PDA

View Full Version : Дали не сгреших?



confused_starr
10-02-2008, 17:15
Преди време аз и приятелките ми се запознахме с 1 момче. В началото го харесвах и се зарибявахме, той продължи да ме зарибява и накрая излязохме на кафе-аз,2те ми приялки и 2ма негови приятели. И въпреки че ясно показваше, че иска мен,зарибяваше и другите ми приятелки. Освен това каза, че "имал зор" (тоест няма си приятелка). Аз реших да го отрежа понеже не исках някой, който сваля едни и същи звезди на всяко мимиче само и само да тръгне с нея. А и двете ми приятелки ме разколебаха. Обаче след тва той започна да пише на една от другите и тя също започна да го сваля и сега ходят, а тя постоянно ми повтаря как бил много мил с нея и т.н. А той допреди 2-3 дена ми говореше същите неща, които говори и на нея. Но все пак не знам дали не сбърках като го отрязах толкова прибързано без дори да излезем само 2мата... :?

V1k1tYyY
10-02-2008, 17:25
Не си сбъркала,определино си постъпила правилно :) Явно той е от ония мъжки гадове,които нищо не задлужават..а приятелката ти..опитай да и обясниш нещата,за да не бъде наранена

kobrichka
10-02-2008, 17:28
Определено не бива да съжаляваш.

Jumbie483
10-02-2008, 17:38
Правилно си постъпила, но кажи истината за него на приятелката си, за да не страда по-късно ;)

s3xy
10-02-2008, 17:39
добре си постъпила, недей да съжаляваш изобщо! щом има едни и същи номера при всички мацки, значи не вижда разлика в тях, радвай се че не си го разбрала преди да стане нещо... :)

confused_starr
10-02-2008, 18:02
Мерси мнооого на всички :) :) :)
Приятелката ми много добре знае всичко, защото аз и показвах смс-ите, хронологиите, когато излизахме пак виждаше как ме зарибява, но все пак тръгна с него :lol: . Не искам да и се бъркам, но ми е много странно като вземе да ми разправя колко бил мил, как от сега правил планове да празнуват нова година заедно и др такива..Понякога ми иде да и кажа всичко, което мисля за него..и да и кажа, че е глупаво не само да се занимава с такъв, ами и да е "утешителна награда". Но съм сигурна, че няма да го приеме добре, а може и даже да си помисли, че ревнувам. Да говоря ли с нея или не, вие как смятате? :?

AFT
10-02-2008, 18:07
^ Не, недей. Тя знае какво е правил и сама си преценява. Не им се меси, а ако я нарани, бъди до нея като истинска приятелка. ;]

MiLeNcHeToO
10-02-2008, 19:24
^ Не, недей. Тя знае какво е правил и сама си преценява. Не им се меси, а ако я нарани, бъди до нея като истинска приятелка. ;]

+1 напълно съгласна 8)

reychal69
10-02-2008, 20:11
izob6no ne se 4ydi..ne si sbarkala.

ForeverYour
10-02-2008, 20:50
Не си сбъркала,определино си постъпила правилно :) Явно той е от ония мъжки гадове,които нищо не задлужават..а приятелката ти..опитай да и обясниш нещата,за да не бъде наранена

Точно,кратко,правилно !

HONDA
10-02-2008, 22:03
^ Не, недей. Тя знае какво е правил и сама си преценява. Не им се меси, а ако я нарани, бъди до нея като истинска приятелка. ;]
+954
Осен това, ти си направила каквото си могла, за да й отвориш очите. Решението дали ще продължи да е с него или не е изцяло нейно.

mynichka
10-03-2008, 07:00
Приятелката ти е сбъркала ..първо сваля теб ..сега нея :D хахахха ...ще мине и през третата

Harum_Scarum
10-03-2008, 07:16
Не си сбъркала,определино си постъпила правилно :) Явно той е от ония мъжки гадове,които нищо не задлужават..а приятелката ти..опитай да и обясниш нещата,за да не бъде наранена
+

sextazy_baby
10-03-2008, 15:54
Изобщо не си сбъркала,твоята приятелка ще бере ядове...

tarataika
10-03-2008, 15:56
браво на теб! не си заслужава да си пилееш времето за боклуци като тоя, дето използва момичетата за развлечение

Bee*
10-03-2008, 16:21
Вече е минало,и да съжаляваш, и да не съжаляваш,няма смисъл.
Или по-скоро те е яд,че приятелката ти се е хванала с момче,с което си могла и ти да бъдеш?
А иначе нито познавате човека,нито нищо,от една такава постъпка не можете да определите дали другото момиче ще бере ядове.

mishmula
10-03-2008, 18:53
Не съжалявай за нищо .