PDA

View Full Version : Странни сънища



cuv737000
10-01-2008, 07:25
slu4valo li vi se e ne6ty stranno? sunuvali li ste va6 po4inal blizuk? imali li ste proro4eski suni6ta?
naprimer az nikoga ne sunuvam gadgetata si ili mom4etata koito xaresvam... oba4e poslednite mi dve vruzki stava ne6ty stranno neznam moje da si vnu6avam oba4eeee... sunuvam priatelia si i na sledva6tia den se karame jestoko i kusame. ne sunuvam 4e se karame, sunuvam 4e primerno stoim i si govorim, no absolutno normalni ne6ta...



Нарушена т.7
moderated by oth_fenka

cuv737000
10-01-2008, 07:41
zabravix da spomena 4e na mene mn puti mi se slu4va ne6to i posle si mislia 4e mi se e slu4valo i predi suvsem su6toto ne6ty, koeto e s interval nai-mnogo 1-2 minuti. minava mi prez uma 4e moje da sum go sunuvala no da sum zabravila...

Lysander
10-01-2008, 08:14
Това със случванката на предишно нещо се казва "дежа вю" и е в резултат на влиянието, което оказват паралелните реалности. :-o

ioancheto
10-01-2008, 09:18
zabravix da spomena 4e na mene mn puti mi se slu4va ne6to i posle si mislia 4e mi se e slu4valo i predi suvsem su6toto ne6ty, koeto e s interval nai-mnogo 1-2 minuti. minava mi prez uma 4e moje da sum go sunuvala no da sum zabravila...
и на мен мн пъти ми се е случвало тва...и се чувствам мн странно :shock:

BaBy_bS
10-01-2008, 09:33
дам,това се казва "дежа вю"
аз миналата година сънувах,че ми падат зъбите и много ме болеше.казах на сестра ми и я питах какво значи,тя каза "нищо,нищо".след това влязох в нета и видях,че означава,че мой близък ще почине .... за жалост,така и стана,загубих приятел.
след време сънувах същия сън,и след няколко седмици почина сестрата на моята баба ............от тогава ме е страх да не сънувам отново това

hot_chocolate_f
10-01-2008, 09:34
Това със случванката на предишно нещо се казва "дежа вю" и е в резултат на влиянието, което оказват паралелните реалности. :-o
Kaжи по- подробно за тея паралелни реалности. Стана ми много интресно 8) :) :) :)

remember_me
10-01-2008, 10:47
az pak kato sanyvam ne6to sled izvsetno vreme se zbadvat. daje i ne si spomnqm kakvo e bilo na sled vreme daje i mesec dva.. sanq se zbadva.daje i da e malak moment pak si znam 4e sam go sanuvala i togava ve4e znam 4e trqbva da vnimavam za ne6to.

GIRLWITHBROKENHEART
10-01-2008, 10:58
Ами да сбъдвали са ми се доста сънища,но се надявам последния ,който си спомням(беше преди 1-2 дни) да не се сбъдне.
Беше мн гаден. :(

sexa_na_kompleksa
10-01-2008, 13:40
Различно - понякога става същото, което съм сънувала, друг път точно обратното... а може и изобщо да не ми се случи нищо такова...

Sensuality
10-01-2008, 13:57
zabravix da spomena 4e na mene mn puti mi se slu4va ne6to i posle si mislia 4e mi se e slu4valo i predi suvsem su6toto ne6ty, koeto e s interval nai-mnogo 1-2 minuti. minava mi prez uma 4e moje da sum go sunuvala no da sum zabravila...
и на мен мн пъти ми се е случвало тва...и се чувствам мн странно :shock:

Леле и на мене също :shock: :lol:

Dundy
10-01-2008, 14:01
а пък на мен ми е много странйо и просто не знам как да го обясня,но ми се е случвало 1 път да знам че сънувам и пак да не се будя и все едно имам два мозъка.С единия се чудя какво ше стане по-нататък а с другия сънувам.А иначе примерно неща,които никога не бих се сетила за тях през деня,ги сънувам(да кажем преди 3 години как ми е минал 15 септември,ама целия).Иии така,много странни неща сънувам
а иначе през деня ми се случва нещо мноооооооого гадно,което по никакъв начин не моа да обясня.Значи почвам да си мисля за себе си и все едно излизам от мен и съм друг човек абеееееее не знам просто не мога да го обясня обаче всеки път ми се свива стомаха

sm_95
10-01-2008, 15:38
zabravix da spomena 4e na mene mn puti mi se slu4va ne6to i posle si mislia 4e mi se e slu4valo i predi suvsem su6toto ne6ty, koeto e s interval nai-mnogo 1-2 minuti. minava mi prez uma 4e moje da sum go sunuvala no da sum zabravila...
и на мен мн пъти ми се е случвало тва...и се чувствам мн странно :shock:

Леле и на мене също :shock: :lol:

i na men mi se e sly4valo pone 5-6 p1ti i mi e mn starnno 6toto malk me pla6i 4e moje nakoi ot sega6nite mi s1ni6ta da se sb1dne

angellove
10-01-2008, 15:51
Емии преди се учудвах, обаче вече свикнах. Редовно ми се случва някой сън да се сбъдне. Не в смисъл, че реплика по реплика се дублира със сънуваното, но основното се случва. Когато преди се събирах с един бивш, вечерта преди да ми каже, че иска пак да сме заедно сънувах, че пак сме заедно. Преди тва бях сънувала, че си тръгва изведнъж и на следващия ден скъсахме. :D
Един път сънувах, че се скарвам с няколко от приятелите ми и наистина на другия ден се спречкахме(е мина ни де)...
Тъй, че тва вече за мене е нещо нормално и въобще не ми прави впечатление. Даже вече знам какво да очаквам горе-долу през деня. :D

keep_smiling
10-01-2008, 16:56
zabravix da spomena 4e na mene mn puti mi se slu4va ne6to i posle si mislia 4e mi se e slu4valo i predi suvsem su6toto ne6ty, koeto e s interval nai-mnogo 1-2 minuti. minava mi prez uma 4e moje da sum go sunuvala no da sum zabravila...
и на мен мн пъти ми се е случвало тва...и се чувствам мн странно :shock:

Леле и на мене също :shock: :lol:

i na men mi se e sly4valo pone 5-6 p1ti i mi e mn starnno 6toto malk me pla6i 4e moje nakoi ot sega6nite mi s1ni6ta da se sb1dne

ще се добавя и аз към тези които са преживявали тези странни моменти :D
иначе за супер необичайни сънища се сещам за 2: един път сънувах, че ме погребват :( а в другия се разхождах с едни приятели и броих басейните в хотела в който се бяхме настанили с цел след това когато се събудя да им кажа(на същите приятели) колко точно са били въпросните басейни :shock:

snejana67
10-01-2008, 17:16
случвало ми се е много често да сънувам странни неща :)

tItEufFf
10-01-2008, 17:19
а пък на мен ми е много странйо и просто не знам как да го обясня,но ми се е случвало 1 път да знам че сънувам и пак да не се будя и все едно имам два мозъка.С единия се чудя какво ше стане по-нататък а с другия сънувам.А иначе примерно неща,които никога не бих се сетила за тях през деня,ги сънувам(да кажем преди 3 години как ми е минал 15 септември,ама целия).Иии така,много странни неща сънувам
а иначе през деня ми се случва нещо мноооооооого гадно,което по никакъв начин не моа да обясня.Значи почвам да си мисля за себе си и все едно излизам от мен и съм друг човек абеееееее не знам просто не мога да го обясня обаче всеки път ми се свива стомаха

И на мен това ми се случи веднъж. Сънувах, че съм във стария апартамент и се разхождам из него. И изведнъж виждам някакъв крадец. И нали съм си любопитна реших да погледна през прозореца (това в съня де) Обаче и оня ме видя. И аз тръгнах надолу към мазите на блока .. И там намерих едни легло и легнах да се прая на заспала. И в тоя момент сякаш бях будна. Защото тая маза на практика ми беше стаята, в която спях и мисля, че бях с отворени очи. И оня ме видя. И идва към мен с един пистолет. Аз вече наистина извън съня почвах да си мисля ко съм напрайла през живота си, че съм млада да умра и т.н. Цялата треперех, се едно имам гърч (и това наистина). И по едно време си отварям очите, и гледам нищо няма ... :shock: Ама бая се бях поуплашила. Поне ще знам, че види ли ме убиец, да не ходя към мазите :D

cuv737000
10-01-2008, 18:24
edna priatelka mi razkazva6e nein sun...kazva se dida i tia e ve4e na 28 godini, no kogato e imala matura, predi6nata ve4er sunuva po4inalata si baba. i kogato tazi neina baba e bila jiva mn e obi4ala niakakuf si keks deto dida go e pravila. i dideto sunuva baba si kak i kazva "ne se pritesniavai ti 6te si izdurji6 ispitite, samo mi napravi ot moia keks" i posle se subudila taa moita fr stava momentalno i po4va da prai keks :D iakoto na taia istoria e 4e naistina si zela maturata s dobri ocenki. no poprincip sum 4uvala 4e ne e xubavo da sunuva6 po4inali blizki i poznati, za6toto se vodi ,4e m/y sveta na jivite i murtvite ima ogromna bezdna, koiato ne moje da bude preodoliana i samo zli demoni mogat da izbirat to4no v koi sviat da sa. 4uvala sum o6te 4e te sa izklu4itelno inteligentni i priemat forma na kakvoto iskat. mogat da budat videni edinstveno na sun...
o6te sum 4uvala za niakakva jena koiato sunuva po4inalia si diado kak i kazva da ia posledva i tia estestveno trugva. smiata 4e e vurviala okolo 5 min s diado si i izvednuj ne6to zapo4nalo da ia durpa nazat i tia niamalo kak da ne se ostavi. posle se subujda v bolnica i e bila v koma.
mn stra6ni mi se struvat teia raboti. znam 4e niakoi 6e se izsmeiat bukvalno, oba4e az se 6a6kam...

