PDA

View Full Version : Разяждана отвътре...



PoisoNGirL
10-01-2008, 18:02
Имали ли сте някога усещането,че сте сами на света макар и заобиколени от хора.Имате приятели,а сякаш никой не ви разбира.Имате човек до себе си,а сякаш ви липсва любов.Сякаш самотата ви разяжда...Иска ви се да изкрещите,а не можете.Усещате,че нещо важно ви липсва,а не знаете какво...Къде ми е проблема...Супер странно ми е...Никога не съм се чувствала така...

sScream
10-01-2008, 18:10
Миии...хм... В интерес на истина да ама ...предполагам не като тебе. А проблемът ти е, че прекалено много го мислиш : )

{P}{ViK$s$}{P}
10-01-2008, 18:10
emi da slu4valo mi se e i ne edin pat :? mn 6ibano sastoqnie no vapreki tova se opravqm. Prostoo si se depresirala tva e ! moet savet e: pusni si hubava muzika ne ne6to depresira6to zamisli se za hubavite ne6ta ot jivota za prekrasnite momenti koito si prejivqla s dadeni hora za priqtelite ti koito darjat na teb za vsi4ko onova koeto te zaobikalq i koeto te pravi tolkova 6tastliva :) prosto si kaji "a be momi4e q se stegni ". obadi se na na nqkoi fr ili pak izlez sas nqkoi da se razvedri6 prosto ne pozvolqvai da se depresira6 :) uspeh mila :-) :-) :-)

.. DeViL mAy CrY ..
10-01-2008, 18:20
Да случвало ми се е много пъти.Оправям се и готово :)

Magi4eska_Kiss
10-01-2008, 18:33
Случвало ми се е много пъти, дори в момента съм така... :?

Lysander
10-01-2008, 18:41
Едни хубави антидепресанти ще свършат работа. 8-)

BoRiTo0o
10-01-2008, 18:43
da slu4valo mi se e dori v momenta sam taka i ne znam kakvo da pravq :(

jujit0
10-01-2008, 19:14
може да се стори странно но това чувство ме преследва вече месеци...знаех че не съм едитствена но до сега не бях срещала някой който толково точно да опише чувствата пи...ако можех да помогна на себе си за това щях да го направя и за теб,ноо уви! Съжелявам... :?

soul1199
10-01-2008, 19:16
ami da ponqkoga mi se sly4va,ama ne my misli tolkova :)

machineheadfan
10-01-2008, 19:33
ми да познато ми е т'ва чувство само дето нито приятели имам наблизо нито човек до себе си :)

ForeverYour
10-01-2008, 19:38
PoisoNGirL имам същия проблем... чувството е много гадно ... Сега пред приех следните неща. Скъсах с даденото лице и започнах да флиртувам с други за усещането ... и за сега се чувтсвам доста по добре.. :)

HONDA
10-01-2008, 19:40
Ами да ти кажа до скоро бях така, но се оправих. Просто се постарах да се обградя с готини хора. Да се отделя от многото ми "приятели", които се ми просто познати, с които да пия кафе (и сега от време на време се виждам с тях, но не толкова често). Постарах се да правя това, което иксам. Това лято се забалявах много, пътувах, намерих си страхотен приятел, посетих много мото събори, беше страхотно. Просто намери подходящите за теб хора. Хора, с които не само да тъпчеш на едно място, а да ти помагат да се развиваш.

MartyParty
10-01-2008, 19:49
Мда понякога..Не знам как се решава такъв проблем.Просто един ден се събуждаш и вече не се чувстваш така.

Lacey_66
10-01-2008, 19:54
:( Ами аз в момента ми е едно такова никвоо ... имам 4увството 4е вече ми е все едно за всичко и всеки .... надявам се да е така за малко ... наистина съм много объркана ... :? нямам си никва идея какво да правя просто си бездействам ... също така изпитвам безразличие към всичко ... което наистина съм ценяла и обичала и незнам на какво се дължи всичко това .... :-o дано престане никак не ми е приятно ... :( :( :( [-( #-o #-o :-k :-k :(

Bubbly
10-01-2008, 20:07
Всеки го е изпитвал, някои повече, други по-малко. Нормално е стига да не стане хронично.

kuklichka_bg
10-01-2008, 20:26
Имали ли сте някога усещането,че сте сами на света макар и заобиколени от хора.Имате приятели,а сякаш никой не ви разбира.Имате човек до себе си,а сякаш ви липсва любов.Сякаш самотата ви разяжда...Иска ви се да изкрещите,а не можете.Усещате,че нещо важно ви липсва,а не знаете какво...Къде ми е проблема...Супер странно ми е...Никога не съм се чувствала така...

