PDA

View Full Version : Не мога да го разбера тоя човек и тва е.. вие как мислите?



SpAcE_LaDy
09-30-2008, 22:43
Здравейте на всички!
ЗА ВСИЧКИ
Значи моята история е по-дългичка, не поради факта че е адски оплетена или дълга като цяло, а затова че има малки неща, които трябва да разкажа.. иначе няма да можете да разберете за какво става въпрос – и съответно да ми дадете абсолютно реално мнение.. затова ако ви мързи или нямате време, просто не четете по-надолу.. но ако все пак има някой оптимист готов да ми помогне.. мн ще се радвам да чуя мнението му..
За ОПТИМИСТИ /the story/
Значи от НГ до някой Юли беше ходих с едно момче.. половин година направихме.. но аз започнах да излизам с друго момче.. момче, което преди съм харесвала адски мн, но той мен не.. големият playboy, който сваля по много момичета, спи с тях и после бяга, знаете как е.. всеки е срещал такива момичета и момчета.. та това въпросно момче Д. започна да ми се обажда да излизаме.. нямах нищо към него.. имах си сериозен приятел.. обичах го, в началото нищо.. просто кафе, даже гаджето ми си знаеше, че си излизам н кафе с Д… но след известно време моите чувства към Д се върнаха като ми завъртяха главата без да се усетя.. ами какво стана.. тръгнахме, целуна ме.. всичко точно.. обаче аз никога не изневерявам и ми беше мн гузно и веднага след като тръгнахме.. говорих с приятеля си и му казах, че искам да остана сама /така казах, защото бях страхливка – беше ме страх да му призная за Д, отделно че не исках да го нараня..това никога не бих направила/.. разделих се с приятеля си с ясното съзнание, че с Д няма д е нещо сериозно и ако изкараме и месец пак добре.. заради тръпката и заради силното привличане.. сиг. Изглеждам като някоя.. не знам каква.. т.е. знам, ама не искам да го казвам.. в очите ви..
е, Д се държеше много странно.. супер непукистично.. доста надуто.. има си хубава кола/даже много хубава/, има си пари, хубав е.. нищо не му липсва като цяло.. но мен това не ме интересува, а той се опитваше да ми прави впечатление с това.. както и да е.. та викам си ще пробвам, пък каквото излезе.. той вече е на 22 години.. каза ми че гледал по-сериозно на нещата и лудите му години са останали назад.. виждахме се често, почти всеки ден ходихме по кафета.. държахме се за ръце, целуваше ме.. до тук добре.. ОБАЧЕ заклевам се никога не съм била с момче, което ГРАМ да не разбирам.. адски скрита личност.. мн странен.. например веднъж му казах че въпросната вечер няма да съм в София и че ще ходя н вила с бившото гадже на братчедка ми, с нея и с приятели н бившия й.. той явно не ми е повярвал, че наистина ще отида /това става месец и половина след като сме тръгнали – WOW колко мн време, нали?/ и вечерта ми звъни и като казах че сега точно ядем той се вбеси, каза ми “Ти сериозно ли си отишла?” “Ама наистина лли си там?” и след моя неразбиращ отговор “Да”, той ми тресна телефона.. викам си край.. до тук бях.. а точно след 3-4 дена щяхме да заминаваме за морето.. звъннах му, крещя ми по телефона как може да не съм го викнала и наистина д съм отишла.. после пак тресна и до там.. като се прибрах в Сф на следващия ден му звънях - не дига, звънях на др-я тел – гласова поща изключен.. звънях на домашния – майка му каза да звънна след половин час – звъня – домашния тел не се ми вдига.. отидох до тях/добре че живее през 1 блок от мен, буквално на 50 метра/.. та видяхме се, говорихме, каза че е до тук и че НЕ прави компромиси – щом веднъж съм го направила, пак съм щяла да го направя.. КАКВО ДА НАПРАВЯ по дяволите? Дори нямах идея какво съм направила.. той обаче изплю камъчето “Ти там си ми изневерила”.. хайде ходи му обяснявай, че не съм правила нищо на тая вила.. аз си бах с чиста съвест, защото има ли смисъл д проваля нещо, заради което съм зарязала адски сериозно момче? Не, нали? Обясних му, питах го иска ли д е с мен или просто си търси повод да ме разкара.. каза че иска.. казах му д си помисли, д погледне нещата от моя гледна точка и да прецени и да ми каже заедно ли сме или не.. да, останахме заедно.. обаче той показваше непукизъм – почнахме да не се виждаме всеки ден.. чувахме се вечер след 7-8 часа да се разберем за кафе /тва си беше така винаги/.. в последно време.. /вече 3 месеца сме заедно/ си мисля, че колкото и да се прави на непукист, всъщност не е.. мисля си, че просто е бил много нараняван преди /а и той сам ми го е казвал/ и го е страх да се довери отново на някого.. затова се държи с мен така.. защото ако му беше смао за единия секс до сега да ме е за*бал 194721641234871 пъти.. а и вече казва на всички, че си има приятелка /нещо, което за него е било неприсъщо преди, заради статута си на плейбой/, дори ми подари РОЗА? /гледайте на какви неща се радвам, по дяволите.. не че не трябва, ама това принципно е нормално, а аз за него бях сигурна, че никога няма да ми подари цвете/.. започнал е да ми се обажда сътрин към 10-11.. което преди ми се струваше направо невъзможно.. държи се по-мило.. абе изобщо отпуска се и го забелязвам, макар че все още е малко резерве.. карам му се, че не се виждаме често.. но все още не знам какво да си мисля.. въпреки че е казвал и на една мацка от компанията си, че е сериозен с мен и ме харесва.. и на колегите си също.. ревнува АДСКИ МН.. но той попринцип има доста силно развито чувство за собственост и само някой да ми се обади веднага се почват едни фасони.. /а на мен повечето ми познати и приятели са момчета и той го знае/.. та не знам какво да мисля за него.. мисля, че не е толкова непукист, колкото се показва – вие как мислите, това ми е въпроса? Как бихте разтълкували действията му? В други постове в темата ще ви разказвам и др неща.. но да не правя темата по-дълга, отколкото трябва – спирам до тук.. че да не откажа всички :D Моля за мнението ви и мерси предваре
Ани

