако бях прочел половината от темата щях да кажа просто ,че си боклук...така поне си разбрала наполовина какво е изпитал той и как си го наранила ...по принцип даже и до тука не е тряаало се стига...и все пак ,ако те обича истински и аз бях на негово място бих бил с теб просто бих ти дал урок ...може се надяваш да е направил това...не го изпускай...и ако се получи то ще е благодарение на него и тряаа да му го напомняш и да го обичаш много ...и никога повече не прави така ! :? :)

remember_me
09-30-2008, 17:58
Любимото ми клише - ВСИЧКО СЕ ВРЪЩА! ;)
+1

splendour
09-30-2008, 17:59
mi.......... nameri si dryg

Harum_Scarum
09-30-2008, 18:03
Не прочетох цялата тема, но ще ти каже, че СИ СУПЕР ТЪПО ПАРЧЕ, ЗА ДА ПРАТИШ ЧУЖДА СНИМКА :-x ! Сега не ни се оплаквай за несподелената си любов, ти сама си си г онаправикла!
+1111 :D

ThePowerOfLove
09-30-2008, 18:20
Или наистина е искал да си отмъсти или просто е объркан :?

Jumbie483
09-30-2008, 18:42
Само на мен ли ми се струва, че на места преувеличаваш :smt017 И да не пропусна да кажа, че това зарибяване ме дразни (думата е тъпа) Но си права..това между вас е някакво зарибяване, вие не се обичате. Поне не и по разказа ти :?

Alice Cullen
09-30-2008, 19:04
Ami milichka chestno da ti kaja i az mislq che moje bi toi si go vrushta... ili moje iska neshto koeto ti ne iskash da mu dadesh... koi znae
a za tezi koito kazvat che e prosto "zaribqvane" otkude ste tolko sigurni, sus segashniq mi priqtel se namerihme v neta veche polovin godina sme zaedno i imame super mnogo planove za budeshteto, i daje mislim sledvashtoto lqto da si namerim apartament da jiveem zaedno :) tuiche lubov proizlezla ot neta sushtestvuva kakto vijdate :)
Kr1ska, moje bi vse pak trqbva da ostavish neshtata za malko da se uspokoqt, dai mu malko mqsto da disha spokoino, ako neshtata ne se promenqt ili otidat na zle pogovorete seriozno i reshete koe shte e nai dobre i za dvamata :)

DarkWonderer
09-30-2008, 19:10
Ти си се изгаврила с него - после очакваш разбиране.. Как да стане?

П.С. - Селото е най-кофти място за прекарване на ваканция - дано си го разбрала...

Lysit0
10-01-2008, 10:54
Е това да ти е за урок, друг път пращай свой снимки.

mishmula
10-01-2008, 11:08
Нито ти, Нито той знаете какво искате. Намери в тълковния речник какво значи думата "любов" и започно да я използваш по предназначението й . :-x

Niakoitam
10-01-2008, 11:27
Любимото ми клише - ВСИЧКО СЕ ВРЪЩА! ;)
+1

+2 :)

Остава единствената надежда че ти се връща благодарение на него,а не на съдбата,защото ако е второто сама си си виновна.
И внимавай да не се окаже че ако той е искал да усетиш това,което той е изпитал вече пак не го харесваш.Да му пусне на човек от детинщини.Харесвам го,не го харесвам,само прияттели сме,не сме само приятели.Пък после се чудите,защо много момчета не вярвали в приятелството между момче и момиче.А това със снимката е адски тъпо и детско та било то само за флирта.Или му пращаш твоя или не му пращаш нищо.Това да ти е за урок.След една лъжа следва и втора и трета и четвърта и така до безкрай...все по-големи и по-големи лъжи.

sextazy_baby
10-01-2008, 14:42
Да миличка,Всичко се връща...

balu4ka
10-01-2008, 15:00
Еммм хубаво ли е да крадеш снимки ?! :-x :-x Най-малкото на майтап да го лужеш за тва/?Явно самучувствието ти е в отсуствие!На си1кото отг чатни,че просто той е харесал момичето на снимката!Това с вутрешнота красота е клише ...сичките момечета ти го каат просто за да те фкарат ж най близкия креват :? :? !!!Зарибявал е приятелката ти ОМГ .,..има ли смисал в тая цялата история...!!Преебавка след тва пак..и така до безкрайност! :shock: :? Прмири се той е един сваляч,а ти просто една заблудена в паяжината му!А сега с здраве ! :lol:

mozyk
10-01-2008, 16:24
Любимото ми клише - ВСИЧКО СЕ ВРЪЩА!
САМО ДЕТО СИ ВЪОБРАЗЯВАШ.

slun4ice_90
10-02-2008, 13:11
В повече са му дошли лъжите и лигавщините ти...без да се обиждаш. :?

soul1199
10-02-2008, 14:23
mom4eto e mn oburkano,nito ti,nito toi znaete,kakvo iskate,pak i tva,4e e obiknal vutre6nata ti krasota,mn mom4eta go kazvat,no dali izob6o e taka,pak i po skype nqa,kak da razbere6