PDA

View Full Version : Историята ми...



sexita
10-01-2008, 15:50
Един скучен ден преди 2-3 седмици стоях в работата си и взимах поръчките на колите от McDrive.
Мина сива CLK с 4-ма чужденци,които говореха български смешно...и аз както със всичи чужденци,започнах сама да им се подигравам скрито...и се заговорихме...когато задното стъкло се отвори и там видях едно момче...четеше табелката с името ми на ризата..."Лили...сте запомня това" каза той...
аз се усмихнах...но адски се загледах в самото му лице...аз не знам дали има нещо такова като ония искрички дето хората описват и...влюбване от пръв поглед...но тогава сякаш се случи нещо...
Той ме гледаше...аз го гледах...и нищо друго не ме интересуваше...дори не чувах какво ми говорят приятелите му,които явно искаха да вземат поръчка...

След известно време се съвзех и започнах да маркирам нещата,но пак поглеждах към него...а той...той се усмихваше :) сладко...
много сладко :-)

Те пак започнаха да се шегуват с мен,питаха дали мога да им подаря една играчка от детското меню,но аз се засмях и казах,че неможе и все пак имах едни картончета,които се дават на децата и от тях се сгъват самолетчета...
Извадих едно от тях...и дадох на момчето,което ме гледаше все така изгарящо...
Той каза..."ооо...бугодаряя,аз днес имам рожден ден,мерции"
Засмях се на акцента му,честитих му и ги отпратих да си вземат отдавна готовата поръчка,защото зад колата им вече имаше опашка...

И пак...ми стана тъпо и скучно...взимах кола след кола и с нежелание говорих с хората...сякаш ми липсваше онова чувство което си замина заедно със сивата CLK...докато на прозореца не се появи пак същата кола...със същите момчета...и същото момче,което пак отвори прозореца и ми подаде едно сгънато самолетче...
Усмихнах се...взех го и те със същата бързина с която дойдоха,се изпариха от мен...
Гледах самолетчето и сама започнах да си се смея,че за какво ми е това...за спомен...от някого,който няма да видя никога повече...ами,не...не ми трябва,после го оставих на страна и взех следващата кола...когато я отпратих стана течение и самолетчето полетя към земята и падна в краката ми...взех го и тогава видях,че на обратната му страна пише...
"Tassos-0886******"
Ухааа...бързо го сложих в джоба си и си казах...това е съдба

Работния ми ден свърши към 10:30 вечерта.
Излезнах от ресторанта и тръгнах към трамвайната спирка,в подлеза бръкнах в джоба си и извадих самолетчето..."Tassos"...значи е грък...набрах номера...но после се отказах...
Седнах на спирката и започнах да пиша смс...
Написах,че сега се прибирам и попитах момчето за скайпа му...
Той веднага отговори и ми благодари,че съм му писала,и че скайп в Гърция няма,но ще си направи веднага щом е за мен...
И така..смс след смс си писахме,докато не се прибрах и не започнахме да си пишем в скайпа.
Прати ми снимки,ммм...
Спомних си защо така се почувствах...той бе невероятно красив...
http://i37.tinypic.com/29w3m08.jpg

Погледът му...излъчваше ужасен чар,а усмивката му...ме караше да се усмихвам и без повод...
Всяка вечер той ме чакаше да се прибера от работа за да си пишем...сутрин беше на лекции...учи дентална медицина тук.
Аз пък се прибирах от работа след 12 часа вечерта и като почнем да си пишем...ехеее...поне до 5 сутринта...
Идваше тайно и ме гледаше в работата ми,а аз после се ядосвах като ми каже вечерта,"аз идвах няколко пъти с колата да те гледам...",и му казвах да ми се обажда,но той все се оправдаваше,а го беше срам.
2 седмици си писахме в скайп...не се виждахме,защото всъщност си имах приятел,но усещах как все повече и повече се увличах по Анастасиос.
С приятелят ми нещата не вървяха,дори не се виждахме вече...и в Тасос виждах човек,който може да ми даде много повече отколкото някой друг...нищо че не го познавах...просто инстинкта ми го диктуваше...
И...реших да се видим....
Написах му и той се съгласи веднага...изчака ме пред ресторанта ми...видях познатата кола от далече и сърцето ми започна да подскача...
От прозореца ме гледаше той...и от там...не помня...


:lol:

Шегувам се...качих се в колата и той тръгна...
В началото само ме гледаше а аз се усмихвам,защото сигурно за пръв път ми се случи да ме хване срам...започна той.
"Искам само каза на теб,це не говоря добре бугарски"



Засмях се и му казах,че няма проблем и че го разбирам,а и бях свикнала...все пак и в скайп бъркаше думите и словореда и често си пишехме на английски,когато не можехме да се разберем.

"Искас ли ходим в къщи ми?" ме попита...
И аз..."ама какво ще правим у вас" :-D
"Амиии...ще пием кафе"
"но аз не пия кафе"
"Амиии...ще пием вода"


:D

Изобщо адски много ми е забавен,начинът по който говори...та на мен ми се струва супер сладко...а и е много свястно момче...
Уважава семейството си...има апартамент,който подрежда сам,пере,чисти и готви...амии...чудесен е... :-s

Виждахме се...всеки ден...страстно се желаехме,но сексът го оставихме настрана...
той казваше...
"Ако аз съм с теб,а ти си с друг мъж...и аз правя нещо с теб...значи аз не съм мъж"
Но вчера...сякаш и двамата не издържахме...и беше чудесно...не съжалявам...само знам какво искам вече...
Нещо което иска мен още повече...нещо което си заслужава...
Не знам има ли проблем с това,че съм българка,а той грък...не знам през какво ще минем...но аз искам да съм с него...повече от всичко!

lyfche
10-01-2008, 16:03
лелее адски яка история :grin: :shock: точно като в приказките :) само където проблемът е приятелят ти!



Много се смях на това ... "амиии ... ще пием кафе" ... "но аз не пия кафе" ... "ами ... ще пием вода" :D :lol: :razz:

gPa3HuTeJl
10-01-2008, 16:08
и в Тасос виждах човек,който може да ми даде много повече отколкото някой друг

Е естествено, нали кара CLK....

russianmafiaboss
10-01-2008, 16:09
ясно, това е мемуари
но не е зле :)

slun4ice_90
10-01-2008, 16:09
:shock: Уникален сладур е, мале.... :shock: Давай смело с него, пък,каквото става ще става.Не го изпускай ей.Историята е много красива.И сега какво става ходите ли?Как се развиват нещата? :) :-P

sexita
10-01-2008, 16:12
лелее адски яка история :grin: :shock: точно като в приказките :) само където проблемът е приятелят ти!



Много се смях на това ... "амиии ... ще пием кафе" ... "но аз не пия кафе" ... "ами ... ще пием вода" :D :lol: :razz:

хиихих...амиии...проблем за сега няма...ние сме една нова двойка,която тепърва започва своя път...
А за водата....хаха...и аз се смях...
После ми донесе една чаша и каза...
"това е гръцка вода. Донесъл съм си много,защото е по-специална,а българската е сладка и не мога да я пия"

Я па ти...? викам си аз...отпих от чашата...грънци... :D Вода като вода :razz:

Но той твърди,че има разлика...е може би нашата минерална е по-друга,ама...си е вода

plmn
10-01-2008, 16:16
Не го изпускай, има clk. :-D

sexita
10-01-2008, 16:18
и в Тасос виждах човек,който може да ми даде много повече отколкото някой друг

Е естествено, нали кара CLK....

голям си дразнител :D
Не е за колата,ама не се оплаквам...
Пич с кола си е екстра. Само,че много се надпреварва по светофарите... :D


:shock: Уникален сладур е, мале.... :shock: Давай смело с него, пък,каквото става ще става.Не го изпускай ей.Историята е много красива.И сега какво става ходите ли?Как се развиват нещата? :) :-P
Ами...ходим си...да...и постоянно ми казва,че е много щастлив,а и аз също,но...сега трябва да кажа това на Ивчо :(

crazyhair
10-01-2008, 16:24
super istoriq nakadrima ne go izpuskai :D

slun4ice_90
10-01-2008, 16:25
и в Тасос виждах човек,който може да ми даде много повече отколкото някой друг

Е естествено, нали кара CLK....

голям си дразнител :D
Не е за колата,ама не се оплаквам...
Пич с кола си е екстра. Само,че много се надпреварва по светофарите... :D


:shock: Уникален сладур е, мале.... :shock: Давай смело с него, пък,каквото става ще става.Не го изпускай ей.Историята е много красива.И сега какво става ходите ли?Как се развиват нещата? :) :-P
Ами...ходим си...да...и постоянно ми казва,че е много щастлив,а и аз също,но...сега трябва да кажа това на Ивчо :( Ами това вече е лошо,че си още с друг...Обичаш ли Иво? :-o

literbebe
10-01-2008, 16:25
мн сладка история,мн успех4ета :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

sexita
10-01-2008, 16:42
Ами това вече е лошо,че си още с друг...Обичаш ли Иво? :-o

еми...да...но....нищо не е както трябва...и това е причина да търся внимание в друг

slun4ice_90
10-01-2008, 16:45
Ами това вече е лошо,че си още с друг...Обичаш ли Иво? :-o

еми...да...но....нищо не е както трябва...и това е причина да търся внимание в друг Тогава мацка ти си знаеш какво да правиш...Жалко само,че може да нараниш Иво... :? :-o

sexita
10-01-2008, 16:53
Ами това вече е лошо,че си още с друг...Обичаш ли Иво? :-o

еми...да...но....нищо не е както трябва...и това е причина да търся внимание в друг Тогава мацка ти си знаеш какво да правиш...Жалко само,че може да нараниш Иво... :? :-o

той ми се обади последно...преди 2 седмици...
и в скайп постоянно седи инкогнито...какво жалко...
не съм вярвала,че е такъв човек...
може да го обичам,но не съм глупава

sasha_90
10-01-2008, 17:09
Никой не може да ти заповяда дали да тръгнеш с него или пък не.Напротив,ти трябва да вземеш това решение.Ако ти харесва(както забелязах),първо трябва да прекъснеш отношенията си с Иво.

