PDA

View Full Version : За какво живеете?



vamp
10-02-2008, 16:47
Е сега ако ми кажете за какво живеете :) Винаги съм се чудел,хората които се мислят за готини и всичко им е наред,какъв е смисъла на живота им?Ами тези които нямат нищо и само мечтаят?
Имате ли смисъл на живота,имате ли цели,какво очаквате да ви се случи,предизвиквате ли го или чакате подаръци от съдбата?
Айде вие сте,да става дискусията ;)

Bianca
10-02-2008, 16:53
Живея, за да си поставям цели и да градя мечти, а тези, които вече са изпълнили целите си и имат всичко, животът им се е изчерпал.

Disrespect
10-02-2008, 16:53
за да чопля семки

Still1ME1Still1HERE
10-02-2008, 16:56
Защото иначе ще умра :D Живея,защото обичам неочакваното :D И най ми харесва това,че живея в България-само и единствено тук можеш да видиш как трамваят ти блъска кола,някъв пияндурник се качва в тролея и се изпикава на седалката докато си седи и толкова много хубави и прости момичета :grin: :P :-P :grin:

Decu
10-02-2008, 16:56
^ :lol:

Таа..живея, за да си реализирам мечтите..целите. о.О /които още не знам със сигурност, хах :] /

TERRORMACHINE
10-02-2008, 17:03
Живеем, за да се борим!

Stefityyy
10-02-2008, 17:06
нз :-| :smt079 :smt115

gPa3HuTeJl
10-02-2008, 17:10
...за да дразня околните...

Saymon90
10-02-2008, 17:12
Е сега ако ми кажете за какво живеете :) Винаги съм се чудел,хората които се мислят за готини и всичко им е наред,какъв е смисъла на живота им?Ами тези които нямат нищо и само мечтаят?
Имате ли смисъл на живота,имате ли цели,какво очаквате да ви се случи,предизвиквате ли го или чакате подаръци от съдбата?
Айде вие сте,да става дискусията ;)
Нима са само две алтернативите? :)
Живея, за да се развивам.

Swinkenhoffer
10-02-2008, 17:14
Щото ми е интересно.

sugarrr
10-02-2008, 17:15
Живея, за да мечтая и реализирам мечтите си :-) :) 8)

vanPersieFan11
10-02-2008, 17:16
Таа..живея, за да си реализирам мечтите..целите... :] /


8)

kat4enceto
10-02-2008, 17:26
Защото иначе ще умра :D Живея,защото обичам неочакваното :D И най ми харесва това,че живея в България-само и единствено тук можеш да видиш как трамваят ти блъска кола,някъв пияндурник се качва в тролея и се изпикава на седалката докато си седи и толкова много хубави и прости момичета :grin: :P :-P :grin:+1

TheGirlNextDoor
10-02-2008, 18:41
ми за мене си ...и не мога да лиша света от присъствието си [-( :lol:

AvaLan4e
10-02-2008, 18:53
За да имам бебета и да направя света по-добър. Според мен. Да опиша болката, добротата, непоправимото. Да създам красота. Да подслоня колкото се множе повече души. Да простя. Да разкаям. Да помогна. И после ако ми остане време да изпадна в нирвана. :)

24white24
10-02-2008, 19:19
Живея, за да тровя нервите на другите !

sexy_baby_originale
10-02-2008, 19:21
Аз се опирам на теорията, че всичко в живота си, човек го предизвиква.Не вярвам в такива работи като съдба, защото ТИ сам определяш пътя, по който да вървиш! Всеки един човек живее за нещо.Всеки един човек мечтае за нещо, и когато има силна воля той постига мечтите си.

Аз живея за много неща...с течение на времето все повече и повече се убеждавам, че живота е невероятен...изпълнен с трудности и препятствия.Моят смисъл да живея на първо място е това, че ми се живее.Живее ми се, защото има за какво да живея.Имам невероятен човек до себе си,който винаги ще ме подкрепи, когато се нуждая от помощ...също така и за интересното в неизвестното..

