PDA

View Full Version : Въпрос към момчетата



katito6493
10-01-2008, 14:20
Момчета, предпочитате ли момичетата да правят първата крачка?

mozyk
10-01-2008, 14:24
ДА, НЕ ВИНАГИ НО И ВИЕ ТРЯБВА ДА ГО ПРАВИТЕ, НЕ САМО НИЕ.

housy
10-01-2008, 14:24
ДА, НЕ ВИНАГИ НО И ВИЕ ТРЯБВА ДА ГО ПРАВИТЕ, НЕ САМО НИЕ.

FlipY
10-01-2008, 14:25
aз ли4но да...ако може дори 2-ра 3-та :( не знам някфо много ми е странно да ме карат да правя 1-вата кра4ка...днеска някфа девоика идва да се запознаем а аз.... :? не знам....

FootballManager
10-01-2008, 14:53
housy:
мозък написа:
ДА, НЕ ВИНАГИ НО И ВИЕ ТРЯБВА ДА ГО ПРАВИТЕ, НЕ САМО НИЕ.
+1

metallica1
10-01-2008, 15:21
vie ste na hod :P :P :)

Bellatrix
10-01-2008, 15:25
Аз съм момиче, ама съм останала с впечатлението, че вече много рядко момчетата правят някаква сериозна първа крачка. Май ухажването отиде някъде в 15 век :D Не че има лошо де 8-) Все пак не може само да си висим и да чакаме и да ги оставим да се трепят, нали? Иначе са твърде преебани :D

asasfdf
10-01-2008, 15:45
просто да се усеща някакъв интерес, по-продължителен поглед и това би трябвало да е достатъчно..

lyfche
10-01-2008, 16:08
vie ste na hod :P :P :)
xyax :lol:

Neftochimic
10-01-2008, 16:18
ДА, НЕ ВИНАГИ НО И ВИЕ ТРЯБВА ДА ГО ПРАВИТЕ, НЕ САМО НИЕ.
мхм :)

ifcata
10-01-2008, 16:35
И аз съм на мнение че е по лесно момичето да прави първата крачка не че момчетата неможем де ама някак си така разбираш че и момичето испитва някакви чувства кум теб и се отпускаш някак си ;)

slun4ice_90
10-01-2008, 16:42
И аз съм на мнение че е по лесно момичето да прави първата крачка не че момчетата неможем де ама някак си така разбираш че и момичето испитва някакви чувства кум теб и се отпускаш някак си ;) Аз пък не съм на това мнение....Не се ли замисляте,че има момичета,които са срамежливи.Е,как пък те да направят първата крачка??... :-o Аз не бих я направила крачката, дори момчето да ми е адски симпатично... :-P

mmm_sweet
10-01-2008, 17:54
az puk 4akam mom4eto da napravi purvata kra4ka :oops: Ako ne go napravi prosto se razminavame... [-( I taka dokato nqkoi ne me zagovori nakraq :D

Gosh
10-01-2008, 18:18
Винаги съм си мислел че ще ми е доста по-лесно ако момичетата правят първата крачка.. :x Дааа обаче когато това започна да се случва (от време на време) ми изглеждаше адски странно и неестествено. :D Не зная, май е най-добре след като харесаш някого да го заговориш независимо от пола :D

fre3styl3
10-01-2008, 18:29
И аз чакам момчето..
Еми ние сме момичета ебаси, нежни,крехки създания.. :oops: :P
Кво да отидем при "принца на мечтите" и да му кажем "Как сииии?" в стил Джоуи :razz: Да, ама не! Момчетата трябва да правят първата крачка!
Аз моя идиот го чакам цяла вечност, ама кво да направя.. Не ми харесва никой друг и тва е, кандидати има- желание никакво. Чакам си го моя "принц" и така.. А пък той е такава надувка, само като го видя иии.. полудявам ебаси сладура :oops: Всъщност и на мен ми казват, че съм била надувка, ама няма такова нещо.. :oops: Лика прилика сме си с Него... Ще си го чакам и тва е, докато не направи Той първата крачка! Ще видим кой е по-големият инат най-накрая.. :P
Та така, МОМЧЕТАТА трябва да правят първата крачка и да не си въобразяват никакви други глупости! 8)

MaMkaMy
10-01-2008, 21:00
Коет кат дое ;) мъжко-женско няма значение.

SiegHeil
10-01-2008, 22:33
По лесно е, но всичко лесно омръзва бързо ;)
Хубаво е понякога, а не абсолютно винаги да сме първите ние..

