PDA

View Full Version : ...СъВеТ...



.:: SunRise ::.
10-01-2008, 20:00
:(

nymphetamine_g1rl
10-01-2008, 20:07
Според мен трябва задължително да говориш с него , за да се изясните.Няма нищо по-добро от разговор на живо.По реакциите му ще разбереш какво 4уства.

DoThat
10-01-2008, 20:09
Драсти,
ми виж сега, имал съм подобен случай, когато бях малък, неразбиращ, някъде 6-7 клас, и сега смея да кажа, че си постъпила много глупаво като не си говорила с него.Това е голямата грешка.От друга страна, много съм мислил по подобни въпроси, и винаги съм стигал до извода, че ако си от малък град (както съм аз) има момент, когато момчето може да те харесва, но приятелите му да не те харесват и така той да прикрива умишлено какво чувства и да страни, въпреки, че е луднал.Може да ти звучи странно, но непременно провери тази теория.

Друго какво да ти кажа...това ми е мнението, с говорене стават нещата, да, сега аз го пиша и ми е лесно, представям си на теб какво ти е да говориш с него, но трябва да се престрашиш, един живот живееме ебахти, ако не го изжимееме както искаме и както трябва...за кво аджеба се бъхтаме хехе...

Миии, успех от мене и дано станат нещата :)

SpAcE_LaDy
10-01-2008, 20:10
Ми миличка, мисля си, че все пак трябва да опиташ - не толкова заради него, колктоо заради себе си - щом имаш чувства поговори с него, пък ако отрече да има нещо към теб, поне ще знаеш, че си опитала - докато ако не рпобваш ще съжаляваш и ще си казваш "ЗАщо не опитах?"
Пробвай, пък може и да сполучиш? Но не мисля че въпроси от сорта на "Харесвам те, а ти мен?" ще свършат работа.. просто го викни на дискотека примерно или на парти /ако ходите по такива места/ , танцувайте, намеркни му го с танци с предизвикателни погледи.. накрая просто се доближи до него и се опитай да го целунеш - ако те остави - всичко е ясно.. ако се дръпне.. тогава го питай какво има и той сам ще си каже дали няма чувства или просто е срамежлив.. Успех :)

.:: SunRise ::.
10-02-2008, 03:38
Много благодаря за съветите! :-)