PDA

View Full Version : WoW инсталиране.... WTF????



SINDEL
10-01-2008, 08:21
Ами проблемът е следният - взехме си оригинален Батъл 4ест на УоУ за компа на мъж ми, но снощи си скъсах гъза да го инсталирам и нищо...

Зна4и компа си отговаря на изискванията, дори Уиндоуса му инсталирах наново, сложих му SP3 на XP-то и не става. Пускаме инсталацията и вси4ко е окей до 98%, когато дава грешка. Не съм в нас в момента, та не мога да пусна скрийншот, но беше някакъв ерор, 4е еди кой си фолдър не може да бъде ринеймнат и от това цялата инсталация отива по дяволите... Пробвахме и с друго оригинално ЦД от моя Батъл 4ест и пак същото...

Най интересното е, 4е на моя лаптоп УоУ го ка4их с Уиндоус SP1 и нямаше никакви проблеми, така 4е няма логика SP3 да ми прави мазало.

После върнах на големия комп SP1-то, да пробвам да не би така да стане и пак същата грешка... Из4ерпах се ве4е откъм идеи какво може да му е...

doktora1mw
10-01-2008, 15:48
питай в сайта или пробай да си го изстеглиш от заминдата :D
eдин фр така го оправи и цъка Bliz а аз си инст от оригинлни и WoW и TBC и цъкам пиратско за сега(ако battlechest е само за акаунт) :-D :D :-D

MajeStic
10-01-2008, 19:35
Така де... изтегли си играта от някой торент сайт и си цъкайте...
Не знам какво толкова има в този батъл чест, че да си го купиш, но ако има нещо много важно се опитайте да инсталиране играта през root администратора.

CucAgMuH
10-01-2008, 21:33
Що се тровиш да инсталираш WoW след като е имало един инстал на мобилна машина? Цопи/паста+repair. Две-три минути(с 1gbps conection) и още толкова рипеър. Невъобразимо по-приятно от трийсет-четирсет минутен инстал и над гигабайт пачове за даунлоад.

Btw, къде играете? :)

LizZz
10-02-2008, 08:19
ГАДОВЕ!
КАРАТЕ МЕ ПАК ДА ИНСТАЛИРАМ WoW!
Благодаря! 8-)

SINDEL
10-02-2008, 08:24
Едит: Оправихме го с 300 зора :D Тея от Близард са тъпи копелета..


ПП: Emeriss за който питаше къде играем :D

batistae
10-04-2008, 09:11
Az dori poznavam 1 GM na wowscape :)