stefsi
10-02-2008, 04:58
дам,това се казва "дежа вю"
аз миналата година сънувах,че ми падат зъбите и много ме болеше.казах на сестра ми и я питах какво значи,тя каза "нищо,нищо".след това влязох в нета и видях,че означава,че мой близък ще почине .... за жалост,така и стана,загубих приятел.
след време сънувах същия сън,и след няколко седмици почина сестрата на моята баба ............от тогава ме е страх да не сънувам отново това


Зъби
- здрави и хубави имаш | добро състояние и приятели.
- пломбираш | една неприятност ще ти пренесе полза.
- фалшиви имаш | ще ти напакостят роднините ти.
- че чистиш | ще се постараеш за доброто на другите.
- черни,гнили имаш | съмнително е дали някой ще те залюби.
- хубаво наредени на други | ше се видиш с любим човек.
- падат | ще ти умре някой.
- болят те | след скръб ще имаш радост.


upla6i me 4oek

mynichka
10-02-2008, 07:42
Мда сънувала сам неща , които са се случвалии :grin: имаше един сън за едно одеално ..там бяха Ц и М. и после тоест след 2-3 месеца ..просто през ноща си лежахме и гледахме звездичките и Ц. и М. бяха заедно под същото зелено одеало :D

TheGirlNextDoor
10-02-2008, 10:34
колкото повече гледам кво означават сънищата мисля за тях ме хваща страх :-D ..затова се опитвам да се абстрахирам..

cuv737000
10-02-2008, 13:51
stefsi mn iaku e tfa 10x ;) aaaaa slu4aino da si go svalila ot niakuf sait iiiiii ako e taka aide pls kaji go :) interesny 6e e da moje6 da opi6e6 sunia si i da ti izleze obiasnenie. 6toto dosta 4esto sunuvam suni6ta deto sa super stranni i s nikuf smisul :)

ValzZi
10-02-2008, 14:16
сънувах че майка ми умра и в НЕТсъновника пишеше че значи че ще имам труден период в живота си.,..дано не е така но не казах на майка ми какво съм сънувала щот според мен ще й стане неприятно.. :(

cuv737000
10-02-2008, 17:04
a kakuf e tozi netsunovnik ?

kanaxai
10-02-2008, 17:07
Аз пак кат санувам не помна ни6то на следва6тият ден.

Slashy
10-02-2008, 19:34
zabravix da spomena 4e na mene mn puti mi se slu4va ne6to i posle si mislia 4e mi se e slu4valo i predi suvsem su6toto ne6ty, koeto e s interval nai-mnogo 1-2 minuti. minava mi prez uma 4e moje da sum go sunuvala no da sum zabravila...

да и аз съм така, ама съм сигурна, че не са сънища

zWezdichkaaa
10-02-2008, 19:47
аз веднъж сънувах че съм в някво село и има една ограда и зад нея едно поле дет не му виждам края.. и изведнъж идват едни войници и ме гонят и аз прескачам ограта и бягам... :razz: и тва нещо същата нощ го сънувах още няколко пъти :shock:

SunShinePearl
10-02-2008, 20:06
ми аз попринцип си сънувам все странни неща така че вече съм свикнала и редовно си имам дежа вю,мн ме дразни като стане мн странно се чувствам :x ама кво да се прави

Slashy
10-03-2008, 11:34
аз пък много често сънувам, че падам отвисоко и ми е някво много странно :neutral:

sladur4etyYy
10-03-2008, 11:42
edna priatelka mi razkazva6e nein sun...kazva se dida i tia e ve4e na 28 godini, no kogato e imala matura, predi6nata ve4er sunuva po4inalata si baba. i kogato tazi neina baba e bila jiva mn e obi4ala niakakuf si keks deto dida go e pravila. i dideto sunuva baba si kak i kazva "ne se pritesniavai ti 6te si izdurji6 ispitite, samo mi napravi ot moia keks" i posle se subudila taa moita fr stava momentalno i po4va da prai keks :D iakoto na taia istoria e 4e naistina si zela maturata s dobri ocenki. no poprincip sum 4uvala 4e ne e xubavo da sunuva6 po4inali blizki i poznati, za6toto se vodi ,4e m/y sveta na jivite i murtvite ima ogromna bezdna, koiato ne moje da bude preodoliana i samo zli demoni mogat da izbirat to4no v koi sviat da sa. 4uvala sum o6te 4e te sa izklu4itelno inteligentni i priemat forma na kakvoto iskat. mogat da budat videni edinstveno na sun...
o6te sum 4uvala za niakakva jena koiato sunuva po4inalia si diado kak i kazva da ia posledva i tia estestveno trugva. smiata 4e e vurviala okolo 5 min s diado si i izvednuj ne6to zapo4nalo da ia durpa nazat i tia niamalo kak da ne se ostavi. posle se subujda v bolnica i e bila v koma.
mn stra6ni mi se struvat teia raboti. znam 4e niakoi 6e se izsmeiat bukvalno, oba4e az se 6a6kam...

:shock: :shock: оле 4оек ти верно ме стресна! аз в момента се сещам само за един сън, който ми се сбъдна точно. значи беше преди няколко години ама съм го запомнила, нз що. сънувах 4е отивам в един магазин с майка ми и виждам някво дете с майка си и баба си и детето почва да реве на майка си 4е иска една дрешка ама тя не му купува и след тва баб му му я купи и майката каза ''ето, баба ти ти го купува''. и няколко месеца може би след тва отивам в един магазин, където майка ми ме заведе (изглеждаше то4но като в съня и беше на същото място!), а аз никога преди не бях ходила, и виждам точно същата случка с детето и изведнъж се зачудих ''абе аз тва съм го преживявала и преди?!'' чак след тва се сетих за съня :? ина4е понякога сънувам разни неща, които след като се събудя имам 4увството 4е не ги сънувам за пръв път... абе много са странни сънищата... не знам, хем ми е интересно да научавам разни неща. хем ме е леко страх 8-)

reni7o0o
10-03-2008, 16:36
Има пъти когато сънувам нещо като намек ...и след няколко дена се случва...не точно като в съня ми, а подобно на това

FiRe_LaDy
10-03-2008, 18:02
Сънувах една учителка,кяото отсъство от училище,но незнаех защото.И в съня ми очите й ми се видяха адски странни ... и сутринта,когато пътувах за училище един учител ми каза,че госпожата няма да се върне скоро,защото имала проблем с очите.Гледах като луда и незнах какво да кажа ... :-o Дали имаше енщо общо незнам,но ... ми се видя адски странно

Slave4You
10-03-2008, 19:02
zabravix da spomena 4e na mene mn puti mi se slu4va ne6to i posle si mislia 4e mi se e slu4valo i predi suvsem su6toto ne6ty, koeto e s interval nai-mnogo 1-2 minuti. minava mi prez uma 4e moje da sum go sunuvala no da sum zabravila...
И на мен ми се е случвало, но в интервал на секунди само. И мама каза, че и на нея й е ставало това, но по-рядко от на мен.. Странно е :?

Devilsplaymate
10-03-2008, 19:20
Странни сънища нямам кой знае какви. Но има два, които сънувам всяка година по едно и също време.
Що се отнася до дежа вю - редовно ми се случва :).

Zebraa
10-03-2008, 20:39
По този повод гледайте филма дежа вю,няма да сбъркате :)

skatemore
10-03-2008, 21:07
а пък на мен ми е много странйо и просто не знам как да го обясня,но ми се е случвало 1 път да знам че сънувам и пак да не се будя и все едно имам два мозъка.С единия се чудя какво ше стане по-нататък а с другия сънувам.А иначе примерно неща,които никога не бих се сетила за тях през деня,ги сънувам(да кажем преди 3 години как ми е минал 15 септември,ама целия).Иии така,много странни неща сънувам
а иначе през деня ми се случва нещо мноооооооого гадно,което по никакъв начин не моа да обясня.Значи почвам да си мисля за себе си и все едно излизам от мен и съм друг човек абеееееее не знам просто не мога да го обясня обаче всеки път ми се свива стомаха

радвай се успяваш да изкараш духа от себе си , много малко хора го умеят и се постига супер много адски трудно обаче е много опасно щото ако в тоя момент попаднеш на атака от астрално същество може да влезе в теб и оттам нататък вече си зависи съществото кво е и кво ще кара да прайш

sunshineee
10-03-2008, 21:20
Eми аз повечето пъти сънувам странни сънища. Тази нощ сънувах много странен значи с майка ми си върви ме по улицата а то някфо много тъмно и навсякъде свещеници които приканваха хората да отидат при тях , защото идва края на света и четяха някакви литургии, не го помна целия ама като се събудих ме беше много страх незнам защо :shock: :shock:

Tutmanik
10-04-2008, 05:27
Aз съм сънувала сънища,които на следващия ден се сбъдват,но малко по-промеенени.
Понякога ми се случва да сънувам нещо з себе си и това да се случи на някой друг...много ми е странно.

perkele1914
10-04-2008, 08:26
сънувал съм странни неща...дам.

tItEufFf
10-04-2008, 08:49
Аз като малка постоянно сънувах, че падам от терасата. Сигурно 2-3 пъти седмично. Оттогава имам голям страх от височини.

А да ви питам - случвало ли ви се е да сънувате нещо и после като го разкажете на някой и той да ви каже, че е сънувала абсолютно същото. Защото аз и брат ми имаме един сън дето и двамата сме го сънували. Тоя сън аз го сънувах като мноооого малка, но още го помня. Толкова откачен и странен беше. А като разбрах, че и брат ми го е сънувал ми падна ченето .. 8-)

SunShinePearl
10-04-2008, 11:06
оле хора снощи сънувах един сън и като се събудих установих че и преди съм го сънувала месеци със същия човек в него преди да го познавам даже :shock: :shock: :shock: :shock: и сега като го сънувах и аз вече го познавам де,ама е мн странно.....апък като прочетох един пост и се сетих за един мой сън.Сънувах че класния са му оперирали зъба и ни кава ''Айде вие четете произведението че ме боли зъб""и сутринта го разказвам на фр ми(попринцип им разказвам сънищата ми)и дойде часа ни при класния....и всичко от-до се случи същото :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:малееее нз кво да прая стоях като гръмната :shock:

Dundy
10-04-2008, 11:14
а пък на мен ми е много странйо и просто не знам как да го обясня,но ми се е случвало 1 път да знам че сънувам и пак да не се будя и все едно имам два мозъка.С единия се чудя какво ше стане по-нататък а с другия сънувам.А иначе примерно неща,които никога не бих се сетила за тях през деня,ги сънувам(да кажем преди 3 години как ми е минал 15 септември,ама целия).Иии така,много странни неща сънувам
а иначе през деня ми се случва нещо мноооооооого гадно,което по никакъв начин не моа да обясня.Значи почвам да си мисля за себе си и все едно излизам от мен и съм друг човек абеееееее не знам просто не мога да го обясня обаче всеки път ми се свива стомаха

радвай се успяваш да изкараш духа от себе си , много малко хора го умеят и се постига супер много адски трудно обаче е много опасно щото ако в тоя момент попаднеш на атака от астрално същество може да влезе в теб и оттам нататък вече си зависи съществото кво е и кво ще кара да прайш
е добре де сега не се бъзикай,не казвам,че наистина излизам от себе си ама е сякаш оооо не знам не мога да го обясня,ама е мн гадно после щото ми се свива стомаха

Abbie_Broken
10-04-2008, 11:50
Ох.. Ми имах един период от време когато вс което сънувах се случваше.. бе глуписти се тая.

Slashy
10-04-2008, 12:24
xaxaxa, днеска го сънувах...

КИТАРА, КИТАРИСТ - ако сънуваш, че свириш на китара, ще се радваш на сговорен и хармоничен семеен живот или ще се задомиш. Ако купуваш китара, ще се оставиш да те прелъстят. Счупена китара е знак за любовно разочарование или за съмнение между влюбени. Ако насън слушаш весела мелодия на китара, ще се развличаш, ако мелодията е тъжна, мнението или преценката ти ще бъдат повлияни от чувствата или от любовно заслепение.


а сънувах веднъж, че съм най-горе на мачтите на кораб :Д и беше супер високо иидваше някъв друг кораб и аз се насрах от страх и не знам как оживях :o ама мн странно ми стана като се събудих

stealthyGirl
10-04-2008, 15:12
zabravix da spomena 4e na mene mn puti mi se slu4va ne6to i posle si mislia 4e mi se e slu4valo i predi suvsem su6toto ne6ty, koeto e s interval nai-mnogo 1-2 minuti. minava mi prez uma 4e moje da sum go sunuvala no da sum zabravila...
И на мен ми се е случвало, но в интервал на секунди само. И мама каза, че и на нея й е ставало това, но по-рядко от на мен.. Странно е :?И аз имам такова кратко дежа вю. Като стане винаги ми се завива малко свят и сякаш не съм в себе си... :-o
Също много интересно е т'ва полузаспалото положение - хем сънуваш и то съвсем нормално, хем чуваш, понякога може и за малко да си отвориш очите без да спреш съня и да видиш к'во стана, пък и можеш за мислиш и за съня, и за звуците в стаята... Въобще много мултифункционален става мозъка.
Сигурно има и по-интересни неща от това, но аз друго не съм приживявала... Най-много малки съвпадения от сънища.

А да ви попитам, когато сънувате и трябва да бягате от някого трудно ли ви е? Аз почти не мога да тичам - като в забавен кадър го правя. Психоложката от бившето даскало каза нещо за контрол над тялото, ама не че нямам, ами че точно тези, които по принцип имат на сън не могат... Ама не съм сигурна, че точно така беше. 'Щото пък аз иначе докато спя мога да ходя, че и в гардероба да се затварям (не на сън, ами найстина)... :lol:

gabi_94
10-04-2008, 16:40
zabravix da spomena 4e na mene mn puti mi se slu4va ne6to i posle si mislia 4e mi se e slu4valo i predi suvsem su6toto ne6ty, koeto e s interval nai-mnogo 1-2 minuti. minava mi prez uma 4e moje da sum go sunuvala no da sum zabravila...

и при мен е абсолютно същото :) , а иначе постоянно сънувам странни сънища - починали роднини, катастрофи, войни, абе идиотщини, иначе аз и ходя на сън.

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
10-04-2008, 20:00
I az sum imala takiva sunishta i zatova se chudeh kak e vuzmogno i ne namirah logichno obqsnenie. Tuka popadnah na edin link kum knoga za "putuvane izvun tqloto" i mi se izqsniha malko neshtata.. Prochetete i vie i shte razberete nqkoi neshta zashto sunuvate mesta, kudeto ne ste bili i taka.. http://www.bgshare.com/get,365409.html Naukata oshte ne mu e namerila cakata, no predpolagam i tova shte stane (:

n3ri7ka
10-05-2008, 12:03
zabravix da spomena 4e na mene mn puti mi se slu4va ne6to i posle si mislia 4e mi se e slu4valo i predi suvsem su6toto ne6ty, koeto e s interval nai-mnogo 1-2 minuti. minava mi prez uma 4e moje da sum go sunuvala no da sum zabravila...
и на мен ми се е случвало и все си мисля че това е доказателство че сме се преродили...може пък и в предишния ни живот да е било подобно и като видим даден момент и се сещаме... 8)

Pliok0019
10-05-2008, 14:18
Някой може ли да ми каже какво означава ако враг ти подари книга? :D

goresht_shokolad
10-05-2008, 20:16
az pa sanuvam vse 4e se celuvam, p1k celuvkata ozna4avalo (v internet pro4etoh) "sdobrqvane s stariq priqtel,gadje" no s1m vse s s16to gadje :-o

LiLGrizzly
10-06-2008, 12:36
mn 4esto sam sanuval .. momi4eta koito haresvam ama ni6to ne e stavalo :smt008

pifiella
10-09-2008, 13:35
АМИ АЗ СЪНУВАХ ПРАБАБА МИ,ЧЕ Е УМРЯЛА :( И ОТ БОЛНИЦАТА НИ ЗВЪНЯТ И КАКТО СИ СПЯ МЕ СЪБУЖДА ТЕЛЕФОНА............ЗНАЕХ ЗА КАКВО ЗВЪНИ....ДА НИ СЪОБЩЯТ,ЧЕ БАБА Е УМРЯЛА СТАНАХ И КАЗАХ НА БАЩА МИ,ЧЕ Е УМРЯЛА.ДИГНА ТАЛЕФОНА И МУ КАЗАХА СЪЩОТО.ПИТА МЕ ОТКАДЕ ЗНАМ И АЗ МУ КАЗАХ ,ЧЕ СЪМ ГО СЪНУВАЛА.БЕШЕ МНОГО СТРАННО СЛЕД ТОВА СЪШОТО С ДЯДО........СТРАННО И ЗЛОВЕЩО :? :shock:

Dundy
10-09-2008, 15:26
АМИ АЗ СЪНУВАХ ПРАБАБА МИ,ЧЕ Е УМРЯЛА :( И ОТ БОЛНИЦАТА НИ ЗВЪНЯТ И КАКТО СИ СПЯ МЕ СЪБУЖДА ТЕЛЕФОНА............ЗНАЕХ ЗА КАКВО ЗВЪНИ....ДА НИ СЪОБЩЯТ,ЧЕ БАБА Е УМРЯЛА СТАНАХ И КАЗАХ НА БАЩА МИ,ЧЕ Е УМРЯЛА.ДИГНА ТАЛЕФОНА И МУ КАЗАХА СЪЩОТО.ПИТА МЕ ОТКАДЕ ЗНАМ И АЗ МУ КАЗАХ ,ЧЕ СЪМ ГО СЪНУВАЛА.БЕШЕ МНОГО СТРАННО СЛЕД ТОВА СЪШОТО С ДЯДО........СТРАННО И ЗЛОВЕЩО :? :shock:
олеле боже,ако е истина,наистина ме уплаши :shock: :shock:

cuv737000
10-10-2008, 07:06
lele naistina e striaska6to :shock: aaaaaa da vi pitam kak bixte raztulkuvali slednia sun, koito sunuvax predi dva dena: zna4i cial den xodia po magazinite i si kupuvam razli4ni ne6ta kato davam levove a mi vru6tata evro... davam primerno 20 leva te mi vru6tat 20 evro i pokupkata de da be6e taka i naistina :grin:

reni7o0o
10-11-2008, 20:33
На мен днес един сън се сбъдна....Преди месеци го санувах но го бях забравила.... и днес като почна да се случва много се изненадах... :shock: Но ако се промени нещо и не стане както в съня, става по лошо... Ето например днес 2 мои приятелки трябваше да са седнали а аз права. Обаче накрая аз бях седнала а те прави...и вместо да стане както в съня ми...едно аверче да дойде и да почнем да си говорим...той дойде и почна да ми прай проблеми и се стигна до размяна на шамари.... :x