Harum_Scarum
10-01-2008, 17:16
Радвам се за теб,но няма нищо вечно :?

GbSy
10-01-2008, 17:24
Колко хубава история, много увлекателно си я написала.
Аз мисля, че трябва да останеш с Тасос. Както го описваш, е перфектният за теб. А Иво... Той очевидно не държи на теб. Послушай сърцето си, много е банално, но само то казва истината. Бъди щастлива, има много време пред теб. Дори да сгрешиш, всичко е попраивмо! :)

5StaR
10-01-2008, 18:47
ее sexita аз такива надежди хранех.. :D 8-) , е поне .. не му казвай "malaka" 8-)

ReBEELdE
10-01-2008, 18:51
ее sexita аз такива надежди хранех.. :D 8-) , е поне .. не му казвай "malaka" 8-)
:D :D :lol: :D

sScream
10-01-2008, 22:59
Като тръгнах да 4ета...непогледнах колко е дълга и нямаше да я прочета сиг :D Но наистина мн интересно преживяване. Супер ми изглежда момчето :) А аз си мислех, че абсолютно всички гърци са изруди 8-) 8-) А оня пич дето и ми е адаш...2 седмици...пфф ама ти си знаеш ;) Успех с момчето :P

PeopleAlwaysLeave
10-01-2008, 23:11
Историята ти е много яка - наистина се е получила като приказка :) Щом ти е хубаво с това момче по-добре прекрати отношенията си с Иво и си гледай щастието. В крайна сметка понякога трябва да мислим и за себе си не само за останалите... Пък и не знам как стоят нещата с Иво и отколко време сте заено, но след като 2 седмици не те е потърсил и не проявява желание да бъде с теб, явно тръпката вече е отминала и връзката ви се е изчерпала.

ANTIHUMAN
10-02-2008, 09:39
Един скучен ден преди 2-3 седмици стоях в работата си и взимах поръчките на колите от McDrive.
Мина сива CLK с 4-ма чужденци,които говореха български смешно...и аз както със всичи чужденци,започнах сама да им се подигравам скрито...и се заговорихме...когато задното стъкло се отвори и там видях едно момче...четеше табелката с името ми на ризата..."Лили...сте запомня това" каза той...
аз се усмихнах...но адски се загледах в самото му лице...аз не знам дали има нещо такова като ония искрички дето хората описват и...влюбване от пръв поглед...но тогава сякаш се случи нещо...
Той ме гледаше...аз го гледах...и нищо друго не ме интересуваше...дори не чувах какво ми говорят приятелите му,които явно искаха да вземат поръчка...

След известно време се съвзех и започнах да маркирам нещата,но пак поглеждах към него...а той...той се усмихваше :) сладко...
много сладко :-)

Те пак започнаха да се шегуват с мен,питаха дали мога да им подаря една играчка от детското меню,но аз се засмях и казах,че неможе и все пак имах едни картончета,които се дават на децата и от тях се сгъват самолетчета...
Извадих едно от тях...и дадох на момчето,което ме гледаше все така изгарящо...
Той каза..."ооо...бугодаряя,аз днес имам рожден ден,мерции"
Засмях се на акцента му,честитих му и ги отпратих да си вземат отдавна готовата поръчка,защото зад колата им вече имаше опашка...

И пак...ми стана тъпо и скучно...взимах кола след кола и с нежелание говорих с хората...сякаш ми липсваше онова чувство което си замина заедно със сивата CLK...докато на прозореца не се появи пак същата кола...със същите момчета...и същото момче,което пак отвори прозореца и ми подаде едно сгънато самолетче...
Усмихнах се...взех го и те със същата бързина с която дойдоха,се изпариха от мен...
Гледах самолетчето и сама започнах да си се смея,че за какво ми е това...за спомен...от някого,който няма да видя никога повече...ами,не...не ми трябва,после го оставих на страна и взех следващата кола...когато я отпратих стана течение и самолетчето полетя към земята и падна в краката ми...взех го и тогава видях,че на обратната му страна пише...
"Tassos-0886******"
Ухааа...бързо го сложих в джоба си и си казах...това е съдба

Работния ми ден свърши към 10:30 вечерта.
Излезнах от ресторанта и тръгнах към трамвайната спирка,в подлеза бръкнах в джоба си и извадих самолетчето..."Tassos"...значи е грък...набрах номера...но после се отказах...
Седнах на спирката и започнах да пиша смс...
Написах,че сега се прибирам и попитах момчето за скайпа му...
Той веднага отговори и ми благодари,че съм му писала,и че скайп в Гърция няма,но ще си направи веднага щом е за мен...
И така..смс след смс си писахме,докато не се прибрах и не започнахме да си пишем в скайпа.
Прати ми снимки,ммм...
Спомних си защо така се почувствах...той бе невероятно красив...
http://i37.tinypic.com/29w3m08.jpg

Погледът му...излъчваше ужасен чар,а усмивката му...ме караше да се усмихвам и без повод...
Всяка вечер той ме чакаше да се прибера от работа за да си пишем...сутрин беше на лекции...учи дентална медицина тук.
Аз пък се прибирах от работа след 12 часа вечерта и като почнем да си пишем...ехеее...поне до 5 сутринта...
Идваше тайно и ме гледаше в работата ми,а аз после се ядосвах като ми каже вечерта,"аз идвах няколко пъти с колата да те гледам...",и му казвах да ми се обажда,но той все се оправдаваше,а го беше срам.
2 седмици си писахме в скайп...не се виждахме,защото всъщност си имах приятел,но усещах как все повече и повече се увличах по Анастасиос.
С приятелят ми нещата не вървяха,дори не се виждахме вече...и в Тасос виждах човек,който може да ми даде много повече отколкото някой друг...нищо че не го познавах...просто инстинкта ми го диктуваше...
И...реших да се видим....
Написах му и той се съгласи веднага...изчака ме пред ресторанта ми...видях познатата кола от далече и сърцето ми започна да подскача...
От прозореца ме гледаше той...и от там...не помня...


:lol:

Шегувам се...качих се в колата и той тръгна...
В началото само ме гледаше а аз се усмихвам,защото сигурно за пръв път ми се случи да ме хване срам...започна той.
"Искам само каза на теб,це не говоря добре бугарски"



Засмях се и му казах,че няма проблем и че го разбирам,а и бях свикнала...все пак и в скайп бъркаше думите и словореда и често си пишехме на английски,когато не можехме да се разберем.

"Искас ли ходим в къщи ми?" ме попита...
И аз..."ама какво ще правим у вас" :-D
"Амиии...ще пием кафе"
"но аз не пия кафе"
"Амиии...ще пием вода"


:D

Изобщо адски много ми е забавен,начинът по който говори...та на мен ми се струва супер сладко...а и е много свястно момче...
Уважава семейството си...има апартамент,който подрежда сам,пере,чисти и готви...амии...чудесен е... :-s

Виждахме се...всеки ден...страстно се желаехме,но сексът го оставихме настрана...
той казваше...
"Ако аз съм с теб,а ти си с друг мъж...и аз правя нещо с теб...значи аз не съм мъж"
Но вчера...сякаш и двамата не издържахме...и беше чудесно...не съжалявам...само знам какво искам вече...
Нещо което иска мен още повече...нещо което си заслужава...
Не знам има ли проблем с това,че съм българка,а той грък...не знам през какво ще минем...но аз искам да съм с него...повече от всичко!

slun4ice_90
10-02-2008, 09:51
Ами това вече е лошо,че си още с друг...Обичаш ли Иво? :-o

еми...да...но....нищо не е както трябва...и това е причина да търся внимание в друг Тогава мацка ти си знаеш какво да правиш...Жалко само,че може да нараниш Иво... :? :-o

той ми се обади последно...преди 2 седмици...
и в скайп постоянно седи инкогнито...какво жалко...
не съм вярвала,че е такъв човек...
може да го обичам,но не съм глупава Тогава остани с Тасос.Бъдете щастливи. :-P :)

sexita
10-02-2008, 10:17
ее sexita аз такива надежди хранех.. :D 8-) , е поне .. не му казвай "malaka" 8-)
:D :D :lol: :D

ооо...да...това ми го каза какво означава...чикиджия,ако не се лъжа...
:D

slladkata
10-02-2008, 10:27
Аз имам една прителка която сащо като тебе се беше влубила обаче в сърбин.Отначало не се разбираха мн(имам реджид с езика),но след време свикнаха и сега си живеят саедно имат си 2 деца и са мн щастливи.Така че не трябва да те притеснява това че той е грък! :)

hgfh
10-02-2008, 11:30
историята е много хубава .. това със самолета най ми хареса
абе дано да се получат нещата между вас :)

mynichka
10-02-2008, 11:42
суперррр :grin:

sexita
10-03-2008, 11:38
http://www.zazz.bg/play:d21ce3e0

Сега си замина за Гърция и ще се върне чак в неделя...пфффф....липсва ми,баси :(

anonimka15
10-03-2008, 15:15
супеееееер много ти се кефя :grin: :grin: :grin:

tarataika
10-03-2008, 15:25
ее много слядурска история, оправи ми настроението, и момчето е голям сладур, изобщо не се замисляй, просто поговори с твоя сегашен "приятел" и си уреди сметките с него, без сканадали, явно е, че нещата не вървят, но съм сигурна, че ще ти е по-спокойно като си свободна да правиш каквото си искаш

nicolepcd
10-03-2008, 16:10
Не знам какво да те посъветвам, но знам, че ми беше много приятно, докато четях историята ти :grin:

Sisito941
10-03-2008, 17:13
амиии ... ще пием кафе но аз не пия кафе ами ... ще пием вода
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

sladur4etyYy
10-03-2008, 17:19
лелее къв е сладъъък :shock: благородно ти завиждам :D ae късмет с него ;]

cherinka
10-03-2008, 17:40
Леле..
искам и аз така :(

Whyniser
10-03-2008, 18:15
Леле..
искам и аз така :(
Чекай.Палим Бентлито и идваме компанията.Ще го говорим на развален български.И ще ти предложим черешов ликьор и наргиле с вкус на череша :D :razz:

darla
10-03-2008, 18:41
Abe,mila,bqh ostanala s vpe4atlenieto,4e ima6e nqkakuv seriozen priqtel?ili sum izostanala s informaciatq!

angelkata_dqvolkata
10-04-2008, 07:30
olele mnogo e qka istoriqta ti :) az sam na mnenie che trqbva da si s nego!!! iskrenno ti zavijdam :) dano ste shtastlivi :-) :-) :-) :-) :-)

eLsiTy
10-04-2008, 08:19
zaebavai toq Ivo li kaf e , tfa ti go kazvam 6toty 6ot samo ot 1 pogled s Tasos 4yvstvate tukava lubof zna4i e istinski a i toi emn krasif aidi yspexi :P :-)

Presley
10-04-2008, 10:25
Супер яка ти е историята.
Наистина ме эарадва.
И това е докаэателство эа твърдението ми,че хубавите неща стават най-неочаквано и точно това ги прави толкова яки. ;]
И на мен това лято ми се случи нещо много яко,от което имам велики спомени,ама нямаше Happy End. ;]
А,sexita,и аэ наскоро раэбрах,че имало любов от пръв поглед.

Wrathchild
10-04-2008, 12:47
Значи все пак с Иво не ви провървя. Нищо, дано с този всичко да е наред. Но внимавай, познавате се отскоро и можеш да паднеш от високо.

LofYou
10-04-2008, 13:19
Супер историика .. докато я четох аз се радвах а за теб не се и съмнявам ... Момчето изглежда голям сладур .. И ще се радвам ако нещата между вас продължат све така положително... Много любов от мен мацка :)

Native
10-04-2008, 14:39
Всички я урочасахте!
Пожелавам ти успех с избора и дано той бъде правилен. И въпреки всичко, запомни Иво с добро :) Запозната съм с историята ви и затова ти го казвам.

snejana67
10-04-2008, 14:58
:grin: :grin: успех

dobity
10-04-2008, 15:33
леле историята е точно като в приказките СТРАХОТНО Е :grin: :grin: :grin: =D> :twisted:

zaraaa
10-04-2008, 16:26
Давай смело напред!!! :grin: :grin: :grin: :grin:

soul1199
10-04-2008, 16:39
oh,kolko milo,kolko nejno :grin: napravo taq istoriq mn mi haresa :) :) stra6no gotina istoriq,a tozi e mn sladuk :) mn se radvam za vas,obi4aite se :-) i se podkrepqite :grin:

gPa3HuTeJl
10-04-2008, 17:01
и в Тасос виждах човек,който може да ми даде много повече отколкото някой друг

Е естествено, нали кара CLK....

голям си дразнител :D
Не е за колата,ама не се оплаквам...
Пич с кола си е екстра. Само,че много се надпреварва по светофарите... :D

Абе при мене ш'е ти е най - добре... е немам CLK... с Suzuki си перкам... ама п1к поне любов мо'е да ти отпусна малко 8-) 8-)

babity
10-04-2008, 19:22
Значи все пак с Иво не ви провървя. Нищо, дано с този всичко да е наред. Но внимавай, познавате се отскоро и можеш да паднеш от високо.

И аз т'ва си мисля. Моя приятелка си имаше разочарования с чужденци... внимателно! Те всичките са сладури, ама иначе... не е за разправяне.

BePoHuKa
10-05-2008, 04:50
лелее адски яка история :grin: :shock: точно като в приказките :) само където проблемът е приятелят ти!



Много се смях на това ... "амиии ... ще пием кафе" ... "но аз не пия кафе" ... "ами ... ще пием вода" :D :lol: :razz:
+1 тази история е направо вълшебна!!!

varnen4e
10-05-2008, 05:16
За първи път да прочета нещо толкова дълго с такъв интерес. Ами какво да ти кажа... И аз наскоро се бях влюбила много силно в един грък, но внимавай, защото колкото и да си мислиш, че той е различен това са хора, които когато нараняват не се съобразяват. Имай си едно на ум с него.

DeaD_SouL
10-05-2008, 07:03
istoriqta e adska prosto :) naistina neveroqtna :) iskam i az da spodelq che s men v momenta se sluchva sashtoto :) qvno novite vrazki sa na moda prez zimata :) :P :)

Jaffs
10-05-2008, 07:26
Малко са дългите истории, от които не се изприщвам докато ги чета. Тази беше една от тях. Успех с момчето, дано наистина се окаже този, за които го мислиш и да ти даде това, което не си получавала в предната връзка. :)

Но и това, което каза varnen4e за гърците е много вярно. Сестра ми имаше заигравка с един и накрая бая силно течаха поточетата от сълзи. С тях наистина трябва да се подхожда с едно на ум. Но да не ти разваляме кахъра, обичайте се, пък каквото стане. :)

sexita
10-15-2008, 11:21
Благодаря ви...всичко върви повече от добре...след 2 дена ще направим месец от атрактивното запознаване и... любовта ни от пръв поглед :D
Проблема е,че тогава той евентуално ще отиде в Гърция и няма да можем да си го отпразнуваме по нашенски 8)
Амааа...нищо...ще имаме много месеци заедно :-P

kPuCkA
10-15-2008, 13:15
Видях ти профила в друга тема, видях снимката с това момче, видях че пише "Заедно сме от 28 дена" и аха-аха да ти пиша ЛС, да полюбопитствам какво се е случило, каква е тази промяна и открих тази тема.Всички сме съпричастни със случващото се около теб и съм убедена, че всички сме с теб. Бих се радвала ако ми разкажеш каквостава с Иво. (:

Mr_Crowley
10-15-2008, 14:32
хехехе, от цялата история ми направи най-силно впечатление факта, че спряло едно CLK......да да, знаем, че съвсем случайно си си паднала по грък в CLK. То и в опел да беше щом е писано....ДА БЕ ДА!!!! Поредната меркантилна женска!!! :razz: :razz: :razz:

mickelangelo
10-15-2008, 15:44
Успех с пич-а :)

snejana67
10-15-2008, 15:54
8) опасна история 8)

sexita
10-15-2008, 17:16
ok ok...
Возила съм се в опели,хонди,бмв-та...и не знам защо но до сега гаджетата ми са били с хубави коли...дори по-хубави от неговата...но какво значение има...
Не разбираш ли...???
Не ме вълнува толкоз с кво ме кара.Имах гадже и със S-класа....и кво???
..колата си е негова,не моя...
Мога само да кажа,че Тасос е манияк на тема тунинг и гонки и това ми харесва,защото усещам че и аз се паля при бързи скорости...това е за колата...
Но да съм с него,защото кара CLK... да бе...
В работата ми има един мъж,който вече месец всеки ден идва и кара порше...всеки ден ме гледа и ми иска телефона,настоява...но какво...
Не е грозен и мога да излезна с него,но ме дразни това,че претендира с парите си... :-x Все едно ще му се вържа. 8)

DYNAMIC
10-15-2008, 20:35
Много увлекателна история.беше ми готино докато я четох.Успех с всичко :-P

gangstata
10-15-2008, 21:25
Мхм,тва ти е голямата любов предполагам..
Както и предната..,и по-предната..
Ехх,каква щастливка си..Някои хора не намират любвта цял живот,а ти я намираш зад всеки ъгъл..

hottie
10-16-2008, 08:33
Ооо гледам доста съм пропуснала :shock: Ами според мен така или инче с Ивчо вече всичко е отминало и заминало...и то отдавна. Така, че си гледай напред и се отдай на емоциите си.

sexita
10-16-2008, 09:10
Не ми е голямата любов :D
Но ако стане по-голяма от колкото е бил Ивчо,ще пиша :)

Re5peC7
10-16-2008, 09:34
Не го изпускай, има clk. :-D
+1 :lol: еххх Жени кво да ги прайш

SINDEL
10-16-2008, 14:10
Аз уж и аз бях в 4ас с историята с Ив4о, ама нещо съм изпуснала защо сте се разделяли и т.н. Няма да е лошо някой да ми го резюмира в 2-3 реда, 4е така не е яко ;)

marin4itu
10-16-2008, 15:59
Хей и аз много се радвам за теб! Ти си една от любимките ми в този форум! :-)

sexita
10-16-2008, 21:15
оки...ще разкажа...
След като се разделихме с Иво,заради Сашо с който "изневерих" той не искаше да ме вижда.
Но след месец настояване и разговори по телефона го навих да се пробваме пак...уви...на същия ден в който се видяхме се скарахме и той каза,че няма да стане нищо.
От тогава аз се разсърдих и не съм му звъняла...той се върна на морето.
Обаче след 3-4 дена и аз отидох на златни пясъци...
Там с Иво се видяхме...усетих го че има чувства...радваше се да ме види...иии се разбрахме да излезем и всичко щеше да е наред...но тъпата смотана съдба пак пренареди кубчетата и Иво незабавно беше изпратен в София без обяснение...
Аз останах на Златните иии...реших да започна работа там ... нещо като "нов живот"

Наживях се хубаво,работих в дискотека,всяка вечер купони и безсънни нощи...не се оплаквам от грешния си живот,но когато се прибрах в София след 3 месеца веднага сърчицето ми ме поведе пак към Ивчо.