mhm :(

PeopleAlwaysLeave
10-01-2008, 23:27
Чувствала съм се да. И в момента даже се чувствам така. Никой от приятелите ми не ме разбира. При мен проблема е една раздяла след дълга връзка миналата година и просто след тази раздяла съм като болна. Не мога да я преживея и това си е, хем аз сложих края... Направих всичко за да си го върна въпросното момче, но той не оцени... Сега е някъде в някоя кръчма, налива си се с алкохол, хванал си е някой курва да си чука, а аз тъпачката се побърквам вкъщи... Самотата ме убива. Много ме е страх от нея и в същото време то една година насам е неизменно с мен... Приятелите ми не могат да ми помогнат (повечето не проявяват и желание) и вече наистина не знам какво да правя. Липсва ми тоя човек е ме разяжда отвътре тая самота... :(

slun4ice_90
10-02-2008, 10:04
Имали ли сте някога усещането,че сте сами на света макар и заобиколени от хора.Имате приятели,а сякаш никой не ви разбира.Имате човек до себе си,а сякаш ви липсва любов.Сякаш самотата ви разяжда...Иска ви се да изкрещите,а не можете.Усещате,че нещо важно ви липсва,а не знаете какво...Къде ми е проблема...Супер странно ми е...Никога не съм се чувствала така... Чувствала съм се така..Спок нищо ти няма..Даже съм и го казвала,че уж съм заобиколена от хора а се чувствам сама...Гадно е чувството, неописуемо е... :-o Обаче и аз не знам каква е причината... :?

ImmortalForever
10-03-2008, 09:14
От две години съм така(но аз имам диагноза-патология на настроенията,тъй че спокс :) ), ама не пускам теми за психичните си състояния..тфа не е проблем..Колко време продължава?1-2 месеца..Чакай да стане година...Тогава идва забавното..Вече дори просяците на улицата са ти безразлични и ти живееш щастлива в своя си свят.. Не се впрягай!

mynichka
10-03-2008, 09:18
и аз се чувствам по същия начин :x

reni7o0o
10-03-2008, 16:26
Имали ли сте някога усещането,че сте сами на света макар и заобиколени от хора.Имате приятели,а сякаш никой не ви разбира.Имате човек до себе си,а сякаш ви липсва любов.Сякаш самотата ви разяжда...Иска ви се да изкрещите,а не можете.Усещате,че нещо важно ви липсва,а не знаете какво...Къде ми е проблема...Супер странно ми е...Никога не съм се чувствала така...

Да... и в момента го изживявам... имам всичко но нещо ми липсва и незнам какво... :cry:

reychal69
10-03-2008, 22:32
DA..normalno e mislq 4e vseki 4ovek ima takiva momenti v opredelen period..ysmixvai se po 4esto i 6te ti mine :) :)

AnGel_fReE
10-04-2008, 09:57
naduta_fukli4ka Пуснато на: Чет Окт 02, 2008 2:27 am Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Чувствала съм се да. И в момента даже се чувствам така. Никой от приятелите ми не ме разбира. При мен проблема е една раздяла след дълга връзка миналата година и просто след тази раздяла съм като болна. Не мога да я преживея и това си е, хем аз сложих края... Направих всичко за да си го върна въпросното момче, но той не оцени... Сега е някъде в някоя кръчма, налива си се с алкохол, хванал си е някой курва да си чука, а аз тъпачката се побърквам вкъщи... Самотата ме убива. Много ме е страх от нея и в същото време то една година насам е неизменно с мен... Приятелите ми не могат да ми помогнат (повечето не проявяват и желание) и вече наистина не знам какво да правя. Липсва ми тоя човек е ме разяжда отвътре тая самота...
--------------------------------------------------------------------------------------

i az imam podoben problem no nai vajnoto e da vqrva6 4e vs 4e se opravi :-) taka ili ina4e vseki ima period na samota i samo sam moje da se izmakne ot tova i da prodalji napred shtastliv

Presley
10-04-2008, 10:00
По едно време се чувствах така.Но точно в тоэи период със сестра ми имахме шанс да се посближим и раэбрах,че имам сестра,която е элато.Тя ми е най-голямата упора в такива ситуации,эатова не се притеснявам,че ще се повтори.А иначе редовно ми е било тъпо,че съм эаобиколена от хора,а нито един не чатва эа кво му говоря. ;]

mickelangelo
10-04-2008, 20:48
Просто .. прави неща които ти харесват .. не мисли какво липса .. мисли .. какво имаш около теб (не материално ) ... просто ..живей .. :)

tarataika
10-04-2008, 20:50
честно казано непрекъснато... всеки те пита какво има просто от любезност..ко кажеш нещо - да разбирам те...аман от заучени фрази, какво разбират, нито са в моето положение, нито вътре в мен, за да знаят какво чувствам :o

SunShinePearl
10-04-2008, 20:53
да случвало ми се е мн е едно такова тъпо :? ама бързо се оправих :)

cinderella_gugutka
10-04-2008, 22:27
да,ама/се/оправям :)

Seducti0n
10-04-2008, 22:42
Дамз...познато е чувството, но не е самота, доста рядко казвам, че някой не ме разбира, защото не го считам за необходимо да го прави.
Нито ще промени по някакъв начин обстоятелстватаа, нито тегавото чувство ще се изпари...
Просто плача... :(

assd22
10-04-2008, 23:27
Имали ли сте някога усещането,че сте сами на света макар и заобиколени от хора.Имате приятели,а сякаш никой не ви разбира.Имате човек до себе си,а сякаш ви липсва любов.Сякаш самотата ви разяжда...Иска ви се да изкрещите,а не можете.Усещате,че нещо важно ви липсва,а не знаете какво...Къде ми е проблема...Супер странно ми е...Никога не съм се чувствала така...аве ко се впрягаш, стаай емо, и хои по дискота да денсиш и пиеш с френдувете брат, не се коси 8)