PDA

View Full Version : Размисли и страсти.



анонимен_юзър1
10-01-2008, 18:58
Здравейте.

На 16 години съм и реално до сега не съм имал сериозна връзка с момиче.Не мога да разбера дали проблема е в мен...Изглеждам доста добре, сериозно и интелигентно момче съм, нямам проблеми със самочувствието, уча в сравнително добро училище.Но нещо не върви с момичетата.
Мисля, че проблема е в това, че не съм много активен...По-принцип не обичам да се "мазня", да се правя на какъвто не съм, само и само да ми обърнат внимание.
От друга страна неактивността от страната на нежния пол ме дразни - като се започне от обикновенните сайтове за запознанства и стигнем до реалния живот.
В тия сайтове, ако не тръгнеш да им пращаш съобщения и да се лигавиш ( hi, kak e {{}} ), можеш да забравиш някое момиче да започне "разговор" с теб.Дори да ти отговорят...положението е отчайващо - nz, kfo, of, nmz.Супер "разговор" се завръзва и ти всячески се опитваш да го продължиш.Пълна трагедия.
Навън - къде по дяволите видяхте някое хубаво момиче да иде при някое момче и директно да се запознае с него, да го покани да излезнат някъде или да го пита за скайп/гсм? - НИКЪДЕ.Тия индивиди май се срещат само по филмите.Ако момчето не тръгне да я търси, да моли познати да ги запознават, нищо няма да се получи.
Таа да се върна на проблема, че се отплеснах доста.Какво мислите, че трябва да променя?Трябва ли да започна да се правя на интересен, да се правя на някой друг?Ще кажете дръж се естествено и не играй роли - ами аз точно това правя.Но май точно това ми пречи.Когато съм си аз - аз съм уравновесен човвек, не обичам да дрънкам глупости, говоря когато имам какво да кажа, не се лигавя и тн.И може би точно това плаши момичетата?Може би ги държа прекалено далеч от мен..Те не знаят какво да правят, тъй като може би не им давам да ме опознаят?
Тези въпроси ме мъчат от доста време и знам, че сигурно няма да получа адекватни отговори, имайки предвид шегаджиите във форума и най-вече това, че не ме познаавате...Предполагам, че сам ще трябва да открия проблема.Но ще съм Ви благодарен ако коментирате и споделите мнението си.

Мерси.

tanchiii
10-01-2008, 19:16
емм пич част от днешните момичета са такива надуфки пфф :smt021 ( аз говоря така щото не съм надуфка ;]] ) така че опитай да намериш момиче което да е хубавко и да не е надуфка .. рядкост са ама се пак ги има :P успех :) :-)

soul1199
10-01-2008, 19:23
Навън - къде по дяволите видяхте някое хубаво момиче да иде при някое момче и директно да се запознае с него, да го покани да излезнат някъде или да го пита за скайп/гсм? - НИКЪДЕ.


ne ba6 nikude,tova mi e redovniqt nomer :D :oops: mislq,4e trqbva da ne my misli6 tolkova,momi4eto podhodq6o za teb,samo 6e doide,budi,kakavto si,ne se promenqi,yspeh4eta :) :)

DoThat
10-01-2008, 19:36
Абе глупости...бъди какъвто си...в днешно време няма такова понятие.
Начи човек, ти почти сам си отговори на въпросите.Ако искаш момичета, за една вечер, точно това трябва да правиш, да си нахакан, да се смееш дори и на незначителни неща от сорта на "глей как си завирам сламката в носа..."...раийш? трее си "пич" квито си ги гледал по филмите.Говори квото ти дойде на ъкъла, импровизирай постоянно, така ще си интересен и ще й привлечеш вниманието на девойката...
Ако пък търсиш сериозна връзка, точно обратното, бъди себе си, бъди по сдържан, момичето да види, че си сериозен и би и бил опора в живота...просто тряя да свикнеш да се нагаждаш както според твоите желания, така и според момичето.
Има го и тоя момент, когато трябва да разбереш от кой вид е каката - сериозна, търсеща връзка и сериозен човек до нея, или лиготия от ония по ла пиовра дет се натискат на секи 2-ри...начи това много лесно се разбира..то напрао си мирише.. хахах.. едни такива...абе баш си надуфки..
Еми, брат, надявам се да съм успял да ти помогна, най- важното е да си играч в днешно време...просто лично тествано е...когато си себе си (нормален, свестен, с НОРМАЛНА ПРИЧЕСКА и дрехи, не се хилиш се едно си с пръчка в гъза...) много рядко може да те забележи, някоя дето на челото и пие "За една нощ си търся.."
Но пък ако си търсиш сериозна....ох да тва вече го казах, почвам да се повтарям хехе..