Писахме се няколко смс-а лятото,но нищо повече....той пак започна да се дърпа от мен.
Когато се прибрах в София директно му се обадих,исках да се видим.
Казах му че го обичам и че много ми липсва...но той каза,че е по-добре да не се виждаме.Имал си приятелка и всичко му се било наредило,да не съм му разбивала живота пак...
Казах му,че знам че ме обича и няма да се откажа,той отричаше,а аз настоявах да го твърдя!

Така около 2 седмици се карахме по скайп и почти бях загубила надежда че ще се съберем...когато един ден ми каза...оправяй се,след половин час съм пред вас.
Взе ме с колата..беше...странно и хубаво...
Мълчахме си и се усмихвахме...
Попитах го...как реши да ми звъннеш...?
И той ми каза...може би наистина те лъжа,че не те обичам..сигурно защото искам да залъжа себе си,но не се получава....
Стана ми много мило...прекарахме страхотен ден в южния парк...мястото на което беше първата ни среща....

Каза,че ше се опита да ми прости,но има нужда от време.
Дадох му 2 седмици и...се събрахме...
Искаше да живеем заедно,да излезнем на квартива,аз също много исках...и всичко вървеше перфектно,когато...
...изведнъж спря да се обажда,криеше се в скайп,не пишеше смс...нищо.
В седмица 1 път да се обади,а се видяхме само 2 пъти за цялата ни обновена връзка...
Нямал време...имал много работа...постоянно казваше това.
После...срещтнах Анастасиос и започнахме да си пишем в скайп.
Иво продължаваше да не се обажда...аз тръгнах с Анастасиос...мислех си че с Иво сме приключили...
След седмица той ми се обади,искаше да се видим,аз му казах,че трябва да поговорим много сериозно...
И тогава той се обади няколко пъти,аз не смеех да му кажа за Тасос,исках на живо някак си да го завъртя...но по телефона му се сърдех и Иво ме молеше да не се сърдя и...ала-бала...
Разбрахме се да се обади и да излезем,но не го направи...аз вече се отчаях и му написах: " какво ти става,за бога"..
Тогава той каза... imah rabota,a i mi sprqha telefona.Ne iskam da te mu4a,pijo!Neka ostavim ne6tata taka...iskam da zabravq,no ne moga.neka ostanem priqteli
Това беше най-добрия вариант...и уж всичко беше добре...стана така какво исках...разделих се с Иво по най-безболезнения начин,а ме заболя...тогава...пак... :-k Стана ми празно...нищо,че имах Тасос...
И все пак му написах: Dobre pijo...taka e nai-dobre....qvno ne sme edin za drug i vseki trqbva da produlji putq si.
da znae6 samo 4e mnogo te obi4am i vinagi ako ima6 nujda se obadi

и той отговори- Kakvoto i da kazvam ti vinagi 6te si mi slabost!
i az se 4uvstvah nai-dobre s teb

Реших да не пиша вече,защото явно това беше съвършенния край и сбогуване :cry:

След няколко дена си говорихме в скайп...

Лили каза: ivo
Ивчо каза: ;o;o
Лили каза: sega sled..kraq ...moje li da si govorim otkrovenno :P
Ивчо каза:da...to winagi mislq 4e taka sme si goworili :O
Лили каза: emi....ne znam
Лили каза: az sum ti kazvala vsi4ko...vsmisul...ne znam da ima ne6to koeto da sum skrila kogato sum bila s teb...ama...iskam da znam sega drugo :)
Лили каза: kogato se subrahme ili kogato probvahme da se suberem..ili kakto i da be6e tam....ne go razbrah...
No togava ima6e li druga?
Ивчо каза: ne,togawa nqma6e
Лили каза: a sled tova?
Ивчо каза: mi nz lili , wij az sno6ti ti napisah, 4e ti si mi ostawa6 slabost
Ивчо каза: dori moga da kaja,4e nai hubawata mi wruzka be6e s teb,za6toto bqh nai blizuk s teb
Ивчо каза: ti poznwa6e mn golqma 4ast ot semeistwoto mi
Лили каза: az ne pitam tova
Ивчо каза: ne6to koeto nikoq druga,ne e imala wuzmojnostta dori
Ивчо каза: no prosto winagi w glawata mi iznikwa6e onaq kartinka
Ивчо каза: ti s toq sa6o
Ивчо каза: iskah da q prenebregna
Ивчо каза: mu4ih se
Ивчо каза: no ne moga qwno ;(
Лили каза: nqma ni6to (hug)
Лили каза: nedei
Лили каза: kakvoto stanalo,stanalo...
Лили каза: a az ne znam kakvo stava,no mislq 4e taka trqbva da bude prosto
Лили каза: misleh si 4e samiqt ti se promeni,4e izgubih 4ovekut koito obi4ah i sega si drug...sega sme mnogo dale4e edin ot drug...moje bi govorq smelo kato kazvam,4e imah namerenie da se razdelim ot nqkolko dni nasam...
I 4e naistina go iskah...moje bi e za6toto ne sum te vijdala....kato te vidq nqma kak da ostana bezrazli4na....
No vupreki tova mislq 4e izborut ni e pravilen,za6toto...ni6to koeto si e oti6lo nqma da se vurne
Лили каза: no 6te mi mine
Лили каза: i na teb,i na men
Лили каза: :)
Ивчо каза: ;)
Лили каза: onzi den plakah za6toto ne znaeh kak da ti kaja 4e trqbva da se razdelim....v4era plakah za6toto se razdelihme...izob6to...ne znam kakvo stava i mi e oburkano,no ve4e se 4uvstvam malko po-svobodna...ili de da znam...
4uvstvam 4e tova be6e suvur6enniqt krai...ne onzi,oteg4itelen den...predi da zamine6 na moreto...
V4era be6e istinskiqt krai koito az priemam s usmivka,makar i tujna
Лили каза: za pruv put se otkazvam ot me4tite si (mm)
Ивчо каза: nqma zagubi me4ti ! ima izostaweni jelaniq
Ивчо каза: ....
Ивчо каза: nali znae6



Лили каза: kaji mi sega ti kak se 4uvstva6
Ивчо каза: stiga 4e i na men mi stawa mn tujno :(
Лили каза: ne...neka si govorim...i bez drugo ne go pravim ve4e
Ивчо каза: mi lo6o se 4uwstwam
Ивчо каза: o6te onq put w parka ti kazah
Ивчо каза: 4e s teb moje6e da sum o6te super mnogo wreme
Ивчо каза: moje bi naprawih gre6ka kato iskah da otida
Ивчо каза: na onowa prokleto more !
Ивчо каза: !
Ивчо каза: ot koeto ni6to hubawo ne widqh
Ивчо каза: :(
Ивчо каза: moje bi trqbwa6e da ostana
Ивчо каза: da sum s teb Ивчо каза: dori da kandidatstwam kakto trqbwa ako 6te6...i wsi4ko moje6e da e razli4no
Ивчо каза: ako mojeh da wurna wremeto sega nikoga nqma6e da zamina
Ивчо каза: :(
Ивчо каза: za6toto towa more mi wze wsi4ko
Лили каза: bilo e sudba
Ивчо каза: qwno

Лили каза: no ponqkoga ne6tata ne sa takiva za koito gi mislim
Лили каза: i moje bi zaradi tova 4e ne6tata mejdu nas zapo4naha da kucat ... az zapo4nah da gubq onazi 4ast ot sebe si koqto durje6e da si do men
Лили каза: dokato ne re6ih 4e ve4e ne e nujno...kakto kaza ti
Лили каза: samo se mu4im
Лили каза: po-dobre ujasen krai,ot kolkoto ujas bez krai :)
Лили каза: nali
Лили каза: i sega mi se otdava vuzmojnost da produlja napred
Лили каза: bez teb
Лили каза: purvata koqto nqma da othvurlq...
Лили каза: i pone 6te opitam :)
Ивчо каза: ako si namerila 4oweka
Лили каза: vuob6te ne e 4oveka...prosto mislq 4e imam nujda
Лили каза: ot nqkoi koito da me lekuva
Ивчо каза: ot towa 6te strada6 powe4e ..... ako nqkoi ti predloji takowa ne6to
Ивчо каза: samo wremeto lekuwa
Ивчо каза: towa ot opit go znam :(
Лили каза: mina mnogo vreme ve4e...trqbva da se vlubq...
Ивчо каза: 6te stane i towa
Ивчо каза: ;)
Ивчо каза: jiwota e pred teb :)
Ивчо каза: :)
Лили каза: da be...no kato znam...kolko trudno namerih teb i kolko trudno 6te namerq po-dobur
Ивчо каза: :S
Ивчо каза: hubawite ne6ta stawat kogato nai malko o4akwa6 ;)
Ивчо каза: az te sre6tnah,kogato nai malko sum o4akwal :)
...prosto doidoh da si kupq flurry :)
Ивчо каза: pomni6 li
:)
Лили каза: :)
Лили каза: da
Ивчо каза: taka stawat ne6tata
Ивчо каза: slu4aino :)


И...това беше...останах само с Анастасиос...
Нещата обаче не бяха розови,защото още мислех за Иво...усещах,че го искам и той ме иска...и...направих така,че да ме намрази...
Казах му някои неща,за които да ме ненавижда и сега е така...
Пффф...
И така...

