PDA

View Full Version : ese pls pls pls



tapaka
10-02-2008, 15:47
zdraveite,iskam da vi pomolq da mi pomognete imam da pisha edno ese na tema Vseki trqbva da ima vazmojnost i pravo da bade sebe si pls help ms predvaritelno

tapaka
10-02-2008, 15:57
ei hora iskam samo da mi pomognete malko neiskam da mi pi6ete eseto ami samo ami samo nqkoq dr ideq nahvarlete plsssss

kanaxai
10-02-2008, 16:46
Ако има6 вазможност бади себе си!

izka
10-02-2008, 16:49
еми пиши, че в днешно време мн хора се крият зад някакви маски, страх ги е да се покажат пред света такива каквито са, защото мислят, че няма да са харесвани от хората,а тяхната цел е да са като популярните, ако не са "оригинални", доста често даже...почти винаги се случва, така че когато осъзнават грешката си и искат да се разкрият не могат да намерят същността си.

Zveezdichka
10-02-2008, 16:55
Щом съществуваш, ти е дадено да си. Да можеш, да се нарчаш, да действаш, да градиш, да променяш, да обичаш.
Уникален, създаден, за да е.
И най-главният въпрос - замислете се, толкова ли е престижно да имаш идол? Да подражаваш на някоj, а не да си нечиj идол. Ментор на някой, който с времето ще се изгради и ще те забрави. Но не трябва да се сърдиш, той е "пораснал" и се опитва да е пътеводител на някого.

Да подражаваш, това е да загубиш себе си.

:) :) :)

tapaka
10-02-2008, 17:19
eee hora ms mn mn mn mn mn mn na si4ki sabrah ot si4ki mneniq po malko i to stana o6te vednaj mersi mn mn na ~*~IzI~*~ ,Звездичка ,sLaDkytyyy zOrince ms mn :) :) :)