5StaR
09-30-2008, 23:02
Явно е ревнив, кво толкова има да се мисли?

russianmafiaboss
10-01-2008, 00:09
1-во - на колко години си?
2ро - от самото начало си искала да стане нещо с Д, обяснявам - ако не го беше харесвала и не беше чувствала НАИСТИНА нищо, тогава нямаше да излизаш с него на кафенца и тн, тъй като знаеш че той е сваляч - следователно знаеш и че иска секс и че като излизате ще пробва да го получи.. от което следва че щом си излязла с него - вътре в себе си , си искала да му се отдадеш.
3то -ти НЕ обичаше приятеля си, и никога НЕ си го обичала - това си личи, мах което сте имали е най-обикновенна връзка, с малко разбиране и хармония, но никак не е любов . Има поговорка - истински влюбена жена НИКОГА не изневерява - и това е самата истина, но също така тази жена не прави нещо което да я компрометира и подтикне към изневярата - което си направила ти в даден случай.
4то - умръзнала си му , и той просто искаше да скъсате - просто го прави по такъв начин, знаела си от самото начало че нещо подобно ще стане.
1на молба - не занимавай по-вече момчето което си зарязала заради Д - ти не го заслужаваш.
2рия вариант е - че е излизал с пълни к?рви, което си е така, щом е спал с тях след 1-2 вечери, и естествено че ще е подозрителен, въпорса е че щом те е поставил под съмнение толкова лесно, а и не повярва когато си му казала че ще заминеш замалко - замисли се над това..
и последно 5-то.. - вътре във всеки от нас се крие дете, в жените това се проявява по един начин, в мъжете по друг.. обаче едното е сигурно - любовтта, макар че е хубаво нещо - тя не винаги е вечна - може да излизаш с него - аз лично ви давам около 1 година - например ще скъсате, после ще се съберете пак, той даже да ти изневери - едва ли ще разбереш. но.. какво да се прави - аз изразих мнението си, сега е ред на твой отговор, също така да напомня - кажи на колко год си .

slun4ice_90
10-01-2008, 07:43
:-D Здравей!Когато ти скивах темата колко е дълга щях да се отказа да я чета и да ти дам мнение...Обаче все пак се навих и я прочетох.Не знам дали обичаш Д,но според мен малко кофти си се държала с него..Не знам и какво е станало с него..За него нищо не казваш...Докато за другия... :-o Явно наистина нещата са сериозни.Браво,че си го накарала да се отпусне и да ти повярва.Това,което на мен не ми харесва е,че е доста ревнив...Много ядове ще имаш с него (от опит казвам)... :? И аз искам да разбера на колко год. си...На плейбоя му кажи,че трябва да ти има повече доверие и това собственическо чувство..Не ми харесва като цяло историята ти с него....Дано да сте щастливи от тук нататък, силно се надявам.Може и да успееш с него,но не забравяй какъв е бил...Човек не се променя толкова лесно...Имай едно на ум. :-)

