PDA

View Full Version : Идвамата се обичаме!РОДИТЕЛИТЕ СА ПРОБЛЕМА



reychal69
10-02-2008, 16:29
Ходя с едно момче от месец страшно много се привързах,както аз така и той дори мога да кажа,че той е луд по мен..разбираме се.Мн съм щаслива когато съм с него..Родителите ми обаче като разбраха кой е ми забраниха да излизам с него казаха ми или аз сама да спра да се виждам с него ..или те насила ще ни разделят.Живея в малък град където всички се познават и където и да излезеш и квото и да направиш се е разбрало още съшия ден.Вече дори не си говоря с майка ми и баща ми,продължавам да излизам с него и ме заплашват че скоро ще ми забранят да излизам...Какво да правя... :(

FeNuT
10-02-2008, 16:35
уаууууууууууу!ОТВРАТИТЕЛЕ проблем.Разбери защо те не искат да се виждаш с него,а и ако искаш направи така,че да ги срещнеш с него и ако искат да си поговорят-могат да си променят мнението все пак....макар че за него тази среща ще е доста мъчителна сигурно

slun4ice_90
10-02-2008, 16:35
Мила,все трябва да има някаква причина,че да искат да ви разделят... :-o Разкажи още малко..

reychal69
10-02-2008, 16:44
yff..nachi ne go xaresvat za6toto v toq malkiq grad toi ..e pravil nai mn prostotii toi e super dobar 4ovek i ne mu puka ot mnenieto na xorata..zatova se e stignalo do tam policaite go mrazqt i postoqnno go debnat za aktove..xora lajat 4e e krade..za6toto go mrazqt kakto kazax ne mu puka ot mnenieto na tapite selqnduri i pravi kakvoto iska..ako nqkoi go qdosa ne myl4i aa go xrani dokato go zaboli ystata..nikvi zadrajki nqma za tva e...ba6ta mi e policai i tova o6te pove4e yslojnqva ne6tata za6otto po cqla ve4er patrylira navan..nevazmojno e ako prodaljavam da izlizam s nego da ne ni vidi nikade... MNogo e gadno... neznam dali da mu kaja za problema s na6te.. :( no samo pri misalta 4e trqbva da se razdelim i 4e nemoje da sme 6taslivi ..me ubiva :(

slun4ice_90
10-02-2008, 16:48
yff..nachi ne go xaresvat za6toto v toq malkiq grad toi ..e pravil nai mn prostotii toi e super dobar 4ovek i ne mu puka ot mnenieto na xorata..zatova se e stignalo do tam policaite go mrazqt i postoqnno go debnat za aktove..xora lajat 4e e krade..za6toto go mrazqt kakto kazax ne mu puka ot mnenieto na tapite selqnduri i pravi kakvoto iska..ako nqkoi go qdosa ne myl4i aa go xrani dokato go zaboli ystata..nikvi zadrajki nqma za tva e...ba6ta mi e policai i tova o6te pove4e yslojnqva ne6tata za6otto po cqla ve4er patrylira navan..nevazmojno e ako prodaljavam da izlizam s nego da ne ni vidi nikade... MNogo e gadno... neznam dali da mu kaja za problema s na6te.. :( no samo pri misalta 4e trqbva da se razdelim i 4e nemoje da sme 6taslivi ..me ubiva :( Доста объркано и сложно е всичко...Поговори с вашите и им обясни,че го обичаш и не трябва да обръщат внимание на хорските клюки....Все пак би трябвало да се съгласят,ако те обичат и искат да си щастлива. :-P Успех!

Dobromir
10-02-2008, 17:14
Ходя с едно момче от месец страшно много се привързах,както аз така и той дори мога да кажа,че той е луд по мен..разбираме се.Мн съм щаслива когато съм с него..Родителите ми обаче като разбраха кой е ми забраниха да излизам с него казаха ми или аз сама да спра да се виждам с него ..или те насила ще ни разделят.Живея в малък град където всички се познават и където и да излезеш и квото и да направиш се е разбрало още съшия ден.Вече дори не си говоря с майка ми и баща ми,продължавам да излизам с него и ме заплашват че скоро ще ми забранят да излизам...Какво да правя... :(