ABSOLUTme
10-02-2008, 19:59
Zada slusham Eminem!
урод :D :D :D

cherinka
10-02-2008, 20:33
nqma prichina.. prosto zashtoto trqbva..
a tova s mechtite, celite, jelaniqta.. te sa veche udobstvo za jivite sushtestva..

HenykucT
10-02-2008, 22:37
За да ч*кам ! :lol:

hottie
10-02-2008, 23:27
Живея защото ми се живее, а цели имам много - семейство, кариера, яко спорт..банални неща.

ScionOfStorm
10-03-2008, 06:28
Защото...трябва :)

MoOnLiGhT_ShAdOw
10-03-2008, 07:25
Живея, защото животът е дар. Вероятността точно ти да се родиш, да имаш живот, е едно на милиарди.
Живея, за да се науча. Живея, за да чувствам. Живея, за да има кого да правя щастлив, дори това да е само майка ми. Живея, за да се усмихвам, за да гледам другите как ми се усмихват, за да пея, за да танцувам... Живея, за да работя над себе си, в крайна сметка да съм по-добър вариант на самата мен. Живея за слънцето, за дъжда, за птичата песен, за красотата на природата. Живея просто защото ми харесва така. :)

SINDEL
10-03-2008, 08:28
:D Еми какво да правя, живее ми се.
Живея заради вси4ко хубаво, което един ден може да ми се слу4и.

Pooky
10-03-2008, 08:54
За да не изоствам от другите! 8)

Kurvata
10-03-2008, 13:42
Живея за да преча на другите 8-)

DimovB
10-03-2008, 13:50
ядене, пиене и некоя сгодна женица. това е

i'm so excited!
10-03-2008, 15:05
живея, за да изпълня всичките си мечти. само че не престават да се появяват нови и нови, мисля, че няма да ми стигне времето.
сега живея, за да вляза в СУ и да стана студентка. 8-) когато тва стане, ще си измисля нещо друго, за което да живея.
ама заради яденето, пиенето и сгодните ,там кой каквото си поиска, си заслужава, даам,даам.

shadow4e
10-03-2008, 15:17
Е, то в повечето специалности в СУ, не се особено трудно :)

i'm so excited!
10-03-2008, 15:19
на мене ми е трудно, щото съм мързелива пикла

shadow4e
10-03-2008, 15:27
Е, то и аз не съм учила всеки ден по цял ден. Две седмици преди изпитите юли седнах наиситна сериозно и в крайна сметка влезнах и в трите унита, в които кандидатствах на първо желание. :)
Най-много се притеснявах за изпипите в УНСС и накрая си се записах в СУ :)

Everywhere we go*
10-03-2008, 16:36
по навик.
и щото ми се живее. интересно ми е кво ще стане утре. а и имам много цели, които държа да постигна.

AutumnTears
10-03-2008, 16:52
o6te ne sum si zapazila mqsto za pogrebenieto i za tova :D

IvJonas
10-03-2008, 17:22
Щото ми е интересно.

определено :)

Sensuality
10-03-2008, 18:48
Живея,защото имам цели,които искам да постигна :)

SWASTICA
10-03-2008, 21:55
Е сега ако ми кажете за какво живеете :) Винаги съм се чудел,хората които се мислят за готини и всичко им е наред,какъв е смисъла на живота им?Ами тези които нямат нищо и само мечтаят?
Имате ли смисъл на живота,имате ли цели,какво очаквате да ви се случи,предизвиквате ли го или чакате подаръци от съдбата?
Айде вие сте,да става дискусията ;)
Вероятно най-тъпия въпрос съществувал някога...
Никой не живее заради някаква глупава цел, пак си се объркал, дори хората се бъркат.
Пример: "Живея за да стана нещо" - И, ако не станеш нищо, ще се самоубиеш на секундата?
"Живея заради момчето, което обичам" - И, ако те зареже, ще се самоубиеш внезапно?
Скукааааааааааааааааааааа аааааааааааааа :-x
Чак дразнещо... Целите, мечтите и тяхното постигане са част от живота, който живеем. Не фактор за неговото съществуване. Всичко, което се случва може да се нарече вътрешен процес, а кълбото което затваря всичко-живот.
Живееш, защото така трябва, защото жизнените функции на тялото ти функционират, не защото имаш цели, а просто, защото така трябва.
Живота при хората е като при растенията... Едно цвете не прави нищо, стои, няма никакви цели, нищо, просто стои, но все пак живее, не, защото чака пчели и мухи, а просто, защото така трябва.