Тъй, хайде успехи и давай смело...
8) :razz: :razz: :razz:

machineheadfan
10-01-2008, 19:41
ами моят съвет е бъди какъвто си и недей се променяш!все някога ще се намери някое нормално,свястно момиче :]
не виждам смисъл да започнеш да се правиш на интересен и т.н. като ти точно това не харесваш-лиготии и т.н..Надявам се че ме разбра какво имам предвид :)

sasha_90
10-01-2008, 19:45
В днешно време,малко са тези,които ценят естествените хора.В това съм се убедила многократно и продължавам.Нямам представа,защо сега е по-модерно да се правиш на "виж ме кой съм аз".Не те съветвам да се променяш.Нито да ставаш боклук.Защото тези,които се правят на интересни са точно това-надувки без покритие.Не се притеснявай,че нямаш момиче до себе си.Има време,а пък и си още на 16.За къде бързаш?Гледай си училището,приятелите,забав лявай се.Любовта рано или късно ще те намери-неизбежно е!

HONDA
10-01-2008, 19:55
Не очаквай някое момиче да направи първата крачка, това не е наша работа! Нали си "мъж"... Дръж се естествено, няма да е добре някоя да хареса този, който не си. Просто се запознай с някоя девойка, поискай й Скайпа или телефона, покани я да излезета. Не чакай момичето да дойде при теб.

Obsession
10-01-2008, 19:55
ато се започне от обикновенните сайтове за запознанства
Намери ти къде да търсиш... излез навън и започни реални контакти. И без това е по-сигурно.

Навън - къде по дяволите видяхте някое хубаво момиче да иде при някое момче и директно да се запознае с него, да го покани да излезнат някъде или да го пита за скайп/гсм? - НИКЪДЕ
Да, бе, да! Не само, че аз съм живия пример, но и познавам други такива момичета. Колко? -Достатъчно. Разбери, че трябва да има актовност и от твоя страна. Ако пък харесаш някоя нищо не ти пречи все пак да направиш връзка, да се запознаеш и т.н., защото, ако не го покажеш момичето няма да разбере, че имаш симпатии към нея. Има и срамежливи момичета... Не, че защитавам всички (ха, как ли не), но не очаквай да стош безучастно и да вървят на опашка след теб...
Поздравления, че си себе си и само по този начин искаш да си намериш момиче, от нищо изкуствено няма смисъл, но това вече си го открил явно... Продължавай така, личи ти, че си интелигентно момче, ако проявиш заинтересованост към някоя може да се получи. Успех!

Neverafter
10-02-2008, 06:45
Божке, аз съм на 19 и до момента съм имала само 1 гадже, точно щото не съм от момичетата, дето ще идат да се лепнат и да се мазноти като баничка с два тона олио. XD Недей толкова да го мислиш това, нещата се случват когато най-малко очакваш, така че не се тормози за такива неща.

Успех! =3

mynichka
10-02-2008, 07:39
:) само продължавай да бъдеш естествен ..а момиче ще си намериш :)

DarkWonderer
10-02-2008, 08:06
Брато и аз съм така не се притеснявай - само дето вече завърших,уча в университет пък сериозно мацка няма .. тези,за по 1 вечер вече писнаха .. :(

анонимен_юзър1
10-02-2008, 12:13
Благодаря ви за отговорите.

Gosh
10-02-2008, 14:59
Няма голям смисъл да не си себе си, да играеш роля и тн. Първото което е че на теб няма да ти е приятно, второто че има голяяяма вероятност да изглеждаш смешно, ако изведнъж си промениш на 180 градуса поведението. След време ще срещнеш подходящата за теб, при това без да се натягаш. Както написа някой по-горе, гледай си приятелите и учението :] И всичко с времето ..

samoubiika
10-02-2008, 15:17
емм пич част от днешните момичета са такива надуфки пфф :smt021 ( аз говоря така щото не съм надуфка ;]] ) така че опитай да намериш момиче което да е хубавко и да не е надуфка .. рядкост са ама се пак ги има :P успех :) :-)
+100 ;д;д
Аз лично съъъм...спр стрранно животно ;д не съм надуфка иии за разлика от 'тфоята представа за момиче',аз не отговарям на съобщения,написани на латиница иии да съдържат "zdrasti mycka,kak si{{}}",също и "zDrAvEi PaTeNcE" и въобще,всякви ефектни стилове на писане на днешната малдеж!пиши ми на кирилица и ше те обикна ;д;д
...относно онова да заговоря някой по улицата и да му поискам телефона ;д;д едва ли,ноооо във даскало е често срещано ;д особено ткфиз 10ти 11ти клас ;д;;д лесно се предават 8-) аз не харесвам онези типажи момичета,които се натискат на момчетата...просто отивам при него ако ме кефи иии го заговарям ;д или му смигам,или му викам "ей секси" и се обръщат 50 момчета +1,2 момичета :D
но ако става въпрос за нещо сериозно,аз съм несериозен човек и немога да направя първата крачка ;д
бъди себе си...има ей такива хлапачки като мен,които ги смятат за задръстени,шото не са имали 20тина гаджета,не са правили секс,не са се натискали в коридорите на даскалото,не са известни в даскалото,обичат да са себе си,не се мазнят и са мразени от 'rich kids' :razz: тфа съм аз лично ;д има доста ткфиз хора,които познавам...тааа...не се предавай да търсиш...все ше срещнеш някоя...[/i]

snejana67
10-02-2008, 15:58
бъди това което си имай търпение :)