Darkkiss
10-11-2008, 20:42
На мен днес един сън се сбъдна....Преди месеци го санувах но го бях забравила.... и днес като почна да се случва много се изненадах... :shock: Но ако се промени нещо и не стане както в съня, става по лошо... Ето например днес 2 мои приятелки трябваше да са седнали а аз права. Обаче накрая аз бях седнала а те прави...и вместо да стане както в съня ми...едно аверче да дойде и да почнем да си говорим...той дойде и почна да ми прай проблеми и се стигна до размяна на шамари.... :x
т.е не се е случил на истина

DJ_Mrav4o
10-11-2008, 20:47
Сънувала съм доста шантави сънища и обиновено някакви страшни, умиращи хора (или умрели :shock: ), цунамита... Абе луда работа.. Пък иначе и съвсем спокойни разговори с приятели съм имала на сън :D

CocainCocktail
10-11-2008, 21:54
И аз наскоро сънувах странен сън който не е за съновник според мен.
Сънувах пиятеля ми към който имам странни и смесени чувства...един жид до тогажа чувствах,че съм с него просто така.Една вечер гледах в в-бокс клипчета за меги дерм...и същата вечер сънувам аз приятеля ми и учасничката в сървайвър как се натискат и ейтакива и как аз побеснявам и викам и крещя.(разбирам защо точно нея съм сънивала,но не разбрах защо толкова го ревнувах)И от тогава имам повече топлина към него.

Pedigree
10-12-2008, 07:14
Ааа, миналата година си сънувах оценките по математика на контролните, както и на други от класа, и винаги бяха точни. 3,50 - 3,50, 6.00 - 6.00, много точна бях. 8-)

Veno0m
10-12-2008, 07:58
Аз пък примерно като ми се случи нещо понякога и имам чувството, че това ми се е случвало и преди..изглежда ми познато... и ми става доста странно, как така? :shock:

SunShinePearl
10-12-2008, 12:28
хах хора днес беше върха сънувах един фр че е в нас и иска да отиде в кенефа и там 4 големи тикви като за хелуин на 4 черни и високи г/у колко мене поствки(като за китки такова)бахти :shock: :lol:

soul1199
10-12-2008, 12:42
abe az mn 4esto po4nah da sunyvam moreto i vulnite,3 puti sanyvah,4e me e zalqla vulna,a puk onq den,4e edno mom4e,koeto har.kara surf :razz:

p1nk_girl4e
10-12-2008, 13:43
Случвало ли ви се е за 1 миг като чели времето да спре и да имате чуството ,че сте го преживяли - до най-дребния детайл, а това да са най-обикновенни моменти например помръдваш главата си и поглеждаш към нещо и т.н
Аз мисля ,че това е защото всяка вечер сънуваме деня си :shock:

TikvenaElhichka
10-12-2008, 14:44
Напоследък сънувам само кошмари - неща, които ме е страх, че ще се случат в живота... Не знам защо е така.
А ако не са кошмари, то винаги сънувам 1 човек и то защо - само и само да осъзная колко далеч сме един от друг и колко невъзможно изглежда да бъдем заедно - поне за миг. Странното в случая е, че го сънувам, когато се усещам, че хлътвам по друг. В крайна сметка винаги не се получава нищо с новия, защото се затварям в себе си отново...

CherryKisS
10-16-2008, 05:56
[/quote]
А да ви попитам, когато сънувате и трябва да бягате от някого трудно ли ви е? Аз почти не мога да тичам - като в забавен кадър го правя. Психоложката от бившето даскало каза нещо за контрол над тялото, ама не че нямам, ами че точно тези, които по принцип имат на сън не могат... Ама не съм сигурна, че точно така беше. 'Щото пък аз иначе докато спя мога да ходя, че и в гардероба да се затварям (не на сън, ами найстина)... :lol:[/quote]

Ами имала съм сънища, които са се сбудвали. Относно въпроса ти за бягането в сънищата- често ми се случва примерно някой да ме гони или да се опитвам да избягам отнякъде и просто не мога. :shock: Опитвам се да бягам, но краката ми са сковани и бягам СЪВСЕМ бавно. :shock:

CherryKisS
10-16-2008, 06:00
Случвало ли ви се е за 1 миг като чели времето да спре и да имате чуството ,че сте го преживяли - до най-дребния детайл, а това да са най-обикновенни моменти например помръдваш главата си и поглеждаш към нещо и т.н
Аз мисля ,че това е защото всяка вечер сънуваме деня си :shock:

Да. Примерно като бях много много малка отидохме на почивка и имаше там някакви люлки и аз отидох да се люлея :D и после на връщане се спънах във някаква плочка и бях сигурна, че съм сънувала как се спъвам на същата плочка и на тази площадка с люлки. :shock:

reni7o0o
10-16-2008, 14:46
На мен днес един сън се сбъдна....Преди месеци го санувах но го бях забравила.... и днес като почна да се случва много се изненадах... :shock: Но ако се промени нещо и не стане както в съня, става по лошо... Ето например днес 2 мои приятелки трябваше да са седнали а аз права. Обаче накрая аз бях седнала а те прави...и вместо да стане както в съня ми...едно аверче да дойде и да почнем да си говорим...той дойде и почна да ми прай проблеми и се стигна до размяна на шамари.... :x
т.е не се е случил на истина
или нищо не трябва да се променя...както го сануваш така трябва да стане...ина4е всичко беше еднакво...дрехите с които бяхме...времето навън...даже и децата играещи наоколо :x

reni7o0o
10-16-2008, 14:59
А да ви попитам, когато сънувате и трябва да бягате от някого трудно ли ви е? Аз почти не мога да тичам - като в забавен кадър го правя. Психоложката от бившето даскало каза нещо за контрол над тялото, ама не че нямам, ами че точно тези, които по принцип имат на сън не могат... Ама не съм сигурна, че точно така беше. 'Щото пък аз иначе докато спя мога да ходя, че и в гардероба да се затварям (не на сън, ами найстина)... :lol:[/quote]

Ами имала съм сънища, които са се сбудвали. Относно въпроса ти за бягането в сънищата- често ми се случва примерно някой да ме гони или да се опитвам да избягам отнякъде и просто не мога. :shock: Опитвам се да бягам, но краката ми са сковани и бягам СЪВСЕМ бавно. :shock:[/quote]
а пък аз едва едва се движа....както си бягам изведнъж усещам тежест в краката и немога да помръдна...а ако сънувам че удрям някой усещам тежест в ръцете :x и накрая никой не мога да набия :x :D

kell
10-16-2008, 16:55
i az sanuvam mn gadni sani6ta svarzani s moi blizki ili nepoznati.naprimer sanuvah otvoren grob i sled tri dena dqdo mi po4ina i katastrofi sa6to mn sanuvam i nai lo6oto e 4e si4ko se sbydva.4uvstvam se mn vinovna za6toto ne moga da pomogna s ni6to :( na nikoi ne pojelavam da go izpita tfa ne6to 6tot e acki gadno ;(

lqlqlql
10-17-2008, 16:43
По повод казаното от kell
Преди 3-4 седмици сънувах,че родителите ми катастрофират.След няколко дена сънувах ,че съм на погребението им.Всичко беше мн реално- с ковчези,хора и после гробове и тн.Приказвах с 3 приятели за това,те ми казаха да кажа на наще.Това е друга тема обаче.
След това,може би 2 седмици, сънувах вкъщи бременно момиче(познавам го,наистина е бременно в момента) и не искаше да си тръге от нас.Същата вечер сънувах,че съм в даскалото ми и пуша(а не пуша).Всички тия неа са на лошо и на смърт.И на сичкото отгоре видях календара ми в стаята точно както е ,само че беше на 23 октомври..То беше само картина ,но мн ясна и напълно реална. И на сичкото отгоре баща ми ми казва,че на 23 има работа в София... :neutral: :-k
Ако някой знае нещо повече да каже,че нз ...

kell
10-17-2008, 19:51
povqrvai mi tezi ne6ta ne moje da se sprat kfot trqq da stane 6e stane ma to4no tfa me my4i 4e ni6to ne moje da se napravi vinagi si mislq 4e se trqq da ima nqkyf na4in ma nqma dori i da kaje6 na nqkoi 4ovek 4e 6e umre nqma da ti povqrva i kfoto i da pravi6 nqma da ima smisal pak sa6tata rabota 6e stane :( :(

reni7o0o
10-18-2008, 16:03
povqrvai mi tezi ne6ta ne moje da se sprat kfot trqq da stane 6e stane ma to4no tfa me my4i 4e ni6to ne moje da se napravi vinagi si mislq 4e se trqq da ima nqkyf na4in ma nqma dori i da kaje6 na nqkoi 4ovek 4e 6e umre nqma da ti povqrva i kfoto i da pravi6 nqma da ima smisal pak sa6tata rabota 6e stane :( :(освен че не трябва да се спират не трябва и да се променят :x
а напоследак мн ме измъчват сънища ми...и понякога ми се иска да спра да сънувам :x

marilyn
10-18-2008, 19:19
Ако става дума за Дежа вю, много често ми се случва и мога да кажа даже, че ми е доста интересно. А иначе за сънищата.. понякога са странни. Починал мой близък не съм сънувала, но преди няколко месеца сънувах, че най -добрата ми фр умира и когато се събудих цялата бях в сълзи (явно съм плакала несъзнателно през нощта). Това е най -ужасния ми кошмар... просто беше ужасно.

BePoHuKa
10-18-2008, 23:45
Олее какви работи говорите бе хора..тва е много гадно :? Ужас..да чукам на дърво,аз много рядко сънувам,а ако сънувам нещо-то е нещо нормално..смисъл не страшно,не хипер весело..а в повечето случаи забравям какво съм сънувала.Тва е другото,което не мога да си обясня-защо забравяме какво сънуваме секунди след като се събудим? :-o
От тази тема малко ме побиха тръпки, а съм сама у нас и ще вляза във фън,фън... :shock: Мене ме е шупе от такива работи,обаче когато имам дежа вю не ми става странно..просто си казвам тва и друг път ми се е случвало и се кефя..не знам защо просто ми е забавно да виждам нещо което съм видяла и друг път в сън(въпреки,чемай в сън не ми се е случвало никога) или реалност е било напълно същото от-до.

soul1199
10-20-2008, 18:10
sanyvah,4e stoq na most i izvednuj se teleportiram v nqkva toaletna. Posle nqkvi manqci po4vat da me gonqt i me hva6at i posle bqgam i se namiram v nqkva gora.I vijdam grobi6e i sum vasednala edin kov4eg i policeiska kola trugva s men i az im se smeq :lol: sled tva vijdam kra4ma i mi predlagat staq i az vlizam i kosata mi se ocvetqva v 4erveno :lol: i posle se otvarq prozoreca i az se subydih :lol: :lol: :lol: :lol:

marilyn
10-20-2008, 18:14
Аз сънувах, че ми пада горния слой на предните зъби и ме е страх да отида на зъболекар... :-D

SunShinePearl
10-20-2008, 19:21
хора мн странно нещо стана докато си говорихме какво сме сънували с най-добрата ми фр се оказа че сме сънували едно и също място :shock:

foreverr
10-23-2008, 18:51
Ми един мойприятел почина :cry: и от както почина го сънувам доста често и даже мн странни сънища санувам-един от най странните е четой е починал и го виждам като дух и ми вика ако не дойдете на погребението ще ви се расърда, а другия е той ми вика пак го виждам и ми вика"петя да знаеш, че аз все ти идвам в сънищата за да ти казвам много неща!" ии нз ама го сънувам вече 5-6 пъти него и се някви странни сънища :shock: ИИ другото което е-няколко дена подред влизам в спалнята и лампата леко шпремига с шум майкоо мн страх :shock: и викам на мама"мамо на теб мга ли ти лампата" и тя вика:ти си луда не премига" направо нз ама мн го сънувам тва момче.

Darkkiss
10-24-2008, 02:43
сънищата са плод на въображение
но те също стимулират мозъка да работи на др чистота
така докато спиш се случват неща дето мислиш че е невъзможно

soul1199
10-24-2008, 06:22
Аз винаги сънувам супер криво, размазано и несвързано...
Ама много..И сънувам пълни изродщини, тотално неадекватните...
Никога не съм сънувала нещо прилично подредено, което да си е цяла история със смисъл, да не говорим пък за пророчески сънища, ахаха :lol:
Вчера сънувах, че с компанийката ми сме на купонче в някакъв средновековен замък, супер висок..И един пич падна и се размаза долу на земята...И гледам как всички тичат надолу, вече паниката, и аз такава "Няма да сляза, не искам да го виждам това" и във следващият момент виждам приятелката ми как тича през някво необятно поле на забавен кадър...И решавам,че ще тичам след нея, за да я настигна, затичвам се от замъка, и се оказва,че тичам супер бързо по арсеналски, на който няма жив човек и има яко мъгла..Тичам, тичам, и влизам в една пряка, и започвам да тичам през малките улички, и от някво блокче изскача плешив чичко с костюм и куфарче и започва да тича с мен...Заобикаляме един трамвай, спрял на спирка, и минавайки пред него се оказваме пред замъка, където всички са се събрали около падналия пич, и той всъщност е жив и им обяснява,че не е умрял, ама така добре си е полегнал като е паднал,че си лежи и слуша музика... :lol:
То в това няма нищо интересно, не знам защо ви го разказах, ахахаха, ама по принцип сънувам така... :shock: :shock:

cuv737000
10-24-2008, 07:23
sno6ti sunuvax 4e sum v novo u4ili6te /ne 4e 6te se mestia v drugo/ oba4e be6e mnogo iako. ot sorta na hari potur oba4e ne pravexme magii s pru4ki a sus suznanieto si. susredoto4ava6 se vurxu ne6to koeto iska6 i to se sbudva. be6e mn mn mn mn iaku :D i sled edin ot "4asovete" se ka4ix v niakakva kareta ama sam sama. niama6e kone prosto kareta i tia izvednuj trugna ... vleznax v niakakuv tunel i okolo mene ima6e xora s ka4ulki i golemi palta ili ddz mantii da go kaja ma ne im se vijdaxa licata. i te zapo4naxa si4ki da mi vikat "ne se pritesniavai niama stra6no" oba4e karetata se zasili stra6no mnogo i izvednuj spria, a az izxvur4ax napred i se subudix. interesnoto e 4e dokato vsi4ki mi kazvaxa "niama stra6no" edin ot tiax kaza sloji si kolan...a karetite niamat kolani...ili pone tazi niama6e

lori
10-24-2008, 16:39
zabravix da spomena 4e na mene mn puti mi se slu4va ne6to i posle si mislia 4e mi se e slu4valo i predi suvsem su6toto ne6ty, koeto e s interval nai-mnogo 1-2 minuti. minava mi prez uma 4e moje da sum go sunuvala no da sum zabravila...
и на мен мн пъти ми се е случвало тва...и се чувствам мн странно :shock:

i na men mn e stranno

oTPoBHa
10-24-2008, 18:00
ехххехеххе
значи ... заспивам в 2 и кво сънувам ... първо бяха някви пълни простотии, вече ги забравих... нооооо след това сънят се промени. излизам на балкона от вкъщи и гледам - море! ама никъде не виждам бряг .. е така, спокойто искрящо синьо море и яко слънчево време.. после изведнъж се озовах на яхта в морето и отстрани виждах блоковете.. егати странната работа
чувах тиха весела музика .. даже имаше и някакви хора отстрани, седнали на една маса и си говореха .. аз не можах да се въздържа и скочих от парапета на яхтата във водата, при което още със самия скок се гмурнах.. някси посредата на скока.. бе не мога да го опиша .. и почвам да плувам с бясна скорост .. нагоре.. някакси отведнъж морето все едно беше заляло всичко горе и сега бях някъде към дъното, но не беше няква тъмница, а една готина синкава светлина заради цвета на самата вода.. даже виждах слънцето горе над повърхността.. а пак казвам, не бях близо до повърхността, а някъде надолу надолу..
започнах да плувам супер бързо, един път замахвам с ръцете и минавам сигурно 100-200 м ..... не чувствах недостиг на въздух. даже се уплаших по едно време, че няма да мога да се спра.. и точно когато дадох напреде, стигнах точно до тая част към края на блоковете, където залязваше слънцето ( при все че всичкото пространство беше пълно с прозрачна вода, отгоре някъде виждах слънцето .. абе нещо като все едно че бях в аквариум без стени.. както и да е) иииии точно стигнах до сянката и ме обзе ебати страха.. трябваше да се върна в светлата част, не биваше да плувам в тъмното ... ииии едвам успях да се обърна и да се отдалеча оттам, откъдето започва сянката .. и в тоя момент си спомних, че аз вобще не мога да плувам .......... :razz: и започнах със сетни сили да греба нагоре, придвижвах се бързо и усетих, че наближавам повърхността, слънцето блестеше все по-ярко ... и сега идва ключовия момент - тъкмо изкочих над водата, когато ... видях просто небето. ..е така, небето с облаците. но не някъде над мен, а просто повърхността на морето беше по-високо и от еверест сигурно, защото изкокнах като делфинче, даже някак си се видях отстрани как изкачам.. хахахх.. и ... абе как да го опиша.. плуваш си плуваш си такъв и изкачаш над водата на височина, на която летят самолетите ... и като изкочих и видях заобикалящите ме розово-бели облаци и залязващото слънце (аз просто бях част от пейзажа), естествено започнах да падам обратно към водата. за един миг се сетих, че не мога да плувам, че няма да мога да дишам там долу, че слънцето залязва и вече е тъмница .. и изпаднах в тиха паника ... и пааадах надолу.. беше ме страх да погледна приближаващата се вода като в един момент.. мама ме спаси :)
Събуди ме :)

ама нямате си на идея колко ми олекна хаххахахахаххахахахаххахх ххх

marilyn
10-24-2008, 18:34
Аз лятото пзих една диета и на 4-тия ден сънувам, че съм си я нарушила и то с някаква баница. Сънувам, че толкова много ми се прияжда, че си купувам изяждам я и после искам да се гръмна направо, защото съм нарушила диетата и така тръгнах да се оплаквам на кой ли не и ми беше мн гадно. Събуждам се аз и викам ебаси колко кофти, че си съсипах усилията и почвам да се ядосвам няква... и викам ама тфа е сън бееееееее а беше толкова истински...

st1ka
10-24-2008, 19:25
..

