PDA

View Full Version : Кампанията от любов към живота



DollsiiTa
10-01-2008, 16:52
от къде мога да си взема такава розова тениска ? ии ако отида на шествието ще ми дадът ли ии кога е самото шествие {дано не е минало де .... }

Bianca
10-01-2008, 16:56
Тиии, тая тениска заради каузата ли я искаш или? Пф...

IvJonas
10-01-2008, 16:57
май мина ама ти верно само за тениската ли си?!?!?

DollsiiTa
10-01-2008, 16:58
ДА заради каузата!!! и не се притеснявай няма да отида на шествието колкото да си взема тениска и да си тръгна ....... не ми се прави на много засегната ........ аман от такива като тебе човек да не попита нещо .......

Има ли някой които знае дали на шествието ще раздават такива тениски :)

пс. жалко ако е минало ... :(

IvJonas
10-01-2008, 17:04
засегната? та не те познавам дори. просто е тъпо

DollsiiTa
10-01-2008, 17:09
засегната? та не те познавам дори. просто е тъпо

Не беше за теб това! :]

IvJonas
10-01-2008, 17:12
и все пак-тъпо е..
земи си една розова тениска от битака ако ти е толкос мерака

Bianca
10-01-2008, 17:17
]ДА !!! и не се притеснявай няма да отида на шествието колкото да си взема тениска и да си тръгна ....... не ми се прави на много засегната ........ аман от такива като тебе човек да не попита нещо .......

Има ли някой които знае дали на шествието ще раздават такива тениски :)

пс. жалко ако е минало ... :(
Аз ли се правя на много засегната? Хаха, миличка, хич не ме е*е за теб и за твоята розовка тенисчица..
Много жалко, ако е минало, нали? :( Ще изпуснем безплатните сладки розови тенисчици. :cry:

DollsiiTa
10-01-2008, 17:21
Да найстина жалко ... жалко е и ,че се вреш където не ти е работа! Нито съм ти искала мнението точно на теб нито нищо така ,че хич не ме и занимавай ... Кога ли съществата като теб ще измрат и света ще стане едно по-добро място?!

Bianca
10-01-2008, 17:25
Ми, не съм Господ, не мога да ти кажа! :-)
Ааа, я посочи къде точно в първото си мнение си казала от кого искаш мнение?
Темата е пусната за мнения от всеки потребител, не от определени, нали?

mir4eto93
10-01-2008, 17:29
Ми, не съм Господ, не мога да ти кажа! :-)
Ааа, я посочи къде точно в първото си мнение си казала от кого искаш мнение?
Темата е пусната за мнения от всеки потребител, не от определени, нали?
:D

DollsiiTa
10-01-2008, 17:34
Да не съм искала мненията на определени хора ... но попринцип форумът е място за изразяване на лично мнение ,комуникиране и т.н.
А във 80% от постовете ти гледаш да се заядеш със някой!
Разбирам да бях казала "Ей малоумници кажете ми от къде да си взема такава тениска ,защото аз съм безчувствено същество и ми е през ... за кампанията!!!" Обаче не аз попитах съвсем човешки ,кога е шествието и дали там раздават тениски и ти веднага започна:


Тиии, тая тениска заради каузата ли я искаш или? Пф...

Като не ти изнася просто не отговаряй няма нужда да се заяждаш ...

IvJonas
10-01-2008, 17:35
е не го каза толкова грубо, но се подразбра :D

Bianca
10-01-2008, 17:36
Напротив, като не ми изнася нещо-няма ПЪК да си замълча. [-( :lol:

cvetelinaaa
10-01-2008, 17:37
можеш да си поръчаш таква тениска от AVON, има ги в каталога.

DollsiiTa
10-01-2008, 17:40
Охх явно ти от добро не разбираш ...

Iria
10-01-2008, 17:41
Напротив, като не ми изнася нещо-няма ПЪК да си замълча. [-( :lol:
Ама в реалността не е така, нали? :)
Защо винаги гледаш да се заяждаш с хората? :-o Искаш да се правиш на интересна ли, не знам...

