PDA

View Full Version : Най-добрия ми приятел .. ; (



ifeto95
10-01-2008, 16:56
Много съжелявам , че правя нова тема .. просто съм много незапозната със сайта и реших да напрая нова та искам да ви питам :

Преди време един мой приятел или да кажем най-добрия ми приятел ми каза че ме харесва като повече от приятелка :shock: .. аз незнаех какво да прая и реших да изчакам малко да видя как ще се стекат събитията .. ии нищо аз продължавах да си го обичам като приятел не като повече ! :( Ама от няколко седмици ми е едно .. никво .. понеже сме в различни училища и не се виждаме често .. понеже той е по зает и има повече домашни той е 10 клас .. общо взето само по скайп :? .. и от няколко седмици ако не го видя ми е кофти .. ако не влезе в скайп или не ми пише и ми се скапва настроението .. незнам .. до сега момчетата които съм харесвала съм харесвала на външен вид и ходим по няколко седмици и туй то .. сега е много по странно .. та то става дума за най-ценното същество в живота ми след майка ми и баща ми .. мисля си да му кажа , че и аз изпитвам нещо .. обаче ме е страх УЖАСНО много .. че ако нещата не потръгнат и ще изгубя даже и приятелството си с него .. ;( ;( .. Обаче не искам да крия нищо от него .. то просто си личи вече ..

П.П : След 2 месеца има рожден ден и мисля да му го кажа тогава за да го изненадам още повече .. ама това разбира се ще стане след като чуя мнението ви ..
:)

sasha_90
10-01-2008, 17:18
Признай му какво чувстваш.Не мисля,че има смисъл да криеш такова нещо.

sadsad
10-01-2008, 17:22
Е, че признай му...но ако е станало отдавна го подпитай дали още има такъв интерес към теб.А и защо ще чакаш още 2 месеца....кажи му го сега, после може да е късно....

z1n4i7y
10-01-2008, 17:27
Ами аз ти предлагам да не чакаш 2 месеца :) Кажи му още утре 8-)

windyar
10-01-2008, 18:01
Мдам по хубаво действай веднага...за 2 седмици мн неща могат да станат...Но първо бъди сигурна, да не го нараниш момчето.

PoisoNGirL
10-01-2008, 18:05
Ако имаш чучства не ги крий.Всяка секунда е важна.Кажи му още утре ако имаш шанс.Няма смисъл да чакаш.

ivsan4eto
10-01-2008, 18:17
Ако знаеш и аз имах същия проблем. C едно момче се познаваме от малки (сега сме на 18 :D ) и преди 3 години станахме най-добри приятели до момента в който той сменяше гаджетата си през 2 седмици и на мен ми ставаше супер гадно, защото нямаше време за мен и една вечер, когато бяхме заедно той ме целуна :D беше ми много странно, но и аз го целунах и после 2 дена ми беше много трудно много се двоумях, защото незнаех какво ще излезе от тази връзка, а и неисках да загубя най-добрия си приятел но все пак след дъъъъълго премисляне реших да тръгнем и скоро направихме 7 месеца :grin: :---) :smt007 . Моя съвет е НАПРАВО ГО ХВАЩАЙ и не се притеснявай! КЪСМЕТ надявам се да съм ти помогнала :-)

Neverafter
10-02-2008, 06:32
По-хубава връзка от това едва ли може да се получи,защото се познавате доста добре, знаете си недостатъците и няма начин да се разочароваш от някаква част от характера му или нещо от сорта (=
Аз бих ти казала,че ако наистина имаш някакви чувства към него, трябва да му кажеш. Недей да криеш и факта, че се страхуваш за приятелството ви - сигурна съм, че и той се бои от същото нещо!

Абе, действай! :)

DarkWonderer
10-02-2008, 08:01
В тоя живот няма място за колебания - печелиш и губиш! :)

ЗАТОВА ДАВАЙ И УСПЕХ!

slun4ice_90
10-02-2008, 08:33
Хич не му мисли,ако си наистина сигурна му кажи.Обаче,ако не е така и му го кажеш ще го разочароваш... :-P Успех!

Harum_Scarum
10-02-2008, 09:28
Не чакаи кажи му го колкото може по скоро (ако си сигорна в чуствата си),но не по скаип кажи му го лично : )

FeNuT
10-02-2008, 10:38
Моя съвет е да не чакаш след два месеца да му кажеш,а да го направиш съвсем скоро.Успех!

alex4e_15
10-02-2008, 11:42
оооххх....И аз имах същия проблем...Но повярвай ми по-добре му кажи сега...иначе ще стане много късно...Кажи му всичко нали ти е най-добрия приятел..Иначе рискуваш да го загубиш

VQTUR
10-02-2008, 12:16
леле, ако искаш вярвай ама като започнах да чета все едно аз я бях писала темата :-D
и на мен най-добрия ми фр (с който се знаем от малки) ми призна че ме харесва, и аз гледах като :shock: и ми беше мн странно, мн се двоумях, но... му отказах, защото го приемах само като приятел и да ти кажа от тогава вече не сме толкова близки. Не е същото м/у нас, той като че ли се отдалечи от мен (и разбираемо де) и на мен ми е кофти.


Само неразбрах ти като приятел ли го хар или вече имаш и други чувства към него? Защото ако го харесваш - не се замисляй, направо действай! НО - 1во разбери дали той още изпитва същото към теб, защото може да се получи мн куцо.

Айде успех, мацка и да кажеш кво е станало! :wink:

ifeto95
10-02-2008, 12:24
Ххах .. ами в петък ще излезем , защото не съм го виждала отдавна и мисля тогава да му кажа .. :) .. Да наскоро го питах по точно онзи ден и каза , че още е така :grin:
Мерси за съветите ще му кажа .. не видях нито едно отрицателно мнение .. :)
Ще пиша какво е станало ! :) :-)

soul1199
10-02-2008, 12:30
Ххах .. ами в петък ще излезем , защото не съм го виждала отдавна и мисля тогава да му кажа .. :) .. Да наскоро го питах по точно онзи ден и каза , че още е така :grin:
Мерси за съветите ще му кажа .. не видях нито едно отрицателно мнение .. :)
Ще пиша какво е станало ! :) :-)a taka :) kaji my i davam bas,4e 6e tragnete :grin:

samoubiika
10-02-2008, 14:33
Много съжелявам , че правя нова тема .. просто съм много незапозната със сайта и реших да напрая нова та искам да ви питам :

Преди време един мой приятел или да кажем най-добрия ми приятел ми каза че ме харесва като повече от приятелка :shock: .. аз незнаех какво да прая и реших да изчакам малко да видя как ще се стекат събитията .. ии нищо аз продължавах да си го обичам като приятел не като повече ! :( Ама от няколко седмици ми е едно .. никво .. понеже сме в различни училища и не се виждаме често .. понеже той е по зает и има повече домашни той е 10 клас .. общо взето само по скайп :? .. и от няколко седмици ако не го видя ми е кофти .. ако не влезе в скайп или не ми пише и ми се скапва настроението .. абе възможно е и да е любов .. незнам .. до сега момчетата които съм харесвала съм харесвала на външен вид и ходим по няколко седмици и туй то .. сега е много по странно .. та то става дума за най-ценното същество в живота ми след майка ми и баща ми .. мисля си да му кажа , че и аз изпитвам нещо .. обаче ме е страх УЖАСНО много .. че ако нещата не потръгнат и ще изгубя даже и приятелството си с него .. ;( ;( .. Обаче не искам да крия нищо от него .. то просто си личи вече ..