BePoHuKa
10-24-2008, 20:37
:shock: Ся се сетих как веднъж както спя и сънувам нали,се събудих и продлжих да сънувам :lol: :lol: :razz: Начи,сънувах,че се успивам задаскало и вече е станало 8 часа.Ставам от леглото притеснена и дори не поглеждам часновника и почвам с бясна скорост да се обличам.В тва време гледам сестра ми на компа и се учудих малко,но тя понякга по цяла вечер си чати, та продължих да си човъркам из гардероба.Тя обаче продължи да ме запя и ми вика "Къде отиваш?!?" и аз няква "Ми къде може да отивам според теб бе,гений?!?" и тя "Е,хубу де ама часовете ти почват в 7:30!"-аз я гледам учудена.Тя се засмя и ми посочи часновника- 5:15 :shock: :shock: Направо щях да припадна..беше толкова реален съня ми..просто сънувах,че се събуждам и гледам,че е 8 часа и тогава наистина се будя и почвам да се оправям :razz: то било 5 :razz: Не можех да повярвам и радостна пак се бухнах в леглото!Винаги е приятно да разбереш,че имаш екстра 2 часа сън! :D

soul1199
10-25-2008, 07:12
az puk sno6i sanyvah,4e se opitvat da me ojenqt :lol: taa i mom4eto,koeto har me vodi do yltara i az gledam nqkav zletak,za nego 6e se jenq,pak toi be6e po kusi sini ga6i :lol: a az bqh tolkova hybava :lol: i i zvednuj se obru6am i po4vam da bqgam bez da spiram i nqkvi manqci otzade me gonqt :lol: i vlizam az v nqkva toaletna,oba4e tam ima6e nqkva taina vrata i az natiskam bytona i se skrih :shock: posle vijdam 1 ot moq klas i my se obqsnqvam i toi vika vzemi si 1 bonbon i se yspokoi :shock: i az ok i si poprikazvahme i toz gi dovel i se okazalo,4e sum obila muja si :razz: i az pak po4nah da bqgam,ka4ih se na 1 reis i toi me zavede do nqkvo pole :lol: i az nqkva tam spiram i vijdam maika mi :shock: i tq me vodi v ku6i i vika aide 6e se jeni6 nqma takiva raboti i az i vikam ama toi ne ymrq li i tq mi nosi nqkva torta i onq se poqvqva i az nqkva tam po4vam se smeq :lol: i togava zvunna telefona i se subydih :? i daje si pomislih,4e nqkude kum 2 h,a pak to bilo 9h :shock: vsi4ko be6e,kato realnost

mirelS
10-25-2008, 09:27
zabravix da spomena 4e na mene mn puti mi se slu4va ne6to i posle si mislia 4e mi se e slu4valo i predi suvsem su6toto ne6ty, koeto e s interval nai-mnogo 1-2 minuti. minava mi prez uma 4e moje da sum go sunuvala no da sum zabravila...
и на мен мн пъти ми се е случвало тва...и се чувствам мн странно :shock:

i na men mn e stranno

даааааа и на мен ми се е слу4вало ... нещо съвсем обикновенно ,например разговор с приятелка който е най-много минутка .. и сум сигурна 4е ми се е слу4вало и друг път.. но всъщност е невъзможно да се е слу4вало защото не съм била на тава място на което се слу4ва в действителност .. т.е съм го сънувала...
след като съм го сънувала това и се събудя въобще не се сещам 4е съм го санувала .. и едва копгато се слу4и се 4уствам много странно и си спомням 4е и др път се е слу4вало (а аз съм го сънувала друг път) много обърканоооо :((

mirelS
10-25-2008, 09:29
Случвало ли ви се е за 1 миг като чели времето да спре и да имате чуството ,че сте го преживяли - до най-дребния детайл, а това да са най-обикновенни моменти например помръдваш главата си и поглеждаш към нещо и т.н


+++++

miss_ludataa
10-25-2008, 19:57
AZ Puk vednuj edin fr imahme Bg i praihme diktovka i toi kaza -GOSPOJO SPRQ MI HIMIKALTATA/i mi se slu4i tfa deja-vu/ I SI vikam gospojata sega 6te mu donese 4erna himikalta...taka i stana ..mn stranno i mn qko :( :) :-o :P

Magichkaa_
10-25-2008, 20:54
Kato malka mn chesto sanyvah 4e padam ot terasata sys STOL.Mnogo stranno za6to pak sas stol..no vi kazvam prez tova padane mi se preobra6ta6e vsi4ko vse edno se slu4va naistina.. i mi e yjasno i to4no predi da typna na zemqta se sabyjdam i si mislq dali ako bqh typnala 6tqh da ymra v syna si ?? I tova nqkolko pyti go sanyvam :shock:

Sluchvalo li vi se e da sanyvate ne6to i posle kato se sabydite da imate 4yvstvoto 4e i predi ste go sanyvali sa6toto ili pone ddzn podobno na tova :shock: Az naprimer sanyvam 4e imame nova kola sabyjdam se i imam 4yvstvoto 4e i predi sam go sanyvala :( :shock:

Edin pat mi se sluchi po bg stoq na pyrviq 4in i taq kato diktyva i mi gleda tetradkata do kade sam stignala da si precenq koga da prodalji i nali az si pisha samo 4e ko me prasna da pogledna kam neq i si sre6tnahme pogledite i vi kazvam vse edno vremeto sprqq za nqkoq dryga minuta i kogato se ymislih ili vremeto zapo4na otnovo da te4e si premestih pogleda i mi stana mn obyrkano i stranno napravo onemqh ot vsqkade :shock: :shock: Taq da ne e nqkoq deto spira vremeto :shock: Seriozno vi kazvam shashnata sam !

BePoHuKa
10-25-2008, 22:43
А на мен не веднъж ми се е случвало следното:значи както си спя нали и сънувам някакъв сън в който или падам,или нещо от сорта,но не е някво супер страшно.И не знам дали защото насън се обръщам или какво,но щом в съня си падам и извенъж се събуждам и след като вече съм будна сякаш продължавам да падам-стряскам се и изведнъж се спирам.Много е странно и много мразя тъй кат стане щот е малко страшно.Не знам точно как да го опиша,но според мен с много хора е така..не знам :shock: Сигурно отстрани би изглеждало сякаш докат спя нещо се завъртам и се едно ще падна от леглото и после се събуждам и виждам ,че ще падна и рязко спирам. :lol: :? :shock: :(

tonitoo
10-29-2008, 16:50
Напоследък сънувам само хубави неща,но имаше един период от време,в който всеки път,когато заспивах сънувах един и същи кошмар и не бях спала с дни,защото ме беше страх да не го сънувам пак.Случвало ми се е да сънувам нещо и след това да се сбъдне или да сънувам нещо,което съм правила преди много време :o

cuv737000
04-21-2009, 14:27
tazi ve4er sunuvax kak daskalkata mi po nemski ne6to obqsnqva za nqkakvi olimpiqdi i neska v u4ili6te samo vlizame v 4as i purvoto ne6ty koeto Durvingova kaza be6e za nqkvi olimpiqdi i az sedq :-o i se 4udq ok li sum :D

nadety250
04-21-2009, 15:56
почти винаги ми се сбъдват сънищата :shock:

kinkygirl
08-03-2009, 14:53
ми да случвало ми се е да санувам нещо което на другият ден става реалност..

katericArofl
08-03-2009, 15:31
Аз с моите сънища полудях вече.. :( Много често сънувам починали близки като живи или некролози. Има и доста сънища, които са се сбъдвали.. сънувала съм и смъртта и некролога на един роднина и след това почина :cry: . Понякога просто не искам да заспивам :(

m1nich3t0
08-03-2009, 18:33
zabravix da spomena 4e na mene mn puti mi se slu4va ne6to i posle si mislia 4e mi se e slu4valo i predi suvsem su6toto ne6ty, koeto e s interval nai-mnogo 1-2 minuti. minava mi prez uma 4e moje da sum go sunuvala no da sum zabravila...

И на мен така...

Jumbie483
08-03-2009, 19:03
Последния път когато сънувах, сънувах че трябва да дам три пръстена на едно момче. Два сребърни и един златен. Само, че златния всъщност беше моя, който не го свалям никога.. И аз първо го свалих и му го дадох, после си го взех и му дадох двата сребърни :D

В съновника видях, че ако сънуваш сребърни пръстени е на семейно щастие 8-) 8-)

Иначе преди време сънувах, че съм в нас с братовчед ми, който замина преди години в Америка.
На сутринта се събуждам и гледам той ми е писал в скайп. А заради проблеми с компютъра му не си бяхме писали малко над година..

