PDA

View Full Version : какво да правя?



fireprincess
10-01-2008, 07:52
такааа,значи има 1 момче дето доиде миналата година в нашето училище и на третия ден си намери гадже тои е бая нисък ама всички момичета са луди по-него(маи)и тои се прави комплименти на момичетата (на мен не е още) работата е че тои сваля всички момичета(поне така ми се струва) и аз дали имам шанс при такова момче?а и значи днес си тръгваме към къщи заедно ама тои нещо аз казах че момчетата от 11 години наготе са луди и тои каза че ние повече сме се развивали и сме се биели повече от момчетата,и тогава аз му отговорих"Да може и да е така,обаче поне не мислим само за секс като вас",тои замулча после се отби в магазина отсреща и вика"чао аз тука ше си взема нещо и после се връщам в даскалото че няма какво да правя(бяхме свършили по-рано и другите останаха да играят физихеско)"евала на които го е прочел до тук!и пак да се върна на въпроса имам ли шанс с него и какво да направя за да го спечеля?и сори за тва че не пиша и вместо и кратко ама тука го напраих тва с кирилизатор и тои няма и кратко :( :shock: :-)

paranoia
10-01-2008, 07:55
Otkude da znaem nie dali imash shans...dori ne go poznavame,dori ne znaem dali te haresva,aman ot tupi temi

Lysander
10-01-2008, 08:25
Чакай да позная. Вие сте 7 клас нали. Ми според момчето щом е сваляч, гледа да запердаши всичко, така че, да, имаш шанс.

Resspect
10-01-2008, 08:49
о .. ми мн ясно 4е има6 6ан... :razz: :razz:

ForeverYour
10-01-2008, 08:58
Чакай да позная. Вие сте 7 клас нали. Ми според момчето щом е сваляч, гледа да запердаши всичко, така че, да, имаш шанс.

На неговото мнение съм, но наистина е безмислена тема според мен ....

HONDA
10-01-2008, 09:02
Това, че не се заяжда с момичетата, не го прави перфектен. А това, че не бие момичета, беше много тъпо изобщо да го споменаваш.
След като сваля всички, ти самата искаш ли да си част от цялото това нещо? Искаш ли да си поредната "лапнала" по него? Искаш ли ако сте заедно, той да продължи да зарибява наред?

Harum_Scarum
10-01-2008, 09:09
никога не се заяжда с тях,казва че никога не бие момичета и т.н.
И това че не ви посяга значи че е "перфектен"... Олее :lol: Тая тема както и авторката са многооо прости : )

PeopleAlwaysLeave
10-01-2008, 09:15
За едната бройка имаш шанс 8)

fireprincess
10-01-2008, 09:17
"Тая тема както и авторката са многооо прости "6e vidi6 ti koi e prost :o :? :-x :x 8-)

HONDA
10-01-2008, 09:19
"Тая тема както и авторката са многооо прости "6e vidi6 ti koi e prost :o :? :-x :x 8-)
Ми, мацка, наистина е тъпо... Обясни ми искаш ли да си с плейбой? И докато пиеш кафе с приятелка, той да пие кафе с друга твоая приятелка?

Harum_Scarum
10-01-2008, 09:21
"Тая тема както и авторката са многооо прости "6e vidi6 ti koi e prost :o :? :-x :x 8-)

Ауп сериозно ли :lol:
"Наи-якото и мило момче е това което не посяга на момичета "
Моито момиченце не е ли глупаво ?

Lacey_66
10-01-2008, 09:21
Чакай да позная. Вие сте 7 клас нали. Ми според момчето щом е сваляч, гледа да запердаши всичко, така че, да, имаш шанс.

На неговото мнение съм, но наистина е безмислена тема според мен ....

+1 :-o

edi_koq_si
10-01-2008, 11:06
mislq 4e e broikadjiq :P

fireprincess
10-01-2008, 11:58
"Тая тема както и авторката са многооо прости "6e vidi6 ti koi e prost :o :? :-x :x 8-)

Ауп сериозно ли :lol:
"Наи-якото и мило момче е това което не посяга на момичета "
Моито момиченце не е ли глупаво ? e dobre de mnogo e tupo 8-) ama naistina ne se durji kato nekuf prostak kato drugite momcheta :? 8-) :lol: :D

deni-123
10-01-2008, 14:45
[b]Mi neznam na kolko ste godini no toq mace ne za tebe.Za6toto ako trugne6 s nego 6e pipne6 nekoq bols, koi znae s kolko kyrvi se e ebal, taka 4e nese zahva6tai s toq myhlio.A i mejdo drygoto nito temata e tupa nito avtora do kolko mi izglejda si svesna macka ;)

cinderella_gugutka
10-01-2008, 14:55
и/ние/отде/да/Знаем/имаш/ли/шанс/с/него :shock:
сваляй/го/там/па/квото/стане...ама/с/такова/мом4е/ще/ти/е/мн/гадно-винаги/ще/се/Зарибява/и/с/други :?

lyfche
10-01-2008, 16:15
пф ми той първо ги сваля момичетата ... и после .. В ЛЕГЛОТО той сам се издаде ...