PDA

View Full Version : Еми, малко тъп въпрос... ;(



Svalkata
10-01-2008, 19:55
Здравейте...сега, съжалявам за въпроса, може да ви се стори тъп, ама не знам кой друг да питам, тоя форум е адски як и винаги отговаряте на въпросите ми :-)
Значи,проблемът е такъв,че не мириша на нищо, смисъл повечето ми приятелки нали си имат някакъв аромат, дето миришат на него и е много приятно. И косата и всичко. Не е някакво натрапчиво, ами много яко. При мен не става, косата ми с шампоана мирише 2,3 часа и после се отмирисва, а и не мирише кой знае колко хубаво ;( Може да кажете, че съм адски тъпа, но се надявам да ме разберете и да давате идеи :-)
Благодаря предварително <3

mysterious93
10-01-2008, 19:58
ами то по принцип шампоаните не миришат много дълго :-D а ако имаш предвид че като се напръскаш с парфюм също не го усещаш..вариантите са два или наистина бързо се е отмирисал или просто привикваш с миризмата и не ти прави впечатление :)

Mirelchetoo14
10-01-2008, 20:02
Абее и аз имам същото съмнение за себе си като авторката. Майка ми даже има толкова силен и хубав собствен аромат, че всичките й дрехи( даже неносени 10 години), стаята, чаршафите миришат на нея! :shock: А при мене.... нъцки. Но предполагам и се надявам, че просто никой не усеща собствения си аромат... :?

Svalkata
10-01-2008, 20:03
ами то по принцип шампоаните не миришат много дълго :-D а ако имаш предвид че като се напръскаш с парфюм също не го усещаш..вариантите са два или наистина бързо се е отмирисал или просто привикваш с миризмата и не ти прави впечатление :)
Ами, да шампоаните не миришат много, а парфюмите, не знам, но не ми харесват,просто не мога да намеря точния...а е толкова яко, когато някой мирише на хубаво.А аз на нищо не мириша :D Какво мога да си слагам, за да мириша приятно? ;(

Svalkata
10-01-2008, 20:04
Абее и аз имам същото съмнение за себе си като авторката. Майка ми даже има толкова силен и хубав собствен аромат, че всичките й дрехи( даже неносени 10 години), стаята, чаршафите миришат на нея! :shock: А при мене.... нъцки. Но предполагам и се надявам, че просто никой не усеща собствения си аромат... :?
Да. Точно тва искам - собствен аромат, ама а,де :-o

Serseri91
10-01-2008, 20:23
Всеки си има такъв бе :shock: но как да го усетиш след като с този аромат си свикнала вече откакто си родена ?!

Boot
10-01-2008, 20:24
Хващай първия магазин за парфюми, ама истински, не разни тоалетни води и глупости и души парфюми докато не намериш този, който много много ти харесва. Ако имаш време ходи няколко дни поред като на ден миришеш по 5-6 аромата макс. за да не ти се смесват.

PlamM
10-01-2008, 21:34
hm...ti da ne bi da ubuvash horata i da si pravish parfiumi ot tqh? :D

olive_oil
10-01-2008, 22:08
Здравейте...сега, съжалявам за въпроса, може да ви се стори тъп, ама не знам кой друг да питам, тоя форум е адски як и винаги отговаряте на въпросите ми :-)
Значи,проблемът е такъв,че не мириша на нищо, смисъл повечето ми приятелки нали си имат някакъв аромат, дето миришат на него и е много приятно. И косата и всичко. Не е някакво натрапчиво, ами много яко. При мен не става, косата ми с шампоана мирише 2,3 часа и после се отмирисва, а и не мирише кой знае колко хубаво ;( Може да кажете, че съм адски тъпа, но се надявам да ме разберете и да давате идеи :-)
Благодаря предварително <3
според мен просто свикваш с аромата си и не го усещаш. това се учи още в 5-ти клас ;)

mynichka
10-02-2008, 07:11
наистина тъп въпрос :razz: как така няма да миришеш на нищо ..просто не можеш сама да го усетиш !