SpAcE_LaDy
10-01-2008, 07:49
1. на 18 съм..
2. Ами за кафенцата не съм съгласна, защото излизам с много момчета на кафенца и нямам нищо към тях, просто приятни разговори, цъкане на хекче, бира в борисовата и такива неща.. излизам с много хора, към Д в началото нямах чувства /отдавна го бях забравила/, но старата любов ръжда не хваща.. а и да, викна ме на някваква вила, викаше ме в тях, все отказвах, нв исках, защото точно тогава си имах едно на ум за него и нямах представа дали не ме иска за единия секс само.. затова и като започнаха да ми се връщат чувствата.. не се издавах, сържах се абсолютно нормално и без никакви намеци.. той също доста време нищо не направи, смао някой базик пускаше като свалка, но нищо повече.. доста време след това ме целуна..
3.А приятеля си го обичах.. много, още го обичам, но просто го приемам по друг начин вече.. ако не го обичах кво щеше да ми пречи да си ходя и с двамата? Нищп.. Нито Д знаеше за гаджето ми, нито обратното /всъщност гаджето ми знаеше за Д, но само като фр../ А в момента чувствам огромна празнина, че не мога д общувам с вече бившия си приятел /просто защото той иска или да се съберем отново - вече знае, че ходя с Д, или да прекратим всякакви отношения, за да може да ме забрави/
4.за 4тото говорих с приятели и те са мислят /а и аз/, че едно момче никога няма да реагира по този начин, както реагира Д за тая вила, ако беше безразличен.. много щеше да му запука, че съм отишла на една вила.. а и другото което е - Д НИКОГА не прави компромиси - нито с приятели, нито с гаджета, скъсат ли веднъж - КРАЙ.. а с мен направи компромиса и не мисля, че сега съжалява.. в момента държанието му е добро.. смятай - щом дори ми се обяснява.. верно че понякога излиза и без мен, но това е нормално.. са всеки си има лично пространство.. а и от компанията му има едно момче, което ме харесва и съм сигурна, че Д направи ли нещо.. аз ще съм първата, която ще разбере, защото това момче ще ми каже, а и да не ми каже - квартала ни е прекалено клюкарски,з а да не разбера..
5.Ухаа, е пак много време ми даваш.. дано да изкараме толкова, че и повече.. :)

SpAcE_LaDy
10-01-2008, 07:55
:-D Здравей!Когато ти скивах темата колко е дълга щях да се отказа да я чета и да ти дам мнение...Обаче все пак се навих и я прочетох.Не знам дали обичаш Д,но според мен малко кофти си се държала с него..Не знам и какво е станало с него..За него нищо не казваш...Докато за другия... :-o Явно наистина нещата са сериозни.Браво,че си го накарала да се отпусне и да ти повярва.Това,което на мен не ми харесва е,че е доста ревнив...Много ядове ще имаш с него (от опит казвам)... :? И аз искам да разбера на колко год. си...На плейбоя му кажи,че трябва да ти има повече доверие и това собственическо чувство..Не ми харесва като цяло историята ти с него....Дано да сте щастливи от тук нататък, силно се надявам.Може и да успееш с него,но не забравяй какъв е бил...Човек не се променя толкова лесно...Имай едно на ум. :-)

Здравей :) Само да поясня, че от темата май не е станало мн ясно /нормално, дългичка е :)/ - ми Д е точно плейбоя.. с когтоо съм в момента, даже в подписа ми го има :) снимката ми е с него.. на едната гледа като убиец хаха..
А за вече бившия ми приятел - обичах го.. макар че тук явсно не ми се вярва особено.. но това, което съм изпитвала отвътре.. само аз мога да го разбера :) и мисля, че това че скъсах с него, а не продължих да го лъжа.. беше правилното решение.. въпреки че сега и н двамата ни е много болно.. :)
А за Д си имам едно на ум да.. само че в последно време разкривам други черти от характера му, които ме карат да мисля, че това негово държание преди е било, защото са го наранявали много и просто иска да е щастлив.. както всички останали :) и сега откривам съвсем различн страи от характера му.. малко по малко той сам ми ги показва :) и се държи доста добре с мен.. :)

Neverafter
10-01-2008, 08:06
Според мен пича е почнал да хлътва по теб (:

А за поведението му - досега е излизал само с несериозни момичета,които са му правели мизериики,в сми,ти го описваш като Плейбой,т.е. - несериозен. Явно и тия мацки са били такива и понеже не те знае ти как си и може да е изпитал някво съмнение да не се окажеш същата като другите, затва да е реагирал така остро, когато си била на вилата.

