PDA

View Full Version : vqrvate li v synishtata?



hoobastank
09-30-2008, 20:14
Ta chudeh se ima li hora koito vqrvyt vyv synishtata:) poneje naskoro mi se slu4i sanuvah vuzmojno nai golqmata si mechta v momenta i zasega tq e na pyt da se sbudne :grin:

P.S. stiskate palci :D :D

hoobastank
09-30-2008, 20:15
P.S. otnasq se samo za liubovni synishta zabrawih da go spomena : :-P

gPa3HuTeJl
09-30-2008, 20:17
'начи като за начало можеш да пишеш на кирилица... недей да Упозоряваш името на хубавата група :D ...
...и да случвало ми се е.... с1нувам нещо... и след време то се случи... било то в лубовен план или делови... или там др1н др1н...

hoobastank
09-30-2008, 20:24
nach kat za vtoro ne me kefi kirilicata;) inache ..

gPa3HuTeJl
09-30-2008, 20:26
Дрее ми на кура, че не те кефи кирилицата... не си нещо повече от другите и както те пишат на кирилица така и ти викам да почнеш...

jghgh
09-30-2008, 20:33
nach kat za vtoro ne me kefi kirilicata;) inache ..

Не се ядосвай че ще те нападат много заради латиницата, ама си има правила и е редно да се спазват. По-добре ги спазвай и ти, за да е приятен престоя ти във форума.
Препрочъвам ти кирилицата - ползвай фонетична и пиши грамотно, иначе много ще има да се заяждат с теб за шестиците, четворките, латиницата и не знам си кво. Може би и с право донякъде ;)

пп. gPa3HuTeJl, опозорявам се пише междудругото.


Иначе в съновниците любовните сънища не са добре. Ако насън целуваш човек който харесваш, бла-бла и бла. Забравих вече, ама бяха негативни тълкуванията. Ама кво им се връзваш.. Аз преди всеки сън си тълкувах, ама реших да се откажа малко от тая краста... :) Да не говорим че сънувах как се целувам с гаджето си... и вместо да се филмирам не си припомних какво беше тълкуванието.. просто ще се постарая всичко да е наред ;)

kuklichka_bg
09-30-2008, 20:33
of zna4i ot nqkolko dena kakvoto sanuvam tui stava predi 1 godina pak tei be6e 4ak me e strah da zaspq :s prosto a ponqkoga mi se slu4vat ne6ta i vijdam hora nepoznati v sanishtata si koito sled vreme gi vijdam po ulicite i si gi spomnqm ot nqkade no nz ot de abe mn strano :-o
Vinagi sanuvam mn gadni ne6ta 4ak se budqq

PeopleAlwaysLeave
09-30-2008, 20:36
Оф не знам дали вярвам, но съм суеверна и като сънувам нещо опрделено - някакъв предмет или животно и т.н. винаги си проверявам в съновника. Например миналата нощ сънувах змия и в съновника пише, че ако сънувам влечуго ще ме е страх от близките хора около мен, по-точно ще се страхувам да им се доверя :D

За любовните сънища - до сега май не се е сбъднал нито иден, но като цяло ми се ще да станат реалност повечето 8-)

Иначе и на мен ми се е случвало да сънувам нещо, което или вече се е случило в миналото, или след като съм го сънувала се случва.

jghgh
09-30-2008, 20:38
of zna4i ot nqkolko dena kakvoto sanuvam tui stava predi 1 godina pak tei be6e 4ak me e strah da zaspq :s prosto a ponqkoga mi se slu4vat ne6ta i vijdam hora nepoznati v sanishtata si koito sled vreme gi vijdam po ulicite i si gi spomnqm ot nqkade no nz ot de abe mn strano :-o
Vinagi sanuvam mn gadni ne6ta 4ak se budqq

Мм, скъпа, аз едва наскоро почнах да сънувам не толкова странни и по-скоро приятно чудати сънища. Преди и аз сънувах само гадни неща, или тревожно странни... И ми беше много куцо че сънувах всяка вечер без изключение и си помних сънищата от-до... Чак се чувствах ненормална...

Може би отскоро имам промяна и се изразява в това, че почнах да мисля позитивно, промених някои неща в живота ми (не съм казала че съм успяла де :-D) Само казвам де.. не бери грижи, и аз се психирах много едно време покрай тия сънища.. То какво "едно време" де.. Преди месеци някъде бяха тия притеснения, тия гадни сънища и прочие..

DulceGatito
09-30-2008, 21:02
на мен много често ми се случва ..това което сънувам и после все някога става същото ...иначе попринцип вярвам в сънищата и напоследък всяка вечер сънувам по 4,5 пъти :shock: и после помня всичко .. :shock: преди не ми се е случвало да сънувам толкова много... :-o :? 8)

hoobastank
09-30-2008, 21:05
po princip sanuvam rqdko no vinagi sa mnogo realistichni synishtata mi,mnogo chesto sled kato sanuwam se budq i nemoga da razbera kade,oburkan sam ot sunq si vse oshte :shock:

Lysander
09-30-2008, 22:04
po princip sanuvam rqdko no vinagi sa mnogo realistichni synishtata mi,mnogo chesto sled kato sanuwam se budq i nemoga da razbera kade,oburkan sam ot sunq si vse oshte :shock:

Първо, мой човек сънуваш винаги, просто не винаги помниш съня и второ, кви любовни сънища, ти не беше ли несподелено влюбен?

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
09-30-2008, 22:27
Не разбирам какво странно им намирате на сънищата. Те са отражение на преживяванията, на чувствата и мислите, дори и на подсъзнателно ниво. Демек, ако мн се притеснявате или ви е в главата нещо, нормално да го сънувате. Не ги вземайте насериозно, а си гледайте живота. :) Това, което ще стане не зависи от сънищата ви, а от самите вас.:) замислете се(:

5StaR
09-30-2008, 22:39
не вярвам

hoobastank
09-30-2008, 23:02
tova che e nespodelena liubov prechi li v podsuznanieto mi vsichko da e okei :)

Unpr3dicTabl3
10-01-2008, 01:29
da vqrvam 4e sani6tata se zbudvat ne tolkova.... no opredeleno sani6tata govorqt mnogo... za 4oveka, za me4tite mu, za minaloto mu, za bade6teto mu, za vsi4ko....

BaiToq
10-01-2008, 04:52
Аз сънувах как чукам
Анджелина Джоли и мисля,
че утре към 3:35 ще ми се случи.

Lysander
10-01-2008, 09:01
Аз сънувах как чукам
Анджелина Джоли и мисля,
че утре към 3:35 ще ми се случи.

Човече, убиваш ме с твоите мнения :razz:


tova che e nespodelena liubov prechi li v podsuznanieto mi vsichko da e okei

Виждам, че си наясно с подсъзнанието продължавай да сънуваш в същия дух и ще гепиш мацката наяве.

Niakoitam
10-01-2008, 09:14
Аз вярвам не само в любовните,но и в другите.Но освен да гледаш съновници целта е сам да си ги разтълкува след това,защото всеки човек е индивидуален и има индивидуално мислене.

А за любовните сънища дано наистина се случват,защото наскоро сънувах такъв сън,който беше много реалистичен,но в него ми се струваше че това е твърде твърде хубаво за да ми се случва на мен и не можех да повярвам че е истина,а след като се събудих отначалото ми беше трудно да повярвам че настина е било само сън и ми се искаше събуждането ми да е съня.Ама не събуждането си беше реалността,а другото настина беше сън. :)

Доста гадно.Да видиш насън как се осъществява една дълго очаквана от теб мечта и тъкмо като повярваш че наистина се случва да се събудиш. :(

mozyk
10-01-2008, 16:18
СЪНИЩАТА СА ПЪЛНИ ГЛУПОСТИ.

lyfche
10-01-2008, 16:23
ами не ис спомням колко сънища са ми се сбъдвали ... даже не знам дали е имало и такъв ... ,но съм сигурна за един и няма да го забравя :) ... ,а той беше ,че се запознавам с момчето ,с което постоянно се засичаме по улците и се заглеждаме ... и то така и стана и сега сме заедно от почти 1 година :)

Jumbie483
10-01-2008, 19:22
Вярвам...
Напоследък сънувам един сън...който как да обясня. Струва ми се супер реален а в същото време и толкова нереален. Всичко е толкова истинско, а като се събудя е толкова нереално, че чак смешно..но и плашещо. Няма да ви казвам какво сънувам, но този сън ми е достатъчен да ПОВЯРВАМ... :-s