PDA

View Full Version : Сън ...



Lady_B_
09-30-2008, 22:31
Здравейте :) Видях, че малко надолу има тема за сънищата, но аз моля за помощ! Бих искала да ми кажете (или предполагате) какво може да значи това, което сънувах ... Сънувах, че съм бременна, имах усещане за корема, за бебето като че ли (всмисъл имах някакви болки). Имах съмнение кой е бащата на детето... Интересното за мен беше, че една вероятност беше миналата ми сериозна връзка, а второто едно момче, което е първата ми любов в живота, но с него няма никакви отношения от много време ! Спомням си, че отидох при майка ми за съвет, но като че ли с идеята да го махна, а тя ми каза да го задържа. Аз така и направих. Ми май това е в общи линии казвам ви го по подробно, за да можете да имате по голяма информация. Въпросът е че съм адски притеснена! Този съм ми създаде сериозен дискомфорт! Не мога да разбера защо! Все пак съм жена и това дай Боже ми предстой, но в момента съм изплашена и адски притеснена, което ме навежда на мисълта, че този съм има някакво значение. И последно ... спомням си, че адски се ужасих от това, че видях корема си ! Не знам, защо сънувала съм и друг път, че съм бременна, но този беше ... ужасен.. поне так се почувствах! Много си извинявам за романа, който изписах! Моля ви за помощ ! (според вас какво значи ) Ще съм благодарна за всяко едно мнение ...

Lysander
09-30-2008, 22:55
Това твойто е като при Йосиф и фараона. Сега ще ти кажа какво значи сънят ти. Означава че ако се върнеш при момчето, което си обичала, ще имате дълга плодородна връзка.

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
09-30-2008, 23:19
Нищо страшно, момиче. ;) Просто това са твоите страхове и мисли или подсъзнателни страхове и чувства.. Може би още имаш чувства към предишният приятел или, който да е там.. :D Може би тайно искаш да имате семейство и дете(: или пък се страхуваш точно от това. Не се депресирай толкова, прекалено се притесняваш и това се отразява на съня ти, а не бива. ;) Дай си малко почивка:)

Lysander
09-30-2008, 23:36
Това е отражението на съдбата бе! :x 8-) Слушай мене, върни се при бившия.

Lady_B_
10-01-2008, 01:57
Страшно мнгоо ви благодаря ... защото където и да четох всички казват, че ако се сънуваш бременна било страшно лош знак ! И още повече се притесних ... :) Това за Йосиф и фароана ми хареса :-D

Очаквам още мнения ... :)

Nam3less3
10-02-2008, 11:53
Само ти най-добре се познаваш, и може да разгадеш този сън.

Lady_B_
10-07-2008, 14:06
Още веднъж да благодаря и да дам малко обратна връзка :) На следващия ден (след като го сънувах) Ми беше много шантав . Скарах се с татко ми и то доста (а ние сме в прекрасни отношения) и се чувствах наистина много зле от станалото ... след което прекарах една сравнително приятна вечер и когато се поуспокоих ... спуках гума съсе изкривена джанта в 11:30 вечерта :-D Та не беше никак приятно ... От своя страна една моя приятелка има съновник на баба Ванга и там пишело, че по принцип било лош знак, но зависело на коя дата си го сънувал (аз го сънувах на 01.10), което тя каза, че било хубаво :) Та няма осбенно значение, защото дори и да е било нещо лошо в този ден мина и от там нататък (дано и така да продължава) ми се случват само хубави неща :)