PDA

View Full Version : Влюбих се в гаджето на най-добрия ми приятел ?!



ForeverYour
10-01-2008, 08:43
Здравейте казавам се Атанас и пиша за първи път в този форум. Та така ето го и моя проблем.За първи път имам такъв случай ... Изединпът се влюбих в гаджето на най добрия ми приятел (ако мога така да го кажа) заспивам с мисълта за неа.. мн трудно. Най-сложното е, че и тя ме харесва, но знам, че ако направа нещо ще си остана без приятел а това не го искам... Моля дайте някой съвет какво да направя .... :-#

Neverafter
10-01-2008, 08:54
:/ Тва е мн гадно. Идея си нямам какво да те посъветвам...
Но нали знаеш какво са казали хората - "Гаджета - много, а истинските приятели се броят на пръсти".

Lysit0
10-01-2008, 09:01
Ако държиш на приятелят си не се занимавай с гаджето му ,не си заслужава да губиш 1 истински приятел. :)

ForeverYour
10-01-2008, 09:06
Ако държиш на приятелят си не се занимавай с гаджето му ,не си заслужава да губиш 1 истински приятел. :)

Не един а единствения ми .... благодаряви много ... и аз мислех така но исках и друго мнение

Harum_Scarum
10-01-2008, 09:13
Ако държиш на приятелят си не се занимавай с гаджето му ,не си заслужава да губиш 1 истински приятел. :)

Не един а единствения ми .... благодаряви много ... и аз мислех така но исках и друго мнение
Това че не е единствения не значи,че трябва да го загубиш..А колкото до момичето на твоя приятел ще му стане кофти ако разбере че тя е с него но си пада по теб,но още по-гадно ще му е ако разбере че това е била доста време и тя е била с него просто за да не го нарани,така че според мен трябва да му кажеш :)

BaBy_bS
10-01-2008, 09:24
според мен трябва да си поговорите тримата

PeopleAlwaysLeave
10-01-2008, 09:29
Поговорете си тримата - все пак не е хубаво да се лъжете. Нека приятелят ти узнае истината, а ти от своя страна ако държиш на него няма да се хващаш с момичето.

WithLove
10-01-2008, 09:42
Какво толкова трудно има?
Ако държиш на приятеля си,не прави нищо спрямо нея и остави нещата така.Ако не ти дреме много эа него,впускай се 8-) Ама предполагам,че щом го наричаш "най-добър приятел" (леле как я мраэя тая фраэичка),эначи все пак не ти е все едно.Така че остава първият вариант.

TheOtherME
10-01-2008, 10:52
Не прави нищо, само ще си съсипеш приятелството.А Ако и тя те харесва, май е най-добре наистина да поговирите тримата, защото иначе той ще е двойно излъган.

tonitoo
10-01-2008, 10:53
И аз съм попадала в такава ситуация,но в крайна сметка приятелката ми беше по-важна и не се занимавах с него....По-добре остави нещата така,както са и се опитай да не мислиш за нея :)

sladka_rozi4ka
10-01-2008, 11:42
Ami da ti kaja az popadnah v takava situaciq ama az bqh momicheto koeto se vliubi v nai-dobriq priqtel na moq priqtel....stana dosta kofti moito momche razbra kak stoqt neshtata skarahme se razdelihme se a s onova momche nishto ne se poluchi zashtoto toi darjeshe na priqtelite si tochnite mu dumi bqha : za edna putkq ne se karam s priqteli. taka che ostavi tova momiche .... priqtelite pone sprqmo men sa mnogo po-vajni A i s tova momche koeto izreche tezi brutalni dumi sega sme si dobri priqteli i vinagi moje da razchitame edni na drug...taka che ako me razbirash...ako ne pravish nishto mojesh da si spechelish oshte edin dobar priqtel :)

Lysander
10-01-2008, 12:40
Ако държиш на приятелят си не се занимавай с гаджето му ,не си заслужава да губиш 1 истински приятел. :)

Не един а единствения ми .... благодаряви много ... и аз мислех така но исках и друго мнение

Щом искаш друго мнение. Ето ти го. Майната му на приятеля и взимай момичето. Все пак казваш, че си влюбен.