Дано да е за добро.

sexita
10-17-2008, 10:05
Не го изпускай, има clk. :-D
+1 :lol: еххх Жени кво да ги прайш

След 2-3 месеца ще му докарат Порше карера от Германия...да ви е яд! :-P

dimanushka
10-17-2008, 12:00
oh..... dokato go 4etqh i se usmihvah neprekusnato.. mn gotino i mn se radvam za vas :)

anity92
10-17-2008, 13:44
Един скучен ден преди 2-3 седмици стоях в работата си и взимах поръчките на колите от McDrive.
Мина сива CLK с 4-ма чужденци,които говореха български смешно...и аз както със всичи чужденци,започнах сама да им се подигравам скрито...и се заговорихме...когато задното стъкло се отвори и там видях едно момче...четеше табелката с името ми на ризата..."Лили...сте запомня това" каза той...
аз се усмихнах...но адски се загледах в самото му лице...аз не знам дали има нещо такова като ония искрички дето хората описват и...влюбване от пръв поглед...но тогава сякаш се случи нещо...
Той ме гледаше...аз го гледах...и нищо друго не ме интересуваше...дори не чувах какво ми говорят приятелите му,които явно искаха да вземат поръчка...

След известно време се съвзех и започнах да маркирам нещата,но пак поглеждах към него...а той...той се усмихваше :) сладко...
много сладко :-)

Те пак започнаха да се шегуват с мен,питаха дали мога да им подаря една играчка от детското меню,но аз се засмях и казах,че неможе и все пак имах едни картончета,които се дават на децата и от тях се сгъват самолетчета...
Извадих едно от тях...и дадох на момчето,което ме гледаше все така изгарящо...
Той каза..."ооо...бугодаряя,аз днес имам рожден ден,мерции"
Засмях се на акцента му,честитих му и ги отпратих да си вземат отдавна готовата поръчка,защото зад колата им вече имаше опашка...

И пак...ми стана тъпо и скучно...взимах кола след кола и с нежелание говорих с хората...сякаш ми липсваше онова чувство което си замина заедно със сивата CLK...докато на прозореца не се появи пак същата кола...със същите момчета...и същото момче,което пак отвори прозореца и ми подаде едно сгънато самолетче...
Усмихнах се...взех го и те със същата бързина с която дойдоха,се изпариха от мен...
Гледах самолетчето и сама започнах да си се смея,че за какво ми е това...за спомен...от някого,който няма да видя никога повече...ами,не...не ми трябва,после го оставих на страна и взех следващата кола...когато я отпратих стана течение и самолетчето полетя към земята и падна в краката ми...взех го и тогава видях,че на обратната му страна пише...
"Tassos-0886******"
Ухааа...бързо го сложих в джоба си и си казах...това е съдба

Работния ми ден свърши към 10:30 вечерта.
Излезнах от ресторанта и тръгнах към трамвайната спирка,в подлеза бръкнах в джоба си и извадих самолетчето..."Tassos"...значи е грък...набрах номера...но после се отказах...
Седнах на спирката и започнах да пиша смс...
Написах,че сега се прибирам и попитах момчето за скайпа му...
Той веднага отговори и ми благодари,че съм му писала,и че скайп в Гърция няма,но ще си направи веднага щом е за мен...
И така..смс след смс си писахме,докато не се прибрах и не започнахме да си пишем в скайпа.
Прати ми снимки,ммм...
Спомних си защо така се почувствах...той бе невероятно красив...
http://i37.tinypic.com/29w3m08.jpg

Погледът му...излъчваше ужасен чар,а усмивката му...ме караше да се усмихвам и без повод...
Всяка вечер той ме чакаше да се прибера от работа за да си пишем...сутрин беше на лекции...учи дентална медицина тук.
Аз пък се прибирах от работа след 12 часа вечерта и като почнем да си пишем...ехеее...поне до 5 сутринта...
Идваше тайно и ме гледаше в работата ми,а аз после се ядосвах като ми каже вечерта,"аз идвах няколко пъти с колата да те гледам...",и му казвах да ми се обажда,но той все се оправдаваше,а го беше срам.
2 седмици си писахме в скайп...не се виждахме,защото всъщност си имах приятел,но усещах как все повече и повече се увличах по Анастасиос.
С приятелят ми нещата не вървяха,дори не се виждахме вече...и в Тасос виждах човек,който може да ми даде много повече отколкото някой друг...нищо че не го познавах...просто инстинкта ми го диктуваше...
И...реших да се видим....
Написах му и той се съгласи веднага...изчака ме пред ресторанта ми...видях познатата кола от далече и сърцето ми започна да подскача...
От прозореца ме гледаше той...и от там...не помня...


:lol:

Шегувам се...качих се в колата и той тръгна...
В началото само ме гледаше а аз се усмихвам,защото сигурно за пръв път ми се случи да ме хване срам...започна той.
"Искам само каза на теб,це не говоря добре бугарски"



Засмях се и му казах,че няма проблем и че го разбирам,а и бях свикнала...все пак и в скайп бъркаше думите и словореда и често си пишехме на английски,когато не можехме да се разберем.

"Искас ли ходим в къщи ми?" ме попита...
И аз..."ама какво ще правим у вас" :-D
"Амиии...ще пием кафе"
"но аз не пия кафе"
"Амиии...ще пием вода"


:D

Изобщо адски много ми е забавен,начинът по който говори...та на мен ми се струва супер сладко...а и е много свястно момче...
Уважава семейството си...има апартамент,който подрежда сам,пере,чисти и готви...амии...чудесен е... :-s

Виждахме се...всеки ден...страстно се желаехме,но сексът го оставихме настрана...
той казваше...
"Ако аз съм с теб,а ти си с друг мъж...и аз правя нещо с теб...значи аз не съм мъж"
Но вчера...сякаш и двамата не издържахме...и беше чудесно...не съжалявам...само знам какво искам вече...
Нещо което иска мен още повече...нещо което си заслужава...
Не знам има ли проблем с това,че съм българка,а той грък...не знам през какво ще минем...но аз искам да съм с него...повече от всичко!


ЕхХх Много хубава история :grin: Мога само да ти пожелая мн мн любов .. иИи btw момчето е голям сладур :) :-)

5StaR
10-17-2008, 13:58
Не го изпускай, има clk. :-D
+1 :lol: еххх Жени кво да ги прайш

След 2-3 месеца ще му докарат Порше карера от Германия...да ви е яд! :-P

Значи, омъжи се за него.. като му го докарат се разведи и се омъжи за мен ( като взимаш поршето със себе си офц.. )

BulgariaZaBulgarite
10-17-2008, 14:14
"Не слагайте всички българки под общ знаменател" : 8-)

sexita
10-17-2008, 22:36
Не го изпускай, има clk. :-D
+1 :lol: еххх Жени кво да ги прайш

След 2-3 месеца ще му докарат Порше карера от Германия...да ви е яд! :-P

Значи, омъжи се за него.. като му го докарат се разведи и се омъжи за мен ( като взимаш поршето със себе си офц.. )

хаха
а кой ще ме глези цял живот? :P

cinderella_gugutka
10-17-2008, 22:47
якоооо :-)
има.ли.лубов.има.и.на4ин

pLaMmMmM
12-23-2008, 11:14
Много е хубав :smt049 :smt007

P.S. Sorry sexita :D

sexita
12-23-2008, 13:17
Много е хубав :smt049 :smt007

P.S. Sorry sexita :D

от къде я изрови тая тема :D

kukli4kata001
12-23-2008, 13:37
леле много трогваща история,много се радвам за вас :grin: пожелавам ви да сте щастиливи и да се обичате мн мн,ама наистина многоооо :grin: :) :) :) :P :)

Naughty_
12-24-2008, 10:29
може би кремчето е права, може би найстина имаш нужда да останеш сама 2/3 месеца.Но ти упорито не го допускаш, страх те е от самотата ли :? всички ни е страх,но ти няма да останеш сама за цял живот...това ще е само временно,за да осъзнаеш някои неща

sexita
12-24-2008, 14:04
Какво трябва да осъзная...никога няма да остана сама! :x Не мога,а и няма как да се случи! Знам какво съм,ако това целите да науча...това,че ми пука за хората с които съм не означава че подценявам себе си! Иво и Анастасиос са..не знам...една случайност...просто с тях се чувствах и чувствам добре и не искам да ги заеба като останалите.
До сега се учех да се влюбя истински,а сега да се уча да не го правя...
Искам да съм щастлива и макар при проблеми да ми е тъжно...ми е хубаво с Тасос. Иво е минало,за него няма да говоря,но и с него бях щастлива и сега е един хубав спомен,който ще разказвам на дъщеричката си някой ден.
И за Анастасиос не мога да кажа,че е любовта на живота ми,защото нещата са малко по-сложни и още трябва да се сближаваме,но и той е чудесен човек.
Последните ми двама са несравними със всичките глупаци,сдуханяци,скучняри и други некадърници с които съм била.
Много съжалявам за изказването,ама колкото и да не ви се вярва...щом говоря за Анастасиос много,значи има нещо в него. Може да не е идеалното момче както приятелят на кремчето...може да не го наричам "моето бъдеще завинаги" и да казвам,че го обичам-насам,натам....но... той е човек,който може да ме кара да се усмихвам и да го гледам докато спи...да ме кара да се изпълвам от кеф винаги,когато ме гушка и да се подмокрям при всяка по-нежна целувка.
Никога няма да си позволя да кажа,че ще бъда с него винаги,но ако някога избирам човека за мен...той ще е като него. Не скучен и инересен...който ще се грижи за мен и за децата ми и ще ме кара да съм щастлива.