Svalkata
10-02-2008, 07:25
Хаха,мерси :D

darla
10-02-2008, 07:34
Абее и аз имам същото съмнение за себе си като авторката. Майка ми даже има толкова силен и хубав собствен аромат, че всичките й дрехи( даже неносени 10 години), стаята, чаршафите миришат на нея! :shock: А при мене.... нъцки. Но предполагам и се надявам, че просто никой не усеща собствения си аромат... :?
da,i az predi se vuzhi6tavah na aromata na maika mi i obojavah 4e cqlata ku6ta miri6e6e na neq,no tova e qvno ot parfuma,koito izpolzva postoqnno,sega kogato az sum jenata vku6ti,muja mi kazva,4e kato se pribere vednaga razbira v koq staq sum po aromata ili 4e vsi4ki drehi miri6at na men(kazva kato kompliment),no az ne use6tam tova taka,4e qvno sme priviknali sus sobstveniq si aromat.Kato se napruskam s parfium go use6tam za izvestno vreme,posle ve4e ne,no tova ne ozna4ava,4e ne miri6em na nego!

BurningDesire
10-02-2008, 09:01
ВСЕКИ си има собствен аромат, който тялото му излъчва, но не го усещаме, защото свикваме с него, но другите го усещат. Що не питаш приятелките си дали усещат собствения си аронат, убедена съм, че не го усещат.

trittico
10-02-2008, 09:15
hm...ti da ne bi da ubuvash horata i da si pravish parfiumi ot tqh? :D

хаха дааа...точно това и аз си помислих :lol:

ValzZi
10-02-2008, 14:38
еми ти просто не усещаш собствения си аромат със всеки е така...да не мислиш че приятелките ти могат да се помиришат?! :)

iPurple
10-02-2008, 14:58
лол аз пък като се напръскам с парфюм и цяла седмица мириша на него

Svalkata
10-02-2008, 18:45
Ахам... но аз не искам да мирише нещо натрапчиво, ами приятна миризма, вие какво използвате? :-)

shmurkam
10-02-2008, 18:55
Здравейте...сега, съжалявам за въпроса, може да ви се стори тъп, ама не знам кой друг да питам, тоя форум е адски як и винаги отговаряте на въпросите ми :-)
Значи,проблемът е такъв,че не мириша на нищо, смисъл повечето ми приятелки нали си имат някакъв аромат, дето миришат на него и е много приятно. И косата и всичко. Не е някакво натрапчиво, ами много яко. При мен не става, косата ми с шампоана мирише 2,3 часа и после се отмирисва, а и не мирише кой знае колко хубаво ;( Може да кажете, че съм адски тъпа, но се надявам да ме разберете и да давате идеи :-)
Благодаря предварително <3
Аз правя така-докато ми е още влажна не МОКРА косата си напръсквам малко парфюм и после цял ден мириша на 'арно. 8-) Понякога си напръсквам и дрехите,особено якето. Иии винаги ми се лепят на врата да ме душат. :D НО идва момента да те попита-ъм,ти по колко пъти се къпеш на седмица? :lol: Аз се къпя всеки ден(не ги слушай тия глупости,че косата трябва да се мие поне през два дена,когато се почустваш мръсна-къпиш се,аз съм танцьорка и не мога да издържа без да се измия). Също така,амииии... :D на един приятел майка му има мн здрав омекотител и смърди мн яко на някви хубави работи и аз само си забивам носа в суитчъра му като го видя. :lol: Таа това е от мен! :-P

Svalkata
10-02-2008, 19:24
Здравейте...сега, съжалявам за въпроса, може да ви се стори тъп, ама не знам кой друг да питам, тоя форум е адски як и винаги отговаряте на въпросите ми :-)
Значи,проблемът е такъв,че не мириша на нищо, смисъл повечето ми приятелки нали си имат някакъв аромат, дето миришат на него и е много приятно. И косата и всичко. Не е някакво натрапчиво, ами много яко. При мен не става, косата ми с шампоана мирише 2,3 часа и после се отмирисва, а и не мирише кой знае колко хубаво ;( Може да кажете, че съм адски тъпа, но се надявам да ме разберете и да давате идеи :-)
Благодаря предварително <3
Аз правя така-докато ми е още влажна не МОКРА косата си напръсквам малко парфюм и после цял ден мириша на 'арно. 8-) Понякога си напръсквам и дрехите,особено якето. Иии винаги ми се лепят на врата да ме душат. :D НО идва момента да те попита-ъм,ти по колко пъти се къпеш на седмица? :lol: Аз се къпя всеки ден(не ги слушай тия глупости,че косата трябва да се мие поне през два дена,когато се почустваш мръсна-къпиш се,аз съм танцьорка и не мога да издържа без да се измия). Също така,амииии... :D на един приятел майка му има мн здрав омекотител и смърди мн яко на някви хубави работи и аз само си забивам носа в суитчъра му като го видя. :lol: Таа това е от мен! :-P
Аз се къпя през 2 дни някъде. Ух, да и аз имам приятели дето миришат адски яко :D