PDA

View Full Version : Амм...нз кво заглавие да сложа



sScream
10-01-2008, 11:19
Добре много се чудих(аба срам си ме е) ама реших и аз да сложа една тема...нз дали е за тук. Дано някой успее да ми помогне. Та моя личн проблем е, че под веждите ми се е събрал малък слой мазнина (или идея си нямам какво може да е освен мазнина) Но идеята ми е, че ми ги прави малко по-увиснали над клепачите та и ми ги притваря малко ама тва е друг въпрос. Незнам с какво бихте могли да ми помогнете освен да ми предложите некво мазило или и аз нз (тъй като преди 2мин четох, че за това ти нещо се правят операций ама не небих стигнал до там) Или може-би нещо за стягане на кожа ама нз някой има ли си идея за какво говоря даже :D или поне друг с подобен проблем ?

Harum_Scarum
10-01-2008, 11:39
Добре много се чудих(аба срам си ме е) ама реших и аз да сложа една тема...нз дали е за тук. Дано някой успее да ми помогне. Та моя личн проблем е, че под веждите ми се е събрал малък слой мазнина (или идея си нямам какво може да е освен мазнина) Но идеята ми е, че ми ги прави малко по-увиснали над клепачите та и ми ги притваря малко ама тва е друг въпрос. Незнам с какво бихте могли да ми помогнете освен да ми предложите некво мазило или и аз нз (тъй като преди 2мин четох, че за това ти нещо се правят операций ама не небих стигнал до там) Или може-би нещо за стягане на кожа ама нз някой има ли си идея за какво говоря даже :D или поне друг с подобен проблем ?
Нещо не схванах :( бръчки ли имаш??

slim__shadygirl
10-01-2008, 12:08
Дай пик да видиме

sScream
10-01-2008, 12:10
на моя снимка няма да си проличи толкова...ето вище на тоя линк...нещо подобно ми е и на мен само дето не е толкова много
http://i234.photobucket.com/albums/ee298/ssscream/blefaroplastika202.jpg

Забравих да добавя, че снимка е на някой преди и след операция... Сиг може да се избегне операция се пак при мене не е толкова зле, но пак е гадно. Ако имате идей с радост ще ги чуя. Мерси за вниманието :)

mishmula
10-01-2008, 12:20
Според мен се маха само с липосукция

mishmula
10-01-2008, 12:21
Проблема ти се нарича "Увиснали клепачи"

yozito
10-01-2008, 12:23
Тва с кремове и разни такива няма да се оправи.Иди на лекар там да те съветват нещо. ;)

sScream
10-01-2008, 12:30
Начи общо взето да се чувствам преебан :D а тва там за липосукцията ...става въпрос за операция... кво ли питам като знам :D Добре мерси за отговорите...ама се пак дано се появи някой с по-лесно решение да се нестига до доктори щото небих тръгнал заради тва по лекари :)

slim__shadygirl
10-01-2008, 13:04
От колко време си така?

sScream
10-01-2008, 13:12
Предполагам цял живот, но просто днеска го сметнах за проблем. Не заради друго ама ми притиска клепачите на очите. Разбирасе не ми пречи физически, но просто е гадно, че ме прави да излгеждам по-уморен. Абе неприятно си е...не е болка за умиране ама е кофти като го знаеш, че нетреа да е така.

slim__shadygirl
10-01-2008, 13:17
Е, то може да си е и ген тогава :)

sScream
10-01-2008, 13:22
Много вероятно ...даже по скоро е ген защото аз не съм пълен...даже съм много клиоштав :) Но се пак както се изрази някой по-горе имам увиснали клепачи хаха Ужасно звучи :)

krisiiiiito
10-01-2008, 15:33
с никакви кремове няма да стане брато 8-)
ако искаш решение .. най-добре отиди на лекар
както казаха това се нариче увиснали клепачи и не се оправя при никакъв друг начин освен с операция :booooomb:

Undying
10-01-2008, 16:43
И аз ще повторя мнението,че това освен с оперативна намеса,едва ли ще можеш да го направиш.В случая до колкото разбирам кожата просто е увиснала,това не е мазнина или нещо от сорта,просто на това място кожата ти е по-отпусната.

bonbonkata011
10-01-2008, 17:37
Незнам как да помогна. :o Както казаха преди мен с мазила едва ли ще стане :? Опитай като се намажеш с желтъка на едно яйце белким се стегне малко :shock: :shock: :shock: :-D :D :-o 8)