Wrathchild
12-24-2008, 14:09
Твърде навътре приемаш нещата. И не казвай, че няма как да останеш сама - все някога това ще стане, нали знаеш?

krem4et0
12-24-2008, 14:11
Само да вметна, че моят Ивайло далеч не е идеален. Както всеки човек и той си има недостатъци, но поне по отношение на търпение и любов към мен.....няма грешка.

Щом ти е добре винаги да си с някой-така бъди. Все някога ще дойде деня, в който това ще ти писне......ще искаш да си сама, а може и да не с случи в този момент. Все някога идва времето за равносметка и премисляне.

Да заключвам ли вече темата?

Erica
12-24-2008, 15:30
Какво трябва да осъзная...никога няма да остана сама! :x Не мога,а и няма как да се случи! Знам какво съм,ако това целите да науча...това,че ми пука за хората с които съм не означава че подценявам себе си! Иво и Анастасиос са..не знам...една случайност...просто с тях се чувствах и чувствам добре и не искам да ги заеба като останалите.
До сега се учех да се влюбя истински,а сега да се уча да не го правя...
Искам да съм щастлива и макар при проблеми да ми е тъжно...ми е хубаво с Тасос. Иво е минало,за него няма да говоря,но и с него бях щастлива и сега е един хубав спомен,който ще разказвам на дъщеричката си някой ден.
И за Анастасиос не мога да кажа,че е любовта на живота ми,защото нещата са малко по-сложни и още трябва да се сближаваме,но и той е чудесен човек.
Последните ми двама са несравними със всичките глупаци,сдуханяци,скучняри и други некадърници с които съм била.Много съжалявам за изказването,ама колкото и да не ви се вярва...щом говоря за Анастасиос много,значи има нещо в него. Може да не е идеалното момче както приятелят на кремчето...може да не го наричам "моето бъдеще завинаги" и да казвам,че го обичам-насам,натам....но... той е човек,който може да ме кара да се усмихвам и да го гледам докато спи...да ме кара да се изпълвам от кеф винаги,когато ме гушка и да се подмокрям при всяка по-нежна целувка.
Никога няма да си позволя да кажа,че ще бъда с него винаги,но ако някога избирам човека за мен...той ще е като него. Не скучен и инересен...който ще се грижи за мен и за децата ми и ще ме кара да съм щастлива.


Това изречение е достатъчно красноречиво за теб самата...и за това колко си наясно със себе си....Адски грозно е да говориш така,за хора с които си била,не мислиш ли?
Някой някога е казал..."Не искам да хвърлям камъни по тях,защото те са в миналото ми,а това означава,че хвърлям камъни по самият мен..."
Ако се не лъжа,това са думи на Стефан Диомов по повод скандалите му с "Тоника"
Вземи се замисли малко...,защото няма да ти е приятно,ако някой който е бил с теб,направи такива коментари по твой адрес...и ти не си цвете и не си безгрешна...Утре ще срещнеш "по-добър" и тогава сигурно и Тасос и Иво ще са история...и също ще се окажат недостойни...
Повярвай ми грозно е...да обиждаш така...още повече,че това са хора,които са били в живота ти...
Весела Коледа!

sexita
12-24-2008, 15:46
Не...аз не съм била никога щастлива с никой освен с тях двамата. Може би има изключения,но те сами са си постигнали промяната във взаимоотношенията и впоследствие..мнението ми за тях.
И какво говори това за мен...не аз бях буклука...била съм и гадна и добра,но когато нещо куца във връзката ми с някой от предните ми гаджета просто късам веднага,за да избегна болката.. и не съм имала дълги връзки...
Щом съм се задържала с Иво и с Тасос значи има защо и са различни...
Онзи ден почти прибавих Тасос при останалите,защото не се опитах да го разбера и за малко наистина да останем неизяснени и сърдити. Но ето че за разлика от някой в миналото,той ми доказа,че не е идиот! И не се притесни да изясни чувствата си и да ми каже,че може да плаче за момиче...
Нещо което ме накара да се разкайвам постоянно и да го доближа още по-близо до мен
Той просто беше искрен!

sexita
12-24-2008, 15:47
Само да вметна, че моят Ивайло далеч не е идеален. Както всеки човек и той си има недостатъци, но поне по отношение на търпение и любов към мен.....няма грешка.

Щом ти е добре винаги да си с някой-така бъди. Все някога ще дойде деня, в който това ще ти писне......ще искаш да си сама, а може и да не с случи в този момент. Все някога идва времето за равносметка и премисляне.

Да заключвам ли вече темата?
колко години сте заедно?

hottie
12-24-2008, 15:55
Леле sexita ! Не знам дали съм го казвала друг път, ама ще ми повярваш ли ако ти кажа, че бях СЪЩАТА?? Не можех да си се представя сама, не помня дори да съм била без гадже!Откакто почнах да имам гаджета не съм спирала. Като последните 2 бивши ми бяха като твоия Ивчо и Тасос. Обичах си ги, но не казвах че ще съм с тях(по отделно де :D ) винаги. Накрая изведнъж срещнах любовта и сега не мога и да си помисля за друг и за друго бъдеще освен с него. Понякога човек има нужда да бъде с други хора, да експериментира и т.н. за да открие щастието ! Така, че живей си живота както ти е на сърце и каквото стане стане :) нещата ще се подредят !

krem4et0
12-24-2008, 15:59
Повече от 4 години сме заедно и на практика сме си първите гаджето в истинския смисъл на тази дума.....

Да съм точна от 8-ми септември 2004г. сме двойка, а се познаваме от 5-ти август същата година!

sexita
12-24-2008, 16:07
Това правя...
За това не казвам,че Тасос е мъжът за който искам да се оженя и да ми направи бебе...да може и да искам понякога и идеята да бъдем заедно и след 20 години да я приемам с усмивка,но никой не знае какво ще се случи.
Честно казано,не го вярвам ,но пък само времето може да ни раздели... то знае какво ще стане.
Аз винаги след всеки следващ си казвам,че значи не е бил моят човек и че ще дойде по-добър за мен. Както става...Иво беше много добър,но ето че пак съм щастлива...с друг.

krem4e...когато с Тасос направим 4 години,тогава може да ги сравним. Заедно сме 3 месеца...тепърва започваме да се приобщаваме един към друг и щом каза,че когато ме "загубил" осъзнал колко голяма част съм станала от него...значи има желание да бъде с мен...
Времето ще покаже,както казах по-горе.

krem4et0
12-24-2008, 18:35
Аз не сравнявам никой. А и за мен времето не е голямото мерило. Наша приятелска двойка са заедно от 10 месеца по-малко, а нямат жар, страст, любов........все едно не им пука 1 за друг, все едно са женени с години.....Ние сме като току-що запознали...А и мнението на мъжа е, че никои наши познати нямат това, което имаме ние...в смисъл на такава силна връзка и любов...аз малко не съм съгласна, ама щом казва :-D

azz_azz
01-08-2009, 15:57
Един скучен ден преди 2-3 седмици стоях в работата си и взимах поръчките на колите от McDrive.
Мина сива CLK с 4-ма чужденци,които говореха български смешно...и аз както със всичи чужденци,започнах сама да им се подигравам скрито...и се заговорихме...когато задното стъкло се отвори и там видях едно момче...четеше табелката с името ми на ризата..."Лили...сте запомня това" каза той...
аз се усмихнах...но адски се загледах в самото му лице...аз не знам дали има нещо такова като ония искрички дето хората описват и...влюбване от пръв поглед...но тогава сякаш се случи нещо...
Той ме гледаше...аз го гледах...и нищо друго не ме интересуваше...дори не чувах какво ми говорят приятелите му,които явно искаха да вземат поръчка...

След известно време се съвзех и започнах да маркирам нещата,но пак поглеждах към него...а той...той се усмихваше :) сладко...
много сладко :-)

Те пак започнаха да се шегуват с мен,питаха дали мога да им подаря една играчка от детското меню,но аз се засмях и казах,че неможе и все пак имах едни картончета,които се дават на децата и от тях се сгъват самолетчета...
Извадих едно от тях...и дадох на момчето,което ме гледаше все така изгарящо...
Той каза..."ооо...бугодаряя,аз днес имам рожден ден,мерции"
Засмях се на акцента му,честитих му и ги отпратих да си вземат отдавна готовата поръчка,защото зад колата им вече имаше опашка...