perkele1914
10-03-2008, 22:08
живея ден за ден... :D

gangstata
10-03-2008, 22:14
Живея единствено и само за себе си..

Ice_Queen_
10-03-2008, 22:26
като гледам повечето тук живеете за форума..ама нвм.
аз.. аз живея за да правя хората щастливи :)

perkele1914
10-03-2008, 22:57
като гледам повечето тук живеете за форума..ама нвм.PWNED! (макар, че се отнасяше и за мен...) :D

perkele1914
10-03-2008, 23:02
като гледам повечето тук живеете за форума..ама нвм.PWNED! (макар, че се отнасяше и за мен...) :D :razz:и все пак..ако аз живея във форума...то тянко и някои други като него (макар, че вероятно няма други такива)...СЪЩЕСТВУВАТ във форума... :D

hardball
10-03-2008, 23:02
Форумни форми на живот. ФФЖ :D

Valkyrie
10-03-2008, 23:36
Живея, за да си поставям цели и да градя мечти, а тези, които вече са изпълнили целите си и имат всичко, животът им се е изчерпал.
В много голяма грешка си. Не вярвам да има човек, който да е постигнал всичките си мечти. Няма как да имаш всичко, все нещо ще ти убегне. Или пък нещо ще изскочи, нещо ново, за което да се бориш. Няма човек, който да не може да си пожелае още нещо. Относно храненето може и да не съм съгласна, че апетитът идва с яденето винаги, но относно живота това е много вярно.
Аз живея, защото смятам, че борбата, която водя, може да завърши с победа за нас.

gothic_angel
10-03-2008, 23:51
za da izpulnq mechtite si.... :grin: :lol:

KadifWerewolf
10-03-2008, 23:54
Да ям.

TERRORMACHINE
10-04-2008, 02:53
Е сега ако ми кажете за какво живеете :) Винаги съм се чудел,хората които се мислят за готини и всичко им е наред,какъв е смисъла на живота им?Ами тези които нямат нищо и само мечтаят?
Имате ли смисъл на живота,имате ли цели,какво очаквате да ви се случи,предизвиквате ли го или чакате подаръци от съдбата?
Айде вие сте,да става дискусията ;)
Вероятно най-тъпия въпрос съществувал някога...
Никой не живее заради някаква глупава цел, пак си се объркал, дори хората се бъркат.
Пример: "Живея за да стана нещо" - И, ако не станеш нищо, ще се самоубиеш на секундата?
"Живея заради момчето, което обичам" - И, ако те зареже, ще се самоубиеш внезапно?
Скукааааааааааааааааааааа аааааааааааааа :-x
Чак дразнещо... Целите, мечтите и тяхното постигане са част от живота, който живеем. Не фактор за неговото съществуване. Всичко, което се случва може да се нарече вътрешен процес, а кълбото което затваря всичко-живот.
Живееш, защото така трябва, защото жизнените функции на тялото ти функционират, не защото имаш цели, а просто, защото така трябва.
Живота при хората е като при растенията... Едно цвете не прави нищо, стои, няма никакви цели, нищо, просто стои, но все пак живее, не, защото чака пчели и мухи, а просто, защото така трябва.Ти доста ни приземи с някои други живи същества...овците например живевяр и "МЪРДАТ'!!! Но ние имаме цели има я борбата за отцеляване..., не е просто защото така трябва!!!

snejana67
10-04-2008, 08:02
:-) за него живота направил бих всичко-е казал поета струва си човек да има мечти и да се стреми да ги осъществява :-) :-)