Поне аз така виждам нещата :P

slun4ice_90
10-01-2008, 08:09
:-D Здравей!Когато ти скивах темата колко е дълга щях да се отказа да я чета и да ти дам мнение...Обаче все пак се навих и я прочетох.Не знам дали обичаш Д,но според мен малко кофти си се държала с него..Не знам и какво е станало с него..За него нищо не казваш...Докато за другия... :-o Явно наистина нещата са сериозни.Браво,че си го накарала да се отпусне и да ти повярва.Това,което на мен не ми харесва е,че е доста ревнив...Много ядове ще имаш с него (от опит казвам)... :? И аз искам да разбера на колко год. си...На плейбоя му кажи,че трябва да ти има повече доверие и това собственическо чувство..Не ми харесва като цяло историята ти с него....Дано да сте щастливи от тук нататък, силно се надявам.Може и да успееш с него,но не забравяй какъв е бил...Човек не се променя толкова лесно...Имай едно на ум. :-)

Здравей :) Само да поясня, че от темата май не е станало мн ясно /нормално, дългичка е :)/ - ми Д е точно плейбоя.. с когтоо съм в момента, даже в подписа ми го има :) снимката ми е с него.. на едната гледа като убиец хаха..
А за вече бившия ми приятел - обичах го.. макар че тук явсно не ми се вярва особено.. но това, което съм изпитвала отвътре.. само аз мога да го разбера :) и мисля, че това че скъсах с него, а не продължих да го лъжа.. беше правилното решение.. въпреки че сега и н двамата ни е много болно.. :)
А за Д си имам едно на ум да.. само че в последно време разкривам други черти от характера му, които ме карат да мисля, че това негово държание преди е било, защото са го наранявали много и просто иска да е щастлив.. както всички останали :) и сега откривам съвсем различн страи от характера му.. малко по малко той сам ми ги показва :) и се държи доста добре с мен.. :) Всъшност и аз това съм си мислила доста пъти...Че точно момчета като Д са били наранявани много и затова стават са женкари и т.н....Но като се появи някоя по-различна ги кара пак да вярват в любовта.Това ти си го постигнала,за което те поздравявам..Темата ти ме заинтригува доста честно казано.И разказа ти...Това,че сега си с това момче,което всички мислят за плейбоя..Знаеш какво мислят повечето за тях..Но дали всъшност се замислят защо са постъпвали така??Май,не..Иначе всеки ги плюе и аз се преди,НО вече не... Те са най-чувствителни ми се струва....Стискам ви палци. :) :-P

SpAcE_LaDy
10-01-2008, 08:28
Много ви балгодаря..
значи за момчета тип като Д.. оф бе я кво е тва Д.. така или иначе ако има кой до го види - ще го види - Дани се казва
Та за плейбой момчетата като Дани познавам жиж пример - бившото гадже на братчедка ми - най-сериозния й приятел - той беше нечовешкия плейбой - хубав, смъкнат, много мацки го харесват - но е бил както се вика "ебе и бяга" /съжалявам, че не го цензурирах, но така е израза/, но след като срещна братчедка ми 3 години и 2 месеца не е погледнал друго момче.. и все ощя нямаше да е погледнал, ако тя не го беше скъсала - та и аз мисля, че точно тези момчета са били наранявани много пъти, а някои просто не са открили истинската любов и затова не са й се отдали.. в случая на Дани - бил е нараняван, а и той сам ми е казвал, че в доста от случаите с негови бивши гаджета се е стигало до късане за съпер малоумни неща.. примерно тя не му е дигала тела много време и до там е било.. но после не е искал да се събират - а с мен излезе, обасних му нещата за вилата, казах му да си помисли и уж не правеше компроомиси - но с мен направи..
снощи например събудих го /всеки се ядосва много като го събудят, нормално/, ама аз му счупих телефона - 3-4 пъти му звънях и на неговия си и на служебния тел,2 SMSa му пратих, напрао го измъчих.. защото не беше нито в скайп, нито ми дигаше.. после влезе в скайп, писа ми, даже ми прати 2 целувки и едно мече /WOW! За него това е малко страно, тъй като по някой път дори 1 целувка не се сеща да прати, ако аз не му пратя първа/
А обаче друго има.. за което искам да ви питам.. значи аз много се измъчвам, защото не показвам итинските си чувства към него, имам чувството, че съм много влюбена.. това чувствто и тази тръпка не ги бях изпитвала от много време чак толкова силно и толкова много време /днес стават 3 месеца/, но не мога да му ги изкреща/така ми идва да направя/, а искам.. искам да му КРЕСНА ОБИЧАМ ТЕ.. но не мога, защото знам, че той може би няма да ми отвърне.. дори да го чувства - самият той ми е казвал, че никога не е казвал Обичам те на момиче.. май и попринцип.. а на него са му го казвали веднъж - когато е бил на 17-18 и той е погледнал така: :shock: без да отреагира - и затова не смея да му го кажа и аз - защото ще изглеждам адски тъпо.. обаче един приятел ми каза, че мъжете имат нужда да им бъде казвано и показвано това нещо и че трябва да му го кажа, дори да не ми отвърне.. веднага.. /хах дано отвърне някога/
и така.. а и още един пример за предишните му времена - начи като бяхме на море братчедка ми разказваше как има приятели само за кафе /както и аз/ и че като излезеш на кафе с някого, не значи че задължително го харесваш, а той отвърна "Аз такива приятелки нямам - когато някоя ми взънне и ми каже Дани, хайде на кафе, много добре знам къде ще свършим".. смятайте.. какви приятелки има.. може би затва му е трудно да е с мен и ме проверява - а и не веднъж съм му казвала, че ако е с мен само за секс, няма да стане.. и той е отричал да е само за това.. а и го показва - когато беше сам у тях ме викаше, аз отказвах и той след един упрек отново че иска д е с мен само за секс, отвърна Просто ми е самотно и искам да си при мен! Най-гядно е да си сам между 4 стени и да няма кой да е с теб да те гушне.А приятелката ми е затова - да не се чувствам самотен".. не мисля, че един повърхностен мъж може да го каже.. та това за сега.. :)