И пак...ми стана тъпо и скучно...взимах кола след кола и с нежелание говорих с хората...сякаш ми липсваше онова чувство което си замина заедно със сивата CLK...докато на прозореца не се появи пак същата кола...със същите момчета...и същото момче,което пак отвори прозореца и ми подаде едно сгънато самолетче...
Усмихнах се...взех го и те със същата бързина с която дойдоха,се изпариха от мен...
Гледах самолетчето и сама започнах да си се смея,че за какво ми е това...за спомен...от някого,който няма да видя никога повече...ами,не...не ми трябва,после го оставих на страна и взех следващата кола...когато я отпратих стана течение и самолетчето полетя към земята и падна в краката ми...взех го и тогава видях,че на обратната му страна пише...
"Tassos-0886******"
Ухааа...бързо го сложих в джоба си и си казах...това е съдба

Работния ми ден свърши към 10:30 вечерта.
Излезнах от ресторанта и тръгнах към трамвайната спирка,в подлеза бръкнах в джоба си и извадих самолетчето..."Tassos"...значи е грък...набрах номера...но после се отказах...
Седнах на спирката и започнах да пиша смс...
Написах,че сега се прибирам и попитах момчето за скайпа му...
Той веднага отговори и ми благодари,че съм му писала,и че скайп в Гърция няма,но ще си направи веднага щом е за мен...
И така..смс след смс си писахме,докато не се прибрах и не започнахме да си пишем в скайпа.
Прати ми снимки,ммм...
Спомних си защо така се почувствах...той бе невероятно красив...
http://i37.tinypic.com/29w3m08.jpg

Погледът му...излъчваше ужасен чар,а усмивката му...ме караше да се усмихвам и без повод...
Всяка вечер той ме чакаше да се прибера от работа за да си пишем...сутрин беше на лекции...учи дентална медицина тук.
Аз пък се прибирах от работа след 12 часа вечерта и като почнем да си пишем...ехеее...поне до 5 сутринта...
Идваше тайно и ме гледаше в работата ми,а аз после се ядосвах като ми каже вечерта,"аз идвах няколко пъти с колата да те гледам...",и му казвах да ми се обажда,но той все се оправдаваше,а го беше срам.
2 седмици си писахме в скайп...не се виждахме,защото всъщност си имах приятел,но усещах как все повече и повече се увличах по Анастасиос.
С приятелят ми нещата не вървяха,дори не се виждахме вече...и в Тасос виждах човек,който може да ми даде много повече отколкото някой друг...нищо че не го познавах...просто инстинкта ми го диктуваше...
И...реших да се видим....
Написах му и той се съгласи веднага...изчака ме пред ресторанта ми...видях познатата кола от далече и сърцето ми започна да подскача...
От прозореца ме гледаше той...и от там...не помня...


:lol:

Шегувам се...качих се в колата и той тръгна...
В началото само ме гледаше а аз се усмихвам,защото сигурно за пръв път ми се случи да ме хване срам...започна той.
"Искам само каза на теб,це не говоря добре бугарски"



Засмях се и му казах,че няма проблем и че го разбирам,а и бях свикнала...все пак и в скайп бъркаше думите и словореда и често си пишехме на английски,когато не можехме да се разберем.

"Искас ли ходим в къщи ми?" ме попита...
И аз..."ама какво ще правим у вас" :-D
"Амиии...ще пием кафе"
"но аз не пия кафе"
"Амиии...ще пием вода"


:D

Изобщо адски много ми е забавен,начинът по който говори...та на мен ми се струва супер сладко...а и е много свястно момче...
Уважава семейството си...има апартамент,който подрежда сам,пере,чисти и готви...амии...чудесен е... :-s

Виждахме се...всеки ден...страстно се желаехме,но сексът го оставихме настрана...
той казваше...
"Ако аз съм с теб,а ти си с друг мъж...и аз правя нещо с теб...значи аз не съм мъж"
Но вчера...сякаш и двамата не издържахме...и беше чудесно...не съжалявам...само знам какво искам вече...
Нещо което иска мен още повече...нещо което си заслужава...
Не знам има ли проблем с това,че съм българка,а той грък...не знам през какво ще минем...но аз искам да съм с него...повече от всичко!



Прочетох само 1-вата страница с коментарите..sexita не че искам да се заяждам но искам да те попитам дали ако Тасос се беше показал от задната седалка на някое Жигули или Москвич щеше да те впечатли и дали щеше да му обърнеш внимание???

azz_azz
01-08-2009, 15:57
Един скучен ден преди 2-3 седмици стоях в работата си и взимах поръчките на колите от McDrive.
Мина сива CLK с 4-ма чужденци,които говореха български смешно...и аз както със всичи чужденци,започнах сама да им се подигравам скрито...и се заговорихме...когато задното стъкло се отвори и там видях едно момче...четеше табелката с името ми на ризата..."Лили...сте запомня това" каза той...
аз се усмихнах...но адски се загледах в самото му лице...аз не знам дали има нещо такова като ония искрички дето хората описват и...влюбване от пръв поглед...но тогава сякаш се случи нещо...
Той ме гледаше...аз го гледах...и нищо друго не ме интересуваше...дори не чувах какво ми говорят приятелите му,които явно искаха да вземат поръчка...

След известно време се съвзех и започнах да маркирам нещата,но пак поглеждах към него...а той...той се усмихваше :) сладко...
много сладко :-)

Те пак започнаха да се шегуват с мен,питаха дали мога да им подаря една играчка от детското меню,но аз се засмях и казах,че неможе и все пак имах едни картончета,които се дават на децата и от тях се сгъват самолетчета...
Извадих едно от тях...и дадох на момчето,което ме гледаше все така изгарящо...
Той каза..."ооо...бугодаряя,аз днес имам рожден ден,мерции"
Засмях се на акцента му,честитих му и ги отпратих да си вземат отдавна готовата поръчка,защото зад колата им вече имаше опашка...

И пак...ми стана тъпо и скучно...взимах кола след кола и с нежелание говорих с хората...сякаш ми липсваше онова чувство което си замина заедно със сивата CLK...докато на прозореца не се появи пак същата кола...със същите момчета...и същото момче,което пак отвори прозореца и ми подаде едно сгънато самолетче...
Усмихнах се...взех го и те със същата бързина с която дойдоха,се изпариха от мен...
Гледах самолетчето и сама започнах да си се смея,че за какво ми е това...за спомен...от някого,който няма да видя никога повече...ами,не...не ми трябва,после го оставих на страна и взех следващата кола...когато я отпратих стана течение и самолетчето полетя към земята и падна в краката ми...взех го и тогава видях,че на обратната му страна пише...
"Tassos-0886******"
Ухааа...бързо го сложих в джоба си и си казах...това е съдба

Работния ми ден свърши към 10:30 вечерта.
Излезнах от ресторанта и тръгнах към трамвайната спирка,в подлеза бръкнах в джоба си и извадих самолетчето..."Tassos"...значи е грък...набрах номера...но после се отказах...
Седнах на спирката и започнах да пиша смс...
Написах,че сега се прибирам и попитах момчето за скайпа му...
Той веднага отговори и ми благодари,че съм му писала,и че скайп в Гърция няма,но ще си направи веднага щом е за мен...
И така..смс след смс си писахме,докато не се прибрах и не започнахме да си пишем в скайпа.
Прати ми снимки,ммм...
Спомних си защо така се почувствах...той бе невероятно красив...
http://i37.tinypic.com/29w3m08.jpg

Погледът му...излъчваше ужасен чар,а усмивката му...ме караше да се усмихвам и без повод...
Всяка вечер той ме чакаше да се прибера от работа за да си пишем...сутрин беше на лекции...учи дентална медицина тук.
Аз пък се прибирах от работа след 12 часа вечерта и като почнем да си пишем...ехеее...поне до 5 сутринта...
Идваше тайно и ме гледаше в работата ми,а аз после се ядосвах като ми каже вечерта,"аз идвах няколко пъти с колата да те гледам...",и му казвах да ми се обажда,но той все се оправдаваше,а го беше срам.
2 седмици си писахме в скайп...не се виждахме,защото всъщност си имах приятел,но усещах как все повече и повече се увличах по Анастасиос.
С приятелят ми нещата не вървяха,дори не се виждахме вече...и в Тасос виждах човек,който може да ми даде много повече отколкото някой друг...нищо че не го познавах...просто инстинкта ми го диктуваше...
И...реших да се видим....
Написах му и той се съгласи веднага...изчака ме пред ресторанта ми...видях познатата кола от далече и сърцето ми започна да подскача...
От прозореца ме гледаше той...и от там...не помня...


:lol:

Шегувам се...качих се в колата и той тръгна...
В началото само ме гледаше а аз се усмихвам,защото сигурно за пръв път ми се случи да ме хване срам...започна той.
"Искам само каза на теб,це не говоря добре бугарски"



Засмях се и му казах,че няма проблем и че го разбирам,а и бях свикнала...все пак и в скайп бъркаше думите и словореда и често си пишехме на английски,когато не можехме да се разберем.

"Искас ли ходим в къщи ми?" ме попита...
И аз..."ама какво ще правим у вас" :-D
"Амиии...ще пием кафе"
"но аз не пия кафе"
"Амиии...ще пием вода"


:D

Изобщо адски много ми е забавен,начинът по който говори...та на мен ми се струва супер сладко...а и е много свястно момче...
Уважава семейството си...има апартамент,който подрежда сам,пере,чисти и готви...амии...чудесен е... :-s

Виждахме се...всеки ден...страстно се желаехме,но сексът го оставихме настрана...
той казваше...
"Ако аз съм с теб,а ти си с друг мъж...и аз правя нещо с теб...значи аз не съм мъж"
Но вчера...сякаш и двамата не издържахме...и беше чудесно...не съжалявам...само знам какво искам вече...
Нещо което иска мен още повече...нещо което си заслужава...
Не знам има ли проблем с това,че съм българка,а той грък...не знам през какво ще минем...но аз искам да съм с него...повече от всичко!