Bianca
10-01-2008, 17:44
Напротив, като не ми изнася нещо-няма ПЪК да си замълча. [-( :lol:
Ама в реалността не е така, нали? :)
Защо винаги гледаш да се заяждаш с хората? :-o Искаш да се правиш на интересна ли, не знам...
Защо пък в реалността да не е така? От пръв поглед може и да не съм такава, но знаеш ли колко "приятелства" съм разваляла заради цапнатата ми уста?

Iria
10-01-2008, 17:51
Напротив, като не ми изнася нещо-няма ПЪК да си замълча. [-( :lol:
Ама в реалността не е така, нали? :)
Защо винаги гледаш да се заяждаш с хората? :-o Искаш да се правиш на интересна ли, не знам...
Защо пък в реалността да не е така? От пръв поглед може и да не съм такава, но знаеш ли колко "приятелства" съм разваляла заради цапнатата ми уста?
В една тема ти беше зададен въпрос дали си толкова "отворена" в реалността, колкото си тук и ти отговори, че си поне на половината. Ами не знам и не ме засяга. Приятно ли ти е когато развалиш приятелството на някой? :-o

Bianca
10-01-2008, 17:53
Напротив, като не ми изнася нещо-няма ПЪК да си замълча. [-( :lol:
Ама в реалността не е така, нали? :)
Защо винаги гледаш да се заяждаш с хората? :-o Искаш да се правиш на интересна ли, не знам...
Защо пък в реалността да не е така? От пръв поглед може и да не съм такава, но знаеш ли колко "приятелства" съм разваляла заради цапнатата ми уста?
В една тема ти беше зададен въпрос дали си толкова "отворена" в реалността, колкото си тук и ти отговори, че си поне на половината. Ами не знам и не ме засяга. Приятно ли ти е когато развалиш приятелството на някой? :-o
Ооооо, Боже мой, нямах впредвид, че съм разваляла чужди приятелства, а свои такива.. Затова бяха и кавичките.

Harum_Scarum
10-01-2008, 18:02
]от къде мога да си взема такава розова тениска ? ии ако отида на шествието ще ми дадът ли ии кога е самото шествие {дано не е минало де .... }
Тениската струва около 11 лева и я имаше в миналия каталог в този я няма на шествието еедва ли ще раздават но 10% от цената на всяка тениска отива за благодарителност и всички остнали продукти с това лого.Дори ние представителите не печелим нищо от тях те са без никаква отстапка..Така че едва ли не може да отделиш от парите си едни 10 лева да си купиш..Все пак е за благородна тема.

DollsiiTa
10-01-2008, 18:16
(=eLiNcEtO=) не са ми проблем парите ,а това ,че не мога да си намеря от къде да си купя/взема ... :]

Bianca
10-01-2008, 18:19
О, Боже, не ти ли казаха вече? ОТ КАТАЛОГА НА ЕЙВЪН!!!

DollsiiTa
10-01-2008, 19:21
О, Боже, не ти ли казаха вече? ОТ КАТАЛОГА НА ЕЙВЪН!!!

О, Боже, не можеш ли да четеш ?!


..и я имаше в миналия каталог в този я няма ..

Ама ти найстина си яко зле ...

Bianca
10-01-2008, 19:29
НаЙстина ли съм яко зле? Тенкс, че ми каза.

Omen
10-01-2008, 20:03
v kataloga mogat pak da gi pusnat teq fanelki, no molqte pone nau4i za kakvo e kauzata 4e ako te pita nqkoi ne6to po v1prosa da ima kakvo da mu otgovori6 :)

B3B0K
10-01-2008, 21:20
avtorkata na temata ti si qko zle be .ima6 li na ideq za kvo e taq teniska.ili q iska6 samo 6tot e rozava.. kifli tapi...
kupi si rozova teniska i hoise ... s nekoi tap feshaniaga.
prost narod
da te svetna- tva e kampaniq za borba s raka na gardata i btw imat stra6no hubava pesen anprarna otnovo za kampaniqta

MoOnLiGhT_ShAdOw
10-02-2008, 07:08
Моето мнение е, че нито тениските са нещо особено, нито цената им отговаря на стойността, както на всичко, свързано с кампанията - единственият стимул на хората, които купуват от тях, сякаш е само това, че помагат (2 лв. от всеки продукт отиват за прегледи и закупуването и поддържането на ехографи). :-o
Авторката, като толкова искаш да си фешън, има си други магазини, чиито дрехи са 100% по-лъскави от памучна тениска с обикновена щампа. А пък ако искаш да парадираш с изкуствено благородство, това си е твой проблем, не виждам защо другите се месят. Щом да си повърхностна те прави щастлива...
Тук можеш да намериш каталог, който да следиш, ако случайно ти хрумнат пак идеи да се правиш на Майка Тереза: http://www.avon.bg/PRSuite/home/home.jsp.

