PDA

View Full Version : Когато си мисиш, че вече не ти пука..



Fallen`Angel
10-02-2008, 14:05
Не знам как да започна, защото вече ми е неудобно да пиша по тази тема. Преди време бях с едно момиче и не знам как, но успя да ме накара да се влюбя в нея, а понеже сме и от съседни стаи в училище и постоянно се виждаме. Нямаме никакви отношения помежду си, мина много време - година и половина кажи речи и боже..още не мога да я забравя. Бях с много други момичета, можех да бъда щастлив със всяка една от тях, но аз не.. не можех да бъда с тях. Нямах интерес или ако имах беше мимолетен и ги оставях с причината да намерят някого с когто да бъдат истински щастливи.. Уж не ми пука, а не мога да я видя с друг..не знам.. какво правите вие в такива ситуации?

it_ends_tonight_
10-02-2008, 14:06
Просто бягаме далеч от тези ситуации ;)

Pliok0019
10-02-2008, 14:08
Сега съм в такава ситуация. За момента аз лично смятам да не бъда с никого, докато не съм сигурна в чувствата си. По този начин само наранявам хората. Явно при мен не важи "Клин, клин избива"... :( Ще изчакам да изживея тази любов и тогава ще се впусна в друга.

soul1199
10-02-2008, 14:09
opitai se da q zabravi6 ili se zbliji pak s neq,prosto mn kofti

scoobydors
10-02-2008, 14:37
Ако имате шамс да се съберете и ако ти наистина го искаш защо пък не ;)

sextazy_baby
10-02-2008, 14:53
Миличък,не чакай - ДЕЙСТВАЙ!

mechtaq_za_teb
10-02-2008, 14:58
Била съм в такава ситуация. Когато го виждах с друго момиче се побърквах от ревност, но никога не го показах. С течение на времето осъзнах, че по този начин вредя само на себе си, защото той отдавна ме беше забравил. И просто си казах: край, аз бях до тук. Мина време и успях да го преодолея. Случи се да го видя с момиче, да разбера че се занимава с нея... и просто не усещах нищо.

Затова те съветвам да продължиш напред. Няма нищо по-лошо от това да губиш време в размисли върху миналото. Предстоят ти хубави моменти, стига да повярваш в това. Освободи се от миналото и посрещни новото. :)

snejana67
10-02-2008, 16:07
опитай пак с нея-действаи :)

slun4ice_90
10-02-2008, 16:17
Не знам как да започна, защото вече ми е неудобно да пиша по тази тема. Преди време бях с едно момиче и не знам как, но успя да ме накара да се влюбя в нея, а понеже сме и от съседни стаи в училище и постоянно се виждаме. Нямаме никакви отношения помежду си, мина много време - година и половина кажи речи и боже..още не мога да я забравя. Бях с много други момичета, можех да бъда щастлив със всяка една от тях, но аз не.. не можех да бъда с тях. Нямах интерес или ако имах беше мимолетен и ги оставях с причината да намерят някого с когто да бъдат истински щастливи.. Уж не ми пука, а не мога да я видя с друг..не знам.. какво правите вие в такива ситуации? Опитай пак с това момиче...Не се и чуди. :)

FiRe_LaDy
10-02-2008, 16:17
2 години бях в тази ситуация и аз като теб се лутах и си гупих главата ... започвах обречени връзки .... нищо не се получаваше .... и ми писна.Отказах се и известно време бях сама ... тогава срещнах сегашния ми приятел.Около 2 месеца се чудех дали има смисал да почвам поредната връзка ... и накрая се реших.Не очаквах да е по различно от другите,но съм грешала.Така,че просто се откажи от тея връзки с цел да я замениш и забравиш .... продължи напред сам и когато се появи точното момиче - сам ще разбереш това. :P

sexa_na_kompleksa
10-02-2008, 16:34
И аз съм в подобна ситуация. Хванах се с друго момче, за да не мисля толкова много за момчето, което наистина харесвам. Нещата станаха малко на шега, но сега вече май започва да ми пука за новото момче, пък и наистина не мисля толкова за бившия.
Опитай пак с това момиче, пък ако не стана - откажи се...

Fallen`Angel
10-02-2008, 16:35
опитай пак с нея-действаи :)

Няма какво да опитвам повече с тая - тя ми съсипа живота :-o Искам да се оттърва от мислите за тая, защото я познавам каква е и знам, че може да съсипе всеки. :? Явно трябва да си наложа по-силна воля от сега и да я забравя

slun4ice_90
10-02-2008, 16:38
опитай пак с нея-действаи :)

Няма какво да опитвам повече с тая - тя ми съсипа живота :-o Искам да се оттърва от мислите за тая, защото я познавам каква е и знам, че може да съсипе всеки. :? Явно трябва да си наложа по-силна воля от сега и да я забравя Това не го знаех..Какво толкова ти е сторила,че не я понасяш? :-o