Прочетох само 1-вата страница с коментарите..sexita не че искам да се заяждам но искам да те попитам дали ако Тасос се беше показал от задната седалка на някое Жигули или Москвич щеше да те впечатли и дали щеше да му обърнеш внимание???

wow963
01-08-2009, 18:06
Адцки готина история :grin: според мене нема зна4ение дали си Булгарка или той е грък важното е да се обичате :)

sexita
01-09-2009, 12:22
Прочетох само 1-вата страница с коментарите..sexita не че искам да се заяждам но искам да те попитам дали ако Тасос се беше показал от задната седалка на някое Жигули или Москвич щеше да те впечатли и дали щеше да му обърнеш внимание???
Нямам си на идея,честно да ти кажа...ако беше от някое учукано рено,пак щеше да е добре...но какво ми пука. И пеша да беше дошъл...той си беше-той. Съдбата ни срещна,съдбата ни раздели.
Това какво е карал и колко пари е имал не ме късаеше.Мога да кажа,че се чувствах не на мястото си,дори. Постоянно ме водеше на места,на които не съм си помисляла,че ще надникна. Приятелите му...всичките имаха апартаменти с изглед към градинката на НДК...всичко можех да имам с него,но не исках това.
Не искам мъж с пари! Не си представям живота си така...просто...
Бих се радвала на една проста уютна панелка,с диван в който да се сгуша с мъжа ми,креватче,в което да оставям детето ни и прости неща с които да си живеем човешки. Анастасиос ми казваше,че заслужавам най-доброто...но аз не го искам.
Тази тема е много стара и вече историята има край...
След 3-4 месечна връзка се разделихме.
Както казах,не ми се пишеше за това,но...
Има чувства,но не и бъдеще.
Такава е реалноста. Една грешка от негова страна ми даде повод да се подаря на друг,който може да ми даде,това,което Тасос нямаше как.
Той има да учи тук 4 години...за това време ще искам неща,които няма да може да ми предложи. Не искам да имам дете на 25 години,дори не съм сигурна че бихме могли да издържим дотогава. Говоря за мен.
Аз търся сигурност и бъдеще. Понякога моментните радости не могат да те правят пълноценно щастлив.

Kostadin_682
01-09-2009, 12:27
Прочетох само 1-вата страница с коментарите..sexita не че искам да се заяждам но искам да те попитам дали ако Тасос се беше показал от задната седалка на някое Жигули или Москвич щеше да те впечатли и дали щеше да му обърнеш внимание???
Нямам си на идея,честно да ти кажа...ако беше от някое учукано рено,пак щеше да е добре...но какво ми пука. И пеша да беше дошъл...той си беше-той. Съдбата ни срещна,съдбата ни раздели.
Това какво е карал и колко пари е имал не ме късаеше.Мога да кажа,че се чувствах не на мястото си,дори. Постоянно ме водеше на места,на които не съм си помисляла,че ще надникна. Приятелите му...всичките имаха апартаменти с изглед към градинката на НДК...всичко можех да имам с него,но не исках това.
Не искам мъж с пари! Не си представям живота си така...просто...
Бих се радвала на една проста уютна панелка,с диван в който да се сгуша с мъжа ми,креватче,в което да оставям детето ни и прости неща с които да си живеем човешки. Анастасиос ми казваше,че заслужавам най-доброто...но аз не го искам.
Тази тема е много стара и вече историята има край...
След 3-4 месечна връзка се разделихме.
Както казах,не ми се пишеше за това,но...
Има чувства,но не и бъдеще.
Такава е реалноста. Една грешка от негова страна ми даде повод да се подаря на друг,който може да ми даде,това,което Тасос нямаше как.
Той има да учи тук 4 години...за това време ще искам неща,които няма да може да ми предложи. Не искам да имам дете на 25 години,дори не съм сигурна че бихме могли да издържим дотогава. Говоря за мен.
Аз търся сигурност и бъдеще. Понякога моментните радости не могат да те правят пълноценно щастлив.
Евала... поне знаеш какво искаш...

sexita
01-09-2009, 12:36
Това е...колкото и да съм глупава и наивна...залагам на простотията си!
Какво ще правя,примерно в Гърция...далеч от всичките ми роднини и приятели.
Как ще дам на детето си гръцко име и как ще му позволя да говори само езика на баща си,защото с времето българския ще стане рядко използван,а и Тасос не е добре с него.
Просто...има много неща,които щяха да се променят,ако бях заложила на това...не мисля,че съм готова за такава промяна.
"Моята голяма гръцка сватба" е хубав филм,но не всички могат да го изживеят и да му сложат хепи-енд.

nan4onanka
01-09-2009, 12:37
Сега,не знам правилно ли разбрах...ти и Тасос сте се разделили,така ли?

azz_azz
01-09-2009, 13:04
мерси че ми отговори на въпроса и според мен си взела правилното решение след като си се замислила за бъдещето желая ти да намериш някой с който да си истински щастлива!

П.П. Прочетох цялата тема и ще ти кажа ЕВАЛА за начина по който си се разделила с Иво(и на него му правя евала че след изневяра е опитал да прости) абе с 2 думи рядко има връзки в които и двамата да са толкова разбрани и да се разделят по такъв начин..

sexita
01-09-2009, 13:17
nan4onanka,правилно си разбрала.
От няколко дена не сме двойка :)


azz_azz...много се радвам,че ти е било интересно това,което изживях. Както виждаш не е малко и покрай мен не е скучно.
Ивчо...ще го помня с добро. Обичах го и той ме обичаше. Може би късно го осъзнахме,но така ни бе писано. Сега е късно да продължаваме историята...но ще ни бъде добра чернова за в бъдеще.
Малко е тъжно,че страдахме един за друг,но не се събрахме...но...такъв е животът. Понякога не всичко е розово като любовта.
Дано е щастлив с някоя друга,която ще го обича по по-приемлив за него начин,която не е импулсивна като мен и която ще го дари със спокойствие и вярност. Нека са щастливи. Той го заслужава.
Аз знам,че ще намеря човек,който да ме приеме такава каквато съм,с моите недостатъци и ще има търпението да ме отучи от тях.
Животът е едно училище...има много класове за минаване,докато до завършим. :)

azz_azz
01-09-2009, 13:55
nan4onanka,правилно си разбрала.
От няколко дена не сме двойка :)


azz_azz...много се радвам,че ти е било интересно това,което изживях. Както виждаш не е малко и покрай мен не е скучно.
Ивчо...ще го помня с добро. Обичах го и той ме обичаше. Може би късно го осъзнахме,но така ни бе писано. Сега е късно да продължаваме историята...но ще ни бъде добра чернова за в бъдеще.
Малко е тъжно,че страдахме един за друг,но не се събрахме...но...такъв е животът. Понякога не всичко е розово като любовта.
Дано е щастлив с някоя друга,която ще го обича по по-приемлив за него начин,която не е импулсивна като мен и която ще го дари със спокойствие и вярност. Нека са щастливи. Той го заслужава.
Аз знам,че ще намеря човек,който да ме приеме такава каквато съм,с моите недостатъци и ще има търпението да ме отучи от тях.
Животът е едно училище...има много класове за минаване,докато до завършим. :)


Много хубави неща каза..а в последното което си написала има ужасно много истина и аз съм се убедил в това..
Ще ти задам един въпрос какви бяха обстоятелствата около изневярата ти с въпросният Сашо и какво те накара да го направиш...извинявай че ти припомням такива неща но ми се иска да знам..

sexita
01-09-2009, 16:14
Иво ми каза,че си има друга,вследствие искаше да се разделим временно.
Останах сама...осъзнах че нямам никой..че съм никоя...
че е глупава да стоя и да чакам да ми звънне,а той да се киска с нея по телефона...
Тогава Сашо започна да ми пише в скайп и споделих...
Започнахме да си говорим....доста неща...
Каза че съм смотана да стоя и да му позволявам да прави с мен каквото поиска...
Изобщо...доста неща каза,с които ми омеша тотално кашата в главата...поиска да се видим.
Излезнахме и си говорихме...имах чувството,че ме разбира.
На другия ден предложи да отидем в тях. Бях...на същото дередже...казах че ще помисля,но след това се ядосах на Иво пак и звъннах на Сашо да му кажа да дойде да ме вземе от работа към 10.
Той дойде...имаше буря...
Беше много странно. Бяхме много мокри,отидохме в тях.
Говорихме си,хапнахме...след това се унесохме и се целунахме...
Така се започна...не ми пукаше какво правя и защо се давам... Просто го направих.
След това се обърнах на другата страна и заплаках. Никакво облекчение не получих,само станах все по-долна.
След това,на сутринта ме закара на училище и от тогава не пожелах да го видя. И той го разбираше...
Било е грешка,но такъв е животът.
Сега за нищо на всета не бих го повторила.

azz_azz
01-09-2009, 18:25
Иво ми каза,че си има друга,вследствие искаше да се разделим временно.
Останах сама...осъзнах че нямам никой..че съм никоя...
че е глупава да стоя и да чакам да ми звънне,а той да се киска с нея по телефона...
Тогава Сашо започна да ми пише в скайп и споделих...
Започнахме да си говорим....доста неща...
Каза че съм смотана да стоя и да му позволявам да прави с мен каквото поиска...
Изобщо...доста неща каза,с които ми омеша тотално кашата в главата...поиска да се видим.
Излезнахме и си говорихме...имах чувството,че ме разбира.
На другия ден предложи да отидем в тях. Бях...на същото дередже...казах че ще помисля,но след това се ядосах на Иво пак и звъннах на Сашо да му кажа да дойде да ме вземе от работа към 10.
Той дойде...имаше буря...
Беше много странно. Бяхме много мокри,отидохме в тях.
Говорихме си,хапнахме...след това се унесохме и се целунахме...
Така се започна...не ми пукаше какво правя и защо се давам... Просто го направих.
След това се обърнах на другата страна и заплаках. Никакво облекчение не получих,само станах все по-долна.
След това,на сутринта ме закара на училище и от тогава не пожелах да го видя. И той го разбираше...
Било е грешка,но такъв е животът.
Сега за нищо на всета не бих го повторила.


Лошо се е получило,но нище те хората са казали "всяко зло за добро" и другото което всъщнот е по важно "ЧОВЕК СЕ УЧИ ОТ ГРЕШКИТЕ СИ".

П.П. Спечели уважението ми наистина си мн свястно момиче нямам какво друго да добавя.