П.П : След 2 месеца има рожден ден и мисля да му го кажа тогава за да го изненадам още повече .. ама това разбира се ще стане след като чуя мнението ви ..
:)

Любовта не е вечна!Има я!Не отричам...но момчето нема да те чака 2 месеца...определено ше залюби друга...не казвам,че ако сте заедно няма да залюби друга ;д мъжете са еднииии ;д;д палави ;д ма ти говоря,че ако е свястно момчето,шо не му признаеш какво НАИСТИНА чувстваш?
Имах подобен проблем с един приятел...най-добрия ми!По принцип,хората,които стоят зад нас(не говоря буквално зад нас 8-)),хората,които ни подкрепят и са до нас в трудни моменти...те ни обичат най-много...и по принцип,когато имаш бест фр от другия пол,все излиза че е нешо повече от приятел ;д

scoobydors
10-02-2008, 14:35
Ако имаш чучства не ги крий.Всяка секунда е важна.Кажи му още утре ако имаш шанс.Няма смисъл да чакаш.

KpucuTo0o92
10-02-2008, 16:33
az mislq 4e trqbva da mu kaje6 kvo 4uvstva6 .ako o6te te haresva kato ne6to pove4e ot priqtelka 6te se saberete ,a ako 4uvstvata vi ve4e ne sa vzaimni ako naistina ste tolkova dobri priqteli ne6tata nqma da se promenqt i 6te sa kakto predi :D :D :D
P.S 6to 6te 4aka6 do rojdeniq mu den nqma smisal :D :D :D uspehi

ifeto95
10-02-2008, 17:03
Ами .. щото мислех да изчакам рожденния му ден и тогава да му кажа за да се зарадва още повече :) .. щото той от много време ме харесва а аз не му давам шанс :( искам да помни този рожден ден :)

MoHuTo
10-02-2008, 17:16
Според мен няма смисъл да чакаш.. губиш време - действай докато не е станало късно :) Успех от мен в петък и да кажеш как е минало :)

ifeto95
10-03-2008, 15:39
Еми ко може да стане .. не излязохме , бяхме се уговорили да влзем в скайп и да се разберем .. а него го няма никакъв , а е 18:30 .. :shock: :(
Аз ще му кажа неска .. ако трябва и по скайп .. :( не се сдържам вече :neutral: ..

snejana67
10-03-2008, 15:47
не губи кураж ще се видите стискам палци :-)

ifeto95
10-03-2008, 16:01
Дано .. :(

Bee*
10-03-2008, 16:18
Оо,как така ще чакаш два месеца?
Кажи му,и без това,ако му откажеш едва ли ще продължавате да сте толкова близки,спред мен не губиш нищо :)

Lysit0
10-04-2008, 14:20
Признай му какво чувстваш.Не мисля,че има смисъл да криеш такова нещо.

mynichka
10-04-2008, 14:22
Успех ..може би отношенията ви ще са страхотни ..познавате се толкова добрее ..и всичко ще си е супер :)

Siankaa
10-04-2008, 17:51
Разбирам,че те е страх да не загубиш даже приятелството му след всичко,но понякога трябва да се рискува.Ако наистина изпитваш чувства към това момче и той е готов да ги сподели тогава рискувай и му признай.Всичко ще е наред. :)

ifeto95
10-04-2008, 18:30
Казах му съфорумнициии .. :grin:
Еми прие го нормално , даже каза , че имал чувството , че го харесвам , обаче не искал да ме попита или нещо такова .. Ама не стана тшк .. :grin:

Начи ще имам друго въпросче ..
Напоследък , когато се уговорим да излезем , се не е в скайп да се разберем или неможе .. от миналата седмица отлага .. миналата неделя имаше да си учи много - Добре ! Тоя петък баба му не била добре и той останал при нея -Добре ! Неска не незнам какво ще ми каже .. ама ми намирисва на баскет .. да ме е заебал заради един баскет ?! Уж ме харесва , защо няма да иска да излезем .. ?? :( :-o