DollsiiTa
10-02-2008, 11:28
Охх ... защо ли си възмущавам .. все пак живеем в България където всички си мислят ,че хората около тях са безчувствени зомбита ... Когато човек иска да направи нещо хубаво и да подкрепи някаква кауза веднага решавате ,че е фешън и парадира с изкуствено благородство ...
И едно пояснение за MoOnLiGhT_ShAdOw и B3B0K нито съм фешънка нито искам и да бъда!!! (Ама какво ли обяснявам пак ще се заядете за нещо..)
Ако исках да имам лъскави дрешки от маркови магазинчета щях да имам ... Вие просто не можете да приемете ,че не всички тиинеиджъри са се наебали на по 13 - 14 ходят със батковци/чичковци и не се интересуват от нищо друго освен "Как ми е косата днес?" ...
По логиката на половината писали по темата значи всички ,които носят такива тениски включително Ейвън и иницияторите на кампанията парадират с изкуствено благородство за да си продават нещата и да се подмазват на хората ! Не мислите ли ,че има хора (тиинове),които все още се вълнуват от положението на България и хората в нея ... За вас всичко ли е изкуствено бе хора?! Във тоя форум не съм видяла една тема където да няма нападки към автора за какво го правите това всичкото?

AvaLan4e
10-02-2008, 14:40
<3

hardball
10-02-2008, 15:08
1 сме зли

2 това е интернет

3. комплексари сме

4. прави сме


Нахахаххааахахха :D


Иначе ако имаш достатъчно време за глупости има бол неща, с които можеш да се занимаваш. :D Кажи ми град и ще ти дам идеи, хаха:Д

Bianca
10-02-2008, 15:32
Божеее, сама казва в първото си мнение, че и трябва ТОЧНО тениската и почва да се вайка затова дали вече кампанията не е минала, а сега ми се прави на света вода ненапита.
Ай, сиктир..

AvaLan4e
10-02-2008, 16:04
1во! Трябва да има реклама и най-големия от вас идиот го знае <3
Всеки, който е посветен на идеята, колкото и да е идеалист, ще иска само доброто на идеята и ще отдели и за омразната реклама.
2ро! Характерно е за тази възраст да си падаш материалист, а да искаш чрез облеклото си да изразиш себе си е характерно за мнооого повече хора ('=
3то! А съм мила ^^ ('=

MoOnLiGhT_ShAdOw
10-02-2008, 19:29
]Охх ... защо ли си възмущавам .. все пак живеем в България където всички си мислят ,че хората около тях са безчувствени зомбита ... Когато човек иска да направи нещо хубаво и да подкрепи някаква кауза веднага решавате ,че е фешън и парадира с изкуствено благородство ...
И едно пояснение за MoOnLiGhT_ShAdOw и B3B0K нито съм фешънка нито искам и да бъда!!! (Ама какво ли обяснявам пак ще се заядете за нещо..)
Ако исках да имам лъскави дрешки от маркови магазинчета щях да имам ... Вие просто не можете да приемете ,че не всички тиинеиджъри са се наебали на по 13 - 14 ходят със батковци/чичковци и не се интересуват от нищо друго освен "Как ми е косата днес?" ...
По логиката на половината писали по темата значи всички ,които носят такива тениски включително Ейвън и иницияторите на кампанията парадират с изкуствено благородство за да си продават нещата и да се подмазват на хората ! Не мислите ли ,че има хора (тиинове),които все още се вълнуват от положението на България и хората в нея ... За вас всичко ли е изкуствено бе хора?! Във тоя форум не съм видяла една тема където да няма нападки към автора за какво го правите това всичкото?

