PDA

View Full Version : Нещо малко по английски



Karin_Vall_Gabbriel
10-01-2008, 15:35
Здравейте сладури! Имам нужда от вашата помощ! Трябва да напиша за своята любима певица или група...какво харесвам в тях,защо са ми любими и малко информацийка. Аз искам да пиша за Риана. Много бих искала да се представя мн добре пред новата г-жа. Моля да ми помогнете!!! Мерси ааадски много!

sexa_na_kompleksa
10-01-2008, 15:50
Напиши го на български и може някой да ти го преведе, недей да чакаш на готово. ;)

mishenceto92
10-01-2008, 17:08
Е хубаво де кажи какво искаш да пишеш за нея и ще ти го напишем ... :?

Karin_Vall_Gabbriel
10-01-2008, 17:24
Моята любима певица е Риана.Тя е родена в Барбадос.
Аз съм нейна голяма почитателка още от самото начало на кариерата ѝ през 2005.Хасесва ми,защото освен певица,тя работи и като актриса.Нейния тотален хит Umbrella я изпраща на върха на всички класации по целия свят.
Риана като малка е ходела в местното училище и там заедно с три нейни съученички основават музикално трио.
Една от най-големите ми мечти е да се запозная с нея.Тя е моят идол. Много е красива,умна и талантлива. Постигнала е много за човек на нейната възраст.

mishenceto92
10-01-2008, 17:38
My favorite singer is Rihanna. She was born in Barbados. I have been big her big fan since she started her career in 2005. I like her because she works as an singer and as a actress. Нейния тотален хит Umbrella я изпраща на върха на всички класации по целия свят. When she was a kid she was going in the local school and with three classmates of her together established a trio. One of my biggest dreams is to meet her. She is my idol. She is beautiful, smart and talented. She got a lot for a girl on her age.

jema
10-01-2008, 17:46
as a singer
as an actress

mishenceto92
10-01-2008, 18:08
as a singer
as an actress

aaa да мерси за поправката :)

Karin_Vall_Gabbriel
10-01-2008, 18:47
много благодаря! страшно много!! :grin: