PDA

View Full Version : 6areno



cuv737000
10-01-2008, 06:53
4udia se kakvo mislite za xorata koito se obli4at cvetno?
moeto mnenie e 4e tumnozelenoto, 4ernoto i kafiavoto ve4e omruznaxa i otstupixa mestata si na rozovoto, zelenoto, lilavoto i sinioto :) lo6oto e 4e kato se oble4e6 cvetno te oprili4avat s "emo" koeto drazni /kogato ne si takuf/ interesno mi e vie kfo 6e kajete po vuprosa...kato vidite 4ovek oble4en cvetno vednaga li mu lepvate etiket "emo"?

Blab
10-01-2008, 07:06
Не, по-скоро арт пийпъл.;

mislitelka
10-01-2008, 07:10
Хаха.
ХАХА.
Спрете с тея лейбъли бе.
Кво ти пука кво ше ти кажат другите? Който те познава, знае каква си и няма да те гледа накриво заради тва, което обличаш. А кво ти пука за мнението на тея, които не те познават?!
Второ тъй наречените имота и секви подобни се носят основно в розово и черно, така че шареното по-скоро спада към друга категория, за която най-вероятно тия, дет ти лепват етикети не са чували.

Lysander
10-01-2008, 08:33
Черното никога няма да умре! 8) А, колкото до шарените мисля ги за позьори. 8-)

Loshotia
10-01-2008, 08:34
Познавам една 22 годишна рейвърка и тя се облича доста шаренко- голяма сладурана е.

BaBy_bS
10-01-2008, 09:36
емотата не се обличат в розово и черно.
според мен-черното е класика и никога няма да умре,а колкото до хората,които се обличат цветно-нямам нишо против тях,напротив така изглеждат по-весели и по-положително настроение,забавни хора са.но не обичам да виждам хора,на които не им ходи цветното

girl_in_black
10-01-2008, 09:43
Аз се обличам предимно в тъмни тонове, но нямам нищо проти хората, които носят шарени дрехи-това е техен избор, мен какво ме интересува.

TheOtherME
10-01-2008, 10:59
Ами аз май по-добре се чувствам в тъмни земслисти цвтове- кафяво, бежово, масленозелено.Но имам и ярки дрехи, но най-много да сложа примерно дънки с жълта блузка и обувки или пък да съм с чрки обуви и чанта, нещо такова.Общо-взето използвам ярките неща като акценти и не са водещи в облеклото ми.И мисля, че хората, които се обличат изцяло ярко, са си яки.Въпрос на стил за всеки-стига нещата да са съчетани добре, всичко ми харесва :)

mimsssssss
10-01-2008, 11:12
Сестра ми обича шарените дрехи 8-)
Какво мнение да имам?Все едно да питаш "Какво ви е мнението ви за хората, които ядат мусака"...
Ми тъпо е...чудите се ква тема да пуснете вече :-o
Мое мнение е, че тея дрехи им харесват....кво толко :-o
+1

sexa_na_kompleksa
10-01-2008, 13:13
Луд, военен и вла се кефят на шарено! 8-)
Нямам нищо против хората, които се обличат шарено - всеки право на избор.

Giaaa
10-01-2008, 13:19
Хаха.
ХАХА.
Спрете с тея лейбъли бе.
Кво ти пука кво ше ти кажат другите? Който те познава, знае каква си и няма да те гледа накриво заради тва, което обличаш. А кво ти пука за мнението на тея, които не те познават?!
Второ тъй наречените имота и секви подобни се носят основно в розово и черно, така че шареното по-скоро спада към друга категория, за която най-вероятно тия, дет ти лепват етикети не са чували.


+1
иймотата(така наречените...)нали са уж тъжни и самотни..кво шарено те бие по главата?! :D
ако цветовете са добре подбрани,няма нищо лошо в цветното обличане :)

lenito_sf
10-01-2008, 14:09
точно обратното емотата се обличат в тъмни дрехи а това да се обличеш в ярки цветове според мене е доста смело решение а аз лично предпочитам тъмните цветове :) [/quote][/list][/list]

Madn3s5
10-01-2008, 14:24
Ми кво да мисля.. баси тъпите въпроси задавате.. хора като хора
аз се обличам както ми харесва,някой път шарено,някой път тъмно
кво значение има къв цвят са ти дрехите..
днес например бях цялата в черно
и една тъпа кифла ме пита дали не е умрял някой :?