Neverafter
10-01-2008, 08:32
Щом не можеш да му кажеш,че го обичаш,напиши му го на бележка или СМС. :)

ForeverYour
10-01-2008, 08:55
:-D Здравей!Когато ти скивах темата колко е дълга щях да се отказа да я чета и да ти дам мнение...Обаче все пак се навих и я прочетох.Не знам дали обичаш Д,но според мен малко кофти си се държала с него..Не знам и какво е станало с него..За него нищо не казваш...Докато за другия... :-o Явно наистина нещата са сериозни.Браво,че си го накарала да се отпусне и да ти повярва.Това,което на мен не ми харесва е,че е доста ревнив...Много ядове ще имаш с него (от опит казвам)... :? И аз искам да разбера на колко год. си...На плейбоя му кажи,че трябва да ти има повече доверие и това собственическо чувство..Не ми харесва като цяло историята ти с него....Дано да сте щастливи от тук нататък, силно се надявам.Може и да успееш с него,но не забравяй какъв е бил...Човек не се променя толкова лесно...Имай едно на ум. :-)

+1

SpAcE_LaDy
10-01-2008, 09:03
Хаха, на SMS няма д е толкова яко да му го напиша :) Трябва да му го кажа, дори и да не ми отвърне - трябва да знае какво чувствам аз.. така си мисля? така ли е?

Sweet__Dream
10-01-2008, 09:06
Хаха, на SMS няма д е толкова яко да му го напиша :) Трябва да му го кажа, дори и да не ми отвърне - трябва да знае какво чувствам аз.. така си мисля? така ли е?
Ако наистина го чувстваш защо не.Не се страхувай.Не губиш нищо.Късмет.. :)

HONDA
10-01-2008, 09:14
Аз успях само темате да прочета, без коментарите.
Да ти кажа, че по принцип е нещо нормално да се подарява цвете, но не и в днешно време, така че има защо да се радваш.
Вероятно плейбоя е решил, че не може само секс, иска се и любов. (Моя приятел преди е бил голям курвар, както и твоето момче, но сега си е само с мен и е ужасно променен.) Явно е ядоста ревнив. ПОговори с него за това. МОже и да има ефект, а ако няма нищо не губиш.

PeopleAlwaysLeave
10-01-2008, 09:26
Все едно слушам мойта история с бившия ми приятел - точно така бяхме в началото , плейбоя се влюби, започна да ревнува и да се държи като непукист, за да не разбера аз, че е хлътнал :lol:

Момчето наистина е хлътнало по теб, но може би го е страх. Ако е нараняван преди сигурно се страхува да не го нараниш и ти. Щом те ревнува толкова явно бъде сигурна, че има нещо към тебе. Остави го че се праи на непукист :)