Hem sym mom4e i imah podoben problem s roditelite...kogato bqh na 14 po4nah da izlizam s edna 18 godi6na, a pyk na6te hi4 ne q haresvaha i imaha lo6o mnenie za neq(6toto nqkoi si tam kvo im bil kazal)
karanici vseki den imah, bqha mi zabranili da izlizam ma az teglih im edna putka maina(togava za 1pyt gi natropah), i si prodyljih s momi4eto bez da gi ibavam, sled izvestno vreme ba6ta mi doide da prikazvame i tam mi sa izvini i q prieha i ve4e se sprqha s ograni4eniqta i taka natatyka...


taka 4e moq syvet e da govori6 s roditelite ti i da nastoqva6 svoeto, ako te nakajat ibiim maikata i izlizai hi4 da ne ta ibe, po lo6o nqa stane...
ai uspeh

sexy_baby_originale
10-02-2008, 18:51
Поговори си с тях.Кажи им дали ако някой се опита да раздели тях, как ще се почувстват.Питай ги дали ги е грижа за теб и твоето щастие...абе нещо от тоя сорт...аз ако съм на теб ще ги направя на две стотинки и ще ги накарам да съжаляват, за това което се опитват да направят... ;-)

BaiToq
10-02-2008, 19:00
Да не е Малкият Маргин тоя някой?

MartyParty
10-02-2008, 19:42
На колко сте годинки?Може за вашите това да е някакъв вид шок.Ти се срещаш с момче=момиченцето на мама и тати си отива.Особено ако са чули лоши неща за него-ефектът се утроява.Разкажи на вашите за момчето,такъв какъвто ти го познаваш,а не за какъвто го мисят хората.Истината е ,че не могат да те спрат да излизаш с него,дори да искат.

reychal69
10-02-2008, 19:51
Да не е Малкият Маргин тоя някой?

neznam za koi martin mi govori6 no ne e za nego...

Taaa po temata..opitah se da govorq s maika mi i da i obesnq 4e go obicham i toi men sa6to na neq ne i se 4yva..nqma kak da govorq s neq pove4e za tva..opitah ne 1 i 2 pati.. nestava..zasega prosto nqma da govorq s tqh daje im kazax 4e sme skasali aa na nego kazax 4e nqma da se vijdame izvesno vreme i mu obesnih dori za tqh...stana mu syper gadno :( za koeto mn sajeqlvam za6oto toi ne zaslujava dda byde naranqvan takaa...izvesno vr nqma da govorq s tqh ..ako do 1-2 sedmici ne se vrazomqt da me ostqavqt da byda 6tasliva..Im teglq M**** i si izlizam s nego dori i da ne iskat! MErsi za vs koMEntari po temata

reychal69
10-02-2008, 19:56
aa inache az sam na 17 a toi e na 21

Wrathchild
10-02-2008, 21:01
Значи тия неща, които описа, до известна степен разбирам родителите ти. А ти просто си твърде влюбена, че да видиш очевидни неща.
Я се замисли ти как ще реагираш, ако дъщеря ти ходи с някой, който е едва ли не следен от полицията...
Между другото с този Мартин се изцепи много жестоко. В кой свят живееш, че дори за Маргините не си чувала? :razz:

CucAgMuH
10-02-2008, 22:10
В кой свят живееш, че дори за Маргините не си чувала? :razz:

Че кой е тоя? Главеният герой от българска версия на някой сериал? о.О

Heartache
10-03-2008, 11:02
Ооох много е гадно това, аз също мн се притеснявах преди дали ще го харесат моя. Ами защо не ги запознаеш и като видят че е свестен и мн влюбен би трябвало да се смекчат малко! А ако продалжат да упорстват- не знам. За сега недей д аотстъпваш от позицията си, макар че знам че е мъчително да се сърдят родителите ти!

Pliok0019
10-03-2008, 11:26
В повечето случаи родителите са прави. Примири се и спри да се виждаш с него.

soul1199
10-03-2008, 11:38
ne im obra6ai vnimanie neka da si govorqt,skoro 6e te podkrepqt

nejnaDROGA
10-03-2008, 11:47
Ми щом знаеш,какви простутии е правил приятелят ти просто не е трябвало да казваш на вашите,че ходиш с него...Щом толкова много се харесвате започнете да се виждате тайно...И не ми казвай,че няма как да стане,защото аз също живея в много малък град,баща ми е полковник в икономическа,повечето куки ме познават и въпреки това нашите 8 месеца не знаеха,че имам приятел 8-) Друг вариант е да поговориш с вашите...да им обясниш,че вече не си малка и имаш право сама да избираш приятелите си!
Освен това може да напомниш на баща си,че няма право да те държи на сила заключена във вас!!!

