PDA

View Full Version : Какво става с мен???



mmm_sweet
10-01-2008, 15:11
Iskam da vi spodelq ne6to-predi na4aloto na tazi u4ebnata godina se premestih da jiveq v Sofia(az sum si sofianka de,no poneje roditelite mi se razdeliha i trqbva6e da otidem za 4 godini v edin dr grad)Tam TO4NO poslednite dni se vlubih v mom4eto,koeto mi be6e ot klasa.Taka...taka...ima6e edna no6t kogato se celunahme i se bqhme gu6tnali pred tqh,no samo tova be6e.Razbrah poslanieto-toi ne iska ni6to pove4e.KOgato otidoh na edin lager,v koito i toi su6to be6e,mom4eto se natiska6e s dr momi4e i to pred men v edna diskoteka.Dobre,plakah malko,mina mi i re6ih da produlja napred i ne iskah pove4e da go vidq.NO sega tiq sedmici edno mom4e me zagovori.Haresva mi mom4eto,no izvednuj se setih za Sa6o(taka se kazva6e mom4eto ot dr grad).Prsoto prez cqloto vreme,dokato si govorehme,si misleh za Sa6o.Ne moga i sega da go iztrugna ot glavata si. :cry: Vikat me priqteli da hodim po kuponi i da se zapoznaem s gotini mom4eta,no az ne iskam.Imam 4uvstvoto,4e imam vruzka sus Sa6o,a vsu6tnost nqmam.Dori go namrazih.No.....nz...kakvo stava??? :-k Za6to stava taka?

Bellatrix
10-01-2008, 15:17
Може би се страхуваш да не те наранят пак? Остави го Сашо, той явно идея си няма какво иска и явно е много подъл кретен, щом пред теб се натиска с други моми4ета като знае, че имаш чувства към него. Предполагам, че просто другото момче ти е навяло спомени за Сашо и за това си се замислила за него... Съсредоточи се върху новия пич и не мисли за миналото...
Иначе знам за какво говориш и е съвсем нормално. И аз съм имала такива deja vu за бившите ми особено, ако раната от тях е била прясна...

BaiToq
10-01-2008, 16:43
Де да знам...

Harum_Scarum
10-01-2008, 16:47
Де да знам...


:D :D :D :D :D Пхахаха определено и помогна мнооого :D :D

sasha_90
10-01-2008, 17:28
Колкото и трудно да ти е,трябва да продължиш напред.

ImmortalForever
10-01-2008, 17:32
Tam TO4NO poslednite dni se vlubih v mom4eto,koeto mi be6e ot klasa.



Как се влюбвате за ебати краткото време е :razz: ? :lol: 8-)

fc
10-01-2008, 17:35
Tam TO4NO poslednite dni se vlubih v mom4eto,koeto mi be6e ot klasa.



Как се влюбвате за ебати краткото време е :razz: ? :lol: 8-)
Е как бе , "любов от пръв поглед"...

jema
10-01-2008, 17:40
за авторката на темата-преди всичко не изпадай в състояние,в което си мислиш,че не можеш да си го махнеш от главата това момче.можеш.според мен ти липсва воля,която всеки с малко повече усилие,би могъл да прояви и да му помогне във всяка ситуация.проблемът ти е често срещан у младите хора.съветът ми е да продължиш напред.както виждаш,той е ,явно ти не си и още обръщаш прекалено много внимание към миналото,а не осъзнаваш,че пропускаш настоящето,което,може би,ти предлага една доста по-добра алтернатива.

mmm_sweet
10-01-2008, 17:43
Tam TO4NO poslednite dni se vlubih v mom4eto,koeto mi be6e ot klasa.



Как се влюбвате за ебати краткото време е :razz: ? :lol: 8-)

4 godini malko li sa?

soul1199
10-01-2008, 17:56
[quote="Bellatrix"]Може би се страхуваш да не те наранят пак? Остави го Сашо, той явно идея си няма какво иска и явно е много подъл кретен, щом пред теб се натиска с други моми4ета като знае, че имаш чувства към него. Предполагам, че просто другото момче ти е навяло спомени за Сашо и за това си се замислила за него... Съсредоточи се върху новия пич и не мисли за миналото...
quote]+++1

BringYourOwnBeer
10-01-2008, 20:31
аве зае*и го тоя Сашо. Move ON
Nedei budi revla za shtqlo i neshtqlo.
JUST CHILL

Whyniser
10-01-2008, 20:42
Щом е адаш как нема ти земе акъла :grin: . Ние сме такива 8-) . Продължаваш напред.Скачаш с бънджи от мост спестява ти пари за психотерапия.И отиваш на купон кефиш се. Запознаваш се с пичове и си гледаш кефа бе . Само нерви и болка с тази "любов".

PeopleAlwaysLeave
10-01-2008, 23:42
Tam TO4NO poslednite dni se vlubih v mom4eto,koeto mi be6e ot klasa.



Как се влюбвате за ебати краткото време е :razz: ? :lol: 8-)

И аз това се чудя :shock: Братче, аз за една година с кви ли не момчета се запознах и не успях да се влюбя, те повече за броени дни го правят. Понякога имам чувството, че съм дефектна :D

Иначе по темата - авторке, страх те е от повторно нараняване. Или пък този Сашо ти е бил така как да го кажа - пъравата по-сериозна тръпка. Съсредоточи се върху новото момче и не мисли за Сашо - той е в миналото. :)

HONDA
10-02-2008, 20:15
Аз пък мисля, че ти сама си го набиваш в главата. Ако искаш да спреш да мислиш за него, значи ще успееш. Но явно ти не искаш...

ForeverYour
10-03-2008, 08:01
Може би се страхуваш да не те наранят пак? Остави го Сашо, той явно идея си няма какво иска и явно е много подъл кретен, щом пред теб се натиска с други моми4ета като знае, че имаш чувства към него. Предполагам, че просто другото момче ти е навяло спомени за Сашо и за това си се замислила за него... Съсредоточи се върху новия пич и не мисли за миналото...

+1

mynichka
10-03-2008, 08:38
стига ...има хиляди момчета ..няма сега да се отчайваш заради Сашо

B.O.OM..
10-03-2008, 08:54
не ми се чете майна ...мн дълго...

B.O.OM..
10-03-2008, 09:12
не ми се чете майна ...мн дълго...


и кво ? в течение на нещата ли ме държиш с тоя пост.еби си маиката царвул :x

проблем ли имаш малчо?

B.O.OM..
10-03-2008, 09:14
1. пък съм момиче
2.пък и си спамя където си искам... :P :P :P :P така че ти си еби майката...лапенце...

B.O.OM..
10-07-2008, 14:59
1. пък съм момиче

бъркам се с друг юзер

:)

snejana67
10-07-2008, 15:49
:-o :-o продължаваи напред без да се обръщаш назад