SWASTICA
10-04-2008, 08:58
Е сега ако ми кажете за какво живеете :) Винаги съм се чудел,хората които се мислят за готини и всичко им е наред,какъв е смисъла на живота им?Ами тези които нямат нищо и само мечтаят?
Имате ли смисъл на живота,имате ли цели,какво очаквате да ви се случи,предизвиквате ли го или чакате подаръци от съдбата?
Айде вие сте,да става дискусията ;)
Вероятно най-тъпия въпрос съществувал някога...
Никой не живее заради някаква глупава цел, пак си се объркал, дори хората се бъркат.
Пример: "Живея за да стана нещо" - И, ако не станеш нищо, ще се самоубиеш на секундата?
"Живея заради момчето, което обичам" - И, ако те зареже, ще се самоубиеш внезапно?
Скукааааааааааааааааааааа аааааааааааааа :-x
Чак дразнещо... Целите, мечтите и тяхното постигане са част от живота, който живеем. Не фактор за неговото съществуване. Всичко, което се случва може да се нарече вътрешен процес, а кълбото което затваря всичко-живот.
Живееш, защото така трябва, защото жизнените функции на тялото ти функционират, не защото имаш цели, а просто, защото така трябва.
Живота при хората е като при растенията... Едно цвете не прави нищо, стои, няма никакви цели, нищо, просто стои, но все пак живее, не, защото чака пчели и мухи, а просто, защото така трябва.Ти доста ни приземи с някои други живи същества...овците например живевяр и "МЪРДАТ'!!! Но ние имаме цели има я борбата за отцеляване..., не е просто защото така трябва!!!
Казано е, че, ако не можеш да разбереш едно нещо си трай, защото в противен случай става глупаво...

BlueAvalanche
10-04-2008, 09:16
Не се мисля за готин, просто се радвам на живота докато мога.

TERRORMACHINE
10-04-2008, 09:30
Е сега ако ми кажете за какво живеете :) Винаги съм се чудел,хората които се мислят за готини и всичко им е наред,какъв е смисъла на живота им?Ами тези които нямат нищо и само мечтаят?
Имате ли смисъл на живота,имате ли цели,какво очаквате да ви се случи,предизвиквате ли го или чакате подаръци от съдбата?
Айде вие сте,да става дискусията ;)
Вероятно най-тъпия въпрос съществувал някога...
Никой не живее заради някаква глупава цел, пак си се объркал, дори хората се бъркат.
Пример: "Живея за да стана нещо" - И, ако не станеш нищо, ще се самоубиеш на секундата?
"Живея заради момчето, което обичам" - И, ако те зареже, ще се самоубиеш внезапно?
Скукааааааааааааааааааааа аааааааааааааа :-x
Чак дразнещо... Целите, мечтите и тяхното постигане са част от живота, който живеем. Не фактор за неговото съществуване. Всичко, което се случва може да се нарече вътрешен процес, а кълбото което затваря всичко-живот.
Живееш, защото така трябва, защото жизнените функции на тялото ти функционират, не защото имаш цели, а просто, защото така трябва.
Живота при хората е като при растенията... Едно цвете не прави нищо, стои, няма никакви цели, нищо, просто стои, но все пак живее, не, защото чака пчели и мухи, а просто, защото така трябва.Ти доста ни приземи с някои други живи същества...овците например живевяр и "МЪРДАТ'!!! Но ние имаме цели има я борбата за отцеляване..., не е просто защото така трябва!!!
Казано е, че, ако не можеш да разбереш едно нещо си трай, защото в противен случай става глупаво...Тогава, защо си отваряш муцуната?

SWASTICA
10-04-2008, 09:36
Въпроса би трябвало да е риторичен и насочен към теб.

TERRORMACHINE
10-04-2008, 09:52
Въпроса би трябвало да е риторичен и насочен към теб.Не се прави на шут...много добре знаеш, че си форумната отрепка и въпросът ми е насочен именно към теб!!!