Lacey_66
10-02-2008, 11:59
И аз съм на мнение че е по лесно момичето да прави първата крачка не че момчетата неможем де ама някак си така разбираш че и момичето испитва някакви чувства кум теб и се отпускаш някак си ;) Аз пък не съм на това мнение....Не се ли замисляте,че има момичета,които са срамежливи.Е,как пък те да направят първата крачка??... :-o Аз не бих я направила крачката, дори момчето да ми е адски симпатично... :-P

+1 :oops: и аз не бих е напраила :shock: :-o :lol: :lol: :lol: срама е по голям и от мен :lol: :lol: :lol: :lol:

Lekov
10-02-2008, 13:12
И аз съм на мнение че е по лесно момичето да прави първата крачка не че момчетата неможем де ама някак си така разбираш че и момичето испитва някакви чувства кум теб и се отпускаш някак си ;) Аз пък не съм на това мнение....Не се ли замисляте,че има момичета,които са срамежливи.Е,как пък те да направят първата крачка??... :-o Аз не бих я направила крачката, дори момчето да ми е адски симпатично... :-P ако момичето е срамежливо не е нужно да прави първата крачка а само да покаже по някакъв начин на момчето че го харесва

crazy_style
10-02-2008, 13:12
zavisi za kakva kra4ka stava vupros.. ako e ne6ty po-seriozno.. smisul celuvka.. ili ne6ty takova.. ne bih q napravila, ako mom4eto iska toi 6te go napravi.... ama ako e za zapoznavane... nqma nikav problem.. daje neska vikam na eno mom4e, moje li da se zapoznaem, toi me gleda , gleda.... i nakraq kaza 4e se poznavame, az go pitah ot kade.. ama nemojah da razbera 6tot izbqga nanqkade :D:D:D ... ujasna sum ama, iskah da se zapoznaem, ne 4e da se zaribqam s nego

Niakoitam
10-02-2008, 14:03
Няма лошо.Даже е и готино момичето да прави първата крачка.На мен ми харесва.Все пак момчетата се водиме ловците,ама и момичетата изобщо не е лошо да правят първата крачка.Това че момчето е задължено мисля че е малко остаряло вече пък и в крайна сметка и да действа ако момичето не си го е харесало преди това все тая. :)



И аз съм на мнение че е по лесно момичето да прави първата крачка не че момчетата неможем де ама някак си така разбираш че и момичето испитва някакви чувства кум теб и се отпускаш някак си ;) Аз пък не съм на това мнение....Не се ли замисляте,че има момичета,които са срамежливи.Е,как пък те да направят първата крачка??... :-o Аз не бих я направила крачката, дори момчето да ми е адски симпатично... :-P

slun4ice_90,а какво правим ако и момчето е срамежливо или пък момчето е срамежливо,а момичето е отракано. :-D

soul1199
10-02-2008, 14:12
ae mom4etata trqa praqt purvata kra4ka,makar,4e obiknovenno az zimam ne6ata v moi ruce,te dokato se setqt :?

Gosh
10-02-2008, 14:37
ууу .. За да ви обърнат внимание, заговаряйте първи! :]

samoubiika
10-02-2008, 14:55
Винаги съм си мислел че ще ми е доста по-лесно ако момичетата правят първата крачка.. :x Дааа обаче когато това започна да се случва (от време на време) ми изглеждаше адски странно и неестествено. :D Не зная, май е най-добре след като харесаш някого да го заговориш независимо от пола :D

хъх ;д;д имаше такава случка ;д момчето лепеше кадастрони и блокови листи със скайпа си по прозорците си,само и само да му пишем 8-)
ако примерно не се познават и момичето отива да се запознава с него...това е ебати ташака ;д някфа контузна ситуация,тряа много да е отракана тая ;д аз лично съм срамежлива и немога да отида и да се запозная с някой ей така...без да ми е показал,че би искал или нешо ткфоз...в смисъл...най-добре си е когато момчетата правят тази крачка...всичко да правят жените,а какво прай мъжката аудитория-нищо!я се вземете в ръце! 8-)

slun4ice_90
10-02-2008, 15:32
Няма лошо.Даже е и готино момичето да прави първата крачка.На мен ми харесва.Все пак момчетата се водиме ловците,ама и момичетата изобщо не е лошо да правят първата крачка.Това че момчето е задължено мисля че е малко остаряло вече пък и в крайна сметка и да действа ако момичето не си го е харесало преди това все тая. :)