SpAcE_LaDy
10-01-2008, 09:34
Хаха, хораааа.. карате ме да се чувствам много щастлива :) като ми казвате, че е хлътнал :) Ами той е ревнив, макар че си има една любима реплика, която и той сам не си спазва "Защо да се ревнуваме, като можем да се редуваме?" много я обича тая фраза и непрекъснато я използва.. а когато ме изревнува и му напомня за тази фраза, той отвръща с друга любима такава - "Което е мое си е мое, което не е мое, е общо" всички ги знаете тези фрази.. опитва се да не показва чувствата си, аз също мисля така.. онзи ден говорих с една приятелка, която ми каза /тя самата също не обича сериозни връзки.. разбирате ме/ и тя ми каза "Аз съм така - когато усетя, че започвам да хлътвам - директно късам с момчето, за да не ме нарани" /тя също е била много наранявана и затова в едно момче най-често вижда само сексуален обект/, другото, което ми каза /понеже сега си има сериозен приятел от много време/ е "Когато усетих, че ставам сериозна и наистина хлътвам по Р., започнах да се държа много гадно с него, да го отбягвам и сама на себе си не исках да си призная, че съм хлътнала.. но го осъзнах и вече и аз му показвам чувствата си" .. та това ме накара да се замисля, че същото може да важи и за моя Дани, когато ми се управдава, че не му се излиза, или пък умира от студ или пък не сме се събрали достатъчно хора или пък че е болен и не се виждаме по 3-4 дена подред.. може би се опитва сам да осъзнае какво става.. но си мисля, че определено не е безразличен :) Май и вие така мислите? или не?

tonitoo
10-01-2008, 11:04
мисля си, че просто е бил много нараняван преди /а и той сам ми го е казвал/ и го е страх да се довери отново на някого..

Ти сама каза,че е бил нараняван преди и го е страх да се довери на някого... Така че трябва да бъдеш търпелива и след време няма да се държи така с теб,защото ще разбере,че наистина искаш да бъдеш само с него...Това е моето мнение...Айде успех :-)

Niakoitam
10-01-2008, 12:27
Не изчетох всички постове,защото нямам време,но ще кажа едно:
Опитваш се да накараш Д да повярва в любовта,което не е мнго сигурно и в същото време караш другото момче да си помисли че любота е лъжа и да стане като него.

russianmafiaboss
10-01-2008, 12:30
"затова и като започнаха да ми се връщат чувствата.. не се издавах, сържах се абсолютно нормално и без никакви намеци" еми като усещаш че се връштат - защо излизаше с него и продължаваше да се виждате..? мисля че моята 2ра точка си е абсолютно доказана.
3- вече казах какво правят хората които обичат, или какво НЕ правят..
с 2мата ти пречи да ходиш - страха да не те хванат, или недостатък на времето, или вече ти е по-умръзнало от бившето ти гадже.

е да ти кажа - моето мнение че си постъпила тъпо, като си заразяла гаджето си, което е било толкова сериозно - нямаше любов от твоя страна и ми е жал за момчето

но щом искаш да си с Д - ем бъдете си, обаче след като скъсате - а това ще стане, 1 година.. даже и 2.. но ще стане - после да не се оплакваш "скъсахме тъжно ми е какво да правя"...

MiMcHeToOo
10-01-2008, 13:41
Я си седи на гъза :D Всичко ти е наред, момчето много те харесва и не иска да те загуби ;)

cinderella_gugutka
10-01-2008, 15:03
мойто/мнение/е/4е/За/1-и/път/от/мн/време/се/доверява/на/моми4е/и/ако/държиш/на/него/не/ходи/по/вилите/с/други/мом4ета-на/снимката/ми/се/виждате/като/перфектната/двойка :P

slun4ice_90
10-01-2008, 15:14
Щом не можеш да му кажеш,че го обичаш,напиши му го на бележка или СМС. :) Не смятам,че това е начина..Толкова по-хубаво би било,ако сте двамата някъде на разходка или някъде дугаде,където да е романтично.Целуни го и му го кажи....Но изчакай още малко време,за да си сигурна,че го обичаш,както и че той има силни чувства към теб.Успех мацка! :-)

mozyk
10-01-2008, 15:25
БАСИ ЯКАТА ИСТОРИЯ.

SpAcE_LaDy
10-01-2008, 15:41
Не изчетох всички постове,защото нямам време,но ще кажа едно:
Опитваш се да накараш Д да повярва в любовта,което не е мнго сигурно и в същото време караш другото момче да си помисли че любота е лъжа и да стане като него.
ми опитвам се.. а другото момче.. не е такъв тип - никога няма да стане като Дани.. двамата нямат нищо общо.. да, нараних приятеля си.. бившия си приятел.. но мисля, че беше по-добре отколкото да съм с него, но да мисля за друг..