BuzkatA
10-01-2008, 13:14
Ся щи кажа един пресен случай!

Ходих с едно момиче ... и 1 месец след като скъсах с него моя БИВШ (вече) най-добър приятел тръгна с нея!!!

И идва един такъв момент в който пазиш момичето ревнуваш я от всеки и просто спираш контакти с всички останали освен с НЕЯ твойта любима ... ти си мега хлътнал до уши, а на нея й е през пЮтката :D и след това следва едно такова съобщение в лентата за съобщения (настроения) в скайпа:


eiiii az verno 4e si nqmam priqteli ama imam nov nomer koito go int - 087******* !!!!!! aide zvannkaite 4e si tarsq priqteli ;]]]

Така, че просто си я избий от главичката ако не искаш да останеш без приятел!

sextazy_baby
10-01-2008, 14:24
Ако държиш на приятелят си не се занимавай с гаджето му ,не си заслужава да губиш 1 истински приятел. :)
Напълно права си

lyfche
10-01-2008, 16:20
Поговорете си тримата - все пак не е хубаво да се лъжете. Нека приятелят ти узнае истината, а ти от своя страна ако държиш на него няма да се хващаш с момичето.

+1 и ,ако ти е истински приятел наистина няма да те заебе заради това,че си си харесал гаджето му ... ами ,когато м уобясниш всичко да те разбере ;)

b00m
10-01-2008, 17:19
врътнете една тройка :smt117 :smt117 :smt117 :smt117 :smt117 :smt117 :smt117
НЯМА ЯДОВЕ :]

sasha_90
10-01-2008, 17:46
но знам, че ако направа нещо ще си остана без приятел а това не го искам...
Тогава я забрави.

windyar
10-01-2008, 17:53
Не си говорете тримата...тва не е сериал в който честността възтържествува. Стискай зъби колкото и да е трудно, все ще я забравиш. Просто е забранения плод. А приятелят ти влюбен ли е в нея или просто....ей така?

Gosh
10-01-2008, 18:28
" Най-добър приятел " .. :x Това са тежки думи, които би трябвало да имат значение! Ако тръгнеш с приятелката му, или направиш каквото и да е с нея, дори и в близък период след като скъсат, съм 100% убеден че ще го възприеме както да си му забил нож в гърба! (няма да е далеч от истината). И така, какво обмисляш в същност!? Да предадеш приятел или чувствата си? :? Избора е изцяло твой.

ForeverYour
10-01-2008, 19:34
А приятелят ти влюбен ли е в нея или просто....ей така?

Влюбен е и мисля да постъпа както каза няма смисал да си говорим 3-мата ще стане още по заплетено, а и накрая и 3-мата ще сме пре*бани ...

liana
10-01-2008, 20:04
По-добре се откажи. Кажи и на нея , че не искаш да си разваляш приятелството с него и тя да се отдръпне от своя страна, и да забравите за всичко.
Ако пък те скъсат по някакви съвсем други причини , тогава може да поговориш с него дали има нещо против ти да излизаш с нея.

sScream
10-01-2008, 22:08
А приятелят ти влюбен ли е в нея или просто....ей така?

Влюбен е и мисля да постъпа както каза няма смисал да си говорим 3-мата ще стане още по заплетено, а и накрая и 3-мата ще сме пре*бани ...

3-мата не, но един от тримави задължително и сиг няма да е момичето ;) Така е заради гаджета небива да се предават приятели...както стана при мене с двама от най добрите ми приятели (отделни случки) Сега нямам истински приятели...Опичай си ъкъла ;) Ще я пробваш след време като скъсът. До тогава не я мисли повече. ГЛ