PDA

View Full Version : Полиграфическата в София



balon4eee
10-01-2008, 19:00
Здравейте! Искам да попитам има ли тук някой който учи в полиграфическата в София ? :) Ао можете да ми кажете как се влиза след 8клас , балове нещо ... А и ако има изпити по какво точно са ? :D Пиптам понеже съм скарана с математиката даста сериозно и така :D Аа и някакви отзиви за училището ако имате ? Мерси :D Айде чао ! :)

MartyParty
10-01-2008, 19:56
Бившия учи там.По негово време беше оценката по БЕЛ+изпит по рисуване ако си в такава паралелка.След 8-ми клас не знам как е,трябва да се обадиш в даскалото да ги питаш,щото тя е професионална гимназия и изискванията са доста различни.Отсега ти казвам обаче,влизаш в тва даскало само ако нямаш нкаква друга опция.Доста е зле положението там и..не е за хора. 8-)

balon4eee
10-02-2008, 14:00
Мерси ,а в какъв смисъл е зле ? Лоши даскали или ?

MartyParty
10-02-2008, 20:04
Лоши даскали,не толкова.По-точно мързеливи даскали,не особено интелигентни съученици+ това оттам не излизаш нищо повече от прост печатар.Имаш си стажове,практика,която трябва да си изработваш по печаниците и доста малко свободно време.Учиш чертежи на машини като луд и имаш специален изпит само на тях на края на годината.Абе,глупава работа..

balon4eee
10-03-2008, 16:38
Blaa ujas :? Okey mersi mnogo :]