Bianca
10-04-2008, 09:56
Въпроса би трябвало да е риторичен и насочен към теб.Не се прави на шут...много добре знаеш, че си форумната отрепка и въпросът ми е насочен именно към теб!!!
Не е вярно! Аз съм с привилегията да съм форумната отрепка! 8-)

TERRORMACHINE
10-04-2008, 10:00
Въпроса би трябвало да е риторичен и насочен към теб.Не се прави на шут...много добре знаеш, че си форумната отрепка и въпросът ми е насочен именно към теб!!!
Не е вярно! Аз съм с привилегията да съм форумната отрепка! 8-) Кво ми е зор за тебе?

Bianca
10-04-2008, 10:15
^ Естествено, поркам всяка вечер, дрогирам се, люшкам се постоянно, ах, каква отрепка съм аз!!! :(
Нещо са ви изкривени представите. ;)
Ако според вас добър социален живот означава да ходиш всяка вечер по градските пейки, за да се напиваш и да се надрусаш едно хубаво, здраве да е. (:

SWASTICA
10-04-2008, 10:39
Въпроса би трябвало да е риторичен и насочен към теб.Не се прави на шут...много добре знаеш, че си форумната отрепка и въпросът ми е насочен именно към теб!!!
Вчерашен смешник, много ми е интересно, ако ти задам 5 въпроса колко време ще ти трябва за да ми отговориш - Вариант 1: 5 мин (като кажеш, че съм много тъп и, че на тъпашки въпроси не отговаряш, тъй като всеки знае, че ти говориш правилни неща). Вариант 2: седмица докато намериш смисъла на думите и Вариант 3: Ще се направиш, че не си го видял...
Интересни сте ми повечето тук, но, защо трябва да се правите на бити псета, това не мога да разбера... Явно така ви харесва ;)

TERRORMACHINE
10-04-2008, 10:48
Въпроса би трябвало да е риторичен и насочен към теб.Не се прави на шут...много добре знаеш, че си форумната отрепка и въпросът ми е насочен именно към теб!!!
Вчерашен смешник, много ми е интересно, ако ти задам 5 въпроса колко време ще ти трябва за да ми отговориш - Вариант 1: 5 мин (като кажеш, че съм много тъп и, че на тъпашки въпроси не отговаряш, тъй като всеки знае, че ти говориш правилни неща). Вариант 2: седмица докато намериш смисъла на думите и Вариант 3: Ще се направиш, че не си го видял...
Интересни сте ми повечето тук, но, защо трябва да се правите на бити псета, това не мога да разбера... Явно така ви харесва ;)Добре, господин Айнщайн повече няма да споря с теб и да те обиждам!

А сага дай въпросите...

perkele1914
10-04-2008, 10:51
^ Естествено, поркам всяка вечер, дрогирам се, люшкам се постоянно, ах, каква отрепка съм аз!!! :(
Нещо са ви изкривени представите. ;)
Ако според вас добър социален живот означава да ходиш всяка вечер по градските пейки, за да се напиваш и да се надрусаш едно хубаво, здраве да е. (:екстра си е :)

"Въф иглътъ е бъдештето!"

SWASTICA
10-04-2008, 11:41
А сага дай въпросите...
1. Какво е праг?
2. Какво е пренасяне?
3. Кое е това животно премерно от главата до опашката е 23 см, а от опашката до главата 39 см?
4. Какво е край?
5. С какво свързваш интерферентното трептене?
edit:
Остави диамантения наконечник, това го има в гугъл, измили по обширен отговор ; )

cherinka
10-04-2008, 11:58
Ihihihiih, sladuri. :P

Insatiable
10-04-2008, 11:59
Живея за купона 8-) Живея за да реализирам целите си, живея за прекрасните моменти в живота, живея СЕГА, защото няма как да изживея всичко това когато бъда 2 метра под земята, нали? :)

Still1ME1Still1HERE
10-04-2008, 12:35
Живея за купона 8-) Живея за да реализирам целите си, живея за прекрасните моменти в живота, живея СЕГА, защото няма как да изживея всичко това когато бъда 2 метра под земята, нали? :)Не знам къде,но щяха да правят 2 или 3 подземни етажа на целия град... :D

TERRORMACHINE
10-04-2008, 12:59
А сага дай въпросите...
1. Какво е праг?
2. Какво е пренасяне?
3. Кое е това животно премерно от главата до опашката е 23 см, а от опашката до главата 39 см?
4. Какво е край?
5. С какво свързваш интерферентното трептене?
edit:
Остави диамантения наконечник, това го има в гугъл, измили по обширен отговор ; )Имаш поща!

