PDA

View Full Version : какво да правя ?



lyfche
10-02-2008, 15:25
значи .. ето я моята история ...!Имам приетел от почти 1 година ,с който се разделяхме 2 пъти ... !И докато не бяхме заедно той си имаше други две гаджета ... (разбира се не едновременно) !И сега нали сме заедно и аз съм си приятелка и с двете :) !И какво стана нещо си пишехме с едната и тя ми каза,че той бил ходил до тяхното училище ... аз много се учудих ,защото той това учил;ище адски много го мрази и постоянно ми казваше,че повече там няма да ходи и дръндърици!Добре ... казах му ,но той отрече ... добре повярвах му :) !Но един ден съм в скайпа му .. ,а той е на тренировка ... и ми беше казал даже ,ако искам да съм била питала един къв си някъв негов приятел дали е бил ходил ...,но аз отказах,защото беше ясно,че той го е наговорил!И един ден без дори гаджето ми дори да си няма на представа какво съм наумила да правя ... питам този ,когото щеше да наговори на име Боби ... и той ми казва"да идвал е" ... !Добре казах му аз на гаджето ми за това и той ми каза,че това не бил този Боби и ми даде да говоря с някъв(който е наговорил разбира се) ,че не е бил до даскалото!А това е бил точно този Боби ... , но той Боби без наговаряне си говори това,което е истина!И добре разбрахме се и отново му повярвах вупреки и да знаех ,че е ходил до там ( в 11-то училище) и днес говорех с другата му бивша .. и тя ми каза,че той даже бил и влезнал в часа и били дрънкали някви неща ,че той само нея обичал и някви такива ... ,а пък пред мен:само мен е обичал!... а иначе той тях двете много ги мрази!А когато се разделихме първият път ... той ме питаше дали искам пак да съм с него и когато съм готова да му кажа!обаче ... това същото нещо се оказа,че го пише и на другите две момичета :( :-o :shock: :lol: кажете ми какво да правя? :( :-o

hild
10-02-2008, 15:36
по-добре не се занимавай с него

sexa_na_kompleksa
10-02-2008, 15:46
Това са много детски истории. Съберете се четиримата и се изянсете. Явно ви лъже и трите...

sasha_90
10-02-2008, 15:53
Имаш си работа с лъжец,съжалявам.

snejana67
10-02-2008, 15:55
разкарай го не си заслужава :? :?

b0nb0n4et0
10-02-2008, 16:17
Той те държи като резерва :o Ако някоя не му върже да се върне при теб.Трябва да го зарежеш,иначе ще ти се качи на главата.Успех :)

cvetelinaaa
10-02-2008, 16:50
не се занимавай с него, най-добре

kanaxai
10-02-2008, 16:52
дай му 100 лева и ня те лаже ве4е!

Dobromir
10-02-2008, 17:16
по-добре не се занимавай с него
axa, nqa smisal

MoHuTo
10-02-2008, 17:21
Тука взе да ми заприличва на оня филм за Джон Тъкър.. :-o що не му спретнете едно сладко отмъщение трите, а? :D

kobrichka
10-02-2008, 17:25
Какво да правиш?Еми ако си глупачка,която иска да бъде прецаквана и използвана върни се при него.Той ще ти изневерява,ще те баламосва ти всеки път ще му вярваш и прощаваш и така...той ще си прави кефа,а ти ще си глупачката.Но ако имаш малко акъл и достоинство и държиш на себе си...зарежи го.Тегли му една и да се оправя,такива като него под път и над път.

Lacey_66
10-02-2008, 19:48
:-o Ооо къде го намери тоя бе ... :? най добре ше бъде ако не са занимаваш ... :?

HONDA
10-02-2008, 20:03
Ти пък... един път му вярваш, друг път не, на третия разбираш, че те лъже и пак му вярваш. Вземи се в ръце, бе моме. Остави го. Това, че те лъже е достатъчно, за да ти стане ясно колко много НЕ държи на теб.

albb
10-03-2008, 17:47
:-o Ооо къде го намери тоя бе ... :? най добре ше бъде ако не са занимаваш ... :?+1 зарежиго и повече не си и спомняй за него,защото изобщо не си заслужава!!!

GregoryHouse
10-03-2008, 18:06
1во той те лъже - майната и до там
2ро порастнете малко пък после мислете за гаджета и връзки

DevilWish
10-03-2008, 18:08
Това са много детски истории. Съберете се четиримата и се изянсете. Явно ви лъже и трите...
Абсолютно.Е толкова време сте заедно как е възможно това?Или ти тая година я събираш от 3те пъти ,в които си с него =) ?

lyfche
10-05-2008, 11:57
Какво да правиш?Еми ако си глупачка,която иска да бъде прецаквана и използвана върни се при него.Той ще ти изневерява,ще те баламосва ти всеки път ще му вярваш и прощаваш и така...той ще си прави кефа,а ти ще си глупачката.Но ако имаш малко акъл и достоинство и държиш на себе си...зарежи го.Тегли му една и да се оправя,такива като него под път и над път.


ммм не е точно така ... аз също му изневерих 2 пъти ... м на мен все някога ще ми писне ...,но аз се чудя дали не ме лъжат ... а и все пак го обичам ... не мога еи така да го заряжа :( :?

Light
10-05-2008, 12:14
тфа ми заприлича на латиноамериканска сапунка. Прекръсти Боби на Родриго, гаджето Рикардо, ти си избери Вероника или Виктория и прайте някф любовен квадрат/многоъгълник ;)

AnGel_fReE
10-05-2008, 19:20
zamislqla li si se 4e i te moje da te lajat spored men na nito edin ot trimata ne moje da vqrva6. poiskai mu parolata v skype i stoi postoqnno vatre i gl ko si pi6e :D pak ko ne ti q dade na4i ne6to stava. i nai dobre se ma4i da ti stane po bezrazli4en i kogato stane go zareji ina4e 4e jivee6 v golqma sapunka

lyfche
10-07-2008, 12:45
zamislqla li si se 4e i te moje da te lajat spored men na nito edin ot trimata ne moje da vqrva6. poiskai mu parolata v skype i stoi postoqnno vatre i gl ko si pi6e :D pak ko ne ti q dade na4i ne6to stava. i nai dobre se ma4i da ti stane po bezrazli4en i kogato stane go zareji ina4e 4e jivee6 v golqma sapunka


ами аз постоянно му влизам в скайпа ... знам му паролата :D ,но нишо няма .. даже си блокира всичките момичета ... влизам и понякога ,когато той е на тренуировка и не нзае ... ,но пак няма нищо :-D :)