"затова и като започнаха да ми се връщат чувствата.. не се издавах, сържах се абсолютно нормално и без никакви намеци" еми като усещаш че се връштат - защо излизаше с него и продължаваше да се виждате..? мисля че моята 2ра точка си е абсолютно доказана.
3- вече казах какво правят хората които обичат, или какво НЕ правят..
с 2мата ти пречи да ходиш - страха да не те хванат, или недостатък на времето, или вече ти е по-умръзнало от бившето ти гадже.

е да ти кажа - моето мнение че си постъпила тъпо, като си заразяла гаджето си, което е било толкова сериозно - нямаше любов от твоя страна и ми е жал за момчето

но щом искаш да си с Д - ем бъдете си, обаче след като скъсате - а това ще стане, 1 година.. даже и 2.. но ще стане - после да не се оплакваш "скъсахме тъжно ми е какво да правя"...
да, страх от това, че могат да ме хванат.. да, ама не точно.. в смисъл и това, но проблема беше, че самата аз не исках след като мисля за друг, да съм с него.. не исках и да го нараня.. по-гадно щеше да е да остана с него.. не мислиш ли? Но НЕ - не ми беше омръзнал, на мен не ми омръзват хората, а и той се държа перфектно с мен.. да съжалявам, че го скъсах, но за да съм го направила, значи е имало защо..


мойто/мнение/е/4е/За/1-и/път/от/мн/време/се/доверява/на/моми4е/и/ако/държиш/на/него/не/ходи/по/вилите/с/други/мом4ета-на/снимката/ми/се/виждате/като/перфектната/двойка
ми няма да ходя без него, защото 2ри шанс се дава смао веднъж - трети няма.. мерси много :) :-) :-) а за онази вечер - бях го предупредила, и с СМС и му се обадих.. от къде да знам, че не ми вярва? а нямаше как да го взема, защото хората не ги познавах почти, а и бях само като придружител на братчедката


Не смятам,че това е начина..Толкова по-хубаво би било,ако сте двамата някъде на разходка или някъде дугаде,където да е романтично.Целуни го и му го кажи....Но изчакай още малко време,за да си сигурна,че го обичаш,както и че той има силни чувства към теб.Успех мацка!
да, мисля да изчакам малко, защото аз съм почти напълно сигурна какво чувствам, направо изгарям от вътре.. но той? не знам.. мисля, че и той има чувства към мен, но.. знам ли? а неска правим 3 месеца, днао се видим поне.. ако не се напрай нещо.. иначе за романтиката - той не е романтичен хич :( и това ще променим хаха :)


БАСИ ЯКАТА ИСТОРИЯ.
Добре се ебаваш.. бива си те :lol:

mozyk
10-01-2008, 15:47
БАСИ ЯКАТА ИСТОРИЯ.
Добре се ебаваш.. бива си те :lol:
НЕ СЕ ЕБАВАМ. ЯКА Е.

SpAcE_LaDy
10-01-2008, 15:58
БАСИ ЯКАТА ИСТОРИЯ.
Добре се ебаваш.. бива си те :lol:
НЕ СЕ ЕБАВАМ. ЯКА Е.

кое точно ти хареса? разкажи ми :D

sexita
10-01-2008, 16:06
Хаха...влюбен е в теб,разбира се...и ти много добре го усещаш...знаеш отговора,аз мога да го потвърдя от това което прочетох ;)

SpAcE_LaDy
10-01-2008, 16:57
Хаха...влюбен е в теб,разбира се...и ти много добре го усещаш...знаеш отговора,аз мога да го потвърдя от това което прочетох ;)

оуу, данооо :)
макар че и тази вечер ясн няма да е само за нас двамата - уж 3 месеца правим, а пак ще излизаме с компанията му... :| тва е малко тъпо, но.. кво д правя.. поне ще се видим..

ImmortalForever
10-01-2008, 17:13
Темата ми се видя сериозна и реших да пиша без ебавка.
1-во щом си изоставила 6 месечна връзка за нещо несигурно-това са силни чувства (поне от твоя страна).Никой не се хвърля в нищото, без да има най-малка представа какво го чака,следователно тайно в себе си си се надявала че той се е променил.
2-ро.. Това че е ревнив сега и харесва, но след време ще ти се иска да не си го срещнала.Имам приятелка, която година и половина се мъчеше с един ревнивец..Ама то беше ужасно..разбираш ли?Сега ти е кеф..щото ревността показва че му пука малко или много...но после ще ти се види тясно..
3-то Не искам да съм песимистка или да те обидя, но не му вярвам.Плейбоите си оставят плейбой...Като изключим това че е вървежен твоя пич, с моя бивш го имахме същия проблем-със защитните реакции и нараняването и т.н. и т.н. Не се промянт тези мъже...И никога не могат да изразяват чувства..Подарил ти роза-Голям праз..нарича се елементарно възпитание.. Не разбрах точно ама ако не си му казала че го обичаш...Не се меся, но не му го казвай..това е грешка!Той ще се възгордее..Мъжете са свине!
4-то надявам се да съм помогнала и Успех! ;)

