PDA

View Full Version : 2 сим карти който говорят безплатно



one_love
10-01-2008, 07:59
Вчера моя позната ми се похвали че говори с приятеля си безплатно, защото сим картите им били "военни".Някой знае ли от къде може да се намерят такива карти?

Loshotia
10-01-2008, 08:06
Такива дават по разни институции и според мен са нещо като бизнес групи...

Adrianinho_88
10-01-2008, 08:41
Моето момиче тия карти не са военни, а полицейски. Обикновено ченгетата взимат такива за целите си семейства( сещаш се защо). Аз лично също си търся такава карта, но не се намира лесно.. :)

24white24
10-01-2008, 09:05
Adrianinho_88 офертата е 400 лева за две такива карти, драсни ЛС ако се интересуваш.

TinkyWinky
10-01-2008, 11:28
попитай дистрибутор на оператора, който предпочиташ, и аз имам такава карта... картата е в група и може да се говори поне с 5 или 10 номера безплатно... ;)
аз съм на глобул и имам:
500 минути в групата + 40 към глобул и 20 към останалите оператори, мисля че таксата е 12лв или нещо такова...
обаче не знам как ми се води тарифният план по име :D

Pliok0019
10-01-2008, 11:33
попитай дистрибутор на оператора, който предпочиташ, и аз имам такава карта... картата е в група и може да се говори поне с 5 или 10 номера безплатно... ;)
аз съм на глобул и имам:
500 минути в групата + 40 към глобул и 20 към останалите оператори, мисля че таксата е 12лв или нещо такова...
обаче не знам как ми се води тарифният план по име :D
Е, това са карти с определен брой безплатни минути към групата. Аз имам такса 5лв за 100 безплатни минути към 3 номера. Мисля, че авторката пита за абсолютно безплатни разговори/без ограничен брой минути.

PiruBloodz
10-01-2008, 12:01
моята карта е военна.. майка ми я даде 8-)

dAnieLkaaa
10-01-2008, 14:06
аз съм с такава карта баща ми е военен и майка ми и тя говори безплатно също така и с всички други който са към групата на военните аз помолих татко да вземе и за приятеля ми такава карта :-D

Decu
10-01-2008, 14:13
Полицейски са, да, и аз сега ще съм с такава.. ;д

LiveFlower
10-01-2008, 14:25
kakvi gluposti govorite kvi 400 leva,az sega sum s takava i govorq bezplatno s maika mi i bashta mi i vsi4kite kolegi na bashta mi zashtoto sa s takiva karti,na tqh sa im dadeni ot slujbata (NSO-oto) ama nz kak 6e se uredish za takava de :)

24white24
10-01-2008, 18:34
kakvi gluposti govorite kvi 400 leva,az sega sum s takava i govorq bezplatno s maika mi i bashta mi i vsi4kite kolegi na bashta mi zashtoto sa s takiva karti,na tqh sa im dadeni ot slujbata (NSO-oto) ama nz kak 6e se uredish za takava de :)Да ако не си служител и нямаш познат цената е 400, за последната една година този който ми даде мойта продаде 3 такива комплекта с мое съдействие :) Аз от години съм с такава и смело мога да кажа, че това е единственото хубаво нещо свързано с полицаите :D

LiveFlower
10-01-2008, 19:15
kakvi gluposti govorite kvi 400 leva,az sega sum s takava i govorq bezplatno s maika mi i bashta mi i vsi4kite kolegi na bashta mi zashtoto sa s takiva karti,na tqh sa im dadeni ot slujbata (NSO-oto) ama nz kak 6e se uredish za takava de :)Да ако не си служител и нямаш познат цената е 400, за последната една година този който ми даде мойта продаде 3 такива комплекта с мое съдействие :) Аз от години съм с такава и смело мога да кажа, че това е единственото хубаво нещо свързано с полицаите :Ddam,oba4e tva e gadno 4e imash samo 60 min bezplatni,ama to puk kum vsi4ki operatori tui 4e pak si na oferta :)

24white24
10-01-2008, 19:22
kakvi gluposti govorite kvi 400 leva,az sega sum s takava i govorq bezplatno s maika mi i bashta mi i vsi4kite kolegi na bashta mi zashtoto sa s takiva karti,na tqh sa im dadeni ot slujbata (NSO-oto) ama nz kak 6e se uredish za takava de :)Да ако не си служител и нямаш познат цената е 400, за последната една година този който ми даде мойта продаде 3 такива комплекта с мое съдействие :) Аз от години съм с такава и смело мога да кажа, че това е единственото хубаво нещо свързано с полицаите :Ddam,oba4e tva e gadno 4e imash samo 60 min bezplatni,ama to puk kum vsi4ki operatori tui 4e pak si na oferta :)Ами то има няколко вариянта, със всеки изминали 2 години имаш други преференций мойта карта е от 6 години и съм на много готин договор, важното е, че ми върши работа ако дигнат тарифите или преебат нещо, вадя картата хвърлям я прекратявам договора и си вадя карта към фирмата, но за сега съм доволен :)