PDA

View Full Version : Няма раздяла,казва се "Съдба"!



nasty_f
09-30-2008, 19:41
Точно така кръстих заглавието на темата ми,защото найстина това е вярно.
Мамка му и в скапания живот...
Искам да ви споделя за това,което ме измъчва от 2 седмици.
Приятеля ми замина за Испания и кой знае кога ще си дойде.Проблема е,че там иска да си развива собствен бизнес,за което постоянно трябва да е там.Замина преди 2 седмици,от тогава не съм на себе си,толкова много го обичам,не мога да повярвам,че го няма...още!Сега само си пишем по телефоните и по скайп и от време на време се чуваме...толкова ми липсва.Кажете ми,ако въобще можете какво да направя,за да не мисля толкова много за него.Не че не искам,но от както замина аз не съм човек,спя по 2 часа вечер,не мога да се концентрирам в ученето,ако излизам нямам никакво настроение,нервна съм,заяждам се и се карам с всички...постоянно рева на училище и в нас,чак започнаха да ме мисля за някво Емо...
Как може животът да е толкова несправедлив?
Za6to vinagi tova,koeto iskame nai-silno ne mojem da go imame?

PeopleAlwaysLeave
09-30-2008, 20:02
Защото живота е гаден. Намери си някакво хоби и си дай малко силна воля - ако нан-стоп си повтаряш "ох колко ми е гадно" наистина ще ти е гадно. Настрой се психически и си опитай да се успокоиш с нещо.

Whyniser
09-30-2008, 20:05
Защото живота е гаден. Намери си някакво хоби и си дай малко силна воля - ако нан-стоп си повтаряш "ох колко ми е гадно" наистина ще ти е гадно. Настрой се психически и си опитай да се успокоиш с нещо.
Ама само тука.Всичко е в главата Ви бе мадъ факъ 8) :) . Се си набивате в главата,че живота е хубав.Живота е такъв какъвто си го направите 8-)

teengirl93
09-30-2008, 20:07
dam jivota e gaden.zaemi se s ne6to koeto 6te ti otvle4e vnimanieto ot mislite za nego ne6to koeto ti haresva.v takuv moment priqtelite ti trqa da sa do teb izlizai veseli se ne se ostavqi jivota da te sma4ka rano ili kusno toi 6te se vurne a kogato zamine pak moje da zeme i teb... :)

Scarface_
09-30-2008, 21:02
ако знае какво момиче има до себе си,което го обича толкова...няма от какво да се притесняваш ! чакай го ...ще се върне ...дано само да не се очуждите !

5StaR
09-30-2008, 22:46
1.Филми.. съдба да да.. демокрация > съдба
2. Живота е готин, не е гаден.

BaiToq
10-01-2008, 04:55
Няма съдба.
Казва се раздяла.

Siankaa
10-01-2008, 07:00
Защото живота е гаден. Намери си някакво хоби и си дай малко силна воля - ако нан-стоп си повтаряш "ох колко ми е гадно" наистина ще ти е гадно. Настрой се психически и си опитай да се успокоиш с нещо.

Съгласна съм. : )

slun4ice_90
10-01-2008, 07:24
Хей,това,че той е заминал не трябва да те срива токова много..Все някога ще си дойде.И ще сте заедно.Само дано чувствата ви пак са същите.Вариант е и ти да отидеш при него за няколко дни.Е,ако имаш 18 год....Така ще ви е много яко двамата. :-P Успех!Ядосвай се за неща,които наистина са сериозни....Има далеч по-големи проблеми,с които се сблъскваме..Усмихвай се повече. :-)

paranoia
10-01-2008, 07:32
Q izlez ot filma....kat vi cheta ligavite temi zapochva mi se draifa...ti edva li ne go izkara kraq na sveta...se edno ne mojesh bez nego...ae stegni se bahti...jivota vuobshte ne e gaden,tva che ima zagubi ne znachi che ne trqbva da haresvame jivota si

Nancy_
10-01-2008, 07:47
Q izlez ot filma....kat vi cheta ligavite temi zapochva mi se draifa...ti edva li ne go izkara kraq na sveta...se edno ne mojesh bez nego...ae stegni se bahti...jivota vuobshte ne e gaden,tva che ima zagubi ne znachi che ne trqbva da haresvame jivota si
Ти пък не бъди толкова груба..Нормално е да й е гадно,особено сега в началото.То е ясно,че ще го преживее,няма да свърши света за нея,заради едно момче.Но аз се поставих в нейната ситуация за момент - представих си моя приятел така изведнъж да замине за някъде и да не го виждам повече ии...Не,не,не искам да си го представям.Но съвета ми към авторката...Всъщност,не знам,нямам съвет.Само ще ти кажа от личен опит,че с времето всичко се оправя,просто имай търпение ;)

mozyk
10-01-2008, 15:49
НЕ ЗНАМ КОЙ ТА Е ИЗЛЪГАЛ НО НЯМА СЪДБА, НИТО ГОСПОД !

