PDA

View Full Version : Може ли вече сменен зъб да се клати?!



Mirelchetoo14
10-01-2008, 21:33
От около месец един зъб ми се клати, ама наистина много, вече дори се е откачил от едната страна. Не помня сменян ли е, защото последно мноого отдавна, май на 9 сменях, а сега съм на 16. Би трябвало да е сменян, май е предкътник, на долната челюст по средата някъде... Та въпроса ми е възможно ли е без да съм падала, да съм се удряла, а вече да съм го сменила и сега постоянния да падне?! :shock: И какво би могло да го предизвика? (Не ме боли, тъй че не е инфекция или нещо май.)

Obsession
10-01-2008, 21:51
Цял месец и още не си отишла на зъболекар :shock: Върви, това е наистина странно.

Mirelchetoo14
10-01-2008, 21:53
Цял месец и още не си отишла на зъболекар :shock: Върви, това е наистина странно.

Нямам час свободно време освен ей така късно, даскало, работа и все отлагам... :( Вярно трябва да се засиля. Нищо, че ей сега ако го подчукна и ще падне. АДСКИ СЪМ ЗЛЕЕ за бой съм :x

Obsession
10-01-2008, 22:06
Цял месец и още не си отишла на зъболекар :shock: Върви, това е наистина странно.

Нямам час свободно време освен ей така късно, даскало, работа и все отлагам... :( Вярно трябва да се засиля. Нищо, че ей сега ако го подчукна и ще падне. АДСКИ СЪМ ЗЛЕЕ за бой съм :x

Ами направо! Голям проблем можеш да си създадеш, предполагам знаеш. Или излез от работа, или зъболекаря ще ти даде бележка за даскало, с това шега не бива...

remember_me
10-01-2008, 22:28
to i az sam po4ti na 16 i imam edin edinstven mle4en zab. ama e mn qko nabytan m/u drygite zabi i ne se yse6ta dali se klati ili ne. iskam da kaja 4e moje tvoqt zab da e mle4en. otidi na zabolekar ne si pravi tryda sama da si go maha6 6tot 1 mesec..moje i da e stanala nqkoq infekciq ili pak da stane.taka 4e ne poemai takav risk.