SpAcE_LaDy
10-02-2008, 07:04
Темата ми се видя сериозна и реших да пиша без ебавка.
1-во щом си изоставила 6 месечна връзка за нещо несигурно-това са силни чувства (поне от твоя страна).Никой не се хвърля в нищото, без да има най-малка представа какво го чака,следователно тайно в себе си си се надявала че той се е променил.
2-ро.. Това че е ревнив сега и харесва, но след време ще ти се иска да не си го срещнала.Имам приятелка, която година и половина се мъчеше с един ревнивец..Ама то беше ужасно..разбираш ли?Сега ти е кеф..щото ревността показва че му пука малко или много...но после ще ти се види тясно..
3-то Не искам да съм песимистка или да те обидя, но не му вярвам.Плейбоите си оставят плейбой...Като изключим това че е вървежен твоя пич, с моя бивш го имахме същия проблем-със защитните реакции и нараняването и т.н. и т.н. Не се промянт тези мъже...И никога не могат да изразяват чувства..Подарил ти роза-Голям праз..нарича се елементарно възпитание.. Не разбрах точно ама ако не си му казала че го обичаш...Не се меся, но не му го казвай..това е грешка!Той ще се възгордее..Мъжете са свине!
4-то надявам се да съм помогнала и Успех! ;)

Здравей и на теб :) Мерси за мнението ти :) Ми да.. за да зарежа половин годишна връзка за нещо, което хич не е сигурно, не е като да нямам чувства.. напротив - имам.. и то силни и то такива чувства, които от много време не съм изпитвала.. или поне не си спомням да съм изпитвала..
само че ми е гадно за бившия ми приятел, защото все още ме чака да се върна при него, въпреки че поне 3-4 пъти съм му казвала, че едва ли ще се случи.. но той продължава да се питва да ми втълпи вина как може да съм с "оня", а не с него, след като го обичам - да, обичам го, но не по начина, по който той иска и затова ми е много мъчно за него и чувствам една огромна празнота отвътре, но няма връщане назад, сама съм си го направила - затова ми се ще сегашната ми 3 месечна връзка да стане по-гълга и да си заслужава, за да не съм зарязала напразно единственото момче, което истински е е обичало..
А за ревността - да, сега ми харесва наистина, ама той и не прекалява де, или прекалява? Всъщност винаги като е по-шумно около мен ме пита къде съм и защо аджеба е шумно около мен? /да не би да му изневерявам сиг си мисли хаха/ .. но както той си има лично пространство, така и аз си имам.. д не се прай много, ще поставяме на място :D:D
а за розата - мислех, че е прекалено горд, за да ми подари такова нещо :) но ми подари, затова се изненадах...
като говоря за гордост - вчера нещо си говорихме и му казах, че е упорито магаре и той вика "ти магаре ли ме нарече :D " викам да, моето магаренце си ти.. и после му казах да не се засяга толкова лесно.. той вика че не се е засегнал, даже му е станало............ /многоточие/.. стана му приятно че му казах МОЕТО магаренце.. но никога няма да си го признае и да го каже директно.. просто никога.. тва е гордост.. и така :) тва исках да кажа мерси много за мнението :)

mynichka
10-02-2008, 07:23
Според мен пича е почнал да хлътва по теб (:

А за поведението му - досега е излизал само с несериозни момичета,които са му правели мизериики,в сми,ти го описваш като Плейбой,т.е. - несериозен. Явно и тия мацки са били такива и понеже не те знае ти как си и може да е изпитал някво съмнение да не се окажеш същата като другите, затва да е реагирал така остро, когато си била на вилата.

Поне аз така виждам нещата :P
+1

SpAcE_LaDy
10-05-2008, 08:26
Добре, кажете ми може ли да му се оплача, че не се виждаме вс ден, а а искам да го виждам по-често и той да започне да ми разказва как нашата връзка съвсем не била на такова ниво и как си имал приятелка /вече бивша/, която си живеела у тях със седмици, в неговия апартамент и как били неразделни.. за кво ми го казва тва, по дяволите? Айде кажете ми.. за да ме дразни ли, защо?
мн ме заболя от тия думи.. оф, може да се опитва да ме дразни, но по този начин ме отдалечава малко по малко от себе си..