Still1ME1Still1HERE
10-04-2008, 13:16
Е сега ако ми кажете за какво живеете :) Винаги съм се чудел,хората които се мислят за готини и всичко им е наред,какъв е смисъла на живота им?Ами тези които нямат нищо и само мечтаят?
Имате ли смисъл на живота,имате ли цели,какво очаквате да ви се случи,предизвиквате ли го или чакате подаръци от съдбата?
Айде вие сте,да става дискусията ;)
Вероятно най-тъпия въпрос съществувал някога...
Никой не живее заради някаква глупава цел, пак си се объркал, дори хората се бъркат.
Пример: "Живея за да стана нещо" - И, ако не станеш нищо, ще се самоубиеш на секундата?
"Живея заради момчето, което обичам" - И, ако те зареже, ще се самоубиеш внезапно?
Скукааааааааааааааааааааа аааааааааааааа :-x
Чак дразнещо... Целите, мечтите и тяхното постигане са част от живота, който живеем. Не фактор за неговото съществуване. Всичко, което се случва може да се нарече вътрешен процес, а кълбото което затваря всичко-живот.
Живееш, защото така трябва, защото жизнените функции на тялото ти функционират, не защото имаш цели, а просто, защото така трябва.
Живота при хората е като при растенията... Едно цвете не прави нищо, стои, няма никакви цели, нищо, просто стои, но все пак живее, не, защото чака пчели и мухи, а просто, защото така трябва.Ти доста ни приземи с някои други живи същества...овците например живевяр и "МЪРДАТ'!!! Но ние имаме цели има я борбата за отцеляване..., не е просто защото така трябва!!!
Казано е, че, ако не можеш да разбереш едно нещо си трай, защото в противен случай става глупаво...Човек,за да осъзнае нещо,трябва да има достатъчно информация.Щом не разбита трябва да му обясниш,а не да говориш глупости.Друг е въпроса,че и той не се отнесе много мило...

Прочетох ти и информацията в импулс.Интересно мислиш,но си противоречиш на много места.

Сега и аз ще се опитам и аз да ти отговоря на въпросите(въпреки,че не са отправени към мен).Някои са глупави,но....Предполагам,че знаеш,че не мога да го кажа по същия начин,по който ти знаеш отговора,както и това,че всички хора мислят различно и не можеш да очакваш моето разбиране на нещата да съвпада с твоето,както и обратното.

1.Праг=граница.Често когато прекрачиш прага идва неизвстното.
2.Пренасянето е взимането на един обект от мястото му и слагането(пренасянето му) на друго място.
3.Това съм го чувал,но не се сещам точно за какво ставаше въпрос.Не знам дали под животно наистина имаш предвид животно или част от нещодруго,а може би нещо,което няма нищо общо животно,а прелича на такова.От къде може някой да знае това нещо?Но нека предположим,че е змия.Ако е напълно права може да е гълго от опашката до главата 36 см,а ако си огъне тялото така,че главата му да е серрщу опашката ,може от главата до опашката азстоянието да е 23 см.
4.Край=завършек.Ако си направя рана,както преди малко,тя ще заздравее и това ще е краят на заздравяването на раната.Не съм съвсем,че го обясних достатъчно добре.
5.Ето това е глупав въпрос.От къде може някой случаен човек да знае за него.Дали въобще съществува?А да те питам аз какво е батбулатор и дали можеш да ми кажеш нещо свързано с него?Глупав въпрос...