А иначе дежа вю преди получавах доста често, а сега изобщо. Чувството е странно и малко дразнещо, защото не мога да се сетя, станалото славало ли е вече или съм сънувала, че е станало :D

Di
08-03-2009, 19:13
edna priatelka mi razkazva6e nein sun...kazva se dida i tia e ve4e na 28 godini, no kogato e imala matura, predi6nata ve4er sunuva po4inalata si baba. i kogato tazi neina baba e bila jiva mn e obi4ala niakakuf si keks deto dida go e pravila. i dideto sunuva baba si kak i kazva "ne se pritesniavai ti 6te si izdurji6 ispitite, samo mi napravi ot moia keks" i posle se subudila taa moita fr stava momentalno i po4va da prai keks :D iakoto na taia istoria e 4e naistina si zela maturata s dobri ocenki. no poprincip sum 4uvala 4e ne e xubavo da sunuva6 po4inali blizki i poznati, za6toto se vodi ,4e m/y sveta na jivite i murtvite ima ogromna bezdna, koiato ne moje da bude preodoliana i samo zli demoni mogat da izbirat to4no v koi sviat da sa. 4uvala sum o6te 4e te sa izklu4itelno inteligentni i priemat forma na kakvoto iskat. mogat da budat videni edinstveno na sun...
o6te sum 4uvala za niakakva jena koiato sunuva po4inalia si diado kak i kazva da ia posledva i tia estestveno trugva. smiata 4e e vurviala okolo 5 min s diado si i izvednuj ne6to zapo4nalo da ia durpa nazat i tia niamalo kak da ne se ostavi. posle se subujda v bolnica i e bila v koma.
mn stra6ni mi se struvat teia raboti. znam 4e niakoi 6e se izsmeiat bukvalno, oba4e az se 6a6kam...

:shock: :shock: оле 4оек ти верно ме стресна! аз в момента се сещам само за един сън, който ми се сбъдна точно. значи беше преди няколко години ама съм го запомнила, нз що. сънувах 4е отивам в един магазин с майка ми и виждам някво дете с майка си и баба си и детето почва да реве на майка си 4е иска една дрешка ама тя не му купува и след тва баб му му я купи и майката каза ''ето, баба ти ти го купува''. и няколко месеца може би след тва отивам в един магазин, където майка ми ме заведе (изглеждаше то4но като в съня и беше на същото място!), а аз никога преди не бях ходила, и виждам точно същата случка с детето и изведнъж се зачудих ''абе аз тва съм го преживявала и преди?!'' чак след тва се сетих за съня :? ина4е понякога сънувам разни неща, които след като се събудя имам 4увството 4е не ги сънувам за пръв път... абе много са странни сънищата... не знам, хем ми е интересно да научавам разни неща. хем ме е леко страх 8-)

охх,мале и аз така сънувам неща и се случват на опредлен интервал от време .. бях сънувал новия ми клас,и като отидох миналата година и гледам абсолютно същото и се разкрещях.. това се повтаря,това се повтаря.. никой не ми повярва..

dan40123
08-03-2009, 19:57
върва си аз самичък нагоре по улицата, вървя си и изведнъж дееба - кво е тва на главата ми - трето око лтф 3-4 см вдясно от истинското дясно око имах още едно и виждам навсякъде около мене и спринттт :shock:
нагоре в някво кафе бесен спринт по стъпалата нагоре (тва кафене не съществува ама улицата е реална) и отидох на прозореца- гледам некви чичковци с костюми слизат от една кю7 и питат за мен и скочих през джама да бягам и се събудих и мн странно общо взето :shock:

miminky
08-03-2009, 19:58
zabravix da spomena 4e na mene mn puti mi se slu4va ne6to i posle si mislia 4e mi se e slu4valo i predi suvsem su6toto ne6ty, koeto e s interval nai-mnogo 1-2 minuti. minava mi prez uma 4e moje da sum go sunuvala no da sum zabravila...

И на мен така...

дада и на мен. примерно си говоря с някой и аз знам той какво ще каже и го казва абсолютно същото. или пък в даскало нещо диктуват и аз знам какво ще продиктува даскалката. :shock:
иначе аз понякога като спя и сънувам, че слизам по стълби или просто си вървя и се спъвам и тогава почвам да се въртя в леглото и се събуждам. след тва съм адски изплашена все едно наистина съм паднала :?

dan40123
08-03-2009, 20:09
[/quote]иначе аз понякога като спя и сънувам, че слизам по стълби или просто си вървя и се спъвам и тогава почвам да се въртя в леглото и се събуждам. след тва съм адски изплашена все едно наистина съм паднала Confused


да и на мен ми се случва така мн често точно заспивам в полу съзнание почвам да сънувам нещо и става нещо в съня и да кажем някой се опитва да ме удари в корема и аз се дърпам назад и се сгъвам за да се предпазя и така на леглото си правя случайни гимнастики :shock: 8-)

rachel_billson
08-03-2009, 20:09
Много често сънувам места и моменти ,на които се озовавам по-късно така нареченото ,,дежа вю".Имала съм и кошмар,на които съм ревала в съня и наистина.Беше ми супер странно. :(

Newsgirl
08-03-2009, 20:25
На мен ми е много гадно като сънувам, че някой ме преследва и иска да ми направи нещо лошо и аз се опитвам да викам, ама никакъв звук не излиза.

myHeartIsOnlyForYou
08-03-2009, 20:33
Да много пъти съм сънувала починал свой близък - четох че значи,че искам да прекарам още време с него и ми липсва и си е точно така :( .Никога не са ми се сбъдвали сънищата,а и не мисля,че е възможно - сънувам твъде фантастични,странни,обърка ни,дори безмислени неща,които в живота не биха се подчинили на никаква логика.В сънищата ми липсва свързаност,цялостност.Мозъ кът ми прави много странни комбинации - свързва едни части от живота ми с коренно различни и се получават безмислици......

mochsis
08-07-2009, 02:12
Аз много често сънувам странни сънища но не съм сънувала чак такива кошмарии :shock: :(

kamucheto0
08-07-2009, 12:12
Малии два пъти сънувах как мой един приятел от улицата умира. :( :( Веднъж скочи от покрива от една къща .. апък другия сън беше че се дави в една рекаа :( :( Малко откачени сънища,но никога няма да ги забражя ;(

blue_ice
08-07-2009, 12:29
Преди не, но да кажем от година насам много често ми се случва това дежа ву. Напр говоря с майка ми и изведнъж ми се струва, че същия този разговор съм го водила и преди и дори усещам какво ще каже..понякога чак се плаша малко :(

boniboon
08-07-2009, 22:15
zabravix da spomena 4e na mene mn puti mi se slu4va ne6to i posle si mislia 4e mi se e slu4valo i predi suvsem su6toto ne6ty, koeto e s interval nai-mnogo 1-2 minuti. minava mi prez uma 4e moje da sum go sunuvala no da sum zabravila...
и на мен мн пъти ми се е случвало тва...и се чувствам мн странно :shock:
+

boniboon
08-07-2009, 22:32
zabravix da spomena 4e na mene mn puti mi se slu4va ne6to i posle si mislia 4e mi se e slu4valo i predi suvsem su6toto ne6ty, koeto e s interval nai-mnogo 1-2 minuti. minava mi prez uma 4e moje da sum go sunuvala no da sum zabravila...
И на мен ми се е случвало, но в интервал на секунди само. И мама каза, че и на нея й е ставало това, но по-рядко от на мен.. Странно е :?И аз имам такова кратко дежа вю. Като стане винаги ми се завива малко свят и сякаш не съм в себе си... :-o
Също много интересно е т'ва полузаспалото положение - хем сънуваш и то съвсем нормално, хем чуваш, понякога може и за малко да си отвориш очите без да спреш съня и да видиш к'во стана, пък и можеш за мислиш и за съня, и за звуците в стаята... Въобще много мултифункционален става мозъка.
Сигурно има и по-интересни неща от това, но аз друго не съм приживявала... Най-много малки съвпадения от сънища.

А да ви попитам, когато сънувате и трябва да бягате от някого трудно ли ви е? Аз почти не мога да тичам - като в забавен кадър го правя. Психоложката от бившето даскало каза нещо за контрол над тялото, ама не че нямам, ами че точно тези, които по принцип имат на сън не могат... Ама не съм сигурна, че точно така беше. 'Щото пък аз иначе докато спя мога да ходя, че и в гардероба да се затварям (не на сън, ами найстина)... :lol:
За бягането съм по същия начин :?