И аз съм на мнение че е по лесно момичето да прави първата крачка не че момчетата неможем де ама някак си така разбираш че и момичето испитва някакви чувства кум теб и се отпускаш някак си ;) Аз пък не съм на това мнение....Не се ли замисляте,че има момичета,които са срамежливи.Е,как пък те да направят първата крачка??... :-o Аз не бих я направила крачката, дори момчето да ми е адски симпатично... :-P

slun4ice_90,а какво правим ако и момчето е срамежливо или пък момчето е срамежливо,а момичето е отракано. :-D Ами,който е по-смел така да се каже да направи първата крачка хах.Иначе няма как... :-P Когато момичето е по-отракано тя да я направи,когато пък е обратното момчето...Колкото и да е срамежливо... :D

Niakoitam
10-02-2008, 15:38
Няма лошо.Даже е и готино момичето да прави първата крачка.На мен ми харесва.Все пак момчетата се водиме ловците,ама и момичетата изобщо не е лошо да правят първата крачка.Това че момчето е задължено мисля че е малко остаряло вече пък и в крайна сметка и да действа ако момичето не си го е харесало преди това все тая. :)



И аз съм на мнение че е по лесно момичето да прави първата крачка не че момчетата неможем де ама някак си така разбираш че и момичето испитва някакви чувства кум теб и се отпускаш някак си ;) Аз пък не съм на това мнение....Не се ли замисляте,че има момичета,които са срамежливи.Е,как пък те да направят първата крачка??... :-o Аз не бих я направила крачката, дори момчето да ми е адски симпатично... :-P

slun4ice_90,а какво правим ако и момчето е срамежливо или пък момчето е срамежливо,а момичето е отракано. :-D Ами,който е по-смел така да се каже да направи първата крачка хах.Иначе няма как... :-P Когато момичето е по-отракано тя да я направи,когато пък е обратното момчето...Колкото и да е срамежливо... :D

Значи ако и двамата са срамежливи кой от където е. :D :D :P

slun4ice_90
10-02-2008, 15:45
Няма лошо.Даже е и готино момичето да прави първата крачка.На мен ми харесва.Все пак момчетата се водиме ловците,ама и момичетата изобщо не е лошо да правят първата крачка.Това че момчето е задължено мисля че е малко остаряло вече пък и в крайна сметка и да действа ако момичето не си го е харесало преди това все тая. :)



И аз съм на мнение че е по лесно момичето да прави първата крачка не че момчетата неможем де ама някак си така разбираш че и момичето испитва някакви чувства кум теб и се отпускаш някак си ;) Аз пък не съм на това мнение....Не се ли замисляте,че има момичета,които са срамежливи.Е,как пък те да направят първата крачка??... :-o Аз не бих я направила крачката, дори момчето да ми е адски симпатично... :-P

slun4ice_90,а какво правим ако и момчето е срамежливо или пък момчето е срамежливо,а момичето е отракано. :-D Ами,който е по-смел така да се каже да направи първата крачка хах.Иначе няма как... :-P Когато момичето е по-отракано тя да я направи,когато пък е обратното момчето...Колкото и да е срамежливо... :D

Значи ако и двамата са срамежливи кой от където е. :D :D :P Нещо такова.. :-D Доста по-трудно става,ако и двамата са срамежливи... :-o

FeNuT
10-02-2008, 16:18
еми кво като сме момчета само ние ли ще правим първата крачка айде стига вие също можете да я направите...

BaiToq
10-02-2008, 17:05
Момчета, предпочитате ли момичетата да правят първата крачка?
Обичам като ме види
и да се съблече и да я почвам.

FunkyFresh
10-02-2008, 17:14
Еми ние сме момичета ебаси, нежни,крехки създания.. :oops: :P
:razz: колко нежно казано.. 8-)

Whyniser
10-02-2008, 18:56
Все още не е имало случай запознанство от страна и на двата индивида да се прояви бяс.Тъй че действай.Бъди различен/на . Не чакай,че можеш да осъзнаеш колко изпускаш.И накрая както аз казвам "Любопитсвото ще те "убие" " :)

MaMkaMy
10-03-2008, 22:12
аз провокирам момичето да се запознае с мен :) може би това е 1-вата крачка :)

Dekameron
10-03-2008, 22:45
Момичето с което се харесвахме се запознахме официално към средата на нашето "приятелство" :)
Искам да кажа, че не всичко в това да направиш "първата крачка", в това да отвлечеш погледа на някой към себе си, а в това как да го задържиш по-дълго... а защо не до сетни старини хехе. :smt007