ForeverYour
10-03-2008, 12:16
Ми щом знаеш,какви простутии е правил приятелят ти просто не е трябвало да казваш на вашите,че ходиш с него...Щом толкова много се харесвате започнете да се виждате тайно...И не ми казвай,че няма как да стане,защото аз също живея в много малък град,баща ми е полковник в икономическа,повечето куки ме познават и въпреки това нашите 8 месеца не знаеха,че имам приятел 8-) Друг вариант е да поговориш с вашите...да им обясниш,че вече не си малка и имаш право сама да избираш приятелите си!
Освен това може да напомниш на баща си,че няма право да те държи на сила заключена във вас!!!

Съгласен съм ...

reychal69
10-03-2008, 22:23
Ми щом знаеш,какви простутии е правил приятелят ти просто не е трябвало да казваш на вашите,че ходиш с него...Щом толкова много се харесвате започнете да се виждате тайно...И не ми казвай,че няма как да стане,защото аз също живея в много малък град,баща ми е полковник в икономическа,повечето куки ме познават и въпреки това нашите 8 месеца не знаеха,че имам приятел 8-) Друг вариант е да поговориш с вашите...да им обясниш,че вече не си малка и имаш право сама да избираш приятелите си!
Освен това може да напомниш на баща си,че няма право да те държи на сила заключена във вас!!!

MErsI mnogo za saveta..6te napravq vsi4ko vazmojno da priemat tazi vrazka za6otto toi nasitina e vluben v men kakto az v nego..ako ne odobqrt..po4vame taino GADEN JIVOT EIII :o

DeCuTo0
10-03-2008, 22:51
докажи им че не е толкова лош, колкото си мислят че е

Harum_Scarum
10-04-2008, 06:04
Ти си на 17,тои маи на 21..Защо не се изнесеш за една седмица от вас и като се прибереш росителите ти ще са много по мили..Поне аз така си мисля : ) успех : )

samoubiika
10-04-2008, 09:31
В повечето случаи родителите са прави. Примири се и спри да се виждаш с него.

Не е така!В повечето случаи родителите са на принципа "безкрайно много те обичам и искам да те предпазя"...игнорирват всичките мнения,на безкрайно обичания...внушават си всякакви неща...погрешно разбрана дума за някой може да им промени преценката за целия свят...не разбират понякога,че с тази безкрайна любов ни задушават!ако искат да ни предпазят,да бъдат така добри да ни оставя сами да си взимаме решнията,които ЗАВИСЯТ ОТ НАС!
при мен майка ми ми забраняваше да си подстригвам косата...да нося пуловери с деколте...гардероба ми беше пълен с полута...понеже родителите ми не са млади и нямат младежки разбирания,точно заради това някак си ме убиват с тези граници...в 18:30 трябва да съм вкъщи...прибирам се с кокошките.

а относно проблема на момичето немога да кажа нищо,защото в моя случай все родителите ми харесват човека,а той все се оказва грешно преценен...било то от мен или от тях!
просто говори с вашите,покажи им че не си дете,използвай висок и наложителен тон и наложи мнението си,защото ако стане да се жениш и те ти забранят?те ли ше се женят за него или ти?те ли ще спят с него или ти?само това ги попитай.кажи им да престанат с границите,защото не си малко дете и можеш да решаваш сама с кой да бъдеш и с кой не!

sasha_90
10-04-2008, 09:41
Защо не го харесват?Не ми се вярва да е само,заради разликата ви.

mynichka
10-04-2008, 09:57
поговори си с вашите ..обясни им , че те прави по- щастлива от всякога :)

varnen4e
10-04-2008, 10:41
Имах и аз подобен проблем преди време, но какво направих дори и аз самата не разбрах. Криехме се известно време, после аз го оставих, защото се уморих.
След като вашите не желаят да излизаш с него значи има нещо. В крайна сметка ти го казват за твое добро. Не знам как стоят нещата и що за човек си си хванала и не мога да ти дам съвет, но най- доброто което можеш да направиш е да помислиш добре и да разгледаш ситуацията. Така сама ще вземеш най- правилното решение.

reychal69
10-04-2008, 23:32
определено не е лесно да се говори с тях, те си знаят тяхното... еиии НЕ го пожелавам на никого тва...