ShtrudeL
08-07-2009, 23:38
Аз не сънувам от +-10 годишна О.о (сега съм на 17)
Или ако сънувам нещо после няма да го помня...
Като малка обаче сънувах един и същи сън ама абсолютно един и същ всяка вечер...Много се плашех в съня си и се събуждах ^^
Сънувах огромно черно пространство с огромни черни приближаващи се въртящи мътни спирали О.о И от далечината и от Нищото излизаше едно огромно черно дебело същество което ама на нищо не приличаше за тогавашния ми детски акъл и ме взимаше докато се люлея на няква люлка О.о Абе много психарски тъп сън ^_^ И от тогава - Нищо ^^

brokeninside13
08-08-2009, 00:27
Ооо на мен почти непрекъснато ми се случват сънищата...това което съм сънувала ми се случва и изобщо вече не ми прави впечатление. Само казвам на този който е около мен "Ооо това съм го сънувала...".

pifiella
08-08-2009, 07:22
И аз съм сънувала умиращи хора.......
Сънувах вуйчо ми,че умира в болницата и как го изнасят завит с чаршаф(беше болен от рак на белия дроб).На сутринта мама ме събуди и ми каза,че е починал през ноща към 2 часа........
На следваща нощ сънувах него и прабаба ми и се бяха хванали за ръце и ми викаха"Ние сме заедно ,ела при нас,ела при нас........."Събудих се и почнах да рева и всички дойдоха при мене и почнаха да ,Ме успокояват ,а аз докато им обясна,какво съм сънувала.......Беше ужасно и много се бяха уплашили родителите ми,защото преди години когато умра въпросната прабаба сънувах,че умира и от болницата ни звънят и както го сънувах извъня телефона..........Обаждаха се от болницата да ни кажат,че е умряла и баща ми влеза в стаята ми да ми каже ,а аз вече знаех.Попитах дали е умряла и той каза да......Тогава всички се бяха уплашили,как така съм сънувала умрялата ми баба,започнаха да говорят ,че ще ме водят на психолог :-o Ама не ме заведоха 8-)

babystar
08-08-2009, 13:40
не не съм и не искам .. :lol: :lol:

DjPiRgOs
08-08-2009, 15:00
Да веднъж в съниа ми беше много реално дори знаех че сънувам. :(

northernice
08-08-2009, 18:15
zabravix da spomena 4e na mene mn puti mi se slu4va ne6to i posle si mislia 4e mi se e slu4valo i predi suvsem su6toto ne6ty, koeto e s interval nai-mnogo 1-2 minuti. minava mi prez uma 4e moje da sum go sunuvala no da sum zabravila...
И на мен ми се е случвало, но в интервал на секунди само. И мама каза, че и на нея й е ставало това, но по-рядко от на мен.. Странно е :?И аз имам такова кратко дежа вю. Като стане винаги ми се завива малко свят и сякаш не съм в себе си... :-o
Също много интересно е т'ва полузаспалото положение - хем сънуваш и то съвсем нормално, хем чуваш, понякога може и за малко да си отвориш очите без да спреш съня и да видиш к'во стана, пък и можеш за мислиш и за съня, и за звуците в стаята... Въобще много мултифункционален става мозъка.
Сигурно има и по-интересни неща от това, но аз друго не съм приживявала... Най-много малки съвпадения от сънища.

А да ви попитам, когато сънувате и трябва да бягате от някого трудно ли ви е? Аз почти не мога да тичам - като в забавен кадър го правя. Психоложката от бившето даскало каза нещо за контрол над тялото, ама не че нямам, ами че точно тези, които по принцип имат на сън не могат... Ама не съм сигурна, че точно така беше. 'Щото пък аз иначе докато спя мога да ходя, че и в гардероба да се затварям (не на сън, ами найстина)... :lol:
За бягането съм по същия начин :?

точно тази нощ сънувах че бягам от някакви вуду-жабо-троли и в един момент усещам че съм буден, лежа с отворени очи но продължавам да сънувам :lol:

CTOMAHA
08-10-2009, 10:13
Един път санувах че с 1 фр. сме в къщата на Бекам :razz: която се намира в трибуните на стадиона на Реал Мадрит и приятела ми намира 1 сандък в който има дрехи предимно екипи и шалчета той зима 1 дреха огледа я помирисва я и я слага през рамо,а аз се разхождам в къщата и се спирам да му огледам кухнята после отивам при моя фр. да вида к'во прай и той още си краде дрехи :razz: и аз излизам и заварвам БЕКАМ на вратата и той почва да ни се кара .. и то зе та ми сфарши съня :D

ameli
08-10-2009, 10:26
вчера сънувах един приятел и на другия ден го видях на улицата :D

audreyy
09-04-2009, 22:37
скоро сънувах, че ям в KFC :D :D :D :D

AFT
09-04-2009, 23:24
Аз имах период от около една година предии доста време, в който всяка нощ сънувах, че се губя. И всеки път беше по още по-гаден начин от предишния, накрая сънувах отново,че се губя, но този път успях да се прибера. Скоро след това наистина се изгубих. :/ Ама се прибрах де. От тогава не съм сънувала кой знае какви кошмари. Предимно сънувам абсолютните тъпотии, някви супер невъзможни неща, хора, които не съм виждала или чувала с години и т.н. Нямам нищо против де, даже напротив. Тъпото е, че сънувам много рядко, само тази седмица нещо ми става и сънувам малко по-често (то тва се случва всяка година и после пак едно голямо нищо).

Di
09-04-2009, 23:28
понякога сънувам нещо,забравям го,но то се случва и аз го знам,започвам да крещя това се повтаря и променям всичко,примерно,знам кво ще каже този д мен,но започвам друго да приказвам,пея,само и само да го променя..
майната им на точките

изтръпнах от pifiella

tanchu
09-06-2009, 07:42
на мен понякога в съня ми звъни телефона ,а в същото време ми звъни алармата :D ..аз всяка вечер сънувам ама много много не ги помня сънищата като се събудя :D ..като сънувам стринка ми(с нея се мразим :D ) все се караме с нея на сън и след няколко дни я виждам :D

viksit0y
09-06-2009, 10:07
Аз сънувам някви мн откачени сънища :-D
Например миналата година сутринта трябваше да ставам за училище и тогава сънувам, че съм в класната стая и имаме час по рисуване. Тогава госпожата вика всеки по отделно да му види рисунката и накаря стига до мен и тя само като казва мойто име и аз скачам от леглото като опарена и мама така се стресна :lol:
Обаче сега се сетих за един сън..значи бях на леглото и мама искаше да й разтрия гърба..на мен мн ми се спеше ама правех там нещо на гърба й и изведнъж заспивам и почва тоя сън че като че ли съм в някаква бъчва и ме пускат по един наклон и аз се търкалям и тоя сън страшно често го сънувам и след 1-2 минути се събуждам, защото си мисля че съм паднала някъде .. :shock:

Sarafina
09-06-2009, 10:18
Аз сънувам много често и то все щуротии... един път сънувах, че дядо ми иска да ме убие :D друг път съм в една стая с г-жата по математика и трябва да излизам, обаче през някакъв процеп във вратата, ама не мога да мина и тя го уголеми (процепа) с перо от федербал :D или пък г-жата по БЕЛ на уроците има библиотека (ама буквално - взимаш книги, връщаш срещу такса) в коридора (и самата библиотека беше като тези от Симс 2 ) :D Луда работа...

anonimchetou
09-06-2009, 10:30
да случвало ми се е да сънувам често някой сън и накрая да се сбъдне.Случвало ми се е също да сънувам починал който се опитва да ми каже някво послание примерно да го посетя на гробището или да направя подавка.. Сънувала съм и много странни сънища ... Общо взето обичам да сънувам ; )

elsZ
09-06-2009, 12:32
аз преди няколко дни сънувах много хора и аз при тях.. на някъв огромен мост и отдоло река.. на няколко пъти видях бялата светлина дето я виждат умрелите обаче се поливах със студена вода и светлината изчезваше.. към края на съня видях че ме вадят от реката..демек че съм се била удавила и съм била дух :grin: :lol: като проверих кво значи в съновника смърт за мен пишеше : дълголетие,щастие и успех в любовта , талантливи деца............. :razz:

FakeDeath
09-06-2009, 13:47
Пфф...Аз к'во ли не съм сънувал. Като бях малък сънувах че ме гони огромен паяк и аз се оплитам в мрежите му ... :D :D .На скоро майка ми ме събужда за даскало и аз моментално съм я попитал "К'во пишеше на чек-а" :D 8-) ...нямам си и представа какво съм сънувал тогава..Спомням си още един, в който се събуждам и гледам през прозореца няк'ва странна зелена светлина зад блока... О_o :lol: :lol: ....абе сънища много..

zvezdichkaaa
09-06-2009, 13:50
Ооо на бас,че ви бия всичките.Най-често сънувам убийства ужасс.То не бяха трупове,пък аз убивам,убиват ме,духове....Абе болен мозък.Сегаа последно не мога да се сетя како съм сънувала,но всяка нощ сънувам и по принцип си помня сънищата...Повечето са кошмари за съжаление :?

EvaTores
09-08-2009, 18:32
мен като ми се случи дежа вю и седя няколко секунди като тресната ....и гледам в една точка като ненормална

idioticallystupid_
09-08-2009, 18:59
Аз веднъж сънувах че отивам до банята, отварям тоалетната и тя беше пълна с мишки които ме заплашваха с убийство :D После отидох в полицията да им кажа, и точно тогава на сън съм отишла стаята на наще и съм крещяла че искам да видя някаква снимка :lol: (тази част не си я спомням).
После съм си легнала и съм се завила даже. :D :D :D
Това ми е единственото сомнамбулство, но иначе сънувам супер откачени неща. :D

deni15
10-28-2009, 13:06
Снощи сънувах че се нашмърквам и след няколко минути почвам да се смея и не мога да спра #-o

SK0RP10N
10-29-2009, 10:32
Снощи сънувах великата простотия - стоя си на центъра с някакъв приятел и постоянно се крия от полцаите, които незнайно защо са навсякъде.Причината бе, че имам твърде много вафли в себе си, а това е незаконно (така сънувам де) и чак, когато останаха само 2, смеех да се разкарвам.
Така се бях напекъл, все едно пренасям егатиси нещото