PDA

View Full Version : Болки в очите! Моля помотнете!



anonimencho
10-01-2008, 13:22
Здравейте! Значи, от една седмица имам силни и непостоянни болки в очите. Болката от време на време е непоносима понякога намаля или прехвърча от едното око в другото. Най-често се появява когато съм средоточена в нещо с очите като например чета, пиша, в училище когато гледам дъската, когато съм пред компютъра или пред телевизора. Преди да започнат болките в очите имах главоболие. А сега глава ме боли по малко а очите повече. Чесно да си кажа мразя спорта, не излизам на вънка най-много 4 пъти месечно, предпочитам разходките в интернет.

Нека всички читатели да ми помогнат като ми кажат какво може да е?....В момента съм много объркана и притеснена :( Благодаря ви предварително!

П.П: Момиче на 13 години съм! 8-)

skaty
10-01-2008, 14:07
Мии пробвай да не стоиш толкова пред компютъра,а да излизаш малко повече навънка :(

Magi4eska_Kiss
10-01-2008, 14:14
Здравейте! Значи, от една седмица имам силни и непостоянни болки в очите. Болката от време на време е непоносима понякога намаля или прехвърча от едното око в другото. Най-често се появява когато съм средоточена в нещо с очите като например чета, пиша, в училище когато гледам дъската, когато съм пред компютъра или пред телевизора. Преди да започнат болките в очите имах главоболие. А сега глава ме боли по малко а очите повече. Чесно да си кажа мразя спорта, не излизам на вънка най-много 4 пъти месечно, предпочитам разходките в интернет.

Нека всички читатели да ми помогнат като ми кажат какво може да е?....В момента съм много объркана и притеснена :( Благодаря ви предварително!

П.П: Момиче на 13 години съм! 8-)
Това все едно аз съм го писала.

anonimencho
10-01-2008, 15:06
Здравейте! Значи, от една седмица имам силни и непостоянни болки в очите. Болката от време на време е непоносима понякога намаля или прехвърча от едното око в другото. Най-често се появява когато съм средоточена в нещо с очите като например чета, пиша, в училище когато гледам дъската, когато съм пред компютъра или пред телевизора. Преди да започнат болките в очите имах главоболие. А сега глава ме боли по малко а очите повече. Чесно да си кажа мразя спорта, не излизам на вънка най-много 4 пъти месечно, предпочитам разходките в интернет.

Нека всички читатели да ми помогнат като ми кажат какво може да е?....В момента съм много объркана и притеснена :( Благодаря ви предварително!

П.П: Момиче на 13 години съм! 8-)
Това все едно аз съм го писала.


Много е гадно нали? :(

gorska
10-01-2008, 19:54
Според мен започваш да натрупваш диоптри. Отиди на очен лекар да те прегледа, най-вероятно това е причината. Аз бях така преди да установя, че имам проблем с очите ( а и астигматизъм) И все още, след като имам предписани очила, като не ги нося ме наболява главата и очите, така да се каже.

П.П. бях някъде на твойта възраст, а може и по-малка. абе на 12 :-o А компютъра е основната причина, драга за този ти проблем. Може и да е наследствено, де (при мен е) а има и други причини, сигурна съм :D

anonimencho
10-02-2008, 14:38
Според мен започваш да натрупваш диоптри. Отиди на очен лекар да те прегледа, най-вероятно това е причината. Аз бях така преди да установя, че имам проблем с очите ( а и астигматизъм) И все още, след като имам предписани очила, като не ги нося ме наболява главата и очите, така да се каже.

П.П. бях някъде на твойта възраст, а може и по-малка. абе на 12 :-o А компютъра е основната причина, драга за този ти проблем. Може и да е наследствено, де (при мен е) а има и други причини, сигурна съм :D

Благодаря ти много! :)

anonimencho
10-03-2008, 14:34
Отидох на очен лекар и ми изписаха очила с много малък диоптер 0,5 8-) Те тези очила са специални за компютър и имат предпазен слой за очита да не ми вреди компютъра също са и за четене писане в учлище :D

Iv4eTy
10-04-2008, 12:09
За тая работа си лекари, иди при личния си да ти даде направление за очен и върви докато не е станало късно.

pOleNcEtOy
10-13-2008, 18:16
За тая работа си лекари, иди при личния си да ти даде направление за очен и върви докато не е станало късно.

Ма и ти са сети кат та заболяха нали хах базик.Ем по темата ако не отидеш може и по зле да стане

Jo_Ni_To
10-14-2008, 22:55
И аз съм така,но моето не е болка,а по скоро щипене и парене! Имам и главоболие и понеже съм бая висока в даскало ме слагат винаги към полседните чинове и почти не вижам дъската..По начало обичам до обикалям центара(до да беше само той де :D :D 8-) )с приятелки да излизам и т.н. да се кажи че вися по ЦЯЯЛ ден на Компа не ама..

anonimencho
10-25-2008, 16:20
И аз съм така,но моето не е болка,а по скоро щипене и парене! Имам и главоболие и понеже съм бая висока в даскало ме слагат винаги към полседните чинове и почти не вижам дъската..По начало обичам до обикалям центара(до да беше само той де :D :D 8-) )с приятелки да излизам и т.н. да се кажи че вися по ЦЯЯЛ ден на Компа не ама..

Абе бегай на очен недей чака ще ти сложат цайси най-вероятно също като мен! :)

AnnitoOo
11-06-2008, 15:54
sorry 4e pisha na english ! :( sega po temata to ne e zaduljitelno da si s o4ila moji i leshti ama te sa za hora koito hosqt postoqnno "o4ila" ... ami to i az bqx doly gore taka ama men samo me boleshe glava i otidoh na o4en i vednaga razbrahme problema - DIOPTRITE estestveno . izpisa mi tam kakvoto trqbvashe i sega predi da sedna na kompa vednaga o4ilata to mi stana ve4e i navik de :D

angelkata_dqvolkata
11-06-2008, 19:07
Здравейте! Значи, от една седмица имам силни и непостоянни болки в очите. Болката от време на време е непоносима понякога намаля или прехвърча от едното око в другото. Най-често се появява когато съм средоточена в нещо с очите като например чета, пиша, в училище когато гледам дъската, когато съм пред компютъра или пред телевизора. Преди да започнат болките в очите имах главоболие. А сега глава ме боли по малко а очите повече. Чесно да си кажа мразя спорта, не излизам на вънка най-много 4 пъти месечно, предпочитам разходките в интернет.

Нека всички читатели да ми помогнат като ми кажат какво може да е?....В момента съм много объркана и притеснена :( Благодаря ви предварително!

П.П: Момиче на 13 години съм! 8-)
Това все едно аз съм го писала.

+123456789........

MoRsKa_nimfa
11-06-2008, 19:15
това е защото имаш късогледство.Имах същия проблем. Може и астигматизъм.Отивай на лекар преди да е станало по сериозно и да ти тупнат голям диоптър.И не се надявай да спре да те боли докато не сложиш очила. И аз се опитах ноо....не ми мина номера. И сега още като седна пред компа без очила ми се събира една болка м/у очите и едвам гледам.И се уморявам от такава силна изк. светлина! действай :-|