Смешна си. :razz:

Щях да се огранича с това, но нека съм и аз на всяка манджа - мерудия. Както казаха преди мен, ти сама си призна, че просто искаш тениска, толкова и ти е през г*за за каквато и да е кампания. А пък и ти сама каза, че те кефело розовото, и каква трагедия беше, че сме изпуснали безплатните блузчици. :-#

Bianca
10-04-2008, 08:42
Какво стана? :D Минала е кампанията, нали? :-#

MoOnLiGhT_ShAdOw
10-04-2008, 11:10
Нее, няма розова блузка и отидохме да плачем тихо в ъгълчето. Или да си режем вените. 8-)

DollsiiTa
10-04-2008, 13:11
Хмм от опит го знаете и двете,нали? 8-)

Bianca
10-04-2008, 17:24
]Хмм от опит го знаете и двете,нали? 8-)
Че как? :(

gPa3HuTeJl
10-04-2008, 17:47
Ало синеокия боклук... ти няма ли да престанеш да се заяждаш... за к'ва се имаш ? За нещо повече ли се мислиш ? .... ти си едно нищоподобно, ма парцал... не се пра'й на много оборотна....и бягай да си измиеш мазната коса, че олио капе от нея... зган такава...

Bianca
10-04-2008, 17:48
Ало синеокия боклук... ти няма ли да престанеш да се заяждаш... за к'ва се имаш ? За нещо повече ли се мислиш ? .... ти си едно нищоподобно, ма парцал... не се пра'й на много оборотна....и бягай да си измиеш мазната коса, че олио капе от нея... зган такава...
Направо.. Ще ставам снабдител за олио Клас. :(
П.П. Не, няма да престана да се заяждам. :-P

gPa3HuTeJl
10-04-2008, 17:49
Ти вече си станала....

Bianca
10-04-2008, 17:53
Нем, досега бях на олио Слънце, ама трудовият ми договор изтече, за съжаление. :(

gPa3HuTeJl
10-04-2008, 17:56
Опитваш да се остроумничиш... хаха колко си жалка просто.... добре, че има такива хора като тебе ... та да има на кои да се смея...

Bianca
10-04-2008, 17:59
Естествено.
Ама не се сещаш, че ти си в центъра на цялата смешка, а?

gPa3HuTeJl
10-04-2008, 18:02
хаха защо ли си мисля, че целия форум е на с1щото мнение като мене ?

Bianca
10-04-2008, 18:04
Ми, може би защото сте едно стадо с предразсъдъци. (:

gPa3HuTeJl
10-04-2008, 18:22
А ти си всезнайната глупава тинейдж1рка, която си мисли, че е знае всичко...

Bianca
10-04-2008, 18:27
А ти си всезнайната глупава тинейдж1рка, която си мисли, че е знае всичко...
А ти си този, на когото му се губят някои букви от азбуката. :-)
Тиии, да не би да си някой стар дядка?

gPa3HuTeJl
10-04-2008, 19:46
Най - добре си тра'й... всички знаем колко си залухава и простовата... щях да кажа стига падала на хората в очите, но забравих, че ти си толко долу, че повече няма на к1де...
Стига показвала ниската култура и безмоз1чието си, а пак ти казвам ходи се изк1пи...

Bianca
10-04-2008, 19:50
Най - добре си тра'й... всички знаем колко си залухава и простовата... щях да кажа стига падала на хората в очите, но забравих, че ти си толко долу, че повече няма на к1де...
Стига показвала ниската култура и безмоз1чието си, а пак ти казвам ходи се изк1пи...
Аз ли да се изкъпя? За твое сведение се къпя всеки ден. ;) Не че това теб де засяга, де, но да отбележа.
Просто, извинявай, ама да ми казваш, че съм тъпа и проста, а да няма какво друго да ми кажеш, освен да ида да се изкъпя.. Здраве да е. :)
Ниска култура? Как пък реши? Много ли културни мероприятия посещаваш, че да определяш МОЯТА култура?
И още нещо-в българската азбука има буквата Ъ! :)

machoka
10-04-2008, 20:43
Дразнителе, последният ти пост в темата да бъде наистина последен, не искам да виждам повече. Нито да се заяждаш излишно.

Нататък само по зададения топик.

gPa3HuTeJl
10-04-2008, 21:50
ЦЕНЗУРА!

.: machoka :.