WinHater
10-02-2008, 17:01
не ми се занимаваше да чета другите отговори така че ще давам направо дано не се припокриват много много работите.. та.. гледай си живота, не се прави на такъв какъвто не си, няма смисъл да си с някой и да не си себе си, сиреч да не се чувстваш комфортно с него,дръж на принципите си, не си на кой знае каква голяма възраст още има време пред теб. Когато най малко очакваш ще се появи идеалното момиче за теб,казвам го от личен опит. това с търсенето и препирането да си хванеш някоя ще те накара да погазиш много от принципите си, за което после ще съжаляваш че си пропилял времето си само..... та моят съвет е карай напред ,забавлявай се, не се комплексирай от този факт и ще се появи така мечтаната приятелка с която ще си пасвате точно
П.С. това не го казвам само защото съм го прочел някъде или съм го чул, всичко е лично преживяно , и аз съм бил в твоята ситуация, Бъди себе си :)

BaiToq
10-02-2008, 17:04
Здравейте.

На 16 години съм и реално до сега не съм имал сериозна връзка с момиче.Не мога да разбера дали проблема е в мен...Изглеждам доста добре, сериозно и интелигентно момче съм, нямам проблеми със самочувствието, уча в сравнително добро училище.Но нещо не върви с момичетата.
Мисля, че проблема е в това, че не съм много активен...По-принцип не обичам да се "мазня", да се правя на какъвто не съм, само и само да ми обърнат внимание.
От друга страна неактивността от страната на нежния пол ме дразни - като се започне от обикновенните сайтове за запознанства и стигнем до реалния живот.
В тия сайтове, ако не тръгнеш да им пращаш съобщения и да се лигавиш ( hi, kak e {{}} ), можеш да забравиш някое момиче да започне "разговор" с теб.Дори да ти отговорят...положението е отчайващо - nz, kfo, of, nmz.Супер "разговор" се завръзва и ти всячески се опитваш да го продължиш.Пълна трагедия.
Навън - къде по дяволите видяхте някое хубаво момиче да иде при някое момче и директно да се запознае с него, да го покани да излезнат някъде или да го пита за скайп/гсм? - НИКЪДЕ.Тия индивиди май се срещат само по филмите.Ако момчето не тръгне да я търси, да моли познати да ги запознават, нищо няма да се получи.
Таа да се върна на проблема, че се отплеснах доста.Какво мислите, че трябва да променя?Трябва ли да започна да се правя на интересен, да се правя на някой друг?Ще кажете дръж се естествено и не играй роли - ами аз точно това правя.Но май точно това ми пречи.Когато съм си аз - аз съм уравновесен човвек, не обичам да дрънкам глупости, говоря когато имам какво да кажа, не се лигавя и тн.И може би точно това плаши момичетата?Може би ги държа прекалено далеч от мен..Те не знаят какво да правят, тъй като може би не им давам да ме опознаят?
Тези въпроси ме мъчат от доста време и знам, че сигурно няма да получа адекватни отговори, имайки предвид шегаджиите във форума и най-вече това, че не ме познаавате...Предполагам, че сам ще трябва да открия проблема.Но ще съм Ви благодарен ако коментирате и споделите мнението си.

Мерси.
1.Тъп ли си?
2.Гей ли си?

Или май не знаеш нищо за
отношенията мъж-жена.
Не е и нормално жена да те спре
на улицата и в заведение
и да си предложи номера.
Наричат такива курви.

Не смятам да ти давам съвет,
защото докато не осъзнаеш тези
неща,нищо няма да направиш.

WinHater
10-02-2008, 17:25
1.Тъп ли си?
2.Гей ли си?

Или май не знаеш нищо за
отношенията мъж-жена.
Не е и нормално жена да те спре
на улицата и в заведение
и да си предложи номера.
Наричат такива курви.

Не смятам да ти давам съвет,
защото докато не осъзнаеш тези
неща,нищо няма да направиш.

Като не смяташ да даваш съвет по добре и не пиши, не си преживял явно такова нещо и си нямаш ни най малка представа за какво става дума. :x