ImmortalForever
10-01-2008, 17:26
Q izlez ot filma....kat vi cheta ligavite temi zapochva mi se draifa...ti edva li ne go izkara kraq na sveta...se edno ne mojesh bez nego...ae stegni se bahti...jivota vuobshte ne e gaden,tva che ima zagubi ne znachi che ne trqbva da haresvame jivota si
Ти пък не бъди толкова груба..Нормално е да й е гадно,особено сега в началото.То е ясно,че ще го преживее,няма да свърши света за нея,заради едно момче.Но аз се поставих в нейната ситуация за момент - представих си моя приятел така изведнъж да замине за някъде и да не го виждам повече ии...Не,не,не искам да си го представям.Но съвета ми към авторката...Всъщност,не знам,нямам съвет.Само ще ти кажа от личен опит,че с времето всичко се оправя,просто имай търпение ;)

Що да е груба само не разбрах?Щото ви каза истината..И щото и аз съм на същото мнение...О,Игнасио.. Бляк! Обичала го..Любоф няя е !Излез от кадър!

sasha_90
10-01-2008, 17:41
Намери си някакво хоби и си дай малко силна воля - ако нан-стоп си повтаряш "ох колко ми е гадно" наистина ще ти е гадно. Настрой се психически и си опитай да се успокоиш с нещо.

nasty_f
10-01-2008, 17:48
Q izlez ot filma....kat vi cheta ligavite temi zapochva mi se draifa...ti edva li ne go izkara kraq na sveta...se edno ne mojesh bez nego...ae stegni se bahti...jivota vuobshte ne e gaden,tva che ima zagubi ne znachi che ne trqbva da haresvame jivota si


Mersi za podkrepata ot vsi4ki,a kum avtorkata na tozi citat...Ne se namiram v nikakuv film-za sujalenie...a v istinskiq mi jivot.Kato sa ligavi-ne gi 4eti,nikoi ne te e karal na sila...ili za6to si se reg tuk,kato vsi4ki temi sa ligavi.Znam,4e ne e kraq na sveta.Izlizam si,no prosto iskah da spodelq s nqkoi,4e mi e gadno i 4e sega kato izlizam nqmam nastroenie i iskah suvet kakvo da napravq.Vinagi 6te ima nqkoi,koito da se otnese po-grubo bih kazala kum situaciqta.Zagubi-ima,vinagi gi e imalo i 6te produljava da gi ima,taka e,vremeto 6te pokaje...no dokato mine tova vreme bih iskala nqkak si da se razseq.Prosto mi e kofti,ne znam dali ti se e slu4valo podobno ne6to,ako ne e-ne ti go pojelavam,za6toto naistina si nqma6 napredstava kolko e gadno.
Edin suvet ot men-nikoga nedei da govori6 za ne6to,kato ne znae6 za kakvo stava na vupros v obratnata posoka,za6toto jivota moje da ti podnese vsqkakvi iznenadi i taka kakto si dava6 suveti,taka utre 6te se 4udi6 kak si mogla da dava6 takiva suveti,kato i ti v momenta pla4e6 ili ti e mu4no za nqkoi.No kakvo da ti kaja...trqbva da si izpati6,ina4e kolkoto i da ti se govori i kakvoto i da si misli6 nqma da razbere6 su6tnostta na problema.

devil_feel_f
10-01-2008, 17:55
Казва се раздяла.Защо винаги всички обвиняват съдбата за нещастието си?Както казаха по-горе, намери си хоби, прави нещо различно от това, което си правила досега.И със сълзи няма да го върнеш тука.Като ревеш по цели дни и нощи и обвиняваш съдбата само си проваляш живота, защото може да пропуснеш някой щастлив момент, понеже не виждаш нищо друго освен болката.

draki4ka
10-01-2008, 20:28
басии ужасно е когато съдбата не е на твоя страна :?

kobrichka
10-02-2008, 17:42
Докато обвиняваш съдбата живота ще ти е гаден.Ако седим и мрънгаме по-цял ден,нищо няма да постигнеме.Гаджето ти не обвинява съдбата и затова е в Испания и ще си има собствен бизнес.Така е хората,които си взимат живота в свои ръце успяват,а тези дето разчитат на съдбата седят си вкъщи и си пропиляват живота в сълзи
.Девойче,само едно ще ти кажа,"Човек сам кове съдбата си".

B3B0K
10-02-2008, 17:54
az pak gore dolu znam kakvo ti e.s biv6iq mi skasahme to4no po taq pri4ina.be6e ujasno nz kade sam...
s sega6niq mi priqtel bqhme razdeleni za mesec.. az bqh absolutna sama v 4ujda darjava ... gore dolu te razbiram gadno e
moq savet e hvani se napla4i i posle si gledai jivota
az taka napravih....

nasty_f
10-05-2008, 20:41
[i]Докато обвиняваш съдбата живота ще ти е гаден.Ако седим и мрънгаме по-цял ден,нищо няма да постигнеме.Гаджето ти не обвинява съдбата и затова е в Испания и ще си има собствен бизнес.Така е хората,които си взимат живота в свои ръце успяват,а тези дето разчитат на съдбата седят си вкъщи и си пропиляват живота в сълзи
.Девойче,само едно ще ти кажа,"Човек сам кове съдбата си".[/i


Ne q obvinqvam,taka krustih zaglavieto na temata si,za6toto mi se stori nai-podhodq6to.Znam,4e jivotut ni 6te e takuv,kakvuto sami si go napravim ;) Emi,normalno e toi da e vzel jivota v svoi ruce,toi e na 22 godini,az karam 17 i o6te sum maloletna...roditelite mi vse o6te imat kontrol nad men,ako zavise6e ot men...ehe,kolko hubav bi bil jivota mi...ili ne...abe ne znam,no znam,4e vsi4ko 6te si doide na mqstoto edin den :)

DeCuTo0
10-05-2008, 22:50
Защото живота е гаден. Намери си някакво хоби и си дай малко силна воля - ако нан-стоп си повтаряш "ох колко ми е гадно" наистина ще ти е гадно. Настрой се психически и си опитай да се успокоиш с нещо.

Съгласна съм. : )

и аз :)