cherinka
10-04-2008, 13:27
5.Ето това е глупав въпрос.От къде може някой случаен човек да знае за него.Дали въобще съществува?А да те питам аз какво е батбулатор и дали можеш да ми кажеш нещо свързано с него?Глупав въпрос...
:lol: :lol: :lol:
Това се учи в 9ти клас по физика.
:lol: :lol: :lol:

Still1ME1Still1HERE
10-04-2008, 13:50
5.Ето това е глупав въпрос.От къде може някой случаен човек да знае за него.Дали въобще съществува?А да те питам аз какво е батбулатор и дали можеш да ми кажеш нещо свързано с него?Глупав въпрос...
:lol: :lol: :lol:
Това се учи в 9ти клас по физика.
:lol: :lol: :lol:Хаха,е кво да ти кажа-са съм 9ти и още не го знаех :D Е значи петия въпрос е хубав,ама не съм го учил още :D

ThEKiNgG
10-04-2008, 14:25
живея за да се кефя

PiruBloodz
10-04-2008, 14:41
Като се замисля.. за нищо.. :(

it_ends_tonight_
10-04-2008, 15:54
Щото ше донеса мир по света :D:D


Ами основно живея за да виждам любимите хора, да вървя под дъжда, да гледам слънцето, да правя снимки на листата на дърветата или на водата, да помагам на улични животни, да си хапвам вкусни неща, да чета книги, да плача отвреме на време... общо взето тва

Da_Be_Da
10-04-2008, 23:32
Най- напред живея за себе си...живея защото ме има, защото мога и искам, живея за да обичам и да бъда обичана,за да съм щастлива и нещастна... точен отговор въпроса няма вески ден за различни неща живеем :)

anonymous485803
10-05-2008, 20:36
Е сега ако ми кажете за какво живеете :)

Е За Тва:
http://www.vbox7.com/play:cbc8b94a
http://www.vbox7.com/play:9f11fc4c
http://www.vbox7.com/play:0054f4ec
http://www.vbox7.com/play:80df6cb1

http://img231.imagevenue.com/loc482/th_35033_IMG_7572_ed_123_482lo.jpg (http://img231.imagevenue.com/img.php?image=35033_IMG_7572_ed_123_482lo.jpg)http ://img145.imagevenue.com/loc840/th_35036_S3700022_123_840lo.JPG (http://img145.imagevenue.com/img.php?image=35036_S3700022_123_840lo.JPG)http://img17.imagevenue.com/loc1036/th_35056_S3700023_123_1036lo.JPG (http://img17.imagevenue.com/img.php?image=35056_S3700023_123_1036lo.JPG)http://img129.imagevenue.com/loc991/th_35076_S3700179_123_991lo.JPG (http://img129.imagevenue.com/img.php?image=35076_S3700179_123_991lo.JPG)
http://img44.imagevenue.com/loc813/th_35081_S3700186_123_813lo.JPG (http://img44.imagevenue.com/img.php?image=35081_S3700186_123_813lo.JPG)http://img22.imagevenue.com/loc1066/th_35086_S3700194_123_1066lo.JPG (http://img22.imagevenue.com/img.php?image=35086_S3700194_123_1066lo.JPG)http://img168.imagevenue.com/loc789/th_35091_S3700198_123_789lo.JPG (http://img168.imagevenue.com/img.php?image=35091_S3700198_123_789lo.JPG)
http://img43.imagevenue.com/loc1166/th_35106_S3700297_123_1166lo.JPG (http://img43.imagevenue.com/img.php?image=35106_S3700297_123_1166lo.JPG)http://img156.imagevenue.com/loc895/th_35111_S3700349_123_895lo.JPG (http://img156.imagevenue.com/img.php?image=35111_S3700349_123_895lo.JPG)http://img189.imagevenue.com/loc107/th_35138_S3700562_123_107lo.JPG (http://img189.imagevenue.com/img.php?image=35138_S3700562_123_107lo.JPG)

Дори само за това си струва да се живее!!!